Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | O | GY, 103 - 50 | 1 - 0 |
GEREBEN Lívia (18) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (7) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 64 - 82 | 2 - 0 |
MILIC Nikolina (32) (KSC-Szekszárd) |
MILIC Nikolina (10) (KSC-Szekszárd) |
VORPAHL Leslie (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Sörlei Attila, Rózsavölgyi Alexandra (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 85 - 69 | 3 - 0 |
BACH Boglárka (19) (Vasas Akadémia) |
GOREE Cyesha Damian (8) (KSC-Szekszárd) |
PAPP Klaudia (9) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Fodor Attila, Horváth Csongor Béla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 90 - 54 | 4 - 0 |
GEREBEN Lívia (19) (KSC-Szekszárd) |
PAVEL Elisabeth (11) (TFSE-MTK) |
MÁNYOKY Réka (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Balogh Gyula, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | GY, 75 - 66 | 5 - 0 |
HORVÁTH Bernadett Katalin (20) (Ludovika-FCSM Csata ) |
GOREE Cyesha Damian (10) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nyilas István, Varga-Záray Katalin (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | UNI Győr MÉLY-ÚT | I | GY, 59 - 80 | 6 - 0 |
MOMPREMIER Beatrice (28) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
GEREBEN Lívia (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | NKA Universitas PEAC | O | GY, 89 - 74 | 7 - 0 |
KISS Virág (24) (NKA Universitas PEAC) |
KRNJIC Sara (10) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Lengyel Ádám József, Major Ádám (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 66 - 94 | 8 - 0 |
MILIC Nikolina (24) (KSC-Szekszárd) |
GOREE Cyesha Damian (9) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Albertirsa Újcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter Árpád, Fodor Attila (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | DVTK | O | GY, 70 - 69 | 9 - 0 |
EVANS Dana Kiana (21) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (10) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PINKK Pécsi 424 | I | GY, 53 - 92 | 10 - 0 |
GOREE Cyesha Damian (17) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (9) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nyilas István, Rózsavölgyi Alexandra (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Sopron Basket | O | V, 74 - 90 | 10 - 1 |
WILLIAMS Gabrielle (16) (Sopron Basket) |
JOVANOVIC Nevena (7) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (7) (Sopron Basket) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Kapitány Gellért, dr. Mészáros Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | BKG-PRIMA Szigetszentmiklós | I | GY, 60 - 89 | 11 - 1 |
MIKLÓS Melinda (17) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (12) (KSC-Szekszárd) |
FRISKOVEC Zala (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Kovács Nimród János, dr. Németh Patrik (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 52 - 71 | 12 - 1 |
GOREE Cyesha Damian (16) (KSC-Szekszárd) |
KRNJIC Sara (12) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Sörlei Attila, Szilágyi Bálint (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 85 - 61 | 13 - 1 |
GEREBEN Lívia (20) (KSC-Szekszárd) |
CZANK Timea (9) (ELTE BEAC Újbuda) |
BÁLINT Réka (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Györfy Rúben, JAKAB László Imre (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 70 - 97 | 14 - 1 |
GOREE Cyesha Damian (17) (KSC-Szekszárd) |
PAVEL Elisabeth (8) (TFSE-MTK) |
STUDER Ágnes (10) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | GY, 55 - 73 | 15 - 1 |
ZELE Dorina (22) (Ludovika-FCSM Csata ) |
FRISKOVEC Zala (8) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Sörlei Attila (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | UNI Győr MÉLY-ÚT | O | GY, 75 - 67 | 16 - 1 |
CANADA Jordin Elizabeth (19) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
GOREE Cyesha Damian (13) (KSC-Szekszárd) |
CANADA Jordin Elizabeth (5) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Goda László (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 88 - 45 | 17 - 1 |
MILIC Nikolina (21) (KSC-Szekszárd) |
MILIC Nikolina (8) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Nagy Viktor, Minár László Balázs (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | DVTK | I | GY, 69 - 78 | 18 - 1 |
MILIC Nikolina (20) (KSC-Szekszárd) |
GREEN Cheridene (13) (DVTK) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: DVTK Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | PINKK Pécsi 424 | O | GY, 92 - 68 | 19 - 1 |
MUJOVIC Bozica (23) (PINKK Pécsi 424) |
DAVIS STEWART Denia (12) (PINKK Pécsi 424) |
MUJOVIC Bozica (5) (PINKK Pécsi 424) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Goda László, Kovács Nimród János (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | NKA Universitas PEAC | I | V, 80 - 69 | 19 - 2 |
MARSHALL Tyaunna Dominique (21) (NKA Universitas PEAC) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (9) (NKA Universitas PEAC) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (7) (NKA Universitas PEAC) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Frányó Péter, Varga-Záray Katalin (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Sopron Basket | I | V, 88 - 50 | 19 - 3 |
CZUKOR Dalma (17) (Sopron Basket) |
HATÁR Bernadett (10) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (10) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Győrffy Pál Attila (Forrai Sámuel) |