Vasas Akadémia - MAFC 78:64
23
2016
2016. április 23.  |  17:36
A döntőbe jutásért játszott egymással a Mafc és a Vasas csapata. Rendkívül jó hangulatú és magas színvonalú mérkőzést láthattak a nézők.

Az első negyedet jobban kezdte a Mafc, de a Vasas csapata hamar magára talált és negyed végére két pontos előnyre tettek szert.

A második negyedben is ugyanazt a lendületes, lüktető játékot produkálta mindkét csapat, hol egyik, hol másik csapat vette át vezetést.

A félidőre 38-42 es MAFC vezetéssel vonultak a csapatok az öltözőbe.

A harmadik negyedben is ezt a tendenciát követte a mérkőzés. Folyamatosan változott a vezető csapat kiléte. A negyed végére a MAFC kicsit elfáradt, ezért 61-51 es Vasas vezetést mutatott az eredményjelző. A játék képe az utolsó negyedben sem változott, így megérdemelt Vasas győzelem született. Ők játszhatják a holnapi döntő mérkőzést.