| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 0 | 2 | 13 | 0.3 | 2 | 16.7 | 0 | 2 | 0 | 1.3 | 1.3 | 100 | 2.3 | 0.7 | 3 | 0.3 | 1.3 | 1 | 1 | 0.3 | 0 | 0.3 | 1.7 | |||||||||
| Total | 3 | 0 | 6 | 39 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 6 | 0 | 4 | 4 | 100 | 7 | 2 | 9 | 1 | 4 | 3 | 3 | 1 | 0 | 1 | 5 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 0 | 6.2 | 40 | 1 | 6.2 | 16.7 | 0 | 6.2 | 0 | 4.1 | 4.1 | 100 | 7.2 | 2.1 | 9.2 | 1 | 4.1 | 3.1 | 3.1 | 1 | 0 | 1 | 5.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 0 | 6 | 39 | 45.97 | 97 | -51.04 | 21.43 | 8.33 | 19.35 | 18 | 0.33 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 1/4 | 25% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5 | 2026. 10. 18. |
|
ETO Basket | 80 –65 | 4 | 13 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 0 | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 6 | 2026. 10. 25. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 89 –69 | 2 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 5 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 2 | 4 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 7 | 2026. 10. 31. |
|
Csata TKK | 72 –51 | 0 | 10 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | -3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA-Pécs-PEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 22 | 16 | 10.8238 | 24527 | 3.781 | 7.5166 | 48.848.8 | 0.36 | 0.919 | 31.631.6 | 2.658 | 4.394 | 61.761.7 | 5.4118 | 3.781 | 9199 | 0.919 | 2.147 | 2.351 | 3.169 | 0.716 | 0.818 | 0.25 | 17.2378 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC | Tippmix Női NB I. A | 3 | 1 | 1.75 | 721 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 0.31 | 1.75 | 0.31 | 1.75 | 13 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 26 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros | 25 | 25 | 13325 | 26.6664 | 5.2130 | 10.4259 | 50.250.2 | 00 | 0.38 | 00 | 2.665 | 4.1102 | 63.763.7 | 5.1128 | 5124 | 10.1252 | 1.538 | 3.382 | 2.869 | 3.484 | 1.434 | 0.820 | 0.820 | 19.9497 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros | 11 | 10 | 15.1166 | 26.4290 | 4.752 | 7.684 | 61.961.9 | 0.67 | 2.123 | 30.430.4 | 3.741 | 555 | 74.574.5 | 6.369 | 5.156 | 11.4125 | 2.629 | 2.730 | 2.325 | 3.741 | 222 | 0.78 | 0.44 | 27.2299 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Tippmix Női NB I. A | 12 | 0 | 2.833 | 9.3112 | 1.113 | 2.327 | 48.148.1 | 0.22 | 0.34 | 50.250.2 | 0.11 | 0.45 | 19.919.9 | 2.328 | 0.911 | 3.339 | 0.34 | 0.78 | 1.214 | 0.34 | 0.34 | 0.34 | 0.22 | 560 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Női NB I. A | 14 | 2 | 4.563 | 13.5189 | 1.521 | 2.535 | 6060 | 0.12 | 0.68 | 2525 | 1.115 | 1.927 | 55.555.5 | 2.433 | 1.927 | 4.360 | 0.45 | 0.913 | 1.623 | 1.419 | 0.34 | 0.34 | 0.46 | 7.9110 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 2 | 2 | 1530 | 29.559 | 510 | 1020 | 5050 | 12 | 24 | 5050 | 24 | 36 | 66.766.7 | 612 | 5.511 | 11.523 | 3.57 | 3.57 | 12 | 24 | 24 | 0.51 | 00 | 2448 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 22 | 11 | 7155 | 14.9327 | 2.862 | 4.190 | 68.968.9 | 0.13 | 0.817 | 17.617.6 | 122 | 1.636 | 61.161.1 | 2.452 | 1.532 | 3.884 | 1.227 | 1.226 | 1.737 | 1.226 | 0.817 | 0.36 | 0.24 | 10.6233 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 21 | 6 | 7.6160 | 16.1338 | 2.961 | 5.3111 | 5555 | 0.25 | 120 | 2525 | 1.123 | 1.735 | 65.765.7 | 2.757 | 2.552 | 5.2109 | 1.225 | 122 | 241 | 1.531 | 1.123 | 0.25 | 0.49 | 12.1254 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 26 | 1339 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 00 | 26 | 00 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 2.37 | 0.72 | 39 | 0.31 | 1.34 | 13 | 13 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.75 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 2525 | 2424 | 99 | 1212 | 7575 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 11 | 100100 | 33 | 55 | 88 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 11 | 11 | 3232 | |||
| 5 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 61 | 54 | 15.8784 | 26.11564 | 5.5282 | 9.5541 | 58.152.1 | 0.817 | 1.958 | 42.129.3 | 2.4169 | 3.5258 | 68.965.5 | 5.2330 | 4.8277 | 10607 | 1.793 | 2.5167 | 1.9148 | 2.8200 | 1.678 | 0.848 | 0.530 | 241254 | ||||
| 6 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 75 | 20 | 4.3422 | 12.31026 | 1.5159 | 2.8271 | 53.458.7 | 0.213 | 0.856 | 20.523.2 | 0.865 | 1.2107 | 65.660.7 | 2.2181 | 1.3125 | 3.5306 | 0.663 | 1.178 | 1.4121 | 0.983 | 0.549 | 0.220 | 0.322 | 6.5668 | ||||
| Összesítés | 136 | 74 | 9.51206 | 18.62590 | 3.3441 | 5.8812 | 56.954.3 | 0.430 | 1.3114 | 34.626.3 | 1.5234 | 2.2365 | 6864.1 | 3.6511 | 2.9402 | 6.5913 | 1.1156 | 1.8245 | 1.6269 | 1.8283 | 1127 | 0.568 | 0.452 | 14.51922 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 00 | 2.55 | 00 | 12 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | -1-2 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 0 | 6.237 | 11.569 | 2.314 | 424 | 58.358.3 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 16 | 1.811 | 54.654.6 | 2.716 | 1.710 | 4.326 | 0.32 | 0.32 | 2.213 | 1.59 | 0.53 | 0.32 | 00 | 10.261 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 0 | 2.716 | 10.764 | 1.27 | 2.716 | 43.843.8 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 0.74 | 49.949.9 | 1.710 | 0.85 | 2.515 | 0.21 | 0.85 | 1.811 | 0.74 | 0.21 | 0.32 | 00 | 3.823 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 5 | 17.688 | 26.6133 | 735 | 1365 | 53.853.8 | 0.21 | 1.68 | 12.512.5 | 315 | 4.824 | 62.562.5 | 5.829 | 735 | 12.864 | 2.814 | 3.819 | 2.814 | 4.623 | 1.47 | 1.68 | 0.84 | 27.8139 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport, Play-off | 5 | 2 | 420 | 1260 | 1.26 | 1.68 | 7575 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 0.42 | 0.63 | 66.766.7 | 210 | 0.21 | 2.211 | 0.84 | 15 | 2.211 | 0.63 | 0.21 | 0.21 | 00 | 6.231 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 5 | 11.859 | 28.4142 | 4.623 | 10.653 | 43.443.4 | 0.21 | 1.26 | 16.716.7 | 210 | 3.216 | 62.562.5 | 4.422 | 4.623 | 945 | 15 | 1.68 | 2.814 | 2.814 | 1.26 | 1.26 | 0.42 | 17.286 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 0 | 530 | 12.776 | 1.38 | 3.320 | 4040 | 0.32 | 0.32 | 100100 | 1.38 | 2.213 | 61.561.5 | 2.515 | 212 | 4.527 | 0.85 | 0.85 | 1.710 | 1.27 | 0.32 | 0.32 | 0.32 | 8.551 | |||
| 5 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 25 | 2 | 3.6103 | 9.9274 | 1.235 | 2.570 | 47.950 | 0.25 | 0.37 | 71.171.5 | 0.618 | 1.131 | 58.258 | 1.851 | 0.928 | 2.779 | 0.412 | 0.718 | 1.645 | 0.823 | 0.27 | 0.38 | 0.23 | 5.5164 | ||||
| 2 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 10 | 10 | 14.7147 | 27.5275 | 5.858 | 11.8118 | 49.249.2 | 0.22 | 1.414 | 14.314.3 | 2.525 | 440 | 62.562.5 | 5.151 | 5.858 | 10.9109 | 1.919 | 2.727 | 2.828 | 3.737 | 1.313 | 1.414 | 0.66 | 22.5225 | ||||
| Összesítés | 35 | 12 | 6.7250 | 14.9549 | 2.593 | 5.2188 | 48.749.5 | 0.27 | 0.621 | 3233.3 | 1.243 | 1.971 | 60.860.6 | 2.7102 | 2.386 | 5188 | 0.831 | 1.345 | 1.973 | 1.660 | 0.520 | 0.622 | 0.39 | 10.4389 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 17.535 | 27.555 | 8.517 | 14.529 | 58.658.6 | 00 | 0.51 | 00 | 0.51 | 3.57 | 14.314.3 | 612 | 612 | 1224 | 12 | 1.53 | 2.55 | 2.55 | 12 | 0.51 | 00 | 23.547 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Magyar Kupa, Női | 2 | 1 | 714 | 1428 | 2.55 | 7.515 | 33.333.3 | 00 | 00 | 00 | 24 | 2.55 | 8080 | 24 | 4.59 | 6.513 | 00 | 00 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 1.53 | 1020 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Hepp Kupa, Női | 5 | 5 | 14.874 | 25.6128 | 5.427 | 10.452 | 51.951.9 | 0.21 | 15 | 2020 | 3.417 | 5.226 | 65.465.4 | 6.633 | 5.628 | 12.261 | 1.68 | 315 | 3.216 | 3.618 | 1.89 | 1.47 | 0.42 | 24.8124 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Magyar Kupa, Női | 1 | 0 | 00 | 1010 | 00 | 33 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 22 | 33 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 816 | 2346 | 36 | 9.519 | 31.631.6 | 0.51 | 1.53 | 33.333.3 | 0.51 | 24 | 2525 | 2.55 | 510 | 7.515 | 1.53 | 1.53 | 48 | 24 | 12 | 0.51 | 12 | 1020 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Magyar Kupa, Női | 2 | 0 | 00 | 3.57 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 12 | 00 | 00 | 1.53 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 3 | 0 | 39 | 10.732 | 1.34 | 2.37 | 57.157.1 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 2.78 | 1.34 | 412 | 0.72 | 0.72 | 3.310 | 2.37 | 0.72 | 0.31 | 00 | 8.325 | |||
| 3 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 9 | 9 | 13.4125 | 25.4229 | 5.650 | 11.5100 | 49.150 | 0.22 | 19 | 23.322.2 | 1.519 | 3.637 | 41.151.4 | 550 | 5.550 | 10.6100 | 1.413 | 221 | 3.229 | 2.727 | 1.313 | 0.89 | 0.54 | 19.4191 | ||||
| 4 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 8 | 1 | 2.523 | 9.577 | 19 | 3.326 | 28.734.6 | 00 | 00 | 00 | 0.65 | 19 | 60.955.6 | 1.514 | 2.116 | 3.630 | 0.22 | 0.22 | 1.313 | 110 | 0.44 | 0.22 | 0.64 | 548 | ||||
| Összesítés | 17 | 10 | 7.2148 | 16.3306 | 359 | 6.8126 | 43.446.8 | 0.12 | 0.49 | 23.322.2 | 124 | 2.146 | 46.352.2 | 364 | 3.666 | 6.6130 | 0.715 | 123 | 2.142 | 1.737 | 0.817 | 0.511 | 0.68 | 11.2239 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
NKA-Pécs-PEAC | Női Amatőr NB I. Piros | 22 | 16 | 10.8238 | 24527 | 3.781 | 7.5166 | 48.848.8 | 0.36 | 0.919 | 31.631.6 | 2.658 | 4.394 | 61.761.7 | 5.4118 | 3.781 | 9199 | 0.919 | 2.147 | 2.351 | 3.169 | 0.716 | 0.818 | 0.25 | 17.2378 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off | 5 | 1 | 15 | 5.226 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.21 | 0.21 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 0.84 | 0.21 | 15 | 0.21 | 1.26 | 0.63 | 00 | 00 | 0.42 | 0.21 | 0.84 | |||
| 2021/2022 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 27 | 27 | 13.3360 | 26.6719 | 5.4147 | 10.7288 | 5151 | 00 | 0.39 | 00 | 2.466 | 4109 | 60.660.6 | 5.2140 | 5136 | 10.2276 | 1.540 | 3.185 | 2.774 | 3.389 | 1.336 | 0.821 | 0.720 | 20.1544 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC II. | Női Amatőr NB I. Piros / Hepp Kupa, Női | 16 | 15 | 15240 | 26.1418 | 4.979 | 8.5136 | 58.158.1 | 0.58 | 1.828 | 28.628.6 | 3.658 | 5.181 | 71.671.6 | 6.4102 | 5.384 | 11.6186 | 2.337 | 2.845 | 2.641 | 3.759 | 1.931 | 0.915 | 0.46 | 26.4423 | |||
| 2022/2023 |
|
NKA Universitas PEAC | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 20 | 1 | 4.284 | 10.4209 | 1.632 | 3.366 | 48.548.5 | 0.23 | 0.36 | 50.250.2 | 0.511 | 1.121 | 52.452.4 | 2.448 | 1.530 | 3.978 | 0.36 | 0.510 | 1.428 | 0.816 | 0.37 | 0.37 | 0.35 | 7141 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs | Tippmix Női NB I. A / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 21 | 2 | 3.879 | 12.5263 | 1.328 | 2.654 | 51.951.9 | 0.12 | 0.48 | 2525 | 0.817 | 1.531 | 54.854.8 | 2.144 | 1.634 | 3.778 | 0.36 | 0.918 | 1.735 | 1.123 | 0.25 | 0.36 | 0.37 | 6.3133 | |||
| 2023/2024 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 5 | 5 | 17.688 | 26.6133 | 735 | 1365 | 53.853.8 | 0.21 | 1.68 | 12.512.5 | 315 | 4.824 | 62.562.5 | 5.829 | 735 | 12.864 | 2.814 | 3.819 | 2.814 | 4.623 | 1.47 | 1.68 | 0.84 | 27.8139 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 9 | 9 | 11.7105 | 27.4247 | 4.339 | 10.292 | 42.442.4 | 0.44 | 1.413 | 30.830.8 | 1.715 | 2.926 | 57.757.7 | 4.339 | 4.944 | 9.283 | 1.715 | 218 | 2.724 | 2.422 | 1.312 | 0.98 | 0.44 | 17.1154 | |||
| 2024/2025 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 29 | 13 | 6175 | 13.6394 | 2.368 | 3.499 | 68.768.7 | 0.25 | 0.720 | 2525 | 0.824 | 1.339 | 61.661.6 | 2.263 | 1.234 | 3.397 | 1.131 | 1.131 | 1.749 | 129 | 0.720 | 0.27 | 0.14 | 9.2267 | |||
| 2025/2026 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 30 | 6 | 6.6199 | 14.9446 | 2.473 | 4.6138 | 52.952.9 | 0.27 | 0.722 | 31.831.8 | 1.132 | 1.752 | 61.561.5 | 2.780 | 2.368 | 4.9148 | 1.132 | 129 | 261 | 1.545 | 0.927 | 0.38 | 0.411 | 11330 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs | Női NB I. A csoport | 3 | 0 | 26 | 1339 | 0.31 | 26 | 16.716.7 | 00 | 26 | 00 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 2.37 | 0.72 | 39 | 0.31 | 1.34 | 13 | 13 | 0.31 | 00 | 0.31 | 1.75 | |||
| 2026/2027 |
|
NKA Universitas Pécs II. | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 1 | 2525 | 2424 | 99 | 1212 | 7575 | 22 | 44 | 5050 | 11 | 11 | 100100 | 33 | 55 | 88 | 00 | 11 | 11 | 22 | 22 | 11 | 11 | 3232 | |||
| 6 szezon |
|
NKA Universitas Pécs II. | 80 | 73 | 15.61056 | 25.82068 | 5.7390 | 10.3759 | 55.551.4 | 0.621 | 1.781 | 34.225.9 | 2.4213 | 3.7335 | 65.163.6 | 5431 | 5.1385 | 10.2816 | 1.5125 | 2.5215 | 2.3205 | 3.2264 | 1.5104 | 171 | 0.640 | 23.41670 | ||||
| 6 szezon |
|
NKA Universitas Pécs | 108 | 23 | 3.9548 | 11.61377 | 1.4203 | 2.8367 | 49.455.3 | 0.118 | 0.763 | 19.828.6 | 0.888 | 1.2147 | 66.159.8 | 2.1246 | 1.2169 | 3.3415 | 0.577 | 198 | 1.4179 | 0.9116 | 0.460 | 0.330 | 0.329 | 6880 | ||||
| Összesítés | 188 | 96 | 9.81604 | 18.73445 | 3.6593 | 6.61126 | 54.252.7 | 0.439 | 1.2144 | 29.927.1 | 1.6301 | 2.4482 | 65.462.4 | 3.5677 | 3.2554 | 6.71231 | 1202 | 1.7313 | 1.9384 | 2380 | 0.9164 | 0.6101 | 0.469 | 14.72550 | ||||||