MKOSZ logo
MKOSZ logo Hunbasket TV logo
Rátgéber Tamás

Rátgéber Tamás
3

190 cm Magasság
80 kg Súly
Irányító és Dobóhátvéd Poszt
2003 Születési év
Box score Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk VAL
M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
Átlag 12 5 1.4 10.5 0.3 0.8 44.5 0.2 1.3 12.5 0.3 0.3 100 0.6 0.3 0.8 0.3 0.4 2.1 0.4 0.1 0 0 1.1
Total 12 5 17 126 4 9 44.4 2 16 12.5 3 3 100 7 3 10 4 5 25 5 1 0 0 13
40 perc 12 5 5.4 40 1.3 2.9 44.5 0.6 5.1 12.5 1 1 100 2.2 1 3.2 1.3 1.6 7.9 1.6 0.3 0 0 4.1
Fejlett statisztikák Férfi NB I. A csoport
Rating
M. K. P. Idő Off RTG Def RTG Net RTG TS% ES% Usg% Támadás Pont/tám
Total 12 5 17 135 61.27 89.35 -28.08 32.69 28 12.02 31 0.55
Dobástérkép Férfi NB I. A csoport
Zónák 2024/2025 szezon
•  Gyűrű 5/8 62.5%
•  Közeli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos közép 0/0 0%
•  Közeli 2 pontos jobb 0/2 0%
•  Távoli 2 pontos bal sarok 1/1 100%
•  Távoli 2 pontos bal 0/0 0%
•  Távoli 2 pontos közép 0/1 0%
•  Távoli 2 pontos jobb 1/1 100%
•  Távoli 2 pontos jobb sarok 0/0 0%
•  3 pontos bal sarok 0/4 0%
•  3 pontos bal 1/7 14.3%
•  3 pontos közép 0/0 0%
•  3 pontos jobb 1/5 20%
•  3 pontos jobb sarok 1/8 12.5%
5/8
62.5%
0/0
0%
0/0
0%
0/2
0%
1/1
100%
0/0
0%
0/1
0%
1/1
100%
0/0
0%
0/4   0%
1/7
14.3%
0/0
0%
1/5
20%
1/8   12.5%
Dobástérkép Férfi NB I. A csoport

Összesítés

24%
Összesített pontosság
6
sikeres dobás
25
kísérlet

Bontás

2 pontos:4/9 (44,4%)
3 pontos:2/16 (12,5%)
Negyedek ▾
Dobások ▾

Dobások elhelyezkedése

Sikeres dobás Sikertelen dobás
Mérkőzésről mérkőzésre Férfi NB I. A csoport
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
F. Dátum Ellenfél Eredm. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2 2024. 10. 05. Sopron KC Sopron KC 81 –70 0 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 -2
7 2024. 10. 30. Atomerőmű SE Atomerőmű SE 102 –81 * 5 15 1 1 100 1 1 100 0 0 0 0 0 0 1 0 3 0 0 0 0 6
8 2024. 11. 05. DEAC DEAC 68 –80 5 17 1 2 50 1 1 100 0 0 0 1 0 1 2 0 1 1 0 0 0 8
9 2024. 11. 09. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 61 –86 * 2 20 1 1 100 0 1 0 0 0 0 1 2 3 0 2 4 2 0 0 0 4
10 2024. 11. 30. ZTE KK ZTE KK 99 –75 2 11 0 0 0 0 3 0 2 2 100 0 0 0 0 2 2 1 0 0 0 -2
11 2024. 12. 07. Szolnoki Olajbányász Szolnoki Olajbányász 75 –82 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
12 2024. 12. 13. Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 63 –80 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
16 2025. 01. 11. Endo Plus Service-Honvéd Endo Plus Service-Honvéd 55 –72 0 8 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0 -3
17 2025. 01. 25. Alba Fehérvár Alba Fehérvár 102 –78 * 0 15 0 1 0 0 4 0 0 0 0 3 1 4 0 0 2 1 0 0 0 0
18 2025. 02. 01. Pécsi VSK-VEOLIA Pécsi VSK-VEOLIA 104 –71 * 1 20 0 1 0 0 2 0 1 1 100 1 0 1 1 0 4 0 1 0 0 1
19 2025. 02. 08. Körmend Körmend 106 –95 * 0 10 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2 0 0 0 0 0
22 2025. 04. 02. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 91 –81 2 4 1 2 50 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
Alapszakasz
Playoff / Playout
Magyar Kupa
∑ Minden sorozat
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros 8 0 0.97 5.544 0.32 0.97 28.628.6 0.11 0.65 2020 00 00 00 0.11 00 0.11 0.65 0.54 0.65 00 0.32 00 0.32 0.32
2023/2024 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Tippmix Férfi NB I. A 19 0 00 1.121 00 0.23 00 00 0.23 00 00 00 00 00 00 00 0.11 0.12 0.11 00 0.11 00 00 -0.3-6
2023/2024 NKA Universitas Pécs II. NKA Universitas Pécs II. Férfi NB I. B Zöld 17 16 8.5145 25.1427 1.932 4.475 42.742.7 0.916 3.457 28.128.1 1.933 2.644 7575 1.831 0.59 2.440 1.526 2.949 2.135 2.644 351 00 0.24 9.5162
2024/2025 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport 12 5 1.417 10.5126 0.34 0.89 44.444.4 0.22 1.316 12.512.5 0.33 0.33 100100 0.67 0.33 0.810 0.34 0.45 2.125 0.45 0.11 00 00 1.113
2025/2026 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport 25 3 1.640 10.2254 0.26 0.614 42.942.9 0.37 1.434 20.620.6 0.37 0.49 77.877.8 0.38 0.24 0.512 0.49 0.513 2.562 0.38 0.49 01 0.12 1.229
2026/2027 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport 3 1 3.711 1545 0.31 0.72 49.949.9 0.72 2.78 2525 13 1.75 6060 00 0.72 0.72 0.31 1.34 2.78 0.72 00 00 00 13
5 szezon NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 67 9 1.575 8.5490 0.213 0.635 38.437.1 0.212 1.266 20.218.2 0.313 0.517 67.276.5 0.216 0.29 0.425 0.320 0.628 1.6101 0.315 0.113 01 0.14 0.641
1 szezon NKA Universitas Pécs II. NKA Universitas Pécs II. 17 16 8.5145 25.1427 1.932 4.475 42.742.7 0.916 3.457 28.128.1 1.933 2.644 7575 1.831 0.59 2.440 1.526 2.949 2.135 2.644 351 00 0.24 9.5162
Összesítés 84 25 2.7220 11.2917 0.545 1.2110 40.940.9 0.428 1.6123 2322.8 0.646 0.861 71.375.4 0.547 0.318 0.765 0.546 177 1.7136 0.759 0.664 01 0.18 2.1203
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros - Playoff 2 0 00 1.53 00 00 00 00 0.51 00 00 00 00 00 00 00 0.51 00 00 00 00 00 00 00
2023/2024 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2023/2024 NKA Universitas Pécs II. NKA Universitas Pécs II. Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért 2 2 510 22.545 1.53 6.513 23.123.1 00 3.57 00 24 2.55 8080 1.53 00 1.53 24 0.51 24 12 3.57 00 0.51 3.57
2024/2025 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NBI. A, Play-out 2 0 4.59 1632 1.53 24 7575 0.51 48 12.512.5 00 00 00 0.51 12 1.53 00 0.51 24 0.51 0.51 00 0.51 2.55
2025/2026 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NBI. A, Play-out 9 7 4.137 18.8169 0.98 1.917 47.147.1 0.65 2.220 2525 0.76 0.98 7575 0.87 0.76 1.413 0.98 19 2.724 0.87 1.211 00 00 4.641
4 szezon NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 7 2.246 9.1204 0.611 121 61.452.4 0.36 1.729 15.720.7 0.26 0.28 7575 0.38 0.48 0.716 0.39 0.410 1.228 0.38 0.412 00 0.11 1.846
1 szezon NKA Universitas Pécs II. NKA Universitas Pécs II. 2 2 510 22.545 1.53 6.513 23.123.1 00 3.57 00 24 2.55 8080 1.53 00 1.53 24 0.51 24 12 3.57 00 0.51 3.57
Összesítés 16 9 2.756 11.8249 0.814 2.134 37.441.2 0.26 236 10.316.7 0.510 0.713 78.776.9 0.611 0.38 0.919 0.713 0.411 1.332 0.510 119 00 0.22 2.153
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2023/2024 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Magyar Kupa, Férfi 1 0 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2024/2025 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Magyar Kupa, Férfi 1 0 00 44 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
2 szezon NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 2 0 00 24 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Összesítés 2 0 00 24 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00 00
Karrier
2 pontos 3 pontos Büntető Lepattanó Labda Fault GP Blokk Val
Szezon Csapat Liga M. K. P. Idő S K % S K % S K % V T Ö SZ EL SA KI SA KA
2022/2023 NKA Pécs NKA Pécs Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff 10 0 0.77 4.747 0.22 0.77 28.628.6 0.11 0.66 16.716.7 00 00 00 0.11 00 0.11 0.66 0.44 0.55 00 0.22 00 0.22 0.22
2023/2024 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi 21 0 00 121 00 0.13 00 00 0.13 00 00 00 00 00 00 00 01 0.12 01 00 01 00 00 -0.3-6
2023/2024 NKA Universitas Pécs II. NKA Universitas Pécs II. Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért 19 18 8.2155 24.8472 1.835 4.688 39.839.8 0.816 3.464 2525 1.937 2.649 75.575.5 1.834 0.59 2.343 1.630 2.650 2.139 2.446 3.158 00 0.35 8.9169
2024/2025 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out / Magyar Kupa, Férfi 15 5 1.726 10.8162 0.57 0.913 53.853.8 0.23 1.624 12.512.5 0.23 0.23 100100 0.58 0.35 0.913 0.34 0.46 1.929 0.46 0.12 00 0.11 1.218
2025/2026 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out 34 10 2.377 12.4423 0.414 0.931 45.245.2 0.412 1.654 22.222.2 0.413 0.517 76.576.5 0.415 0.310 0.725 0.517 0.622 2.586 0.415 0.620 01 0.12 2.170
2026/2027 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs Férfi NB I. A csoport 3 1 3.711 1545 0.31 0.72 49.949.9 0.72 2.78 2525 13 1.75 6060 00 0.72 0.72 0.31 1.34 2.78 0.72 00 00 00 13
5 szezon NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 83 16 1.7121 8.8698 0.324 0.756 42.942.8 0.318 1.395 2019 0.319 0.525 66.976 0.224 0.317 0.541 0.329 0.638 1.5129 0.323 0.225 01 0.15 0.887
1 szezon NKA Universitas Pécs II. NKA Universitas Pécs II. 19 18 8.2155 24.8472 1.835 4.688 39.839.8 0.816 3.464 2525 1.937 2.649 75.575.5 1.834 0.59 2.343 1.630 2.650 2.139 2.446 3.158 00 0.35 8.9169
Összesítés 102 34 2.8276 11.51170 0.559 1.3144 41.141 0.434 1.7159 21.721.4 0.656 0.874 71.475.7 0.558 0.326 0.884 0.659 0.988 1.6168 0.769 0.783 01 0.110 2.2256