| Box score | Női NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 0 | 1.6 | 6.6 | 0.4 | 0.6 | 57.2 | 0.2 | 0.8 | 22.2 | 0.4 | 0.5 | 66.8 | 0.9 | 0.1 | 1 | 0.4 | 1.5 | 0.7 | 0.6 | 0.5 | 0 | 0 | 1.5 | |||||||||
| Total | 11 | 0 | 18 | 73 | 4 | 7 | 57.1 | 2 | 9 | 22.2 | 4 | 6 | 66.8 | 10 | 1 | 11 | 4 | 17 | 8 | 7 | 5 | 0 | 0 | 16 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 0 | 9.9 | 40 | 2.2 | 3.8 | 57.2 | 1.1 | 4.9 | 22.2 | 2.2 | 3.3 | 66.8 | 5.5 | 0.5 | 6 | 2.2 | 9.3 | 4.4 | 3.8 | 2.7 | 0 | 0 | 8.8 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 11 | 0 | 18 | 80 | 55.99 | 97.19 | -41.2 | 47.37 | 43.75 | 22.09 | 36 | 0.5 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 4/6 | 66.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 1/1 | 100% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 2/3 | 66.7% |
| • 3 pontos közép | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/6 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 09. 27. |
|
UNI Győr | 65 –59 | 3 | 3 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 2 | 2025. 10. 01. |
|
NKA Universitas Pécs | 92 –51 | 2 | 16 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 3 | 2025. 10. 04. |
|
DVTK HUNTHERM | 61 –85 | 5 | 8 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 4 | 2025. 10. 11. |
|
Sopron Basket | 92 –40 | 0 | 7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 6 | 2025. 10. 25. |
|
VBW CEKK Cegléd | 67 –64 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 7 | 2025. 11. 02. |
|
BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | 67 –71 | 2 | 7 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 8 | 2025. 11. 22. |
|
Csata TKK | 60 –58 | 2 | 8 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | ||||
| 9 | 2025. 11. 29. |
|
TFSE | 66 –63 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 10 | 2025. 12. 03. |
|
TARR KSC Szekszárd | 62 –83 | 2 | 9 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 11 | 2025. 12. 06. |
|
Dávid Kornél Kosárlabda Akadémia | 83 –64 | 0 | 5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 12 | 2025. 12. 13. |
|
UNI Győr | 57 –83 | 2 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 3 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros | 4 | 3 | 4.317 | 1976 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 1.56 | 1.87 | 2.811 | 28 | 28 | 0.31 | 0.31 | 624 | |||
| 2024/2025 |
|
E.ON ELTE BEAC | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 11 | 0 | 1.618 | 6.673 | 0.44 | 0.67 | 57.257.2 | 0.22 | 0.89 | 22.222.2 | 0.44 | 0.56 | 66.866.8 | 0.910 | 0.11 | 111 | 0.44 | 1.517 | 0.78 | 0.67 | 0.55 | 00 | 00 | 1.516 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 0.83 | 1352 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 00 | 0.83 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 0.31 | 14 | 28 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 28 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 4 | 3 | 4.317 | 1976 | 14 | 3.514 | 28.628.6 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 1.56 | 2.510 | 6060 | 1.87 | 0.83 | 2.510 | 1.56 | 1.87 | 2.811 | 28 | 28 | 0.31 | 0.31 | 624 | ||||
| 3 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 16 | 0 | 0.821 | 7.2127 | 0.25 | 0.713 | 28.738.5 | 0.12 | 0.512 | 11.616.7 | 0.25 | 0.38 | 58.862.6 | 1.221 | 0.23 | 1.424 | 0.25 | 0.821 | 0.916 | 0.510 | 0.26 | 00 | 00 | 1.224 | ||||
| Összesítés | 20 | 3 | 1.738 | 10.2203 | 0.49 | 1.427 | 28.633.4 | 0.13 | 0.818 | 14.116.7 | 0.511 | 0.918 | 59.661.2 | 1.428 | 0.36 | 1.734 | 0.511 | 1.128 | 1.427 | 0.818 | 0.714 | 0.11 | 0.11 | 2.448 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Amatőr Női NB, 1-16. helyért | 1 | 1 | 22 | 1414 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 77 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport, Play-off | 2 | 0 | 12 | 4.59 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 24 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 1 | 22 | 1414 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | 00 | 33 | 11 | 00 | 11 | 22 | 44 | 00 | 00 | 77 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 2 | 0 | 12 | 4.59 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 0.51 | 12 | 0.51 | 0.51 | 0.51 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 24 | ||||
| Összesítés | 3 | 1 | 1.54 | 9.323 | 0.82 | 2.35 | 33.340 | 00 | 1.85 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.84 | 0.31 | 25 | 0.82 | 0.31 | 0.82 | 12 | 2.87 | 00 | 00 | 4.511 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 3131 | 33 | 77 | 42.942.9 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 66 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 1 | 1 | 66 | 3131 | 33 | 77 | 42.942.9 | 00 | 44 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 22 | 11 | 33 | 00 | 00 | 66 | ||||
| 1 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 36 | 1632 | 1.53 | 3.57 | 42.942.9 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 24 | 1.53 | 0.51 | 12 | 0.51 | 1.53 | 00 | 00 | 48 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
BEAC Újbuda | Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női | 6 | 5 | 4.225 | 20.2121 | 1.38 | 4.225 | 3232 | 0.21 | 212 | 8.38.3 | 16 | 1.710 | 6060 | 1.811 | 0.74 | 2.515 | 1.710 | 1.38 | 2.314 | 1.811 | 2.515 | 0.21 | 0.21 | 6.237 | |||
| 2024/2025 |
|
E.ON ELTE BEAC | Női NB I. A csoport | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 14 | 0 | 1.420 | 5.983 | 0.45 | 0.68 | 62.662.6 | 0.12 | 0.912 | 16.716.7 | 0.34 | 0.46 | 66.866.8 | 0.912 | 0.23 | 1.115 | 0.45 | 1.318 | 0.69 | 0.57 | 0.68 | 00 | 00 | 1.622 | |||
| 2026/2027 |
|
ELTE BEAC Újbuda | Női NB I. A csoport | 4 | 0 | 0.83 | 1352 | 0.31 | 1.56 | 16.716.7 | 00 | 0.83 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 2.811 | 0.52 | 3.313 | 0.31 | 14 | 28 | 0.83 | 0.31 | 00 | 00 | 28 | |||
| 1 szezon |
|
BEAC Újbuda | 6 | 5 | 4.225 | 20.2121 | 1.38 | 4.225 | 3232 | 0.21 | 212 | 8.38.3 | 16 | 1.710 | 6060 | 1.811 | 0.74 | 2.515 | 1.710 | 1.38 | 2.314 | 1.811 | 2.515 | 0.21 | 0.21 | 6.237 | ||||
| 3 szezon |
|
ELTE BEAC Újbuda | 19 | 0 | 0.723 | 7137 | 0.26 | 0.714 | 29.342.9 | 02 | 0.515 | 8.913.3 | 0.25 | 0.38 | 57.762.6 | 1.223 | 0.25 | 1.428 | 0.26 | 0.822 | 0.917 | 0.410 | 0.39 | 00 | 00 | 1.230 | ||||
| Összesítés | 25 | 5 | 1.648 | 10.3258 | 0.514 | 1.639 | 31.135.9 | 0.13 | 0.927 | 8.611.1 | 0.411 | 0.618 | 59.261.2 | 1.434 | 0.39 | 1.743 | 0.616 | 0.930 | 1.231 | 0.821 | 0.824 | 01 | 01 | 2.467 | ||||||