Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | MEAFC-Miskolc | O | GY, 91 - 78 | 1 - 0 |
KOZÁK Márton (24) (MEAFC-Miskolc) |
KAROSI Gergely (12) (TF-BP) |
KUTROVICH Bence Csaba (7) (TF-BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Vida József, Bagi Bálint, Pécsi Zsolt (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 93 - 75 | 1 - 1 |
KELENFÖLDI Domonkos (20) (Vasas Akadémia) |
KELENFÖLDI Domonkos (9) (Vasas Akadémia) |
KERKAI Ákos (7) (TF-BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Gaál Norbert (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | BKG Príma Akadémia | O | V, 73 - 97 | 1 - 2 |
NAGY Benedek Ágost (23) (BKG Príma ) |
REIZER Roland (9) (BKG Príma ) |
NAGY Botond Ágoston (11) (BKG Príma ) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Jurák Krisztián, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | NKA Pécs | I | GY, 84 - 85 | 2 - 2 |
DOBRIJEVIC Aleksa (36) (NKA Pécs) |
DOBRIJEVIC Aleksa (13) (NKA Pécs) |
KERKAI Ákos (5) (TF-BP) |
Aréna: Nemzeti Kosárlabda Akadémia | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Vida József, Borgula György (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | MAFC | O | GY, 100 - 80 | 3 - 2 |
KERKAI Ákos (41) (TF-BP) |
TIMKÓ Norbert (15) (TF-BP) |
KERKAI Ákos (8) (TF-BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla, Esztergályos Róbert (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | V, 77 - 66 | 3 - 3 |
KERKAI Ákos (21) (TF-BP) |
MÁCSAI Károly (12) (Nagykőrös) |
FEHÉR Péter József (5) (Nagykőrös) |
Aréna: Kiskunfélegyházi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Dr. Oláh Márk, Pécsi Zsolt (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Bajai Bácska FKE | I | V, 101 - 69 | 3 - 4 |
JAKAB Péter (23) (Bajai Bácska FKE) |
VUKICEVIC Milos (13) (Bajai Bácska FKE) |
VUKICEVIC Milos (6) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok | Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Borgula György (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | GY, 80 - 91 | 4 - 4 |
KERKAI Ákos (38) (TF-BP) |
KERKAI Ákos (12) (TF-BP) |
SZABÓ Péter (8) (PE Veszprém) |
Aréna: Március 15. Sportcsarnok | Játékvezetők: TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor, Benedek Zoltán (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | PVSK-CARGATE | I | V, 89 - 84 | 4 - 5 |
TIMKÓ Norbert (28) (TF-BP) |
TIMKÓ Norbert (16) (TF-BP) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (11) (TF-BP) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vadász Csaba, Borgula György (Domokos Lőrinc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | MTK-Elite Basket | O | GY, 82 - 56 | 5 - 5 |
KERKAI Ákos (25) (TF-BP) |
KERKAI Ákos (16) (TF-BP) |
KERKAI Ákos (9) (TF-BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Nepp László Oszkár, Kéri István (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | I | V, 88 - 69 | 5 - 6 |
UBILLA Emmanuel (23) (Nyíregyháza) |
KERKAI Ákos (9) (TF-BP) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (11) (TF-BP) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Gál János, Földi László, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 88 - 66 | 5 - 7 |
KERKAI Ákos (23) (TF-BP) |
TIMKÓ Norbert (13) (TF-BP) |
TÓTH Bence Miklós (10) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Vida József, Dr. Oláh Márk, Németh Patrik (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 64 - 73 | 5 - 8 |
MADÁR András Rudolf (24) (PE Veszprém) |
KERKAI Ákos (12) (TF-BP) |
SZABÓ Péter (9) (PE Veszprém) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Nepp László Oszkár (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | MEAFC-Miskolc | I | GY, 75 - 78 | 6 - 8 |
TIMKÓ Norbert (24) (TF-BP) |
KAROSI Gergely (9) (TF-BP) |
TÓTH Bence (8) (MEAFC-Miskolc) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Gergely Csaba (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Salgótarjáni KSE | I | GY, 83 - 85 | 7 - 8 |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (22) (TF-BP) |
BOINITZER Dávid (12) (Salgótarján) |
SOMOGYFOKI Péter Gábor (7) (TF-BP) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Sörlei Attila, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 71 - 88 | 7 - 9 |
BOROS Márk (22) (Vasas Akadémia) |
RADICS Gerzson (11) (Vasas Akadémia) |
BOROS Márk (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Györfy Rúben, Jurák Krisztián, Lövei László (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | BKG Príma Akadémia | I | V, 111 - 78 | 7 - 10 |
NAGY Botond Ágoston (47) (BKG Príma ) |
SZELECZKI István (9) (BKG Príma ) |
NAGY Benedek Ágost (17) (BKG Príma ) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Radnóti Miklós, Reisz Péter, Horváth Csongor Béla (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | NKA Pécs | O | V, 76 - 84 | 7 - 11 |
KARAVDIC Sedin (26) (NKA Pécs) |
KERKAI Ákos (10) (TF-BP) |
CSÍK Richárd (6) (TF-BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Vida József, Dr. Szakáll István Zoltán, Nepp László Oszkár (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | MAFC | I | V, 75 - 71 | 7 - 12 |
LAKITS András (22) (MAFC) |
CSAPAI Péter Zsolt (13) (MAFC) |
POLGÁRDY Ádám (4) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Bagi Bálint, Makrai Márton, Kruk Melinda (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Salgótarjáni KSE | O | V, 68 - 92 | 7 - 13 |
BOINITZER Dávid (23) (Salgótarján) |
KERKAI Ákos (11) (TF-BP) |
HERENDIC Dominik (11) (Salgótarján) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Benczur Tamás, Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | V, 80 - 82 | 7 - 14 |
MOLNÁR Miklós (24) (Nagykőrös) |
BARTOS Bálint István (14) (Nagykőrös) |
MOLNÁR Miklós (6) (Nagykőrös) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Nagy-Pál Petra (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Bajai Bácska FKE | O | V, 85 - 89 | 7 - 15 |
JAKAB Péter (33) (Bajai Bácska FKE) |
VUKICEVIC Milos (13) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (10) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | PVSK-CARGATE | O | GY, 98 - 63 | 8 - 15 |
KAROSI Gergely (17) (TF-BP) |
KERKAI Ákos (7) (TF-BP) |
CSÍK Richárd (4) (TF-BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Kéri István, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | MTK-Elite Basket | I | GY, 74 - 95 | 9 - 15 |
KERKAI Ákos (30) (TF-BP) |
FARKAS Sándor Dániel (9) (MTK-Elite Basket) |
SZÁNTÓ Dániel (7) (TF-BP) |
Aréna: Bálint Márton Általános Iskola és Gimnázium | Játékvezetők: Gergely Csaba, Bagi Bálint, Domán István (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | O | V, 81 - 86 | 9 - 16 |
UBILLA Emmanuel (22) (Nyíregyháza) |
UBILLA Emmanuel (9) (Nyíregyháza) |
BUS Iván Krisztián (7) (Nyíregyháza) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | GY, 76 - 75 | 10 - 16 |
NAGY Szabolcs Szilárd (24) (TF-BP) |
STEFÁN Dávid Levente (8) (Budapesti Honvéd SE) |
KAROSI Gergely (6) (TF-BP) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Szilágyi Bálint, Kéri István, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston) |