| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 3 | 18.3 | 25.7 | 6.3 | 10.3 | 61.3 | 0.7 | 2.7 | 25 | 3.7 | 5.7 | 64.7 | 5.3 | 3.7 | 9 | 3 | 2 | 1.7 | 5 | 2.7 | 0 | 0.3 | 28 | |||||||||
| Total | 3 | 3 | 55 | 77 | 19 | 31 | 61.3 | 2 | 8 | 25 | 11 | 17 | 64.7 | 16 | 11 | 27 | 9 | 6 | 5 | 15 | 8 | 0 | 1 | 84 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 3 | 28.6 | 40 | 9.9 | 16.1 | 61.3 | 1 | 4.2 | 25 | 5.7 | 8.8 | 64.7 | 8.3 | 5.7 | 14 | 4.7 | 3.1 | 2.6 | 7.8 | 4.2 | 0 | 0.5 | 43.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 3 | 55 | 75 | 135.42 | 72.72 | 62.7 | 58.51 | 56.41 | 29.12 | 53 | 1.04 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 15/20 | 75% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/2 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 2/3 | 66.7% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • 3 pontos jobb | 0/3 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/2 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
VBW CEKK Cegléd | 90 –66 | * | 13 | 23 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 4 | 0 | 3 | 6 | 50 | 4 | 3 | 7 | 1 | 2 | 3 | 5 | 2 | 0 | 0 | 16 | |||
| 3 | 2026. 10. 07. |
|
ETO Basket | 53 –88 | * | 15 | 29 | 5 | 12 | 41.7 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 6 | 6 | 12 | 0 | 1 | 1 | 6 | 3 | 0 | 1 | 25 | |||
| 4 | 2026. 10. 10. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 107 –53 | * | 27 | 25 | 9 | 11 | 81.8 | 1 | 1 | 100 | 6 | 8 | 75 | 6 | 2 | 8 | 8 | 3 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 43 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 18.355 | 25.777 | 6.319 | 10.331 | 61.361.3 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 3.711 | 927 | 39 | 26 | 1.75 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 2884 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 3 | 3 | 18.355 | 25.777 | 6.319 | 10.331 | 61.361.3 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 3.711 | 927 | 39 | 26 | 1.75 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 2884 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 18.355 | 25.777 | 6.319 | 10.331 | 61.361.3 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 3.711 | 927 | 39 | 26 | 1.75 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 2884 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
Sopron Basket | Női NB I. A csoport | 3 | 3 | 18.355 | 25.777 | 6.319 | 10.331 | 61.361.3 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 3.711 | 927 | 39 | 26 | 1.75 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 2884 | |||
| 1 szezon |
|
Sopron Basket | 3 | 3 | 18.355 | 25.777 | 6.319 | 10.331 | 61.361.3 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 3.711 | 927 | 39 | 26 | 1.75 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 2884 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 18.355 | 25.777 | 6.319 | 10.331 | 61.361.3 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 3.711 | 5.717 | 64.764.7 | 5.316 | 3.711 | 927 | 39 | 26 | 1.75 | 515 | 2.78 | 00 | 0.31 | 2884 | ||||||