| Box score | Férfi NBI. A, Play-out | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 10 | 0 | 2.7 | 13.1 | 0.4 | 1.4 | 28.6 | 0.5 | 2.3 | 21.7 | 0.4 | 1 | 40 | 1.4 | 0.4 | 1.8 | 0.4 | 0.4 | 2 | 0.9 | 0.6 | 0.1 | 0.4 | 2.7 | |||||||||
| Total | 10 | 0 | 27 | 131 | 4 | 14 | 28.6 | 5 | 23 | 21.7 | 4 | 10 | 40 | 14 | 4 | 18 | 4 | 4 | 20 | 9 | 6 | 1 | 4 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 10 | 0 | 8.2 | 40 | 1.2 | 4.3 | 28.6 | 1.5 | 7 | 21.7 | 1.2 | 3.1 | 40 | 4.3 | 1.2 | 5.5 | 1.2 | 1.2 | 6.1 | 2.7 | 1.8 | 0.3 | 1.2 | 8.2 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 10 | 0 | 27 | 131 | 78.07 | 108.09 | -30.03 | 32.93 | 31.08 | 15.15 | 45 | 0.6 |
| Dobástérkép | Férfi NBI. A, Play-out | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 6/19 | 31.6% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 2/7 | 28.6% |
| • 3 pontos bal | 5/12 | 41.7% |
| • 3 pontos közép | 0/4 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/7 | 28.6% |
| • 3 pontos jobb sarok | 1/7 | 14.3% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NBI. A, Play-out | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 5474 | 2026. 04. 17. |
|
NKA Universitas Pécs | 108 –69 | 6 | 15 | 0 | 3 | 0 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 5480 | 2026. 04. 22. |
|
Körmend | 98 –89 | 0 | 16 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | -1 | ||||
| 5476 | 2026. 04. 25. |
|
ZTE KK | 93 –87 | 0 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | -2 | ||||
| 5477 | 2026. 04. 29. |
|
Szedeák | 95 –79 | 2 | 17 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 4 | 50 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5478 | 2026. 05. 02. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 80 –75 | 3 | 9 | 0 | 1 | 0 | 1 | 4 | 25 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 5479 | 2026. 05. 09. |
|
NKA Universitas Pécs | 89 –84 | 3 | 9 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 0 | 1 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 5475 | 2026. 05. 13. |
|
Körmend | 123 –87 | 3 | 11 | 0 | 1 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 6 | ||||
| 5481 | 2026. 05. 16. |
|
ZTE KK | 91 –89 | 3 | 6 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 5482 | 2026. 05. 20. |
|
Szedeák | 102 –84 | 4 | 19 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 2 | 6 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 5483 | 2026. 05. 23. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 96 –86 | 3 | 20 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A | 16 | 0 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 10 | 3 | 1.313 | 5.656 | 0.44 | 0.77 | 57.157.1 | 0.11 | 0.88 | 12.512.5 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.44 | 00 | 0.44 | 0.66 | 0.22 | 0.88 | 0.33 | 0.22 | 00 | 00 | 1.515 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2026/2027 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 6.319 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.75 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 1.34 | 00 | 0.31 | 412 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 29 | 3 | 0.413 | 258 | 0.14 | 0.27 | 57.157.1 | 01 | 0.49 | 8.811.1 | 0.12 | 0.13 | 66.766.7 | 0.14 | 0.11 | 0.25 | 0.26 | 0.12 | 0.38 | 0.13 | 0.12 | 00 | 00 | 0.515 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 3 | 0 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 3 | 6.319 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.75 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 1.34 | 00 | 0.31 | 412 | ||||
| Összesítés | 35 | 6 | 1.532 | 5.7126 | 0.37 | 0.614 | 46.250 | 0.24 | 1.224 | 17.916.7 | 0.36 | 0.611 | 51.754.5 | 0.49 | 0.12 | 0.511 | 0.16 | 0.24 | 0.615 | 0.48 | 0.36 | 00 | 0.11 | 1.127 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 0 | 2.727 | 13.1131 | 0.44 | 1.414 | 28.628.6 | 0.55 | 2.323 | 21.721.7 | 0.44 | 110 | 4040 | 1.414 | 0.44 | 1.818 | 0.44 | 0.44 | 220 | 0.99 | 0.66 | 0.11 | 0.44 | 2.727 | |||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 10 | 0 | 2.727 | 13.1131 | 0.44 | 1.414 | 28.628.6 | 0.55 | 2.323 | 21.721.7 | 0.44 | 110 | 4040 | 1.414 | 0.44 | 1.818 | 0.44 | 0.44 | 220 | 0.99 | 0.66 | 0.11 | 0.44 | 2.727 | ||||
| Összesítés | 10 | 0 | 2.727 | 13.1131 | 0.44 | 1.414 | 28.628.6 | 0.55 | 2.323 | 21.721.7 | 0.44 | 110 | 4040 | 1.414 | 0.44 | 1.818 | 0.44 | 0.44 | 220 | 0.99 | 0.66 | 0.11 | 0.44 | 2.727 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Budapesti Honvéd SE | Tippmix Férfi NB I. A | 16 | 0 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 10 | 3 | 1.313 | 5.656 | 0.44 | 0.77 | 57.157.1 | 0.11 | 0.88 | 12.512.5 | 0.22 | 0.33 | 66.766.7 | 0.44 | 00 | 0.44 | 0.66 | 0.22 | 0.88 | 0.33 | 0.22 | 00 | 00 | 1.515 | |||
| 2025/2026 |
|
Endo Plus Service-Honvéd | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2025/2026 |
|
MVM-OSE Lions | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 13 | 0 | 2.127 | 10.2132 | 0.34 | 1.114 | 28.628.6 | 0.45 | 1.824 | 20.820.8 | 0.34 | 0.810 | 4040 | 1.114 | 0.45 | 1.519 | 0.34 | 0.34 | 1.520 | 0.79 | 0.56 | 0.11 | 0.34 | 2.127 | |||
| 2026/2027 |
|
Alba Fehérvár | Férfi NB I. A csoport | 3 | 3 | 6.319 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.75 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 1.34 | 00 | 0.31 | 412 | |||
| 3 szezon |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 29 | 3 | 0.413 | 258 | 0.14 | 0.27 | 57.157.1 | 01 | 0.49 | 8.811.1 | 0.12 | 0.13 | 66.766.7 | 0.14 | 0.11 | 0.25 | 0.26 | 0.12 | 0.38 | 0.13 | 0.12 | 00 | 00 | 0.515 | ||||
| 1 szezon |
|
MVM-OSE Lions | 13 | 0 | 2.127 | 10.2132 | 0.34 | 1.114 | 28.628.6 | 0.45 | 1.824 | 20.820.8 | 0.34 | 0.810 | 4040 | 1.114 | 0.45 | 1.519 | 0.34 | 0.34 | 1.520 | 0.79 | 0.56 | 0.11 | 0.34 | 2.127 | ||||
| 1 szezon |
|
Alba Fehérvár | 3 | 3 | 6.319 | 22.367 | 13 | 2.37 | 42.942.9 | 13 | 4.714 | 21.421.4 | 1.34 | 2.78 | 5050 | 1.75 | 00 | 1.75 | 00 | 0.72 | 2.37 | 1.75 | 1.34 | 00 | 0.31 | 412 | ||||
| Összesítés | 45 | 6 | 1.959 | 7.7257 | 0.311 | 0.828 | 41.639.3 | 0.39 | 1.547 | 19.419.1 | 0.410 | 0.721 | 49.347.6 | 0.623 | 0.16 | 0.829 | 0.210 | 0.28 | 0.935 | 0.517 | 0.412 | 01 | 0.15 | 1.554 | ||||||