Streetball a körmendi kánikulában
15
2021
2021. augusztus 15.  |  10:01
Rekkenő hőségben, közel hatvan csapat részvételével rendezték Körmenden az idei streetballt.

A résztvevők szerencsére készültek a kánikulára, így aztán egy nagyon színvonalas, látványos, sokszínű rendezvény zajlott Körmenden. A VIP mérkőzések üde színfoltja volt a helyi női kézilabdacsapat néhány játékosának színre, pontosabban pályára lépése, és a kosaras szurkolóknak is volt egy alakulatuk. Korábbi legendás játékosok is tiszteletüket tették a rendezvényen, amelyen nem kevesebb, mint 10 Speciális Olimpiai csapat vett részt.

Az ügyességi versenyek rendkívül színvonalasak voltak, az izgalmas 1-1 bajnokság Horváth Máté sikerével zárult.

A kísérő programok között volt kickbox és zumba bemutató, a következő streetballra pedig már egy hetet sem kell várni: jövő pénteken, augusztus 20-án Veszprém lesz a sorozat újabb állomásának házigazdája. Nevezési határidő: augusztus 18. éjfél, nevezni a jól ismert www.streetballnet.hu oldalon lehet.