| Box score | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 6 | 14.5 | 28.3 | 3.3 | 6.7 | 50 | 1.5 | 3.5 | 42.9 | 3.3 | 4.3 | 76.9 | 4.8 | 1.3 | 6.2 | 1 | 2.5 | 4.2 | 2.7 | 1.8 | 1 | 0.5 | 18.3 | |||||||||
| Total | 6 | 6 | 87 | 170 | 20 | 40 | 50 | 9 | 21 | 42.9 | 20 | 26 | 76.9 | 29 | 8 | 37 | 6 | 15 | 25 | 16 | 11 | 6 | 3 | 110 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 6 | 20.5 | 40 | 4.7 | 9.4 | 50 | 2.1 | 4.9 | 42.9 | 4.7 | 6.1 | 76.9 | 6.8 | 1.9 | 8.7 | 1.4 | 3.5 | 5.9 | 3.8 | 2.6 | 1.4 | 0.7 | 25.9 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 6 | 87 | 172 | 94.65 | 95.58 | -0.93 | 58.78 | 54.92 | 22.94 | 89 | 0.98 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 72/136 | 52.9% |
| • Közeli 2 pontos bal | 1/8 | 12.5% |
| • Közeli 2 pontos közép | 5/15 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 2/6 | 33.3% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 1/2 | 50% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 3/5 | 60% |
| • 3 pontos bal | 8/21 | 38.1% |
| • 3 pontos közép | 7/22 | 31.8% |
| • 3 pontos jobb | 6/16 | 37.5% |
| • 3 pontos jobb sarok | 2/3 | 66.7% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 03. 29. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 76 –73 | * | 15 | 28 | 3 | 5 | 60 | 2 | 4 | 50 | 3 | 4 | 75 | 4 | 2 | 6 | 0 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 0 | 18 | |||
| 5475 | 2026. 04. 01. |
|
VBW CEKK Cegléd | 70 –101 | * | 8 | 26 | 3 | 6 | 50 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 4 | 1 | 5 | 1 | 3 | 4 | 2 | 1 | 0 | 1 | 8 | |||
| 5479 | 2026. 04. 11. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 90 –92 | * | 6 | 19 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 4 | 100 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 10 | |||
| 5477 | 2026. 04. 15. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 97 –75 | * | 30 | 32 | 8 | 12 | 66.7 | 3 | 6 | 50 | 5 | 6 | 83.3 | 4 | 0 | 4 | 0 | 1 | 4 | 3 | 3 | 3 | 0 | 34 | |||
| 5478 | 2026. 04. 22. |
|
VBW CEKK Cegléd | 93 –92 | * | 16 | 32 | 2 | 7 | 28.6 | 3 | 5 | 60 | 3 | 4 | 75 | 5 | 3 | 8 | 1 | 3 | 5 | 2 | 4 | 1 | 0 | 21 | |||
| 5476 | 2026. 04. 26. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 71 –79 | * | 12 | 33 | 3 | 7 | 42.9 | 1 | 2 | 50 | 3 | 6 | 50 | 8 | 0 | 8 | 4 | 5 | 4 | 3 | 3 | 2 | 1 | 19 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport | 20 | 15 | 10.3206 | 25.5509 | 3.162 | 6.5130 | 47.747.7 | 0.917 | 2.346 | 3737 | 1.631 | 1.937 | 83.883.8 | 4.590 | 1.529 | 6119 | 0.816 | 2.550 | 2.448 | 2.244 | 1.223 | 1.632 | 0.510 | 14.4287 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 20 | 15 | 10.3206 | 25.5509 | 3.162 | 6.5130 | 47.747.7 | 0.917 | 2.346 | 3737 | 1.631 | 1.937 | 83.883.8 | 4.590 | 1.529 | 6119 | 0.816 | 2.550 | 2.448 | 2.244 | 1.223 | 1.632 | 0.510 | 14.4287 | ||||
| Összesítés | 20 | 15 | 10.3206 | 25.5509 | 3.162 | 6.5130 | 47.747.7 | 0.917 | 2.346 | 3737 | 1.631 | 1.937 | 83.883.8 | 4.590 | 1.529 | 6119 | 0.816 | 2.550 | 2.448 | 2.244 | 1.223 | 1.632 | 0.510 | 14.4287 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport, Play-out | 6 | 6 | 14.587 | 28.3170 | 3.320 | 6.740 | 5050 | 1.59 | 3.521 | 42.942.9 | 3.320 | 4.326 | 76.976.9 | 4.829 | 1.38 | 6.237 | 16 | 2.515 | 4.225 | 2.716 | 1.811 | 16 | 0.53 | 18.3110 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 6 | 6 | 14.587 | 28.3170 | 3.320 | 6.740 | 5050 | 1.59 | 3.521 | 42.942.9 | 3.320 | 4.326 | 76.976.9 | 4.829 | 1.38 | 6.237 | 16 | 2.515 | 4.225 | 2.716 | 1.811 | 16 | 0.53 | 18.3110 | ||||
| Összesítés | 6 | 6 | 14.587 | 28.3170 | 3.320 | 6.740 | 5050 | 1.59 | 3.521 | 42.942.9 | 3.320 | 4.326 | 76.976.9 | 4.829 | 1.38 | 6.237 | 16 | 2.515 | 4.225 | 2.716 | 1.811 | 16 | 0.53 | 18.3110 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
UNI Győr | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out | 26 | 21 | 11.3293 | 26.1679 | 3.282 | 6.5170 | 48.248.2 | 126 | 2.667 | 38.838.8 | 251 | 2.463 | 8181 | 4.6119 | 1.437 | 6156 | 0.822 | 2.565 | 2.873 | 2.360 | 1.334 | 1.538 | 0.513 | 15.3397 | |||
| 1 szezon |
|
UNI Győr | 26 | 21 | 11.3293 | 26.1679 | 3.282 | 6.5170 | 48.248.2 | 126 | 2.667 | 38.838.8 | 251 | 2.463 | 8181 | 4.6119 | 1.437 | 6156 | 0.822 | 2.565 | 2.873 | 2.360 | 1.334 | 1.538 | 0.513 | 15.3397 | ||||
| Összesítés | 26 | 21 | 11.3293 | 26.1679 | 3.282 | 6.5170 | 48.248.2 | 126 | 2.667 | 38.838.8 | 251 | 2.463 | 8181 | 4.6119 | 1.437 | 6156 | 0.822 | 2.565 | 2.873 | 2.360 | 1.334 | 1.538 | 0.513 | 15.3397 | ||||||