Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 91 - 82 | 1 - 0 |
BERNÁTH Réka (24) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (13) (TFSE-MTK) |
KIESEL Brianna (12) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Szilágyi Bálint, Dr. Oláh Márk (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Sopron Basket | I | V, 83 - 50 | 1 - 1 |
KIESEL Brianna (17) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
BROOKS Jelena (8) (Sopron Basket) |
DÉNESNÉ FEGYVERNEKY Zsófia (5) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | GY, 78 - 84 | 2 - 1 |
DOMBAI Réka (22) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (17) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
STUDER Ágnes (11) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 92 - 78 | 3 - 1 |
MOMPREMIER Beatrice (27) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (18) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (7) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Horváth Csongor Béla, Major Ádám (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 88 - 56 | 4 - 1 |
MOMPREMIER Beatrice (22) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
TÖRÖK Ágnes Zsuzsanna (12) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (6) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc, Csabai-Kaskötő Brigitta (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Ludovika-FCSM Csata | I | V, 77 - 66 | 4 - 2 |
KEYONA LAVETTE Hayes (22) (Ludovika-FCSM Csata ) |
ZEMPARE Batabe (14) (Ludovika-FCSM Csata ) |
KIESEL Brianna (7) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 65 - 82 | 5 - 2 |
SMALL Ieshia Diamond (19) (ELTE BEAC Újbuda) |
MOMPREMIER Beatrice (12) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
SMALL Ieshia Diamond (6) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Nyilas István, Varga-Záray Katalin (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Aluinvent DVTK | O | GY, 73 - 70 | 6 - 2 |
MOMPREMIER Beatrice (23) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (19) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (9) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Kovács Nimród János (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 42 - 92 | 7 - 2 |
DZOMBETA Miljana (16) (ZTE NKK) |
BARNAI Judit Eszter (13) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
DOMBAI Réka (7) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Györfy Rúben, Hervay Tibor, Németh Patrik (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Aluinvent DVTK | I | GY, 57 - 77 | 8 - 2 |
KEYONA LAVETTE Hayes (27) (Aluinvent DVTK) |
MOMPREMIER Beatrice (14) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KÁNYÁSI Veronika (4) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Csabai-Kaskötő Brigitta, Balogh Gyula (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 93 - 60 | 9 - 2 |
WENINGER Virág (17) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (8) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (9) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Minár László Balázs, Varga-Záray Katalin (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 95 - 89 | 10 - 2 |
CZANK Timea (24) (ELTE BEAC Újbuda) |
SMITH Janae Louise (11) (ELTE BEAC Újbuda) |
KIESEL Brianna (9) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Boros Tamás, Kovács Nimród János, Major Ádám (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 66 - 71 | 11 - 2 |
KIESEL Brianna (26) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (15) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
ORTIZ VIVES Mariona (8) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Városi Sportcsarnok - Monor | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Horváth Csongor Béla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 75 - 64 | 12 - 2 |
KIESEL Brianna (19) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
STUDER Ágnes (9) (KSC-Szekszárd) |
KIESEL Brianna (7) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 63 - 97 | 13 - 2 |
MOMPREMIER Beatrice (23) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (8) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PEAC-Pécs | I | GY, 54 - 69 | 14 - 2 |
KIESEL Brianna (22) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KISS Virág (15) (PEAC-Pécs) |
WENTZEL Nóra (7) (PEAC-Pécs) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Kovács Nimród János, Sörlei Attila (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 71 - 83 | 15 - 2 |
FRASER Brianna Ashaki (31) (Vasas Akadémia) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
PAPP Klaudia (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Cecília, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 71 - 74 | 16 - 2 |
BERNÁTH Réka (32) (TFSE-MTK) |
MOMPREMIER Beatrice (14) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (9) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Sörlei Attila (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 98 - 76 | 17 - 2 |
SZABÓ Petra Judit (28) (ZTE NKK) |
SZABÓ Petra Judit (8) (ZTE NKK) |
DZOMBETA Miljana (11) (ZTE NKK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Horváth Csongor Béla (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Sopron Basket | O | V, 79 - 85 | 17 - 3 |
BROOKS Jelena (26) (Sopron Basket) |
MOMPREMIER Beatrice (13) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (6) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Söjtöry Tamás Ferenc (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 98 - 70 | 18 - 3 |
FRASER Brianna Ashaki (27) (Vasas Akadémia) |
BARNAI Judit Eszter (8) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KÉITA Aya Júlia (5) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Balogh Gyula, Major Ádám (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Ludovika-FCSM Csata | O | GY, 92 - 75 | 19 - 3 |
MOMPREMIER Beatrice (22) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
DUBEI Debóra Franciska (10) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
KIESEL Brianna (8) (Uni Győr MÉLY-ÚT) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nyilas István (Bognár Tibor) |