| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 3 | 1 | 8 | 16.3 | 3.3 | 5 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 1.7 | 80 | 6 | 3 | 9 | 1 | 1 | 3 | 1 | 0.7 | 2 | 0 | 18.7 | |||||||||
| Total | 3 | 1 | 24 | 49 | 10 | 15 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 18 | 9 | 27 | 3 | 3 | 9 | 3 | 2 | 6 | 0 | 56 | |||||||||
| 40 perc | 3 | 1 | 19.6 | 40 | 8.2 | 12.2 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 3.3 | 4.1 | 80 | 14.7 | 7.3 | 22 | 2.4 | 2.4 | 7.3 | 2.4 | 1.6 | 4.9 | 0 | 45.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 3 | 1 | 24 | 55 | 124.02 | 66.52 | 57.5 | 70.59 | 66.67 | 18.18 | 20 | 1.2 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2026/2027 szezon | |
| • Gyűrű | 10/13 | 76.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 09. 26. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 94 –75 | 6 | 13 | 3 | 4 | 75 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 2 | 2 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0 | 14 | ||||
| 2 | 2026. 10. 03. |
|
Délút-SZTE-Szedeák | 77 –71 | 4 | 12 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 | ||||
| 3 | 2026. 10. 11. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 91 –66 | * | 14 | 24 | 5 | 8 | 62.5 | 0 | 0 | 0 | 4 | 5 | 80 | 12 | 4 | 16 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 4 | 0 | 35 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 3 | 1 | 824 | 16.349 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 618 | 39 | 927 | 13 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 26 | 00 | 18.756 | |||
| 1 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 3 | 1 | 824 | 16.349 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 618 | 39 | 927 | 13 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 26 | 00 | 18.756 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 824 | 16.349 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 618 | 39 | 927 | 13 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 26 | 00 | 18.756 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 3 | 1 | 824 | 16.349 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 618 | 39 | 927 | 13 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 26 | 00 | 18.756 | |||
| 1 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 3 | 1 | 824 | 16.349 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 618 | 39 | 927 | 13 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 26 | 00 | 18.756 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 824 | 16.349 | 3.310 | 515 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 1.34 | 1.75 | 8080 | 618 | 39 | 927 | 13 | 13 | 39 | 13 | 0.72 | 26 | 00 | 18.756 | ||||||