Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | I | GY, 72 - 82 | 1 - 0 |
DRAHOS Gábor (27) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
LAJSZ Gergely (12) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (11) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Békési SzSK | O | GY, 90 - 69 | 2 - 0 |
KRSTIC Daniel (20) (Békés) |
BALOG Gábor (13) (Békés) |
SANTIAGO Jordan Ismael (6) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Ntasis Lazaros (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | DEAC U23 | I | V, 85 - 71 | 2 - 1 |
SANTIAGO Jordan Ismael (30) (Dunaharaszti MTK) |
NEUWIRTH Bence (10) (DEAC U23) |
POLLÁK Balázs István (9) (DEAC U23) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Földi László, Marton Péter (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Ceglédi KE | O | V, 67 - 93 | 2 - 2 |
CSABA György (17) (Cegléd) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (9) (Dunaharaszti MTK) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (6) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Téczely Roland Balázs, Novák Bence (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | I | GY, 74 - 83 | 3 - 2 |
STEIER Bence (21) (Pénzügyőr SE) |
SANTIAGO Jordan Ismael (13) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (10) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Nepp László Oszkár, Kruk Melinda (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | I | GY, 67 - 74 | 4 - 2 |
SANTIAGO Jordan Ismael (20) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (6) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (10) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Mercedes-Benz Sportakadémia | Játékvezetők: Varga Zoltán, Sentényi Barna, Gaál Norbert (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | O | GY, 93 - 89 | 5 - 2 |
FÜZI Róbert János (32) (SMAFC 1860 KA) |
SCHÖLL Richárd (10) (SMAFC 1860 KA) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (6) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János, Mintál Csaba (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Újpest-MT | I | GY, 71 - 74 | 6 - 2 |
FEKETE Bálint (24) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (14) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (7) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Bajza József Általános Iskola | Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Gál János, Jurák Krisztián (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | ELITE Basket | O | GY, 93 - 89 | 7 - 2 |
LÁNCOS Krisztián (32) (ELITE Basket) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (17) (Dunaharaszti MTK) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (6) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | I | GY, 79 - 85 | 8 - 2 |
SANTIAGO Jordan Ismael (30) (Dunaharaszti MTK) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (12) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (9) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Sentényi Barna (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | I | V, 98 - 76 | 8 - 3 |
SANTIAGO Jordan Ismael (21) (Dunaharaszti MTK) |
BURKO Semin (9) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
PAVLOVIC Vuk (11) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
Aréna: Hódtói Sportcsarnok | Játékvezetők: Vadász Csaba, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | MEAFC-Miskolc | O | V, 85 - 91 | 8 - 4 |
CSÁK Bence (22) (MEAFC-Miskolc) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (14) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (10) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Kruk Melinda, Gaál Norbert (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | I | V, 92 - 73 | 8 - 5 |
BAKI Sándor (20) (Bonyhádi KSE) |
KAROSI Gergely (10) (Bonyhádi KSE) |
KAROSI Gergely (14) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Bonyhád Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Reisz Péter, Földi László, Fodor Sándor Balázs (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | O | GY, 80 - 65 | 9 - 5 |
ASSZú Ádám (20) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
GERŐCS Roland Bálint (11) (Tiszaújvárosi Phoenix KK) |
FEKETE Bálint (6) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Békési SzSK | I | V, 80 - 56 | 9 - 6 |
BALOG Gábor (30) (Békés) |
ACIMOVIC Nemanja (10) (Békés) |
KRSTIC Daniel (5) (Békés) |
Aréna: Békés Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sallai István József, Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | DEAC U23 | O | V, 76 - 83 | 9 - 7 |
POLLÁK Balázs István (27) (DEAC U23) |
FÁBIÁN Szabolcs (13) (DEAC U23) |
POLLÁK Balázs István (6) (DEAC U23) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Polonkai Balázs István, Gruber Nikolett Lilla (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Ceglédi KE | I | V, 99 - 55 | 9 - 8 |
CSABA György (24) (Cegléd) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (9) (Dunaharaszti MTK) |
HERENDIC Dominik (13) (Cegléd) |
Aréna: Tiszavirág Aréna | Játékvezetők: Reisz Péter, Borgula György, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pénzügyőr Sportegyesület | O | GY, 70 - 67 | 10 - 8 |
SANTIAGO Jordan Ismael (28) (Dunaharaszti MTK) |
KISS Lajos Tibor (15) (Pénzügyőr SE) |
DR.SZEKERES Ábel (5) (Pénzügyőr SE) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Nagy-Pál Petra (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | KTE-Duna Aszfalt U23 | O | V, 66 - 71 | 10 - 9 |
TÓTH Barna (23) (KTE-Duna Aszfalt U23) |
IVKOVIC Milán (9) (KTE-Duna Aszfalt U23) |
SANTIAGO Jordan Ismael (7) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Sentényi Barna, Kruk Melinda (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | SMAFC 1860 Kosárlabda Akadémia | I | V, 80 - 76 | 10 - 10 |
SANTIAGO Jordan Ismael (26) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (10) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (9) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok | Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (HOFFMANN Gergely) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Újpest-MT | O | V, 72 - 91 | 10 - 11 |
VARGA Dániel Géza (19) (Újpest-MT) |
VARGA Dániel Géza (9) (Újpest-MT) |
KATONA József Bence (10) (Újpest-MT) |
Aréna: CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Jankovics Viktor Zsolt (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | ELITE Basket | I | GY, 39 - 117 | 11 - 11 |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (24) (Dunaharaszti MTK) |
BOCSÁRDI Gábor Zoltán (11) (Dunaharaszti MTK) |
SANTIAGO Jordan Ismael (10) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Sallai István József, Gaál Norbert, Gruber Nikolett Lilla (Sarkadi-Nagy Ágnes) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Agrofeed Széchenyi Egyetem Győri KC | O | V, 71 - 82 | 11 - 12 |
LÓGÁR Bence (25) (SZE Győri KC) |
LÓGÁR Bence (13) (SZE Győri KC) |
GEIGER Bálint József (6) (SZE Győri KC) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Rózsavölgyi Alexandra, Sentényi Barna (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | O | V, 80 - 82 | 11 - 13 |
SANTIAGO Jordan Ismael (21) (Dunaharaszti MTK) |
PAVLOVIC Vuk (8) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
PAVLOVIC Vuk (9) (Bodrogi Bau Vásárhely) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | MEAFC-Miskolc | I | V, 98 - 70 | 11 - 14 |
SZÖGI Ádám Pál (18) (MEAFC-Miskolc) |
PINTÉR Dávid (8) (MEAFC-Miskolc) |
SANTIAGO Jordan Ismael (7) (Dunaharaszti MTK) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Földi László, Kruk Melinda (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Atomerőmű KSE Bonyhád | O | GY, 75 - 65 | 12 - 14 |
SANTIAGO Jordan Ismael (25) (Dunaharaszti MTK) |
BAKI Sándor (10) (Bonyhádi KSE) |
PAJOR Dávid (6) (Bonyhádi KSE) |
Aréna: Dunaharaszti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gál János, Gruber Nikolett Lilla, Magyari Viktor (Bognár Tibor) |