| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 11 | 11 | 22.5 | 31.7 | 5.3 | 7.6 | 69.1 | 1.8 | 4.5 | 40.8 | 6.5 | 7.5 | 87.8 | 3.1 | 2.1 | 5.2 | 1.8 | 2.8 | 2.5 | 6.2 | 4.6 | 0.1 | 0.1 | 31.7 | |||||||||
| Total | 11 | 11 | 248 | 349 | 58 | 84 | 69 | 20 | 49 | 40.8 | 72 | 82 | 87.8 | 34 | 23 | 57 | 20 | 31 | 27 | 68 | 51 | 1 | 1 | 349 | |||||||||
| 40 perc | 11 | 11 | 28.4 | 40 | 6.6 | 9.6 | 69.1 | 2.3 | 5.6 | 40.8 | 8.3 | 9.4 | 87.8 | 3.9 | 2.6 | 6.5 | 2.3 | 3.6 | 3.1 | 7.8 | 5.8 | 0.1 | 0.1 | 40 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |
|---|---|---|
| Zónák | 2025/2026 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport - Playoff | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2026. 04. 15. |
|
Óbudai Kaszások | 95 –68 | * | 15 | 30 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 2 | 100 | 3 | 4 | 75 | 4 | 0 | 4 | 3 | 1 | 2 | 3 | 5 | 0 | 0 | 24 | |||
| 1 | 2026. 04. 19. |
|
Óbudai Kaszások | 93 –105 | * | 26 | 32 | 7 | 9 | 77.8 | 2 | 4 | 50 | 6 | 6 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 4 | 1 | 9 | 1 | 0 | 0 | 31 | |||
| 1 | 2026. 04. 22. |
|
Óbudai Kaszások | 96 –71 | * | 9 | 25 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 7 | 7 | 100 | 1 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 0 | 0 | 18 | |||
| 2 | 2026. 04. 29. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 104 –88 | * | 24 | 32 | 8 | 11 | 72.7 | 1 | 4 | 25 | 5 | 9 | 55.6 | 4 | 5 | 9 | 4 | 3 | 3 | 7 | 3 | 0 | 0 | 34 | |||
| 2 | 2026. 05. 02. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 121 –111 | * | 26 | 34 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 7 | 28.6 | 12 | 13 | 92.3 | 3 | 2 | 5 | 0 | 4 | 4 | 9 | 5 | 0 | 0 | 33 | |||
| 2 | 2026. 05. 05. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 113 –76 | * | 33 | 30 | 9 | 10 | 90 | 4 | 10 | 40 | 3 | 3 | 100 | 4 | 1 | 5 | 3 | 5 | 2 | 4 | 3 | 0 | 0 | 36 | |||
| 2 | 2026. 05. 08. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 95 –109 | * | 24 | 30 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 5 | 40 | 10 | 13 | 76.9 | 7 | 5 | 12 | 1 | 1 | 2 | 10 | 5 | 0 | 0 | 43 | |||
| 3 | 2026. 05. 13. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 83 –91 | * | 34 | 36 | 10 | 15 | 66.7 | 4 | 6 | 66.7 | 2 | 2 | 100 | 1 | 2 | 3 | 2 | 1 | 4 | 3 | 5 | 0 | 0 | 39 | |||
| 3 | 2026. 05. 17. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 77 –97 | * | 17 | 30 | 1 | 3 | 33.3 | 2 | 3 | 66.7 | 9 | 10 | 90 | 4 | 1 | 5 | 3 | 3 | 3 | 7 | 8 | 1 | 1 | 34 | |||
| 3 | 2026. 05. 20. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 73 –62 | * | 19 | 36 | 3 | 6 | 50 | 1 | 4 | 25 | 10 | 10 | 100 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 7 | 5 | 0 | 0 | 29 | |||
| 3 | 2026. 05. 23. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 83 –94 | * | 21 | 34 | 8 | 10 | 80 | 0 | 3 | 0 | 5 | 5 | 100 | 1 | 4 | 5 | 0 | 6 | 3 | 5 | 8 | 0 | 0 | 28 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros | 23 | 19 | 21.8501 | 31.6727 | 5.5126 | 10230 | 54.854.8 | 1.841 | 4.4102 | 40.240.2 | 5.5126 | 6.6151 | 83.483.4 | 3.785 | 123 | 4.7108 | 2.148 | 2.149 | 2.660 | 5.2119 | 2.967 | 01 | 0.512 | 26.3605 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 15.531 | 2550 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 510 | 4040 | 6.513 | 816 | 81.381.3 | 36 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 12 | 00 | 1.53 | 1428 | |||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 3 | 2 | 19.759 | 3296 | 515 | 1030 | 5050 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 5.717 | 618 | 94.594.5 | 39 | 13 | 412 | 2.37 | 1.34 | 412 | 4.714 | 2.37 | 00 | 0.72 | 23.771 | |||
| 2 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 26 | 21 | 20.7560 | 31.8823 | 5.2141 | 10260 | 52.454.2 | 1.645 | 4.2114 | 36.939.5 | 5.6143 | 6.3169 | 88.784.6 | 3.394 | 126 | 4.3120 | 2.255 | 1.753 | 3.372 | 4.9133 | 2.674 | 01 | 0.614 | 25676 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 2 | 0 | 15.531 | 2550 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 510 | 4040 | 6.513 | 816 | 81.381.3 | 36 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 12 | 00 | 1.53 | 1428 | ||||
| Összesítés | 28 | 21 | 19591 | 29.5873 | 4144 | 8.7272 | 46.152.9 | 1.749 | 4.5124 | 38.139.5 | 5.9156 | 6.9185 | 85.884.3 | 3.2100 | 0.726 | 3.9126 | 1.656 | 1.857 | 2.976 | 4.9143 | 2.176 | 01 | 0.917 | 21.3704 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 11 | 11 | 22.5248 | 31.7349 | 5.358 | 7.684 | 69.169.1 | 1.820 | 4.549 | 40.840.8 | 6.572 | 7.582 | 87.887.8 | 3.134 | 2.123 | 5.257 | 1.820 | 2.831 | 2.527 | 6.268 | 4.651 | 0.11 | 0.11 | 31.7349 | |||
| 1 szezon |
|
Phoenix-MT Fót | 11 | 11 | 22.5248 | 31.7349 | 5.358 | 7.684 | 69.169.1 | 1.820 | 4.549 | 40.840.8 | 6.572 | 7.582 | 87.887.8 | 3.134 | 2.123 | 5.257 | 1.820 | 2.831 | 2.527 | 6.268 | 4.651 | 0.11 | 0.11 | 31.7349 | ||||
| Összesítés | 11 | 11 | 22.5248 | 31.7349 | 5.358 | 7.684 | 69.169.1 | 1.820 | 4.549 | 40.840.8 | 6.572 | 7.582 | 87.887.8 | 3.134 | 2.123 | 5.257 | 1.820 | 2.831 | 2.527 | 6.268 | 4.651 | 0.11 | 0.11 | 31.7349 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2025/2026 |
|
Phoenix-MT Fót | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 34 | 30 | 22749 | 31.61076 | 5.4184 | 9.2314 | 58.658.6 | 1.861 | 4.4151 | 40.440.4 | 5.8198 | 6.9233 | 8585 | 3.5119 | 1.446 | 4.9165 | 268 | 2.480 | 2.687 | 5.5187 | 3.5118 | 0.12 | 0.413 | 28.1954 | |||
| 2025/2026 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 2 | 0 | 15.531 | 2550 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 510 | 4040 | 6.513 | 816 | 81.381.3 | 36 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 12 | 00 | 1.53 | 1428 | |||
| 2026/2027 |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | Férfi NB I. A csoport | 3 | 2 | 19.759 | 3296 | 515 | 1030 | 5050 | 1.34 | 412 | 33.333.3 | 5.717 | 618 | 94.594.5 | 39 | 13 | 412 | 2.37 | 1.34 | 412 | 4.714 | 2.37 | 00 | 0.72 | 23.771 | |||
| 2 szezon |
|
PHOENIX Fóti Tigrisek | 37 | 32 | 20.8808 | 31.81172 | 5.2199 | 9.6344 | 54.157.8 | 1.665 | 4.2163 | 3739.9 | 5.7215 | 6.4251 | 89.485.7 | 3.3128 | 1.249 | 4.4177 | 2.275 | 1.884 | 3.399 | 5.1201 | 2.9125 | 02 | 0.515 | 25.91025 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 2 | 0 | 15.531 | 2550 | 1.53 | 612 | 2525 | 24 | 510 | 4040 | 6.513 | 816 | 81.381.3 | 36 | 00 | 36 | 0.51 | 24 | 24 | 510 | 12 | 00 | 1.53 | 1428 | ||||
| Összesítés | 39 | 32 | 19.1839 | 29.51222 | 4202 | 8.4356 | 47.256.7 | 1.769 | 4.5173 | 38.139.9 | 6228 | 7267 | 86.385.4 | 3.2134 | 0.849 | 4183 | 1.676 | 1.988 | 2.9103 | 5.1211 | 2.3127 | 02 | 0.818 | 21.91053 | ||||||