| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 7 | 0 | 0 | 2.1 | 0 | 0.1 | 0 | 0 | 0.4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -0.6 | |||||||||
| Total | 7 | 0 | 0 | 15 | 0 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | -4 | |||||||||
| 40 perc | 7 | 0 | 0 | 40 | 0 | 2.7 | 0 | 0 | 8 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -10.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 8 | 0 | 0 | 32 | 0 | 137.54 | -137.54 | 0 | 0 | 12.12 | 4 | 0 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 0/1 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 09. 27. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 60 –91 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2024. 10. 09. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 81 –103 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 7 | 2024. 10. 30. |
|
NKA Universitas Pécs | 102 –81 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 16 | 2025. 01. 11. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 103 –88 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
NKA Universitas Pécs | 61 –78 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 21 | 2025. 03. 01. |
|
ZTE KK | 88 –71 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 26 | 2025. 04. 12. |
|
Sopron KC | 97 –92 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A | 4 | 0 | 2.39 | 7.530 | 00 | 00 | 00 | 0.83 | 1.87 | 42.942.9 | 00 | 00 | 00 | 0.52 | 0.52 | 14 | 00 | 14 | 0.52 | 00 | 0.83 | 0.31 | 00 | 2.39 | |||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | Férfi NB I. B Zöld | 17 | 7 | 8.4142 | 19.6333 | 1.322 | 2.136 | 61.161.1 | 1.628 | 5.492 | 30.430.4 | 0.814 | 1.220 | 70.170.1 | 2.136 | 0.35 | 2.441 | 1.525 | 1.322 | 1.423 | 1.423 | 1.423 | 0.11 | 0.11 | 8.8149 | |||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld | 20 | 16 | 13.7273 | 26.4527 | 2.957 | 5.4108 | 52.852.8 | 239 | 7.4147 | 26.526.5 | 2.142 | 2.652 | 80.880.8 | 2.957 | 0.816 | 3.773 | 2.448 | 2.244 | 2.346 | 2.856 | 359 | 0.36 | 0.36 | 15.1302 | |||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A | 23 | 0 | 1.433 | 3.376 | 0.13 | 0.25 | 59.959.9 | 0.38 | 0.717 | 47.147.1 | 0.13 | 0.13 | 100100 | 0.25 | 00 | 0.25 | 0.12 | 01 | 0.49 | 0.24 | 0.13 | 00 | 00 | 1.535 | |||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport | 7 | 0 | 00 | 2.115 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 0.43 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.32 | 00 | 00 | 00 | 00 | -0.6-4 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 26 | 26 | 20.3527 | 30.9803 | 4.5116 | 8.2212 | 54.754.7 | 2.872 | 7.9206 | 34.934.9 | 379 | 3.8100 | 7979 | 3.283 | 1.334 | 4.5117 | 3.180 | 253 | 3.693 | 4.5116 | 4.6119 | 0.26 | 0.24 | 25.4661 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 1648 | 33.7101 | 5.717 | 721 | 8181 | 13 | 618 | 16.716.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 2.78 | 0.31 | 39 | 26 | 2.37 | 3.310 | 3.310 | 3.310 | 00 | 00 | 18.756 | |||
| 3 szezon |
|
Atomerőmű SE | 34 | 0 | 1.242 | 4.3121 | 03 | 0.16 | 36.149.9 | 0.411 | 127 | 37.640.8 | 03 | 03 | 100100 | 0.27 | 0.22 | 0.49 | 02 | 0.35 | 0.413 | 0.14 | 0.36 | 0.11 | 00 | 1.140 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | 17 | 7 | 8.4142 | 19.6333 | 1.322 | 2.136 | 61.161.1 | 1.628 | 5.492 | 30.430.4 | 0.814 | 1.220 | 70.170.1 | 2.136 | 0.35 | 2.441 | 1.525 | 1.322 | 1.423 | 1.423 | 1.423 | 0.11 | 0.11 | 8.8149 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 20 | 16 | 13.7273 | 26.4527 | 2.957 | 5.4108 | 52.852.8 | 239 | 7.4147 | 26.526.5 | 2.142 | 2.652 | 80.880.8 | 2.957 | 0.816 | 3.773 | 2.448 | 2.244 | 2.346 | 2.856 | 359 | 0.36 | 0.36 | 15.1302 | ||||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 29 | 29 | 18.1575 | 32.3904 | 5.1133 | 7.6233 | 66.857.1 | 1.975 | 7224 | 27.133.5 | 2.484 | 2.9106 | 80.579.2 | 2.991 | 0.835 | 3.8126 | 2.586 | 2.260 | 3.5103 | 3.9126 | 4129 | 0.16 | 0.14 | 22717 | ||||
| Összesítés | 100 | 52 | 8.91032 | 17.61885 | 2.1215 | 3.3383 | 62.556.1 | 1.2153 | 4.2490 | 28.631.2 | 1.1143 | 1.4181 | 79.679 | 1.6191 | 0.558 | 2.1249 | 1.3161 | 1.3131 | 1.7185 | 1.7209 | 1.9217 | 0.114 | 0.111 | 10.21208 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 5 | 5 | 11.859 | 21.4107 | 1.89 | 315 | 6060 | 2.211 | 6.432 | 34.434.4 | 1.68 | 210 | 8080 | 1.68 | 0.84 | 2.412 | 0.84 | 1.47 | 15 | 1.47 | 1.68 | 0.21 | 00 | 1155 | |||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Férfi A, Play-out | 5 | 0 | 1.26 | 735 | 0.63 | 0.84 | 7575 | 00 | 0.42 | 00 | 00 | 0.21 | 00 | 0.63 | 0.21 | 0.84 | 0.42 | 00 | 0.42 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 1.89 | |||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 3 | 3 | 13.741 | 27.382 | 3.711 | 618 | 61.161.1 | 1.75 | 618 | 27.827.8 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 515 | 0.72 | 5.717 | 26 | 13 | 2.78 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 17.352 | |||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE | Férfi A, Play-out | 9 | 3 | 1.816 | 7.971 | 0.22 | 0.76 | 33.333.3 | 0.44 | 19 | 44.444.4 | 00 | 00 | 00 | 0.76 | 0.11 | 0.87 | 0.22 | 0.44 | 0.76 | 0.65 | 0.76 | 0.11 | 0.11 | 2.724 | |||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 12 | 12 | 15.5186 | 32.4389 | 448 | 7.286 | 55.855.8 | 1.720 | 7.286 | 23.323.3 | 2.530 | 3.137 | 81.181.1 | 3.744 | 0.67 | 4.351 | 1.518 | 2.631 | 2.328 | 4.351 | 5.465 | 0.33 | 0.33 | 19.3232 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | 5 | 5 | 11.859 | 21.4107 | 1.89 | 315 | 6060 | 2.211 | 6.432 | 34.434.4 | 1.68 | 210 | 8080 | 1.68 | 0.84 | 2.412 | 0.84 | 1.47 | 15 | 1.47 | 1.68 | 0.21 | 00 | 1155 | ||||
| 3 szezon |
|
Atomerőmű SE | 15 | 3 | 122 | 5.6108 | 0.35 | 0.510 | 5650 | 0.14 | 0.511 | 31.736.3 | 00 | 0.11 | 00 | 0.49 | 0.12 | 0.511 | 0.24 | 0.14 | 0.48 | 0.36 | 0.98 | 01 | 01 | 2.235 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 3 | 3 | 13.741 | 27.382 | 3.711 | 618 | 61.161.1 | 1.75 | 618 | 27.827.8 | 1.34 | 1.34 | 100100 | 515 | 0.72 | 5.717 | 26 | 13 | 2.78 | 1.75 | 1.75 | 0.31 | 0.31 | 17.352 | ||||
| 1 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 12 | 12 | 15.5186 | 32.4389 | 448 | 7.286 | 55.855.8 | 1.720 | 7.286 | 23.323.3 | 2.530 | 3.137 | 81.181.1 | 3.744 | 0.67 | 4.351 | 1.518 | 2.631 | 2.328 | 4.351 | 5.465 | 0.33 | 0.33 | 19.3232 | ||||
| Összesítés | 35 | 23 | 7.3308 | 16.3686 | 1.773 | 2.9129 | 58.356.6 | 140 | 3.5147 | 28.527.2 | 0.942 | 1.152 | 82.180.8 | 1.976 | 0.415 | 2.391 | 0.832 | 0.945 | 1.249 | 1.369 | 1.986 | 0.16 | 0.15 | 9374 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | |||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE | 1 | 0 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 33 | 22 | 00 | 00 | 00 | 11 | 11 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 33 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 9 | 0 | 1.715 | 7.265 | 0.33 | 0.44 | 7575 | 0.33 | 19 | 33.333.3 | 00 | 0.11 | 00 | 0.65 | 0.33 | 0.98 | 0.22 | 0.44 | 0.44 | 0.11 | 0.33 | 0.11 | 00 | 218 | |||
| 2022/2023 |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - 9-12. helyért | 22 | 12 | 9.1201 | 20440 | 1.431 | 2.351 | 60.860.8 | 1.839 | 5.6124 | 31.431.4 | 122 | 1.430 | 73.473.4 | 244 | 0.49 | 2.453 | 1.329 | 1.329 | 1.328 | 1.430 | 1.431 | 0.12 | 01 | 9.3204 | |||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | 23 | 19 | 13.7314 | 26.5609 | 368 | 5.5126 | 5454 | 1.944 | 7.2165 | 26.726.7 | 246 | 2.456 | 82.182.1 | 3.172 | 0.818 | 3.990 | 2.354 | 247 | 2.354 | 2.761 | 2.864 | 0.37 | 0.37 | 15.4354 | |||
| 2023/2024 |
|
Atomerőmű SE | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 32 | 3 | 1.549 | 4.6147 | 0.25 | 0.311 | 45.445.4 | 0.412 | 0.826 | 46.246.2 | 0.13 | 0.13 | 100100 | 0.311 | 01 | 0.412 | 0.14 | 0.25 | 0.515 | 0.39 | 0.39 | 01 | 01 | 1.859 | |||
| 2024/2025 |
|
Atomerőmű SE | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 9 | 0 | 0.33 | 2.119 | 00 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.22 | 00 | 0.22 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 2025/2026 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 38 | 38 | 18.8713 | 31.41192 | 4.3164 | 7.8298 | 5555 | 2.492 | 7.7292 | 31.531.5 | 2.9109 | 3.6137 | 79.679.6 | 3.3127 | 1.141 | 4.4168 | 2.698 | 2.284 | 3.2121 | 4.4167 | 4.8184 | 0.29 | 0.27 | 23.5893 | |||
| 2026/2027 |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | Férfi NB I. B Piros | 3 | 3 | 1648 | 33.7101 | 5.717 | 721 | 8181 | 13 | 618 | 16.716.7 | 1.75 | 26 | 83.483.4 | 2.78 | 0.31 | 39 | 26 | 2.37 | 3.310 | 3.310 | 3.310 | 00 | 00 | 18.756 | |||
| 3 szezon |
|
Atomerőmű SE | 50 | 3 | 1.267 | 4.6231 | 0.28 | 0.316 | 54.449.9 | 0.316 | 0.839 | 36.341 | 03 | 0.14 | 45.774.9 | 0.316 | 0.14 | 0.420 | 0.16 | 0.29 | 0.421 | 0.110 | 0.314 | 02 | 01 | 1.378 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű KSE Bonyhád | 22 | 12 | 9.1201 | 20440 | 1.431 | 2.351 | 60.860.8 | 1.839 | 5.6124 | 31.431.4 | 122 | 1.430 | 73.473.4 | 244 | 0.49 | 2.453 | 1.329 | 1.329 | 1.328 | 1.430 | 1.431 | 0.12 | 01 | 9.3204 | ||||
| 1 szezon |
|
Atomerőmű SE U23 | 23 | 19 | 13.7314 | 26.5609 | 368 | 5.5126 | 5454 | 1.944 | 7.2165 | 26.726.7 | 246 | 2.456 | 82.182.1 | 3.172 | 0.818 | 3.990 | 2.354 | 247 | 2.354 | 2.761 | 2.864 | 0.37 | 0.37 | 15.4354 | ||||
| 2 szezon |
|
Peka Bau-MEAFC Wolves | 41 | 41 | 17.4761 | 32.51293 | 5181 | 7.4319 | 67.356.7 | 1.795 | 6.8310 | 2530.6 | 2.3114 | 2.8143 | 80.979.7 | 3135 | 0.742 | 3.7177 | 2.3104 | 2.391 | 3.3131 | 3.9177 | 4.1194 | 0.19 | 0.17 | 21.1949 | ||||
| Összesítés | 136 | 75 | 8.71343 | 17.92573 | 2.1288 | 3.4512 | 6356.2 | 1.1194 | 4.1638 | 27.630.4 | 1.1185 | 1.4233 | 79.479.4 | 1.7267 | 0.473 | 2.1340 | 1.2193 | 1.2176 | 1.6234 | 1.7278 | 1.9303 | 0.120 | 0.116 | 10.11585 | ||||||