MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Gergő Janka

Gergő Janka
0

180 cm Magasság
70 kg Súly
Irányító Poszt
2007 Születési év
Box score Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 5 0 3.2 14.8 1.4 3.6 38.9 0 0 0 0.4 0.8 50 2.6 2.2 4.8 0.6 0.6 3 1.4 0.8 0.4 0.2 8
Total 5 0 16 74 7 18 38.9 0 0 0 2 4 50 13 11 24 3 3 15 7 4 2 1 40
40 perc 5 0 8.6 40 3.8 9.7 38.9 0 0 0 1.1 2.2 50 7 5.9 13 1.6 1.6 8.1 3.8 2.2 1.1 0.5 21.6
Fejlett statisztikák Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Total 5 0 16 74 86.33 84.35 1.98 40 38.89 13.14 23 0.7
Dobástérkép Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért
Zónák 2024/2025 szezon
•  Gyűrű 13/33 39.4%
•  Közeli 2 pontos bal 2/7 28.6%
•  Közeli 2 pontos közép 2/8 25%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/6 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos bal 1/1 100%
•  Távoli 2 pontos közép 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 0/3 0%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/3 0%
•  3 pontos bal sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal 0/2 0%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 0/1 0%
•  3 pontos jobb sarok 0/1 0%
13/33
39.4%
2/7
28.6%
2/8
25%
0/6
0%
0/1
0%
1/1
100%
0/1
0%
0/3
0%
0/3
0%
0/0   0%
0/2
0%
0/0
0%
0/1
0%
0/1   0%
Dobástérkép Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért

Összesítés

38.9%
Összesített pontosság
7
sikeres dobás
18
kísérlet

Bontás

2 pontos:7/18 (38,9%)
3 pontos:0/0 (0,0%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Női NB I. A csoport rájátszás a 9-12. helyért
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
1 2025. 03. 29. Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 84 –54 3 17 1 5 20 0 0 0 1 2 50 3 4 7 1 1 1 3 0 0 0 8
2 2025. 04. 02. E.ON ELTE BEAC E.ON ELTE BEAC 88 –41 3 22 1 4 25 0 0 0 1 2 50 3 3 6 2 1 2 1 0 2 1 9
3 2025. 04. 05. BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 55 –65 0 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 5 0 1 0 0 1
4 2025. 04. 19. Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 77 –83 0 14 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 1 5 0 0 2 1 0 0 0 6
6 2025. 04. 27. BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós 75 –71 10 15 5 8 62.5 0 0 0 0 0 0 2 3 5 0 1 5 2 3 0 0 16
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Sportdarázs-SMAFC Sportdarázs-SMAFC Női Amatőr NB I. Piros 6 0 2.314 10.362 16 3.320 3030 00 0.21 00 0.32 0.32 100100 2.314 2.515 4.829 16 1.27 2.213 0.53 16 00 00 636
2024/2025 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női NB I. A csoport 21 6 1.838 16.4345 0.511 2.145 24.524.5 00 0.24 00 0.816 1.123 69.669.6 241 1.532 3.573 1.124 1.531 2.450 1.124 0.918 0.13 0.25 5104
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női Amatőr NB I. Piros 17 17 11.1188 24.7420 2.949 5.696 5151 1.220 5.187 2323 1.830 2.440 7575 4.780 3.153 7.8133 3.152 1.220 2.543 1.526 2.950 0.35 0.23 18.2310
2026/2027 BKG Akadémia BKG Akadémia Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
2026/2027 BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós Női NB I. A csoport 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
3 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 44 23 5.1240 17.2827 1.566 3.7161 39.641 0.420 1.892 21.521.7 148 1.365 75.673.9 3135 2.4100 5.4235 1.782 1.358 2.4106 1.153 1.674 0.18 0.18 9.7450
1 szezon BKG Akadémia BKG Akadémia 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
1 szezon BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
Összesítés 50 25 6.4290 20980 1.777 4.5194 37.239.7 0.727 2.1108 31.925 155 1.373 81.475.4 3.2158 3.3125 6.5283 1.891 1.671 2.5123 1.262 1.888 0.19 0.412 11.7536
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Sportdarázs-SMAFC Sportdarázs-SMAFC Amatőr Női NB, 1-16. helyért 4 0 1.56 1040 0.31 1.87 14.314.3 00 0.31 00 14 14 100100 2.39 1.35 3.514 1.35 0.83 2.39 0.83 0.31 00 00 4.819
2024/2025 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női NB I. A csoport, Play-out 5 0 3.216 14.874 1.47 3.618 38.938.9 00 00 00 0.42 0.84 5050 2.613 2.211 4.824 0.63 0.63 315 1.47 0.84 0.42 0.21 840
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Amatőr Női NB, 1-16. helyért 8 8 972 24.4195 1.915 4.838 39.539.5 1.310 3.427 3737 1.512 216 7575 3.427 2.318 5.645 2.520 1.613 1.613 1.411 324 00 00 14.4115
3 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 17 8 4.694 16.4309 1.223 3.463 34.936.5 0.410 1.228 34.535.7 118 1.324 76.375 2.749 1.934 4.683 1.528 119 2.337 1.221 1.429 0.12 0.11 9174
Összesítés 17 8 4.694 16.4309 1.223 3.463 34.936.5 0.410 1.228 34.535.7 118 1.324 76.375 2.749 1.934 4.683 1.528 119 2.337 1.221 1.429 0.12 0.11 9174
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Hepp Kupa, Női 3 3 8.726 2369 1.75 2.78 62.562.5 13 39 33.333.3 2.37 2.78 87.587.5 515 1.34 6.319 2.37 1.75 39 26 1.75 00 0.31 1648
1 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 3 3 8.726 2369 1.75 2.78 62.562.5 13 39 33.333.3 2.37 2.78 87.587.5 515 1.34 6.319 2.37 1.75 39 26 1.75 00 0.31 1648
Összesítés 3 3 8.726 2369 1.75 2.78 62.562.5 13 39 33.333.3 2.37 2.78 87.587.5 515 1.34 6.319 2.37 1.75 39 26 1.75 00 0.31 1648
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 Sportdarázs-SMAFC Sportdarázs-SMAFC Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért 10 0 220 10.2102 0.77 2.727 25.925.9 00 0.22 00 0.66 0.66 100100 2.323 220 4.343 1.111 110 2.222 0.66 0.77 00 00 5.555
2024/2025 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-out 26 6 2.154 16.1419 0.718 2.463 28.628.6 00 0.24 00 0.718 127 66.766.7 2.154 1.743 3.797 127 1.334 2.565 1.231 0.822 0.25 0.26 5.5144
2025/2026 Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia Női Amatőr NB I. Piros / Amatőr Női NB, 1-16. helyért / Hepp Kupa, Női 28 28 10.2286 24.4684 2.569 5.1142 48.648.6 1.233 4.4123 26.826.8 1.849 2.364 76.676.6 4.4122 2.775 7197 2.879 1.438 2.365 1.543 2.879 0.25 0.14 16.9473
2026/2027 BKG Akadémia BKG Akadémia Női Amatőr NB I. Fehér 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
2026/2027 BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós Női NB I. A csoport 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
3 szezon Darazsak Sportakadémia Darazsak Sportakadémia 64 34 4.8360 16.91205 1.394 3.4232 37.840.5 0.433 1.6129 24.825.6 173 1.397 77.575.3 2.9199 2.1138 5337 1.7117 1.282 2.3152 1.180 1.5108 0.110 0.110 9.3672
1 szezon BKG Akadémia BKG Akadémia 2 0 918 2142 2.55 6.513 38.538.5 12 2.55 4040 12 12 100100 2.55 612 8.517 36 24 24 12 1.53 00 12 15.531
1 szezon BKG-PRIMA Szigetszentmiklós BKG-PRIMA Szigetszentmiklós 4 2 832 27.8111 1.56 520 3030 1.35 2.811 45.545.5 1.35 1.56 83.383.3 4.518 3.313 7.831 0.83 2.39 3.313 1.87 2.811 0.31 0.52 13.855
Összesítés 70 36 6.3410 19.91358 1.6105 4.3265 36.239.6 0.740 2145 34.327.6 1.180 1.3105 82.476.2 3.1222 3.1163 6.3385 1.7126 1.695 2.5169 1.289 1.7122 0.111 0.414 11.4758

Játékoshírek