| Box score | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 2 | 0 | 4 | 16 | 1 | 2 | 50 | 0.5 | 2 | 25 | 0.5 | 0.5 | 100 | 0 | 0 | 0 | 0.5 | 0 | 2 | 0.5 | 0.5 | 1 | 0.5 | 4 | |||||||||
| Total | 2 | 0 | 8 | 32 | 2 | 4 | 50 | 1 | 4 | 25 | 1 | 1 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | 1 | 1 | 2 | 1 | 8 | |||||||||
| 40 perc | 2 | 0 | 10 | 40 | 2.5 | 5 | 50 | 1.3 | 5 | 25 | 1.3 | 1.3 | 100 | 0 | 0 | 0 | 1.3 | 0 | 5 | 1.3 | 1.3 | 2.5 | 1.3 | 10 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |
|---|---|---|
| Zónák | 2018/2019 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Férfi NB I. B Zöld csoport - Rájátszás a 9-14. helyért | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
KTE-Duna Aszfalt | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 26 | 1545 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 13 | 26 | 1.34 | 00 | 26 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 3.711 | |||
| 2019/2020 |
|
KTE-Duna Aszfalt | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 1.59 | 8.752 | 0.32 | 1.710 | 2020 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 2.213 | 0.32 | 0.21 | 00 | 0.21 | -0.3-2 | |||
| 2020/2021 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A | 2 | 0 | 00 | 12 | 00 | 0.51 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 00 | 0.51 | -0.5-1 | |||
| 2021/2022 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld | 21 | 10 | 8.4177 | 24.4513 | 2.450 | 5.7119 | 4242 | 0.817 | 4.492 | 18.518.5 | 1.226 | 2.246 | 56.556.5 | 2.961 | 1.124 | 485 | 0.816 | 1.837 | 3.165 | 1.837 | 1.633 | 0.36 | 0.12 | 7.3153 | |||
| 2021/2022 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | Tippmix Férfi NB I. A | 6 | 0 | 16 | 5.533 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.74 | 2525 | 0.21 | 0.32 | 50.250.2 | 0.21 | 0.21 | 0.32 | 0.21 | 0.32 | 0.32 | 0.21 | 00 | 00 | 00 | 0.53 | |||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 11 | 13143 | 29319 | 2.629 | 777 | 37.737.7 | 1.719 | 5.156 | 33.933.9 | 2.528 | 4.347 | 59.659.6 | 3.640 | 0.67 | 4.347 | 1.820 | 2.123 | 2.629 | 3.134 | 0.89 | 0.11 | 0.44 | 11.5127 | |||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A | 25 | 21 | 2.664 | 13.3333 | 0.410 | 0.821 | 47.647.6 | 0.411 | 2.256 | 19.619.6 | 0.411 | 0.717 | 64.764.7 | 0.513 | 0.24 | 0.717 | 0.26 | 0.26 | 2.256 | 0.411 | 0.24 | 0.25 | 0.12 | 1.639 | |||
| 2023/2024 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A | 26 | 26 | 3.590 | 19.7511 | 126 | 1.848 | 54.254.2 | 0.38 | 2.564 | 12.512.5 | 0.514 | 0.924 | 58.358.3 | 1.744 | 0.410 | 2.154 | 0.38 | 0.513 | 3.181 | 0.616 | 0.512 | 0.13 | 0.24 | 3.282 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 25 | 11 | 6.7167 | 22.1552 | 1.640 | 2.767 | 59.759.7 | 0.820 | 2.768 | 29.429.4 | 1.127 | 2.256 | 48.248.2 | 1.846 | 0.513 | 2.459 | 0.717 | 0.615 | 2.972 | 1.538 | 0.717 | 0.38 | 0.25 | 7.5187 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 23 | 4 | 493 | 19.2441 | 0.921 | 2.251 | 41.241.2 | 0.613 | 245 | 28.928.9 | 0.512 | 123 | 52.252.2 | 124 | 0.410 | 1.534 | 0.614 | 0.716 | 3.273 | 0.920 | 0.819 | 0.12 | 0.13 | 493 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 515 | 22.768 | 13 | 3.310 | 3030 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 13 | 1.75 | 6060 | 26 | 0.72 | 2.78 | 0.31 | 1.75 | 2.78 | 13 | 2.78 | 0.72 | 0.72 | 5.717 | |||
| 4 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 41 | 21 | 6.2335 | 19.3929 | 1.684 | 4.3214 | 37.439.2 | 0.737 | 2.8156 | 23.923.7 | 156 | 1.898 | 56.457.1 | 1.9105 | 0.734 | 2.6139 | 140 | 160 | 2.5113 | 1.373 | 0.845 | 0.28 | 0.27 | 5.5289 | ||||
| 7 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 110 | 62 | 3.2435 | 14.81940 | 0.7101 | 1.7200 | 43.250.5 | 0.455 | 1.8245 | 23.222.4 | 0.568 | 1127 | 54.853.5 | 1134 | 0.340 | 1.4174 | 0.347 | 0.657 | 2.1292 | 0.789 | 0.760 | 0.220 | 0.217 | 3.1420 | ||||
| Összesítés | 151 | 83 | 4.3770 | 16.42869 | 1185 | 2.6414 | 39.844.7 | 0.592 | 2.2401 | 23.522.9 | 0.7124 | 1.3225 | 55.655.1 | 1.4239 | 0.574 | 1.8313 | 0.687 | 0.7117 | 2.2405 | 0.9162 | 0.7105 | 0.228 | 0.224 | 4709 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2021/2022 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház | 6 | 1 | 0.53 | 8.350 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 0.32 | 00 | 1.59 | 0.32 | 1.811 | 00 | 00 | 2.213 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 16 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 6 | 1 | 0.53 | 8.350 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 0.32 | 00 | 1.59 | 0.32 | 1.811 | 00 | 00 | 2.213 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 16 | ||||
| Összesítés | 6 | 1 | 0.53 | 8.350 | 00 | 0.74 | 00 | 0.21 | 16 | 16.716.7 | 00 | 0.32 | 00 | 1.59 | 0.32 | 1.811 | 00 | 00 | 2.213 | 0.21 | 0.21 | 0.21 | 00 | 16 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi A, Play-out | 3 | 0 | 3.711 | 6.720 | 13 | 1.75 | 6060 | 0.31 | 1.34 | 2525 | 0.72 | 1.34 | 5050 | 0.72 | 00 | 0.72 | 00 | 0.31 | 0.31 | 0.72 | 00 | 00 | 00 | 2.37 | |||
| 2021/2022 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 5 | 5 | 7.839 | 26.2131 | 2.412 | 630 | 4040 | 0.63 | 4.422 | 13.613.6 | 1.26 | 1.47 | 85.785.7 | 4.221 | 1.26 | 5.427 | 1.26 | 1.89 | 3.216 | 210 | 0.84 | 0.21 | 0.63 | 840 | |||
| 2021/2022 |
|
Kecskemét | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 11 | 1 | 2.426 | 10.1111 | 0.44 | 1.112 | 33.433.4 | 0.56 | 1.516 | 37.537.5 | 00 | 00 | 00 | 111 | 0.22 | 1.213 | 0.11 | 0.22 | 1.921 | 0.55 | 0.22 | 00 | 0.22 | 2.527 | |||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 8 | 4 | 5.141 | 19152 | 0.54 | 1.310 | 4040 | 1.310 | 4.838 | 26.326.3 | 0.43 | 0.43 | 100100 | 2.520 | 0.54 | 324 | 0.65 | 0.54 | 216 | 0.65 | 0.65 | 0.11 | 00 | 5.443 | |||
| 2023/2024 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi A, Play-out | 10 | 10 | 5.454 | 23230 | 110 | 220 | 5050 | 110 | 2.828 | 35.735.7 | 0.44 | 0.77 | 57.157.1 | 1.818 | 0.77 | 2.525 | 0.66 | 0.33 | 2.929 | 0.44 | 0.88 | 0.55 | 0.11 | 6.868 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 7 | 2 | 4.330 | 18.7131 | 0.96 | 1.913 | 46.146.1 | 0.75 | 2.920 | 2525 | 0.43 | 1.611 | 27.327.3 | 0.96 | 0.43 | 1.39 | 00 | 0.32 | 2.719 | 0.96 | 0.43 | 00 | 0.32 | 2.316 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NBI. A, Play-out | 10 | 7 | 6.363 | 23.6236 | 1.515 | 3.636 | 41.741.7 | 0.77 | 3.636 | 19.419.4 | 1.212 | 220 | 6060 | 1.919 | 0.99 | 2.828 | 0.22 | 1.414 | 2.727 | 1.313 | 1.717 | 0.44 | 0.33 | 5.555 | |||
| 6 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 49 | 24 | 4.5225 | 16.8880 | 0.942 | 1.996 | 45.543.8 | 0.839 | 2.8142 | 2727.5 | 0.524 | 145 | 51.453.3 | 1.576 | 0.525 | 1.9101 | 0.314 | 0.526 | 2.1113 | 0.735 | 0.635 | 0.210 | 0.18 | 4.1216 | ||||
| 1 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 5 | 5 | 7.839 | 26.2131 | 2.412 | 630 | 4040 | 0.63 | 4.422 | 13.613.6 | 1.26 | 1.47 | 85.785.7 | 4.221 | 1.26 | 5.427 | 1.26 | 1.89 | 3.216 | 210 | 0.84 | 0.21 | 0.63 | 840 | ||||
| Összesítés | 54 | 29 | 5264 | 18.21011 | 1.154 | 2.5126 | 43.642.9 | 0.742 | 3164 | 24.325.6 | 0.630 | 1.152 | 57.957.7 | 1.897 | 0.631 | 2.4128 | 0.420 | 0.735 | 2.3129 | 0.945 | 0.639 | 0.211 | 0.211 | 4.7256 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Magyar Kupa, Férfi | 3 | 2 | 2.78 | 13.340 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 13 | 13 | 26 | 0.31 | 00 | 2.37 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 26 | |||
| 1 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 3 | 2 | 2.78 | 13.340 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 13 | 13 | 26 | 0.31 | 00 | 2.37 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 26 | ||||
| Összesítés | 3 | 2 | 2.78 | 13.340 | 0.31 | 0.72 | 49.949.9 | 0.72 | 412 | 16.716.7 | 00 | 00 | 00 | 13 | 13 | 26 | 0.31 | 00 | 2.37 | 00 | 0.31 | 0.31 | 00 | 26 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2018/2019 |
|
KTE-Duna Aszfalt | Férfi NB I. B Zöld | 3 | 0 | 26 | 1545 | 13 | 2.78 | 37.537.5 | 00 | 13 | 00 | 00 | 00 | 00 | 13 | 13 | 26 | 1.34 | 00 | 26 | 00 | 0.72 | 0.31 | 00 | 3.711 | |||
| 2019/2020 |
|
KTE-Duna Aszfalt | Férfi NB I. B Zöld | 6 | 0 | 1.59 | 8.752 | 0.32 | 1.710 | 2020 | 0.21 | 0.85 | 2020 | 0.32 | 0.85 | 4040 | 0.21 | 00 | 0.21 | 00 | 00 | 2.213 | 0.32 | 0.21 | 00 | 0.21 | -0.3-2 | |||
| 2020/2021 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 5 | 0 | 2.211 | 4.422 | 0.63 | 1.26 | 5050 | 0.21 | 0.84 | 2525 | 0.42 | 0.84 | 5050 | 0.42 | 00 | 0.42 | 00 | 0.21 | 0.21 | 0.42 | 00 | 00 | 0.21 | 1.26 | |||
| 2021/2022 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld / Férfi NB I. B Zöld - Playoff | 26 | 15 | 8.3216 | 24.8644 | 2.462 | 5.7149 | 41.641.6 | 0.820 | 4.4114 | 17.617.6 | 1.232 | 253 | 60.460.4 | 3.282 | 1.230 | 4.3112 | 0.822 | 1.846 | 3.181 | 1.847 | 1.437 | 0.37 | 0.25 | 7.4193 | |||
| 2021/2022 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemet | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NBI. A, Középszakasz, Középház / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért | 23 | 2 | 1.535 | 8.4194 | 0.25 | 0.818 | 27.827.8 | 0.38 | 1.126 | 30.830.8 | 01 | 0.24 | 25.125.1 | 0.921 | 0.25 | 1.126 | 0.12 | 0.24 | 1.636 | 0.37 | 0.13 | 01 | 0.12 | 1.636 | |||
| 2022/2023 |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | Férfi NB I. B Zöld | 11 | 11 | 13143 | 29319 | 2.629 | 777 | 37.737.7 | 1.719 | 5.156 | 33.933.9 | 2.528 | 4.347 | 59.659.6 | 3.640 | 0.67 | 4.347 | 1.820 | 2.123 | 2.629 | 3.134 | 0.89 | 0.11 | 0.44 | 11.5127 | |||
| 2022/2023 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi NB I. A, rájátszás az 1-8. helyért / Magyar Kupa, Férfi | 36 | 27 | 3.1113 | 14.6525 | 0.415 | 0.933 | 45.545.5 | 0.623 | 2.9106 | 21.721.7 | 0.414 | 0.620 | 7070 | 136 | 0.311 | 1.347 | 0.312 | 0.310 | 2.279 | 0.416 | 0.310 | 0.27 | 0.12 | 2.488 | |||
| 2023/2024 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Tippmix Férfi NB I. A / Férfi A, Play-out | 36 | 36 | 4144 | 20.6741 | 136 | 1.968 | 52.952.9 | 0.518 | 2.692 | 19.619.6 | 0.518 | 0.931 | 5858 | 1.762 | 0.517 | 2.279 | 0.414 | 0.416 | 3.1110 | 0.620 | 0.620 | 0.28 | 0.15 | 4.2150 | |||
| 2024/2025 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 32 | 13 | 6.2197 | 21.3683 | 1.446 | 2.580 | 57.557.5 | 0.825 | 2.788 | 28.428.4 | 0.930 | 2.167 | 44.844.8 | 1.652 | 0.516 | 2.168 | 0.517 | 0.517 | 2.891 | 1.444 | 0.620 | 0.38 | 0.27 | 6.3203 | |||
| 2025/2026 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport / Férfi NBI. A, Play-out | 33 | 11 | 4.7156 | 20.5677 | 1.136 | 2.687 | 41.441.4 | 0.620 | 2.581 | 24.724.7 | 0.724 | 1.343 | 55.855.8 | 1.343 | 0.619 | 1.962 | 0.516 | 0.930 | 3100 | 133 | 1.136 | 0.26 | 0.26 | 4.5148 | |||
| 2026/2027 |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | Férfi NB I. A csoport | 3 | 0 | 515 | 22.768 | 13 | 3.310 | 3030 | 0.72 | 2.78 | 2525 | 13 | 1.75 | 6060 | 26 | 0.72 | 2.78 | 0.31 | 1.75 | 2.78 | 13 | 2.78 | 0.72 | 0.72 | 5.717 | |||
| 4 szezon |
|
KTE-Duna Aszfalt U23 | 46 | 26 | 6.2374 | 19.41060 | 1.696 | 4.3244 | 37.239.3 | 0.740 | 2.8178 | 23.622.5 | 162 | 1.8105 | 57.559 | 2126 | 0.740 | 2.7166 | 146 | 169 | 2.5129 | 1.383 | 0.849 | 0.29 | 0.210 | 5.6329 | ||||
| 7 szezon |
|
Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét | 168 | 89 | 3.8671 | 16.12910 | 0.8144 | 1.9302 | 43.547.7 | 0.597 | 2.2405 | 24.423.9 | 0.692 | 1.1174 | 53.652.9 | 1.3222 | 0.470 | 1.7292 | 0.362 | 0.683 | 2.2425 | 0.7125 | 0.897 | 0.232 | 0.225 | 3.7648 | ||||
| Összesítés | 214 | 115 | 4.71045 | 17.33970 | 1.1240 | 2.8546 | 4044 | 0.6137 | 2.4583 | 24.123.5 | 0.7154 | 1.3279 | 55.555.2 | 1.5348 | 0.5110 | 2458 | 0.6108 | 0.7152 | 2.3554 | 0.9208 | 0.8146 | 0.241 | 0.235 | 4.4977 | ||||||