Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 66 - 83 | 1 - 0 |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (23) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (19) (TFSE-MTK) |
PUSZTAI Petra Panna (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Frányó Péter, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 101 - 55 | 2 - 0 |
GOREE Cyesha Damian (21) (Aluinvent DVTK) |
GOREE Cyesha Damian (15) (Aluinvent DVTK) |
SZŰCS Réka (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Balog György Attila, Pozsonyi László, Sallai István József (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | I | V, 67 - 64 | 2 - 1 |
YGUERAVIDE VIANA Sandra (24) (UNI Győr MÉLY-ÚT) |
MORRISON Ziomara (10) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (8) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Hervay Tibor (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | GY, 69 - 63 | 3 - 1 |
DOJKIC Ivana (19) (KSC-Szekszárd) |
GOREE Cyesha Damian (14) (Aluinvent DVTK) |
PUSZTAI Petra Panna (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 72 - 84 | 4 - 1 |
MORRISON Ziomara (25) (Aluinvent DVTK) |
MORRISON Ziomara (14) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (11) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nepp László Oszkár (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 62 - 87 | 5 - 1 |
FRASER Brianna Ashaki (21) (Vasas Akadémia) |
ZELE Dorina (9) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Nyilas István, Major Ádám (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | V, 84 - 82 | 5 - 2 |
GORJANÁCZ Ágnes (29) (VBW CEKK Cegléd) |
HIGGINS Kristina Jasmine (16) (VBW CEKK Cegléd) |
SWANIER Naketia Marie (10) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Frányó Péter, Vida József, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | NKE-FCSM Csata | O | GY, 83 - 79 | 6 - 2 |
WALKER Shatori (30) (Aluinvent DVTK) |
MORRISON Ziomara (10) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Ádám József, Goda László, Balogh Gyula (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron Basket | I | V, 89 - 52 | 6 - 3 |
KRAJISNIK Tina (16) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (8) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (8) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Nepp László Oszkár (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 88 - 61 | 7 - 3 |
GOREE Cyesha Damian (25) (Aluinvent DVTK) |
MORRISON Ziomara (15) (Aluinvent DVTK) |
SKORIC Maja (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Zalai Ákos István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PEAC-Pécs | I | GY, 63 - 95 | 8 - 3 |
WALKER Shatori (26) (Aluinvent DVTK) |
GOREE Cyesha Damian (13) (Aluinvent DVTK) |
SKORIC Maja (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Minár László Balázs, Rácz Zsolt Róbert, Szilágyi Bálint (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 85 - 74 | 9 - 3 |
JENKINS Chanise Monique (29) (TFSE-MTK) |
GOREE Cyesha Damian (15) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (11) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Nagy Viktor, Fodor Attila, Hervay Tibor (Kis Balázs Ferenc) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | O | GY, 89 - 64 | 10 - 3 |
MORRISON Ziomara (28) (Aluinvent DVTK) |
MORRISON Ziomara (11) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (5) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Balog György Attila, Balogh Gyula (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | GY, 79 - 84 | 11 - 3 |
WALKER Shatori (27) (Aluinvent DVTK) |
GOREE Cyesha Damian (9) (Aluinvent DVTK) |
DOJKIC Ivana (3) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 87 - 82 | 12 - 3 |
WALKER Shatori (37) (Aluinvent DVTK) |
GOREE Cyesha Damian (11) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (11) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Fodor Attila, Nepp László Oszkár (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 99 - 69 | 13 - 3 |
FRASER Brianna Ashaki (18) (Vasas Akadémia) |
GOREE Cyesha Damian (9) (Aluinvent DVTK) |
KÁNYÁSI Veronika (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Minár László Balázs, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 77 - 83 | 14 - 3 |
WALKER Shatori (30) (Aluinvent DVTK) |
GOREE Cyesha Damian (10) (Aluinvent DVTK) |
WALKER Shatori (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Kulcsár Tibor, Horváth Csongor Béla (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | NKE-FCSM Csata | I | V, 77 - 73 | 14 - 4 |
SKORIC Maja (18) (Aluinvent DVTK) |
GUSTAFSON Megan Elizabeth (10) (NKE-FCSM Csata ) |
SKORIC Maja (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Nepp László Oszkár (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 91 - 60 | 15 - 4 |
WALKER Shatori (34) (Aluinvent DVTK) |
MORRISON Ziomara (11) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (9) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Goda László, Pozsonyi László (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 70 - 96 | 16 - 4 |
WALKER Shatori (31) (Aluinvent DVTK) |
LANDRY Shenita (9) (PINKK-Pécsi 424) |
MANDIC Sanja (8) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Ádám József, Györfy Rúben (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 88 - 82 | 17 - 4 |
UDODENKO Taisiia (24) (PEAC-Pécs) |
SKORIC Maja (8) (Aluinvent DVTK) |
SKORIC Maja (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Farkas Gábor, Söjtöry Tamás Ferenc, Csabai-Kaskötő Brigitta (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Sopron Basket | O | V, 91 - 95 | 17 - 5 |
BROOKS Jelena (29) (Sopron Basket) |
MORRISON Ziomara (13) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (7) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Minár László Balázs (dr. Gincsai János Péter) |