Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 59 - 76 | 1 - 0 |
MCBRYDE Dominique Lachelle (21) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
MCBRYDE Dominique Lachelle (8) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
KATONA Szidónia (7) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Albertirsa Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 92 - 65 | 2 - 0 |
DEGBEON Ama Lemonie Owusua (15) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
SZŰCS Luca Gabriella (8) (PINKK Pécsi 424) |
TENYÉR Zsófia (10) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Lengyel Ádám József, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Ludovika Csata | I | V, 73 - 70 | 2 - 1 |
FUEHRING Samantha Jean (24) (Ludovika Csata ) |
FUEHRING Samantha Jean (16) (Ludovika Csata ) |
VÁRI Zita (7) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Csongor Béla (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 76 - 56 | 3 - 1 |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (18) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
COOPER Samantha Emma (9) (VBW CEKK Cegléd) |
VÁRI Zita (7) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Balog György Attila, Kapusi Gábor, Gaál István Tamás (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 68 - 71 | 4 - 1 |
MCBRYDE Dominique Lachelle (21) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (12) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
SZŰCS Luca Gabriella (8) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: PVSK NKA Csarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Radnóti Miklós, Utasi Balázs (Reisz Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Ludovika Csata | O | GY, 64 - 50 | 5 - 1 |
MCBRYDE Dominique Lachelle (17) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
ALDAZABAL BERROA Laura Solanch (11) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
VÁRI Zita (5) (BKG-PRIMA NATURA Szigetszentmiklós) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: JAKAB László Imre, Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor Zsolt (Schäffer Béla Róbert) |