| Box score | Férfi NB I. A csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 17 | 0 | 1.1 | 6.5 | 0.2 | 0.5 | 49.9 | 0.2 | 0.7 | 24.9 | 0.1 | 0.1 | 100 | 0.6 | 0.2 | 0.8 | 0.2 | 0.2 | 1.1 | 0.2 | 0.2 | 0 | 0 | 1.6 | |||||||||
| Total | 17 | 0 | 19 | 111 | 4 | 8 | 50 | 3 | 12 | 24.9 | 2 | 2 | 100 | 10 | 4 | 14 | 4 | 4 | 18 | 4 | 3 | 0 | 0 | 27 | |||||||||
| 40 perc | 17 | 0 | 6.8 | 40 | 1.4 | 2.9 | 49.9 | 1.1 | 4.3 | 24.9 | 0.7 | 0.7 | 100 | 3.6 | 1.4 | 5 | 1.4 | 1.4 | 6.5 | 1.4 | 1.1 | 0 | 0 | 9.7 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Total | 18 | 0 | 19 | 172 | 84.65 | 114.09 | -29.45 | 45.24 | 42.5 | 10.68 | 25 | 0.76 |
| Dobástérkép | Férfi NB I. A csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2024/2025 szezon | |
| • Gyűrű | 10/17 | 58.8% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/2 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/1 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/1 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 1/3 | 33.3% |
| • 3 pontos bal | 4/11 | 36.4% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 2/8 | 25% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/3 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. A csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2024. 09. 28. |
|
Szedeák | 103 –70 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 3 | 2024. 10. 09. |
|
Sopron KC | 108 –85 | 2 | 5 | 1 | 1 | 100 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 4 | 2024. 10. 12. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 104 –85 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 6 | 2024. 10. 26. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 101 –72 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 7 | 2024. 10. 30. |
|
Körmend | 91 –78 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | ||||
| 8 | 2024. 11. 02. |
|
Atomerőmű SE | 86 –90 | 0 | 10 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | ||||
| 14 | 2024. 12. 30. |
|
Szedeák | 77 –89 | 0 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | -2 | ||||
| 15 | 2025. 01. 04. |
|
MVM-OSE Lions | 90 –78 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 16 | 2025. 01. 11. |
|
Sopron KC | 91 –60 | 0 | 11 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 19 | 2025. 02. 07. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 82 –98 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 20 | 2025. 02. 12. |
|
Körmend | 99 –80 | 0 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 21 | 2025. 03. 01. |
|
Atomerőmű SE | 88 –71 | 5 | 13 | 1 | 1 | 100 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 17 | 2025. 03. 12. |
|
Endo Plus Service-Honvéd | 101 –70 | 0 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | -1 | ||||
| 22 | 2025. 03. 16. |
|
DEAC | 103 –84 | 5 | 11 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 2 | 2 | 100 | 2 | 1 | 3 | 0 | 0 | 2 | 2 | 0 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 23 | 2025. 03. 22. |
|
NKA Universitas Pécs | 92 –90 | 0 | 9 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | ||||
| 24 | 2025. 03. 29. |
|
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | 68 –91 | 4 | 16 | 2 | 2 | 100 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 1 | 0 | 0 | 0 | 5 | ||||
| 26 | 2025. 04. 12. |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 92 –86 | 3 | 3 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A | 1 | 0 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 11 | -1-1 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A | 16 | 2 | 1.118 | 4.572 | 0.12 | 0.34 | 5050 | 0.34 | 0.812 | 33.333.3 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.34 | 0.34 | 0.58 | 0.12 | 0.23 | 0.813 | 0.11 | 00 | 0.11 | 0.11 | 1.117 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A | 18 | 7 | 1.324 | 8.8159 | 0.36 | 0.610 | 59.959.9 | 0.24 | 1.119 | 2121 | 00 | 00 | 00 | 0.815 | 0.47 | 1.222 | 0.12 | 0.36 | 1.324 | 0.59 | 0.24 | 0.11 | 0.11 | 2.137 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 17 | 0 | 1.119 | 6.5111 | 0.24 | 0.58 | 49.949.9 | 0.23 | 0.712 | 24.924.9 | 0.12 | 0.12 | 100100 | 0.610 | 0.24 | 0.814 | 0.24 | 0.24 | 1.118 | 0.24 | 0.23 | 00 | 00 | 1.627 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport | 24 | 9 | 1.332 | 7.9190 | 0.37 | 0.716 | 43.843.8 | 0.13 | 0.513 | 23.123.1 | 0.49 | 0.410 | 89.989.9 | 0.513 | 0.49 | 0.922 | 0.24 | 0.512 | 1.434 | 0.38 | 0.36 | 00 | 0.13 | 1.740 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.75 | 3.711 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 6 szezon |
|
ZTE KK | 79 | 18 | 1.198 | 5.6545 | 0.220 | 0.540 | 40.250 | 0.215 | 0.657 | 32.726.3 | 0.113 | 0.114 | 93.692.8 | 0.442 | 0.224 | 0.666 | 0.213 | 0.225 | 1.294 | 0.223 | 0.113 | 02 | 0.26 | 1.3127 | ||||
| Összesítés | 79 | 18 | 1.198 | 5.6545 | 0.220 | 0.540 | 40.250 | 0.215 | 0.657 | 32.726.3 | 0.113 | 0.114 | 93.692.8 | 0.442 | 0.224 | 0.666 | 0.213 | 0.225 | 1.294 | 0.223 | 0.113 | 02 | 0.26 | 1.3127 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
ZTE KK | Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 1 | 0 | 22 | 2121 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 1 szezon |
|
ZTE KK | 1 | 0 | 22 | 2121 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||
| Összesítés | 1 | 0 | 22 | 2121 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE KK | Férfi A, Play-out | 2 | 0 | 36 | 3.57 | 00 | 00 | 00 | 12 | 12 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 36 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 5 | 0 | 0.63 | 4.422 | 0.21 | 0.63 | 33.333.3 | 00 | 0.21 | 00 | 0.21 | 0.42 | 5050 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 00 | 0.21 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 11 | 444 | 15.1166 | 0.89 | 1.415 | 6060 | 0.55 | 1.213 | 38.538.5 | 111 | 1.517 | 64.764.7 | 1.112 | 0.56 | 1.618 | 0.55 | 0.89 | 2.224 | 111 | 0.78 | 00 | 0.11 | 5.257 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 0 | 432 | 17.1137 | 0.86 | 1.915 | 4040 | 0.54 | 1.613 | 30.830.8 | 18 | 1.310 | 8080 | 1.310 | 00 | 1.310 | 0.54 | 0.65 | 2.923 | 1.19 | 1.310 | 00 | 0.32 | 540 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 1 | 00 | 2.828 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | 00 | 0.55 | 0.11 | 00 | 00 | 00 | 0.11 | |||
| 5 szezon |
|
ZTE KK | 36 | 12 | 2.385 | 8.6360 | 0.416 | 0.833 | 46.148.5 | 0.411 | 0.830 | 47.636.7 | 0.420 | 0.629 | 68.969 | 0.522 | 0.16 | 0.628 | 0.210 | 0.314 | 1.354 | 0.522 | 0.419 | 00 | 0.13 | 2.7105 | ||||
| Összesítés | 36 | 12 | 2.385 | 8.6360 | 0.416 | 0.833 | 46.148.5 | 0.411 | 0.830 | 47.636.7 | 0.420 | 0.629 | 68.969 | 0.522 | 0.16 | 0.628 | 0.210 | 0.314 | 1.354 | 0.522 | 0.419 | 00 | 0.13 | 2.7105 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 1 | 00 | 99 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 11 | 11 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE KK | Magyar Kupa, Férfi | 1 | 0 | 00 | 1212 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 22 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | |||
| 2 szezon |
|
ZTE KK | 2 | 1 | 00 | 10.521 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | ||||
| Összesítés | 2 | 1 | 00 | 10.521 | 00 | 00 | 00 | 00 | 1.53 | 00 | 00 | 00 | 00 | 12 | 00 | 12 | 0.51 | 0.51 | 1.53 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 3 | 0 | 26 | 39 | 00 | 0.31 | 00 | 0.72 | 0.72 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 1.75 | |||
| 2021/2022 |
|
ZTE KK | Férfi NBI. A, Középszakasz, Alsóház | 1 | 0 | 22 | 2121 | 00 | 22 | 00 | 00 | 22 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 00 | 22 | 22 | 22 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2022/2023 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 21 | 2 | 121 | 4.594 | 0.13 | 0.37 | 42.942.9 | 0.24 | 0.613 | 30.830.8 | 0.13 | 0.24 | 7575 | 0.24 | 0.24 | 0.48 | 0.12 | 0.13 | 0.714 | 0.12 | 01 | 01 | 01 | 0.918 | |||
| 2023/2024 |
|
ZTE KK | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 30 | 19 | 2.368 | 11.1334 | 0.515 | 0.825 | 59.959.9 | 0.39 | 1.134 | 26.526.5 | 0.411 | 0.617 | 64.764.7 | 129 | 0.413 | 1.442 | 0.38 | 0.516 | 1.649 | 0.720 | 0.412 | 01 | 0.12 | 3.194 | |||
| 2024/2025 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 26 | 0 | 251 | 10260 | 0.410 | 0.923 | 43.443.4 | 0.37 | 126 | 26.926.9 | 0.410 | 0.512 | 83.383.3 | 0.820 | 0.24 | 0.924 | 0.38 | 0.39 | 1.743 | 0.513 | 0.514 | 00 | 0.12 | 2.667 | |||
| 2025/2026 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 34 | 10 | 0.932 | 6.4218 | 0.27 | 0.516 | 43.843.8 | 0.13 | 0.414 | 21.421.4 | 0.39 | 0.310 | 89.989.9 | 0.413 | 0.39 | 0.622 | 0.15 | 0.412 | 1.139 | 0.39 | 0.26 | 00 | 0.13 | 1.241 | |||
| 2026/2027 |
|
ZTE KK | Férfi NB I. B Piros | 3 | 0 | 1.75 | 3.711 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 0.31 | 0.31 | 100100 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.31 | 00 | 1.34 | 0.31 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 7 szezon |
|
ZTE KK | 118 | 31 | 1.7185 | 8.5947 | 0.236 | 0.775 | 30.248 | 0.326 | 0.992 | 3028.2 | 0.535 | 0.545 | 89.977.8 | 0.668 | 0.130 | 0.898 | 0.426 | 0.542 | 1.3153 | 0.446 | 0.334 | 02 | 0.19 | 2234 | ||||
| Összesítés | 118 | 31 | 1.7185 | 8.5947 | 0.236 | 0.775 | 30.248 | 0.326 | 0.992 | 3028.2 | 0.535 | 0.545 | 89.977.8 | 0.668 | 0.130 | 0.898 | 0.426 | 0.542 | 1.3153 | 0.446 | 0.334 | 02 | 0.19 | 2234 | ||||||