| Box score | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 6 | 3 | 6.8 | 19.8 | 0.7 | 2.7 | 25 | 0.5 | 1 | 50 | 4 | 5 | 80 | 5.2 | 1.2 | 6.3 | 1.2 | 1.2 | 2.7 | 4.2 | 1.7 | 0 | 0.5 | 15.5 | |||||||||
| Total | 6 | 3 | 41 | 119 | 4 | 16 | 25 | 3 | 6 | 50 | 24 | 30 | 80 | 31 | 7 | 38 | 7 | 7 | 16 | 25 | 10 | 0 | 3 | 93 | |||||||||
| 40 perc | 6 | 3 | 13.8 | 40 | 1.3 | 5.4 | 25 | 1 | 2 | 50 | 8.1 | 10.1 | 80 | 10.4 | 2.4 | 12.8 | 2.4 | 2.4 | 5.4 | 8.4 | 3.4 | 0 | 1 | 31.3 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 6 | 3 | 41 | 134 | 105.39 | 94.38 | 11.01 | 56.94 | 38.64 | 17 | 43 | 0.95 |
| Dobástérkép | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 35/75 | 46.7% |
| • Közeli 2 pontos bal | 2/6 | 33.3% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/3 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 1/1 | 100% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 1/2 | 50% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal | 3/8 | 37.5% |
| • 3 pontos közép | 1/8 | 12.5% |
| • 3 pontos jobb | 7/23 | 30.4% |
| • 3 pontos jobb sarok | 3/7 | 42.9% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női NB I. A csoport, Rájátszás az 1-8. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2025. 03. 29. |
|
DVTK HUNTHERM | 88 –62 | 9 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 1 | 1 | 100 | 4 | 4 | 100 | 5 | 1 | 6 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 15 | ||||
| 1 | 2025. 04. 01. |
|
DVTK HUNTHERM | 58 –63 | * | 4 | 24 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 5 | 0 | 5 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 0 | 9 | |||
| 2 | 2025. 04. 06. |
|
TFSE-MTK | 87 –59 | * | 2 | 21 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 5 | 2 | 7 | 1 | 2 | 4 | 4 | 1 | 0 | 0 | 10 | |||
| 2 | 2025. 04. 09. |
|
TFSE-MTK | 51 –69 | 1 | 23 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 2 | 50 | 5 | 1 | 6 | 0 | 1 | 3 | 5 | 3 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 3 | 2025. 04. 16. |
|
VBW CEKK Cegléd | 74 –60 | 12 | 15 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 7 | 9 | 77.8 | 6 | 1 | 7 | 2 | 1 | 2 | 5 | 3 | 0 | 1 | 23 | ||||
| 3 | 2025. 04. 19. |
|
VBW CEKK Cegléd | 57 –60 | * | 13 | 21 | 1 | 5 | 20 | 1 | 2 | 50 | 8 | 9 | 88.9 | 5 | 2 | 7 | 3 | 1 | 2 | 7 | 2 | 0 | 1 | 25 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport | 20 | 12 | 8.5170 | 21.2424 | 1.835 | 3.672 | 48.648.6 | 0.612 | 2.243 | 27.927.9 | 3.264 | 479 | 8181 | 4.895 | 1.224 | 6119 | 1.529 | 1.122 | 1.835 | 479 | 1.632 | 0.24 | 0.510 | 16.4328 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 22 | 3 | 10219 | 19.4427 | 2.350 | 4.5100 | 5050 | 0.511 | 1.532 | 34.434.4 | 3.986 | 4.7103 | 83.583.5 | 4.7103 | 243 | 6.6146 | 1.534 | 1.839 | 1.942 | 488 | 1.227 | 01 | 0.817 | 17.6388 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 2 | 5.321 | 21.887 | 14 | 3.815 | 26.726.7 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 2.510 | 3.514 | 71.471.4 | 3.514 | 2.39 | 5.823 | 1.35 | 1.35 | 2.510 | 2.510 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 1144 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 20 | 12 | 8.5170 | 21.2424 | 1.835 | 3.672 | 48.648.6 | 0.612 | 2.243 | 27.927.9 | 3.264 | 479 | 8181 | 4.895 | 1.224 | 6119 | 1.529 | 1.122 | 1.835 | 479 | 1.632 | 0.24 | 0.510 | 16.4328 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata TKK | 26 | 5 | 7.6240 | 20.6514 | 1.654 | 4.1115 | 39.547 | 0.412 | 1.740 | 21.730 | 3.296 | 4.1117 | 78.382 | 4.1117 | 2.152 | 6.2169 | 1.439 | 1.544 | 2.252 | 3.398 | 238 | 0.12 | 0.518 | 14.3432 | ||||
| Összesítés | 46 | 17 | 7.9410 | 20.8938 | 1.789 | 4187 | 42.247.6 | 0.524 | 1.983 | 24.128.9 | 3.2160 | 4196 | 79.281.6 | 4.3212 | 1.876 | 6.1288 | 1.468 | 1.466 | 2.187 | 3.5177 | 1.970 | 0.26 | 0.528 | 15760 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport, Play-off | 6 | 3 | 6.841 | 19.8119 | 0.74 | 2.716 | 2525 | 0.53 | 16 | 5050 | 424 | 530 | 8080 | 5.231 | 1.27 | 6.338 | 1.27 | 1.27 | 2.716 | 4.225 | 1.710 | 00 | 0.53 | 15.593 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport, Play-off | 7 | 0 | 9.667 | 18.6130 | 2.316 | 4.129 | 55.255.2 | 0.43 | 1.39 | 33.433.4 | 3.726 | 4.733 | 78.878.8 | 3.424 | 1.18 | 4.632 | 17 | 1.913 | 2.618 | 4.733 | 1.611 | 0.32 | 0.75 | 16.1113 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 6 | 3 | 6.841 | 19.8119 | 0.74 | 2.716 | 2525 | 0.53 | 16 | 5050 | 424 | 530 | 8080 | 5.231 | 1.27 | 6.338 | 1.27 | 1.27 | 2.716 | 4.225 | 1.710 | 00 | 0.53 | 15.593 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 7 | 0 | 9.667 | 18.6130 | 2.316 | 4.129 | 55.255.2 | 0.43 | 1.39 | 33.433.4 | 3.726 | 4.733 | 78.878.8 | 3.424 | 1.18 | 4.632 | 17 | 1.913 | 2.618 | 4.733 | 1.611 | 0.32 | 0.75 | 16.1113 | ||||
| Összesítés | 13 | 3 | 8.2108 | 19.2249 | 1.520 | 3.445 | 43.444.5 | 0.56 | 1.115 | 40.640 | 3.950 | 4.963 | 79.479.4 | 4.355 | 1.215 | 5.570 | 1.114 | 1.520 | 2.634 | 4.458 | 1.621 | 0.12 | 0.68 | 15.8206 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Magyar Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 1717 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 11 | 44 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 1010 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 1 | 0 | 77 | 1818 | 11 | 55 | 2020 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 11 | 33 | 22 | 00 | 11 | 88 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 1 | 1 | 66 | 1717 | 33 | 66 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 66 | 11 | 77 | 11 | 44 | 11 | 22 | 00 | 11 | 00 | 1010 | ||||
| 1 szezon |
|
Csata TKK | 1 | 0 | 77 | 1818 | 11 | 55 | 2020 | 11 | 11 | 100100 | 22 | 22 | 100100 | 00 | 11 | 11 | 00 | 11 | 11 | 33 | 22 | 00 | 11 | 88 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 6.513 | 17.535 | 24 | 5.511 | 36.436.4 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 12 | 12 | 100100 | 36 | 12 | 48 | 0.51 | 2.55 | 12 | 2.55 | 12 | 0.51 | 0.51 | 918 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Magyar Kupa, Női | 27 | 16 | 8217 | 20.7560 | 1.642 | 3.594 | 44.744.7 | 0.615 | 1.849 | 30.630.6 | 3.388 | 4109 | 80.780.7 | 4.9132 | 1.232 | 6.1164 | 1.437 | 1.233 | 1.952 | 3.9106 | 1.642 | 0.25 | 0.513 | 16431 | |||
| 2025/2026 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport / Női NB I. A csoport, Play-off / Tippmix Killik László Női Magyar Kupa | 30 | 3 | 9.8293 | 19.2575 | 2.267 | 4.5134 | 5050 | 0.515 | 1.442 | 35.735.7 | 3.8114 | 4.6138 | 82.682.6 | 4.2127 | 1.752 | 6179 | 1.441 | 1.853 | 261 | 4.1124 | 1.340 | 0.13 | 0.823 | 17509 | |||
| 2026/2027 |
|
Csata TKK | Női NB I. A csoport | 4 | 2 | 5.321 | 21.887 | 14 | 3.815 | 26.726.7 | 0.31 | 28 | 12.512.5 | 2.510 | 3.514 | 71.471.4 | 3.514 | 2.39 | 5.823 | 1.35 | 1.35 | 2.510 | 2.510 | 2.811 | 0.31 | 0.31 | 1144 | |||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 27 | 16 | 8217 | 20.7560 | 1.642 | 3.594 | 44.744.7 | 0.615 | 1.849 | 30.630.6 | 3.388 | 4109 | 80.780.7 | 4.9132 | 1.232 | 6.1164 | 1.437 | 1.233 | 1.952 | 3.9106 | 1.642 | 0.25 | 0.513 | 16431 | ||||
| 2 szezon |
|
Csata TKK | 34 | 5 | 7.5314 | 20.5662 | 1.671 | 4.1149 | 39.447.7 | 0.416 | 1.750 | 22.132 | 3.1124 | 4.1152 | 77.881.6 | 3.9141 | 261 | 5.9202 | 1.346 | 1.558 | 2.371 | 3.3134 | 251 | 0.24 | 0.524 | 14553 | ||||
| Összesítés | 61 | 21 | 7.7531 | 20.61222 | 1.6113 | 3.9243 | 40.946.5 | 0.431 | 1.799 | 2531.3 | 3.2212 | 4261 | 78.881.2 | 4.2273 | 1.793 | 5.9366 | 1.383 | 1.491 | 2.2123 | 3.5240 | 1.993 | 0.29 | 0.537 | 14.6984 | ||||||