| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 21 | 1 | 4.8 | 17.9 | 1.6 | 2.8 | 57.6 | 0.2 | 1 | 19 | 1 | 1.2 | 80 | 1.6 | 0.8 | 2.4 | 1.1 | 2.2 | 2.6 | 1.2 | 2.1 | 0.3 | 0.1 | 7.4 | |||||||||
| Total | 21 | 1 | 100 | 376 | 34 | 59 | 57.6 | 4 | 21 | 19 | 20 | 25 | 80 | 34 | 16 | 50 | 24 | 47 | 54 | 26 | 44 | 6 | 2 | 156 | |||||||||
| 40 perc | 21 | 1 | 10.6 | 40 | 3.6 | 6.3 | 57.6 | 0.4 | 2.2 | 19 | 2.1 | 2.7 | 80 | 3.6 | 1.7 | 5.3 | 2.6 | 5 | 5.7 | 2.8 | 4.7 | 0.6 | 0.2 | 16.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 09. 28. |
|
Nyíregyháza BS | 74 –72 | 0 | 12 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | 1 | 5 | 0 | 3 | 4 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 2 | 2024. 10. 05. |
|
MEAFC-Peka Bau | 77 –56 | 4 | 20 | 1 | 2 | 50 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 3 | 1 | 4 | 3 | 3 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 3 | 2024. 10. 12. |
|
Újbuda MAFC | 69 –88 | 1 | 8 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 2 | 50 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 0 | 1 | 3 | ||||
| 4 | 2024. 10. 19. |
|
Óbudai Kaszások | 80 –78 | 8 | 16 | 4 | 4 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 5 | 1 | 1 | 1 | 0 | 10 | ||||
| 6 | 2024. 11. 02. |
|
Phoenix-MT Fót | 64 –58 | 2 | 14 | 1 | 4 | 25 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | ||||
| 7 | 2024. 11. 09. |
|
Dávid Kornél KA | 93 –75 | 10 | 22 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 9 | 2024. 11. 23. |
|
DEAC U23 | 72 –71 | 10 | 25 | 4 | 4 | 100 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 100 | 2 | 3 | 5 | 2 | 2 | 2 | 4 | 1 | 1 | 0 | 19 | ||||
| 8 | 2024. 11. 27. |
|
Kaposvári KK | 95 –53 | 6 | 19 | 3 | 4 | 75 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 2 | 5 | 3 | 3 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 11 | ||||
| 10 | 2024. 12. 01. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 61 –64 | 2 | 13 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 1 | 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 6 | ||||
| 24 | 2024. 12. 07. |
|
Jászberényi KSE | 96 –91 | 4 | 26 | 2 | 4 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 12 | 2024. 12. 15. |
|
Salgótarjáni KSE | 71 –68 | 2 | 15 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 0 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 14 | 2025. 01. 04. |
|
Nyíregyháza BS | 81 –85 | 4 | 20 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 3 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 15 | 2025. 01. 10. |
|
MEAFC-Peka Bau | 80 –98 | 4 | 7 | 2 | 2 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 19 | 2025. 02. 09. |
|
Phoenix-MT Fót | 71 –85 | 10 | 22 | 4 | 4 | 100 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 1 | 2 | 0 | 0 | 12 | ||||
| 22 | 2025. 03. 02. |
|
DEAC U23 | 73 –68 | 0 | 18 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 20 | 2025. 03. 08. |
|
Dávid Kornél KA | 74 –65 | 4 | 25 | 2 | 4 | 50 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 3 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 23 | 2025. 03. 14. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 89 –80 | 6 | 22 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 4 | 6 | 66.7 | 4 | 0 | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 4 | 1 | 0 | 13 | ||||
| 11 | 2025. 03. 22. |
|
Jászberényi KSE | 71 –62 | 9 | 21 | 0 | 0 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 3 | 5 | 60 | 2 | 2 | 4 | 2 | 3 | 2 | 5 | 1 | 0 | 0 | 15 | ||||
| 25 | 2025. 03. 29. |
|
Salgótarjáni KSE | 76 –51 | 10 | 18 | 0 | 0 | 0 | 2 | 4 | 50 | 4 | 4 | 100 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 0 | 14 | ||||
| 21 | 2025. 04. 01. |
|
Kaposvári KK | 82 –65 | * | 4 | 20 | 2 | 4 | 50 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 4 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | |||
| 26 | 2025. 04. 06. |
|
TF-BP | 76 –90 | 0 | 13 | 0 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 2 | 1 | 5 | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A | 2 | 0 | 12 | 48 | 0.51 | 0.51 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 24 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A | 22 | 0 | 01 | 1.328 | 00 | 0.12 | 00 | 00 | 0.12 | 00 | 01 | 0.12 | 49.549.5 | 01 | 01 | 0.12 | 00 | 0.24 | 0.13 | 01 | 0.12 | 00 | 00 | -0.1-3 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 21 | 1 | 4.8100 | 17.9376 | 1.634 | 2.859 | 57.657.6 | 0.24 | 121 | 1919 | 120 | 1.225 | 8080 | 1.634 | 0.816 | 2.450 | 1.124 | 2.247 | 2.654 | 1.226 | 2.144 | 0.36 | 0.12 | 7.4156 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 13 | 7 | 678 | 19.5253 | 2.431 | 4.254 | 57.457.4 | 0.22 | 1.317 | 11.811.8 | 0.810 | 1.925 | 4040 | 2.228 | 1.114 | 3.242 | 1.317 | 1.418 | 2.533 | 1.925 | 2.228 | 00 | 0.34 | 9.2119 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 4 | 2 | 520 | 21.887 | 1.35 | 3.313 | 38.538.5 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.87 | 3.514 | 5050 | 1.56 | 1.35 | 2.811 | 1.56 | 1.87 | 2.39 | 1.87 | 2.811 | 00 | 00 | 7.530 | |||
| 3 szezon |
|
ZTE KK | 25 | 0 | 0.33 | 2.137 | 0.21 | 0.23 | 84.633.3 | 00 | 02 | 00 | 01 | 02 | 49.549.5 | 01 | 01 | 02 | 0.21 | 0.45 | 03 | 01 | 0.23 | 00 | 00 | 0.3-0 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 38 | 10 | 5.3198 | 19.7716 | 1.870 | 3.4126 | 51.455.6 | 0.27 | 1.142 | 1816.6 | 1.237 | 2.264 | 52.557.8 | 1.868 | 135 | 2.8103 | 1.347 | 1.872 | 2.596 | 1.658 | 2.383 | 0.16 | 0.16 | 8305 | ||||
| Összesítés | 63 | 10 | 2.8201 | 10.9753 | 171 | 1.8129 | 53.355 | 0.17 | 0.644 | 17.515.9 | 0.638 | 1.166 | 52.457.6 | 0.969 | 0.536 | 1.4105 | 0.748 | 1.177 | 1.299 | 0.859 | 1.386 | 06 | 0.16 | 4.2305 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
ZTE KK | Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 2 | 0 | 3.57 | 16.533 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 12 | 24 | 00 | 00 | 510 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 2 | 0 | 3.57 | 16.533 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 12 | 24 | 00 | 00 | 510 | ||||
| Összesítés | 2 | 0 | 3.57 | 16.533 | 1.53 | 2.55 | 6060 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 12 | 5050 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 1.53 | 00 | 12 | 24 | 00 | 00 | 510 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE KK | Férfi A, Play-out | 5 | 0 | 0.84 | 4.623 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.21 | 0.63 | 00 | 0.42 | 0.84 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 15 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 7 | 0 | 0.75 | 1.18 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 0.11 | 0.11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.96 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 9 | 1 | 8.274 | 23.3210 | 2.926 | 4.641 | 63.463.4 | 0.33 | 1.816 | 18.718.7 | 1.413 | 2.623 | 56.556.5 | 2.623 | 0.76 | 3.229 | 1.715 | 1.816 | 2.623 | 2.321 | 327 | 0.11 | 0.33 | 12.6113 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE KK | 12 | 0 | 0.89 | 2.931 | 0.33 | 0.33 | 100100 | 0.11 | 0.33 | 26.333.4 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 0.11 | 0.33 | 00 | 0.22 | 0.44 | 00 | 0.33 | 00 | 00 | 0.911 | ||||
| 1 szezon |
|
Vasas Akadémia | 9 | 1 | 8.274 | 23.3210 | 2.926 | 4.641 | 63.463.4 | 0.33 | 1.816 | 18.718.7 | 1.413 | 2.623 | 56.556.5 | 2.623 | 0.76 | 3.229 | 1.715 | 1.816 | 2.623 | 2.321 | 327 | 0.11 | 0.33 | 12.6113 | ||||
| Összesítés | 21 | 1 | 3.283 | 9.7241 | 1.129 | 1.744 | 67.365.9 | 0.24 | 0.819 | 20.521 | 0.513 | 0.923 | 56.556.5 | 125 | 0.37 | 1.332 | 0.615 | 0.718 | 1.127 | 0.821 | 1.230 | 01 | 0.13 | 4.8124 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE KK | Férfi A, Play-out | 5 | 0 | 0.84 | 4.623 | 0.42 | 0.42 | 100100 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.42 | 0.21 | 0.63 | 00 | 0.42 | 0.84 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 15 | |||
| 2021/2022 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 4 | 0 | 2.39 | 10.341 | 14 | 1.56 | 66.766.7 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 0.52 | 5050 | 0.83 | 00 | 0.83 | 0.31 | 0.83 | 00 | 0.52 | 1.35 | 00 | 00 | 3.514 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | -1-1 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 30 | 0 | 0.26 | 1.236 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.13 | 33.333.3 | 01 | 0.12 | 49.549.5 | 01 | 01 | 0.12 | 00 | 0.14 | 0.13 | 01 | 0.13 | 00 | 00 | 0.13 | |||
| 2024/2025 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 30 | 2 | 5.8174 | 19.5586 | 260 | 3.3100 | 6060 | 0.27 | 1.237 | 18.918.9 | 1.133 | 1.648 | 68.768.7 | 1.957 | 0.722 | 2.679 | 1.339 | 2.163 | 2.677 | 1.647 | 2.471 | 0.27 | 0.25 | 9269 | |||
| 2025/2026 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 13 | 7 | 678 | 19.5253 | 2.431 | 4.254 | 57.457.4 | 0.22 | 1.317 | 11.811.8 | 0.810 | 1.925 | 4040 | 2.228 | 1.114 | 3.242 | 1.317 | 1.418 | 2.533 | 1.925 | 2.228 | 00 | 0.34 | 9.2119 | |||
| 2026/2027 |
|
Vasas Akadémia | Férfi NB I. B Piros | 4 | 2 | 520 | 21.887 | 1.35 | 3.313 | 38.538.5 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.87 | 3.514 | 5050 | 1.56 | 1.35 | 2.811 | 1.56 | 1.87 | 2.39 | 1.87 | 2.811 | 00 | 00 | 7.530 | |||
| 4 szezon |
|
ZTE KK | 40 | 0 | 0.819 | 4.3101 | 0.47 | 0.511 | 71.763.6 | 01 | 0.15 | 6.720 | 0.12 | 0.14 | 49.949.7 | 0.36 | 0.12 | 0.48 | 0.11 | 0.610 | 0.27 | 0.13 | 0.410 | 00 | 00 | 0.921 | ||||
| 3 szezon |
|
Vasas Akadémia | 47 | 11 | 5.6272 | 20.2926 | 1.996 | 3.6167 | 52.557.5 | 0.210 | 1.258 | 1817.2 | 1.250 | 2.387 | 51.557.5 | 1.991 | 141 | 2.9132 | 1.462 | 1.788 | 2.5119 | 1.779 | 2.4110 | 0.17 | 0.29 | 8.5418 | ||||
| Összesítés | 87 | 11 | 2.9291 | 11.11027 | 1103 | 1.8178 | 55.557.9 | 0.111 | 0.663 | 16.617.4 | 0.652 | 1.191 | 51.457.1 | 197 | 0.543 | 1.4140 | 0.663 | 1.198 | 1.2126 | 0.882 | 1.3120 | 07 | 0.19 | 4.2439 | ||||||