MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Szántó Dániel

Szántó Dániel
8

190 cm Magasság
75 kg Súly
Irányító Poszt
2000 Születési év
Box score Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 26 2 4.8 16.7 1.3 2.4 52.4 0.2 0.7 23.5 1.8 2.4 75.8 2.1 0.7 2.8 1.2 2 2.2 2.7 3.8 0.3 0.2 11.3
Total 26 2 125 434 33 63 52.4 4 17 23.5 47 62 75.8 54 18 72 32 51 56 69 98 7 6 294
40 perc 26 2 11.5 40 3 5.8 52.4 0.4 1.6 23.5 4.3 5.7 75.8 5 1.7 6.6 2.9 4.7 5.2 6.4 9 0.6 0.6 27.1
Fejlett statisztikák Férfi NB I. B Piros csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Nincs Megjeleníthető adat
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport
Zónák 2025/2026 szezon
•  Gyűrű 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/0 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/0 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/0 0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0
0%
0/0   0%
Dobástérkép Férfi NB I. B Piros csoport

Összesítés

47.9%
Összesített pontosság
35
sikeres dobás
73
kísérlet

Bontás

2 pontos:32/60 (53,3%)
3 pontos:3/13 (23,1%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. B Piros csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 09. 27. TF-BP TF-BP 70 –93 5 16 1 2 50 0 1 0 3 3 100 4 0 4 3 1 1 3 4 0 0 16
2 2025. 10. 04. Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 82 –76 3 21 1 1 100 0 0 0 1 2 50 1 1 2 3 1 3 2 6 1 0 15
3 2025. 10. 12. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 93 –89 3 18 0 0 0 1 1 100 0 0 0 3 0 3 1 2 3 1 3 0 0 9
4 2025. 10. 19. DEAC U23 DEAC U23 84 –78 2 13 1 1 100 0 0 0 0 0 0 0 3 3 1 3 2 3 4 0 0 10
5 2025. 10. 25. Jászberényi KSE Jászberényi KSE 75 –66 10 25 2 3 66.7 0 0 0 6 10 60 2 1 3 0 4 3 8 6 0 0 18
6 2025. 10. 31. EBH-Salgótarján EBH-Salgótarján 90 –78 * 2 30 0 3 0 0 3 0 2 2 100 5 1 6 0 5 1 3 8 1 1 9
7 2025. 11. 08. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 89 –92 2 18 1 4 25 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 3 3 2 0 0 4
8 2025. 11. 15. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 93 –72 5 22 2 2 100 0 0 0 1 2 50 2 1 3 1 2 2 2 3 1 0 12
9 2025. 11. 23. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 80 –88 8 22 2 2 100 0 0 0 4 5 80 2 2 4 1 3 4 5 4 0 0 18
10 2025. 11. 29. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 82 –108 3 19 1 4 25 0 1 0 1 2 50 1 1 2 1 3 1 3 3 2 2 6
11 2025. 12. 05. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 78 –77 6 25 2 3 66.7 0 0 0 2 2 100 0 1 1 3 2 2 4 4 0 0 15
12 2025. 12. 13. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 71 –101 * 6 19 1 3 33.3 0 0 0 4 4 100 1 1 2 0 2 2 2 4 0 0 10
13 2025. 12. 20. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 87 –95 5 14 2 4 50 0 0 0 1 2 50 2 3 5 1 4 3 3 4 0 0 11
14 2026. 01. 03. TF-BP TF-BP 106 –87 6 16 2 2 100 0 0 0 2 4 50 1 1 2 3 3 2 3 5 0 0 14
15 2026. 01. 11. Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 88 –70 8 16 2 3 66.7 0 1 0 4 4 100 1 0 1 1 1 3 2 2 0 0 11
16 2026. 01. 17. Insedo Veszprém Kosárlabda Klub Insedo Veszprém Kosárlabda Klub 87 –77 12 19 4 7 57.1 0 1 0 4 4 100 4 0 4 0 3 1 5 3 0 0 17
17 2026. 01. 25. DEAC U23 DEAC U23 78 –74 0 12 0 1 0 0 0 0 0 0 0 5 0 5 0 3 3 2 4 0 0 7
18 2026. 01. 31. Jászberényi KSE Jászberényi KSE 74 –77 0 12 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0 2 2 1 1 0 0 1 0 3
19 2026. 02. 07. EBH-Salgótarján EBH-Salgótarján 102 –101 4 9 1 1 100 0 0 0 2 4 50 1 1 2 0 1 1 2 5 0 0 10
20 2026. 02. 14. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 93 –85 2 5 1 2 50 0 1 0 0 0 0 5 0 5 0 0 1 0 0 1 0 6
21 2026. 02. 28. Nyíregyháza BS Nyíregyháza BS 89 –93 11 23 2 5 40 0 0 0 7 8 87.5 2 1 3 3 3 3 6 6 0 1 22
22 2026. 03. 07. BKG PRIMA Akadémia BKG PRIMA Akadémia 60 –80 7 11 2 3 66.7 1 3 33.3 0 0 0 3 0 3 1 1 4 0 3 0 1 10
23 2026. 03. 14. Peka Bau-MEAFC Wolves Peka Bau-MEAFC Wolves 113 –93 8 14 1 2 50 1 1 100 3 4 75 4 0 4 0 0 1 4 3 0 0 17
24 2026. 03. 21. Vasas Akadémia Vasas Akadémia 82 –80 0 13 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2 2 0 5 0 0 3
25 2026. 03. 29. Phoenix-MT Fót Phoenix-MT Fót 96 –78 3 8 0 0 0 1 3 33.3 0 0 0 1 0 1 1 0 1 1 2 0 0 6
26 2026. 04. 05. Újbuda MAFC Újbuda MAFC 116 –97 4 14 2 4 50 0 0 0 0 0 0 1 0 1 5 0 3 2 5 0 1 15
Alapszakasz
Playoff / Playout
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2017/2018 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Zöld 4 0 14 520 0.52 0.83 66.766.7 00 00 00 00 00 00 14 00 14 00 14 1.56 0.52 0.83 00 0.31 28
2019/2020 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros 5 0 1.26 5.427 0.63 0.84 7575 00 0.21 00 00 00 00 0.42 00 0.42 00 00 0.42 0.21 0.42 00 00 1.89
2020/2021 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros 24 17 6.1147 21.9526 1.433 2.970 47.147.1 0.615 2.151 29.429.4 1.536 1.843 83.783.7 248 123 371 1.535 247 1.945 247 2.458 0.12 0.37 9.7233
2021/2022 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros 5 14 5.226 11.256 1.47 2.211 63.663.6 0.63 15 6060 0.63 0.63 100100 0.84 0.63 1.47 1.47 210 1.47 15 210 00 00 7.839
2022/2023 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros 26 17 8207 29.9778 2.462 5131 47.347.3 0.39 1.539 23.123.1 2.256 3.386 65.165.1 3.9102 127 5129 1.642 4.5116 3.387 3.8100 7.2186 0.26 0.39 16.3425
2023/2024 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros 22 17 8.1178 29.3644 2.249 4.293 52.752.7 0.36 1.125 2424 2.862 3.781 76.576.5 3.782 0.818 4.5100 243 2.963 2.861 4.190 4.7104 0.37 0.13 17.1377
2024/2025 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Piros 22 2 2.452 11.1244 0.614 121 66.666.6 0.24 0.715 26.726.7 0.512 121 57.157.1 1.534 0.49 243 0.817 1.635 1.533 1.124 243 01 00 5.4118
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Piros 26 2 4.8125 16.7434 1.333 2.463 52.452.4 0.24 0.717 23.523.5 1.847 2.462 75.875.8 2.154 0.718 2.872 1.232 251 2.256 2.769 3.898 0.37 0.26 11.3294
2026/2027 Budapesti Bikák Budapesti Bikák Férfi NB I. B Zöld 3 3 9.328 24.774 2.37 5.717 41.241.2 00 13 00 4.714 618 77.877.8 515 1.34 6.319 1.75 2.78 3.310 515 2.78 0.31 00 1751
3 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 52 4 2.7181 10.9698 0.849 1.487 58.356.3 0.18 0.432 25.125 0.859 1.183 70.471.1 1.592 0.427 1.9119 0.749 1.590 1.795 1.495 2.2144 0.18 0.27 6.2420
5 szezon TF-BP TF-BP 82 65 5.7564 19.52031 1.6154 3309 52.649.8 0.433 1.2121 30.927.3 1.4157 1.9213 75.473.7 2.2238 0.771 2.9309 1.3127 2.3236 2202 2.2243 3.3360 0.115 0.219 10.61083
1 szezon Budapesti Bikák Budapesti Bikák 3 3 9.328 24.774 2.37 5.717 41.241.2 00 13 00 4.714 618 77.877.8 515 1.34 6.319 1.75 2.78 3.310 515 2.78 0.31 00 1751
Összesítés 137 72 5.1773 17.22803 1.4210 2.8413 50.950.8 0.241 0.9156 26.326.3 1.6230 2.1314 75.373.2 2.3345 0.6102 2.9447 1.1181 2.1334 2307 2.3353 2.9512 0.124 0.126 9.81554
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2017/2018 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Zöld - Playoff 3 2 12.738 29.789 5.717 7.322 77.377.3 00 0.72 00 1.34 26 66.766.7 3.310 1.75 515 1.75 2.78 1.34 2.78 3.310 00 00 19.759
2020/2021 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 8 8 648 21.6173 2.117 2.822 77.377.3 0.11 1.411 9.19.1 1.411 2.318 61.161.1 216 18 324 1.613 1.411 2.520 2.117 3.427 0.11 0.11 12.197
2021/2022 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros - Playoff 7 7 7.955 27.3191 2.618 4.632 56.256.2 0.32 0.64 50.150.1 1.913 2.417 76.576.5 321 0.64 3.625 1.18 4.431 2.417 2.417 6.344 00 0.11 1498
2022/2023 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 5 0 1785 29.2146 4.623 7.839 5959 1.47 3.417 41.241.2 3.618 525 7272 3.216 0.84 420 210 2.211 3.216 4.221 5.427 00 0.21 23.8119
2023/2024 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros - Playoff 6 4 6.338 21.5129 1.811 2.314 78.678.6 0.32 16 33.333.3 1.710 212 83.483.4 2.515 0.85 3.320 1.38 530 2.515 3.219 424 0.21 00 11.871
2024/2025 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért 4 0 520 1560 2.39 2.510 9090 00 0.31 00 0.52 14 5050 1.56 0.83 2.39 14 1.87 1.56 14 3.313 0.31 00 1040
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Piros - Playoff 3 0 39 14.343 0.72 26 33.433.4 00 0.31 00 1.75 412 41.741.7 3.711 00 3.711 0.72 2.37 1.75 26 2.78 00 00 5.717
3 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 10 2 6.967 19.7192 2.928 3.938 72.573.7 00 0.44 00 1.211 2.322 5050 2.827 0.88 3.635 1.111 2.322 1.515 1.918 3.131 0.11 00 11.8116
4 szezon TF-BP TF-BP 26 19 9.3226 24.9639 2.869 4.4107 63.864.5 0.512 1.638 33.831.6 2.152 2.972 72.872.2 2.768 0.821 3.589 1.539 3.383 2.768 374 4.8122 0.12 0.13 15.4385
Összesítés 36 21 8.3293 22.7831 2.897 4.2145 67.366.9 0.312 1.142 28.228.6 1.763 2.794 64.267 2.795 0.829 3.5124 1.350 2.8105 2.283 2.592 4153 0.13 0.13 13.9501
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2017/2018 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff 7 2 642 15.6109 2.719 3.625 7676 00 0.32 00 0.64 0.96 66.766.7 214 0.75 2.719 0.75 1.712 1.410 1.410 1.913 00 0.11 9.667
2019/2020 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros 5 0 1.26 5.427 0.63 0.84 7575 00 0.21 00 00 00 00 0.42 00 0.42 00 00 0.42 0.21 0.42 00 00 1.89
2020/2021 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 32 25 6.1195 21.8699 1.650 2.992 54.354.3 0.516 1.962 25.825.8 1.547 1.961 7777 264 131 395 1.548 1.858 265 264 2.785 0.13 0.38 10.3330
2021/2022 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 12 21 6.781 20.6247 2.125 3.643 58.158.1 0.45 0.79 55.655.6 1.316 1.720 8080 2.125 0.67 2.732 1.315 3.441 224 1.822 4.554 00 0.11 11.4137
2022/2023 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért 31 17 9.4292 29.8924 2.785 5.5170 5050 0.516 1.856 28.628.6 2.474 3.6111 66.766.7 3.8118 131 4.8149 1.752 4.1127 3.3103 3.9121 6.9213 0.26 0.310 17.5544
2023/2024 TF-BP TF-BP Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 28 21 7.7216 27.6773 2.160 3.8107 56.156.1 0.38 1.131 25.825.8 2.672 3.393 77.477.4 3.597 0.823 4.3120 1.851 3.393 2.776 3.9109 4.6128 0.38 0.13 16448
2024/2025 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - 9-13. helyért 26 2 2.872 11.7304 0.923 1.231 74.174.1 0.24 0.616 2525 0.514 125 55.955.9 1.540 0.512 252 0.821 1.642 1.539 1.128 2.256 0.12 00 6.1158
2025/2026 Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 29 2 4.6134 16.4477 1.235 2.469 50.750.7 0.14 0.618 22.222.2 1.852 2.674 70.370.3 2.265 0.618 2.983 1.234 258 2.161 2.675 3.7106 0.27 0.26 10.7311
2026/2027 Budapesti Bikák Budapesti Bikák Férfi NB I. B Zöld 3 3 9.328 24.774 2.37 5.717 41.241.2 00 13 00 4.714 618 77.877.8 515 1.34 6.319 1.75 2.78 3.310 515 2.78 0.31 00 1751
3 szezon Óbudai Kaszások Óbudai Kaszások 62 6 4.5248 14.6890 1.677 2.4125 67.361.6 0.18 0.536 19.222.2 170 1.5105 66.466.7 1.9119 0.635 2.5154 0.960 1.8112 1.7110 1.7113 2.6175 0.19 0.17 8.8536
5 szezon TF-BP TF-BP 108 84 6.2790 212670 1.8223 3.3416 55.153.6 0.345 1.2159 29.628.3 1.6209 2.1285 74.173.3 2.4306 0.792 3398 1.2166 2.5319 2.1270 2.4317 3.8482 0.117 0.222 11.41468
1 szezon Budapesti Bikák Budapesti Bikák 3 3 9.328 24.774 2.37 5.717 41.241.2 00 13 00 4.714 618 77.877.8 515 1.34 6.319 1.75 2.78 3.310 515 2.78 0.31 00 1751
Összesítés 173 93 61066 19.33634 1.8307 3.3558 55.455 0.253 0.9198 24.226.8 1.7293 2.3408 73.571.8 2.5440 0.7131 3.2571 1.2231 2.3439 2.1390 2.4445 3.3665 0.127 0.129 11.22055