| Box score | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 15 | 6 | 8.4 | 20.2 | 3.4 | 6.8 | 50 | 0.2 | 1.1 | 18.7 | 1 | 2 | 50 | 3 | 1.7 | 4.7 | 1.3 | 1.7 | 1.5 | 1.4 | 1.7 | 0.1 | 0.4 | 10.7 | |||||||||
| Total | 15 | 6 | 126 | 303 | 51 | 102 | 50 | 3 | 16 | 18.7 | 15 | 30 | 50 | 45 | 26 | 71 | 19 | 25 | 23 | 21 | 26 | 1 | 6 | 160 | |||||||||
| 40 perc | 15 | 6 | 16.6 | 40 | 6.7 | 13.5 | 50 | 0.4 | 2.1 | 18.7 | 2 | 4 | 50 | 5.9 | 3.4 | 9.4 | 2.5 | 3.3 | 3 | 2.8 | 3.4 | 0.1 | 0.8 | 21.1 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |
|---|---|---|
| Zónák | 2022/2023 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Női Amatőr NB I. Fehér csoport | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 1 | 2022. 10. 09. |
|
ZTE NKK | 68 –69 | 2 | 12 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1 | 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 5 | 2022. 10. 16. |
|
SZPA-HSE | 41 –84 | 6 | 14 | 3 | 6 | 50 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 2 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 10 | ||||
| 2 | 2022. 10. 21. |
|
Dávid Kornél KA | 78 –77 | 4 | 9 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 6 | ||||
| 3 | 2022. 10. 29. |
|
Csata DSE | 57 –74 | * | 8 | 24 | 4 | 6 | 66.7 | 0 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 0 | 1 | 11 | |||
| 4 | 2022. 11. 05. |
|
Radobasket Törökbálint | 115 –33 | * | 18 | 25 | 8 | 16 | 50 | 0 | 3 | 0 | 2 | 3 | 66.7 | 4 | 3 | 7 | 1 | 1 | 2 | 2 | 4 | 0 | 3 | 19 | |||
| 6 | 2022. 12. 01. |
|
ELTE Fortis | 88 –65 | * | 15 | 17 | 5 | 12 | 41.7 | 0 | 0 | 0 | 5 | 6 | 83.3 | 2 | 3 | 5 | 1 | 0 | 2 | 3 | 1 | 0 | 0 | 17 | |||
| 7 | 2022. 12. 04. |
|
Törekvés SE | 64 –68 | 2 | 12 | 1 | 3 | 33.3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 2 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0 | ||||
| 8 | 2022. 12. 10. |
|
Százhalombattai KSE | 92 –27 | 5 | 20 | 1 | 6 | 16.7 | 0 | 1 | 0 | 3 | 4 | 75 | 9 | 3 | 12 | 0 | 3 | 1 | 2 | 1 | 0 | 1 | 10 | ||||
| 9 | 2022. 12. 18. |
|
UNI Győr SZESE | 72 –91 | 4 | 17 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0 | 2 | ||||
| 11 | 2023. 01. 19. |
|
Dávid Kornél KA | 78 –69 | * | 9 | 28 | 4 | 7 | 57.1 | 0 | 0 | 0 | 1 | 1 | 100 | 4 | 2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 2 | 3 | 0 | 0 | 15 | |||
| 12 | 2023. 02. 01. |
|
Csata DSE | 52 –97 | 4 | 29 | 2 | 6 | 33.3 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 5 | 2 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 0 | 8 | ||||
| 13 | 2023. 02. 02. |
|
Radobasket Törökbálint | 48 –125 | * | 26 | 27 | 10 | 15 | 66.7 | 2 | 3 | 66.7 | 0 | 2 | 0 | 0 | 4 | 4 | 1 | 1 | 1 | 1 | 3 | 0 | 0 | 26 | |||
| 14 | 2023. 02. 19. |
|
SZPA-HSE | 86 –58 | 6 | 27 | 3 | 6 | 50 | 0 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 | 4 | 7 | 2 | 2 | 1 | 0 | 2 | 0 | 0 | 8 | ||||
| 15 | 2023. 02. 25. |
|
ELTE Fortis | 47 –45 | * | 1 | 23 | 0 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 | 4 | 25 | 5 | 2 | 7 | 4 | 3 | 1 | 3 | 1 | 0 | 0 | 8 | |||
| 18 | 2023. 03. 19. |
|
UNI Győr SZESE | 110 –58 | 16 | 19 | 5 | 8 | 62.5 | 1 | 2 | 50 | 3 | 4 | 75 | 3 | 1 | 4 | 1 | 2 | 1 | 2 | 2 | 0 | 0 | 18 | ||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 44 | 2222 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 00 | 55 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Fehér | 15 | 6 | 8.4126 | 20.2303 | 3.451 | 6.8102 | 5050 | 0.23 | 1.116 | 18.718.7 | 115 | 230 | 5050 | 345 | 1.726 | 4.771 | 1.319 | 1.725 | 1.523 | 1.421 | 1.726 | 0.11 | 0.46 | 10.7160 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs | 16 | 6 | 6.2130 | 21.1325 | 2.252 | 5.4106 | 40.749.1 | 0.13 | 0.516 | 18.718.7 | 1.517 | 232 | 7553.1 | 2.547 | 1.928 | 4.475 | 0.619 | 3.330 | 1.825 | 1.222 | 1.427 | 01 | 0.26 | 6.3162 | ||||
| Összesítés | 16 | 6 | 6.2130 | 21.1325 | 2.252 | 5.4106 | 40.749.1 | 0.13 | 0.516 | 18.718.7 | 1.517 | 232 | 7553.1 | 2.547 | 1.928 | 4.475 | 0.619 | 3.330 | 1.825 | 1.222 | 1.427 | 01 | 0.26 | 6.3162 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Rájátszás | 4 | 1 | 8.835 | 15.562 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 1.35 | 1.35 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 9.839 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 4 | 1 | 8.835 | 15.562 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 1.35 | 1.35 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 9.839 | ||||
| Összesítés | 4 | 1 | 8.835 | 15.562 | 3.313 | 6.827 | 48.148.1 | 0.31 | 14 | 2525 | 1.56 | 2.39 | 66.766.7 | 2.39 | 0.52 | 2.811 | 1.35 | 1.35 | 2.811 | 1.87 | 1.35 | 0.31 | 0.52 | 9.839 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 66 | 1414 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 00 | 1010 | |||
| 1 szezon |
|
Sportdarázs | 1 | 1 | 66 | 1414 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 00 | 1010 | ||||
| Összesítés | 1 | 1 | 66 | 1414 | 33 | 33 | 100100 | 00 | 11 | 00 | 00 | 00 | 00 | 11 | 00 | 11 | 11 | 11 | 22 | 33 | 11 | 00 | 00 | 1010 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Piros | 1 | 0 | 44 | 2222 | 11 | 44 | 2525 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 100100 | 22 | 22 | 44 | 00 | 55 | 22 | 11 | 11 | 00 | 00 | 22 | |||
| 2022/2023 |
|
Sportdarázs | Női Amatőr NB I. Fehér / Női Amatőr NB I. Rájátszás / Hepp Kupa, Női | 20 | 8 | 8.4167 | 19379 | 3.467 | 6.6132 | 50.850.8 | 0.24 | 1.121 | 1919 | 1.121 | 239 | 53.853.8 | 2.855 | 1.428 | 4.183 | 1.325 | 1.631 | 1.836 | 1.631 | 1.632 | 0.12 | 0.48 | 10.4209 | |||
| 2 szezon |
|
Sportdarázs | 21 | 8 | 6.2171 | 20.5401 | 2.268 | 5.3136 | 4150 | 0.14 | 0.521 | 1919 | 1.523 | 241 | 77.256.1 | 2.457 | 1.730 | 4.187 | 0.625 | 3.336 | 1.938 | 1.332 | 1.333 | 0.12 | 0.28 | 6.2211 | ||||
| Összesítés | 21 | 8 | 6.2171 | 20.5401 | 2.268 | 5.3136 | 4150 | 0.14 | 0.521 | 1919 | 1.523 | 241 | 77.256.1 | 2.457 | 1.730 | 4.187 | 0.625 | 3.336 | 1.938 | 1.332 | 1.333 | 0.12 | 0.28 | 6.2211 | ||||||