| Box score | Férfi NB I. B Piros csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 13 | 13 | 18.4 | 30.6 | 4.6 | 7.7 | 60 | 1.8 | 5.2 | 35.3 | 3.6 | 5.8 | 61.8 | 5.1 | 2.2 | 7.3 | 1.8 | 2.6 | 2.7 | 4.4 | 4.3 | 0.8 | 0.3 | 25.7 | |||||||||
| Total | 13 | 13 | 239 | 398 | 60 | 100 | 60 | 24 | 68 | 35.3 | 47 | 76 | 61.8 | 66 | 29 | 95 | 24 | 34 | 35 | 57 | 56 | 10 | 4 | 334 | |||||||||
| 40 perc | 13 | 13 | 24 | 40 | 6 | 10 | 60 | 2.4 | 6.8 | 35.3 | 4.7 | 7.6 | 61.8 | 6.6 | 2.9 | 9.5 | 2.4 | 3.4 | 3.5 | 5.7 | 5.6 | 1 | 0.4 | 33.6 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Piros csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2023/2024 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Piros csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 14 | 2024. 01. 05. |
|
BUDAFOK | 78 –69 | * | 5 | 25 | 2 | 5 | 40 | 0 | 3 | 0 | 1 | 1 | 100 | 1 | 2 | 3 | 0 | 2 | 3 | 2 | 7 | 0 | 0 | 9 | |||
| 15 | 2024. 01. 11. |
|
Jászberényi KSE | 89 –49 | * | 12 | 17 | 3 | 5 | 60 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3 | 1 | 4 | 1 | 1 | 1 | 0 | 4 | 1 | 0 | 16 | |||
| 16 | 2024. 01. 20. |
|
Salgótarjáni KSE | 71 –81 | * | 21 | 34 | 6 | 8 | 75 | 1 | 3 | 33.3 | 6 | 10 | 60 | 10 | 5 | 15 | 4 | 3 | 2 | 7 | 3 | 1 | 0 | 40 | |||
| 17 | 2024. 01. 24. |
|
Pécsi VSK-VEOLIA | 102 –92 | * | 25 | 39 | 7 | 10 | 70 | 2 | 4 | 50 | 5 | 8 | 62.5 | 4 | 2 | 6 | 2 | 5 | 4 | 5 | 5 | 3 | 0 | 33 | |||
| 18 | 2024. 02. 03. |
|
Óbudai Kaszások | 104 –105 | * | 19 | 41 | 5 | 10 | 50 | 2 | 5 | 40 | 3 | 6 | 50 | 7 | 4 | 11 | 0 | 2 | 3 | 5 | 7 | 0 | 1 | 29 | |||
| 19 | 2024. 02. 10. |
|
MEAFC-Peka Bau | 105 –67 | * | 22 | 23 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 10 | 40 | 6 | 8 | 75 | 5 | 1 | 6 | 2 | 3 | 1 | 4 | 3 | 1 | 0 | 26 | |||
| 20 | 2024. 02. 18. |
|
BKG PRIMA Akadémia | 110 –87 | * | 8 | 19 | 4 | 5 | 80 | 0 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 2 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 8 | |||
| 21 | 2024. 02. 25. |
|
Phoenix-MT Fót | 75 –84 | * | 15 | 27 | 5 | 7 | 71.4 | 1 | 2 | 50 | 2 | 8 | 25 | 3 | 3 | 6 | 1 | 1 | 4 | 6 | 3 | 0 | 0 | 21 | |||
| 22 | 2024. 03. 02. |
|
Újbuda MAFC | 78 –84 | * | 19 | 35 | 6 | 11 | 54.5 | 1 | 7 | 14.3 | 4 | 7 | 57.1 | 5 | 3 | 8 | 3 | 6 | 4 | 5 | 2 | 0 | 1 | 17 | |||
| 23 | 2024. 03. 09. |
|
Vasas Akadémia | 71 –74 | * | 16 | 36 | 3 | 7 | 42.9 | 2 | 6 | 33.3 | 4 | 5 | 80 | 6 | 1 | 7 | 5 | 1 | 2 | 2 | 10 | 1 | 1 | 31 | |||
| 24 | 2024. 03. 17. |
|
CKE | 92 –85 | * | 29 | 30 | 7 | 11 | 63.6 | 3 | 7 | 42.9 | 6 | 7 | 85.7 | 6 | 4 | 10 | 3 | 0 | 4 | 5 | 4 | 0 | 0 | 42 | |||
| 25 | 2024. 03. 24. |
|
DEAC U23 | 69 –63 | * | 29 | 39 | 3 | 8 | 37.5 | 5 | 8 | 62.5 | 8 | 12 | 66.7 | 5 | 1 | 6 | 2 | 3 | 3 | 11 | 1 | 1 | 0 | 35 | |||
| 26 | 2024. 03. 31. |
|
TF-BP | 71 –65 | * | 19 | 33 | 7 | 10 | 70 | 1 | 5 | 20 | 2 | 4 | 50 | 9 | 2 | 11 | 0 | 5 | 3 | 5 | 5 | 1 | 0 | 27 | |||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros | 13 | 13 | 18.4239 | 30.6398 | 4.660 | 7.7100 | 6060 | 1.824 | 5.268 | 35.335.3 | 3.647 | 5.876 | 61.861.8 | 5.166 | 2.229 | 7.395 | 1.824 | 2.634 | 2.735 | 4.457 | 4.356 | 0.810 | 0.34 | 25.7334 | |||
| 2025/2026 |
|
EBH-Salgótarján | Férfi NB I. B Piros | 12 | 12 | 20.3244 | 35.9431 | 3.846 | 7.286 | 53.553.5 | 336 | 7.489 | 40.440.4 | 3.744 | 4.858 | 75.975.9 | 6.983 | 1.315 | 8.298 | 1.316 | 1.822 | 2.226 | 4.756 | 4.250 | 0.34 | 0.56 | 28.3339 | |||
| 2025/2026 |
|
EBH-Salgótarján | Férfi NB I. B Osztályozó | 2 | 2 | 15.531 | 37.575 | 48 | 7.515 | 53.353.3 | 24 | 8.517 | 23.523.5 | 1.53 | 24 | 7575 | 3.57 | 24 | 5.511 | 36 | 1.53 | 0.51 | 1.53 | 4.59 | 0.51 | 00 | 18.537 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros | 6 | 6 | 18.2109 | 34.8209 | 3.521 | 6.237 | 56.856.8 | 1.27 | 6.338 | 18.418.4 | 7.746 | 9.356 | 82.182.1 | 5.231 | 1.59 | 6.740 | 1.38 | 1.59 | 2.716 | 5.835 | 5.231 | 0.32 | 0.53 | 26.5159 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 13 | 13 | 18.4239 | 30.6398 | 4.660 | 7.7100 | 6060 | 1.824 | 5.268 | 35.335.3 | 3.647 | 5.876 | 61.861.8 | 5.166 | 2.229 | 7.395 | 1.824 | 2.634 | 2.735 | 4.457 | 4.356 | 0.810 | 0.34 | 25.7334 | ||||
| 2 szezon |
|
EBH-Salgótarján | 14 | 14 | 17.9275 | 36.7506 | 3.954 | 7.3101 | 53.453.5 | 2.540 | 8106 | 31.437.7 | 2.647 | 3.462 | 75.675.8 | 5.290 | 1.619 | 6.8109 | 2.222 | 1.725 | 1.327 | 3.159 | 4.359 | 0.45 | 0.36 | 23.4376 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 6 | 6 | 18.2109 | 34.8209 | 3.521 | 6.237 | 56.856.8 | 1.27 | 6.338 | 18.418.4 | 7.746 | 9.356 | 82.182.1 | 5.231 | 1.59 | 6.740 | 1.38 | 1.59 | 2.716 | 5.835 | 5.231 | 0.32 | 0.53 | 26.5159 | ||||
| Összesítés | 33 | 33 | 18.1623 | 34.71113 | 4135 | 7.1238 | 55.956.7 | 271 | 6.9212 | 29.233.5 | 4.1140 | 5.5194 | 74.772.2 | 5.2187 | 1.757 | 6.9244 | 1.954 | 1.968 | 278 | 4.1151 | 4.5146 | 0.517 | 0.313 | 24.7869 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros - Playoff | 7 | 7 | 20.6144 | 35.7250 | 3.625 | 642 | 59.559.5 | 2.719 | 7.754 | 35.235.2 | 5.337 | 6.445 | 82.282.2 | 4.632 | 1.913 | 6.445 | 321 | 4.129 | 2.920 | 4.733 | 3.927 | 0.75 | 0.32 | 26.6186 | |||
| 2025/2026 |
|
EBH-Salgótarján | Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 5 | 5 | 26.2131 | 36.4182 | 6.432 | 1155 | 58.258.2 | 2.412 | 5.829 | 41.441.4 | 6.231 | 7.437 | 83.883.8 | 735 | 2.412 | 9.447 | 1.68 | 1.89 | 3.618 | 7.236 | 5.628 | 0.21 | 0.84 | 39.2196 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 7 | 7 | 20.6144 | 35.7250 | 3.625 | 642 | 59.559.5 | 2.719 | 7.754 | 35.235.2 | 5.337 | 6.445 | 82.282.2 | 4.632 | 1.913 | 6.445 | 321 | 4.129 | 2.920 | 4.733 | 3.927 | 0.75 | 0.32 | 26.6186 | ||||
| 1 szezon |
|
EBH-Salgótarján | 5 | 5 | 26.2131 | 36.4182 | 6.432 | 1155 | 58.258.2 | 2.412 | 5.829 | 41.441.4 | 6.231 | 7.437 | 83.883.8 | 735 | 2.412 | 9.447 | 1.68 | 1.89 | 3.618 | 7.236 | 5.628 | 0.21 | 0.84 | 39.2196 | ||||
| Összesítés | 12 | 12 | 23.4275 | 36.1432 | 557 | 8.597 | 58.758.8 | 2.631 | 6.883 | 37.837.3 | 5.768 | 6.982 | 83.182.9 | 5.867 | 2.125 | 7.992 | 2.329 | 338 | 3.238 | 669 | 4.755 | 0.56 | 0.56 | 32.9382 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2023/2024 |
|
Nyíregyháza BS | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Piros - Playoff | 20 | 20 | 19.2383 | 32.4648 | 4.285 | 7.1142 | 59.959.9 | 2.143 | 6.1122 | 35.235.2 | 4.284 | 6.1121 | 69.469.4 | 4.998 | 2.142 | 7140 | 2.245 | 3.163 | 2.755 | 4.590 | 4.283 | 0.715 | 0.36 | 26520 | |||
| 2025/2026 |
|
EBH-Salgótarján | Férfi NB I. B Piros / Férfi NB I. B Osztályozó / Férfi NB I. B Piros - 9-14. helyért | 19 | 19 | 21.4406 | 36.2688 | 4.586 | 8.2156 | 55.155.1 | 2.752 | 7.1135 | 38.538.5 | 4.178 | 5.299 | 78.878.8 | 6.6125 | 1.631 | 8.2156 | 1.630 | 1.834 | 2.445 | 595 | 4.687 | 0.36 | 0.510 | 30.1572 | |||
| 2026/2027 |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Férfi NB I. B Piros | 6 | 6 | 18.2109 | 34.8209 | 3.521 | 6.237 | 56.856.8 | 1.27 | 6.338 | 18.418.4 | 7.746 | 9.356 | 82.182.1 | 5.231 | 1.59 | 6.740 | 1.38 | 1.59 | 2.716 | 5.835 | 5.231 | 0.32 | 0.53 | 26.5159 | |||
| 1 szezon |
|
Nyíregyháza BS | 20 | 20 | 19.2383 | 32.4648 | 4.285 | 7.1142 | 59.959.9 | 2.143 | 6.1122 | 35.235.2 | 4.284 | 6.1121 | 69.469.4 | 4.998 | 2.142 | 7140 | 2.245 | 3.163 | 2.755 | 4.590 | 4.283 | 0.715 | 0.36 | 26520 | ||||
| 1 szezon |
|
EBH-Salgótarján | 19 | 19 | 21.4406 | 36.2688 | 4.586 | 8.2156 | 55.155.1 | 2.752 | 7.1135 | 38.538.5 | 4.178 | 5.299 | 78.878.8 | 6.6125 | 1.631 | 8.2156 | 1.630 | 1.834 | 2.445 | 595 | 4.687 | 0.36 | 0.510 | 30.1572 | ||||
| 1 szezon |
|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 6 | 6 | 18.2109 | 34.8209 | 3.521 | 6.237 | 56.856.8 | 1.27 | 6.338 | 18.418.4 | 7.746 | 9.356 | 82.182.1 | 5.231 | 1.59 | 6.740 | 1.38 | 1.59 | 2.716 | 5.835 | 5.231 | 0.32 | 0.53 | 26.5159 | ||||
| Összesítés | 45 | 45 | 19.6898 | 34.51545 | 4.1192 | 7.2335 | 57.257.3 | 2102 | 6.5295 | 3134.6 | 5.3208 | 6.9276 | 77.675.4 | 5.5254 | 1.782 | 7.3336 | 1.783 | 2.1106 | 2.6116 | 5.1220 | 4.6201 | 0.523 | 0.419 | 27.51251 | ||||||