Műsor - 2022. április 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 91 - 80 1 - 0 BADZIM Roko (20)
(Szolnoki Olajbányász)
FORD Quincy G. (12)
(Sopron KC)
MYERS Teyvon Taffarie (6)
(Sopron KC)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Nagy Viktor, Nyilas István (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. április 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 75 - 69 1 - 1 CAKARUN Marjan (24)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (11)
(Szolnoki Olajbányász)
WHITE Maliek Azziek (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Kapitány Gellért, Minár László Balázs (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2022. április 16. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 98 - 85 1 - 2 CUMMINGS Markeith (22)
(Szolnoki Olajbányász)
SUBOTIC Bojan (8)
(Szolnoki Olajbányász)
PONGÓ Marcell (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Ádám József, Tóth Cecília (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2022. április 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely O GY, 86 - 78 2 - 2 PERL Zoltán (23)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
SUBOTIC Bojan (13)
(Szolnoki Olajbányász)
PONGÓ Máté (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Bogárdi János)
Műsor - 2022. április 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Sopron KCSopron KC I V, 97 - 90 2 - 3 MYERS Teyvon Taffarie (32)
(Sopron KC)
BADZIM Roko (7)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs (Dernei Gábor)
Műsor - 2022. május 4. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 82 - 70 3 - 3 WHITE Maliek Azziek (25)
(Egis Körmend)
PONGÓ Máté (9)
(Szolnoki Olajbányász)
STOKES Kamau Thutmoses (7)
(Egis Körmend)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Farkas Gábor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2022. május 7. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O V, 79 - 85 3 - 4 CUMMINGS Markeith (25)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (10)
(Szolnoki Olajbányász)
CAKARUN Marjan (6)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Makrai Márton (Fekete László)
Műsor - 2022. május 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Falco-Volvo Alpok Autó SzombathelyFalco-Volvo Alpok Autó Szombathely I V, 89 - 74 3 - 5 GOLOMÁN György (30)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
KELLER Ákos (10)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
PERL Zoltán (10)
(Falco-Volvo Alpok Autó Szombathely)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Györfy Rúben, Lengyel Ádám József (Bodrogváry Iván József)

Megyei szövetségek