Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | O | GY, 73 - 66 | 1 - 0 |
JAKAB Péter (32) (Bajai Bácska FKE) |
TÓTH Gergely (9) (Nyíregyháza) |
BUS Iván Krisztián (6) (Nyíregyháza) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Nyilas István, Reisz Péter, Pécsi Zsolt (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | TF-BP | I | V, 85 - 77 | 1 - 1 |
NAGY Dániel (21) (Bajai Bácska FKE) |
TIMKÓ Norbert (13) (TF-BP) |
CZURA Attila (8) (TF-BP) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Bagi Bálint, Varga-Záray Katalin, Makrai Márton (Mocsai László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 91 - 69 | 2 - 1 |
JAKAB Péter (22) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (9) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (6) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Mintál Csaba, Dr. Oláh Márk, Téczely Roland Balázs (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | I | GY, 61 - 68 | 3 - 1 |
FEHÉR Péter József (18) (Nagykőrös) |
JAKAB Péter (12) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (6) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Kossuth Lajos Általános Iskola | Játékvezetők: Gergely Csaba, Földi László, Makrai Márton (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | O | V, 71 - 76 | 3 - 2 |
PONGÓ Martin (17) (Bajai Bácska FKE) |
JAKAB Péter (12) (Bajai Bácska FKE) |
KOVÁCS Ádám (4) (PE Veszprém) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Sentényi Barna (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | BKG-Príma SE | I | GY, 81 - 89 | 4 - 2 |
NAGY Botond Ágoston (37) (BKG-Príma SE) |
ALLEN Nicholas Scott (13) (BKG-Príma SE) |
NAGY Benedek Ágost (8) (BKG-Príma SE) |
Aréna: Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Budapesti Honvéd SE | O | V, 84 - 87 | 4 - 3 |
JAKAB Péter (24) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (12) (Bajai Bácska FKE) |
HORVÁTH Ákos (4) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Vadász Csaba (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | BUDAFOK | I | V, 91 - 74 | 4 - 4 |
LADOS Erik Botond (19) (BUDAFOK) |
KOVÁCS Gergely Soma (12) (BUDAFOK) |
KOVÁCS Gergely Soma (6) (BUDAFOK) |
Aréna: BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok | Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Fodor Attila, Szilágyi Bálint (Vághy Tamás János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MEAFC-Miskolc | O | GY, 88 - 82 | 5 - 4 |
JAKAB Péter (28) (Bajai Bácska FKE) |
HOMOKI Donát László (10) (MEAFC-Miskolc) |
PONGÓ Martin (5) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Dr. Szakáll István Zoltán (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MAFC | I | V, 94 - 83 | 5 - 5 |
JAKAB Péter (23) (Bajai Bácska FKE) |
JAKAB Péter (11) (Bajai Bácska FKE) |
TÓTH Péter (7) (MAFC) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Dr. Oláh Márk, Kéri István (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | PVSK-CARGATE | O | GY, 104 - 80 | 6 - 5 |
JAKAB Péter (25) (Bajai Bácska FKE) |
KOCSIS Zalán (9) (PVSK-CARGATE) |
GOLDRING Gergő (4) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Varga Zoltán, Reisz Péter, Borgula György (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Salgótarjáni KSE | I | V, 69 - 64 | 6 - 6 |
HERENDIC Dominik (20) (Salgótarján) |
SÖMENEK Martin (9) (Salgótarján) |
HERENDIC Dominik (7) (Salgótarján) |
Aréna: Salgótarjáni Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Németh Patrik (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | MTK-Elite Basket | O | GY, 90 - 85 | 7 - 6 |
VUKICEVIC Milos (28) (Bajai Bácska FKE) |
TAKÁCS András (13) (MTK-Elite Basket) |
SZATMÁRI Zsombor (4) (MTK-Elite Basket) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Földesi Ádám (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | HÜBNER-Nyíregyháza BS | I | V, 80 - 64 | 7 - 7 |
TÓTH Gergely (20) (Nyíregyháza) |
VUKICEVIC Milos (11) (Bajai Bácska FKE) |
BUS Iván Krisztián (12) (Nyíregyháza) |
Aréna: Continental Aréna | Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Domán István, Drenyovszki Dániel (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | TF-BP | O | GY, 56 - 55 | 8 - 7 |
PONGÓ Martin (20) (Bajai Bácska FKE) |
IVOSEV Tamás (21) (TF-BP) |
CZURA Attila (7) (TF-BP) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Varga Zoltán, Vadász Csaba, Borgula György (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 82 - 73 | 8 - 8 |
JAKAB Péter (35) (Bajai Bácska FKE) |
JAKAB Péter (10) (Bajai Bácska FKE) |
MORAVCSIK Áron (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Sport 11 Sportcentrum | Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Pécsi Zsolt, Németh Patrik (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Nagykőrösi Sólymok KE | O | GY, 75 - 65 | 9 - 8 |
LAKOSA Ákos (22) (Nagykőrös) |
JAKAB Péter (16) (Bajai Bácska FKE) |
DR. ÁGFALVI Bálint (4) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Dr. Szakáll István Zoltán, Makrai Márton, Rózsavölgyi Alexandra (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | HOYA-Pannon Egyetem Veszprém | I | GY, 81 - 99 | 10 - 8 |
PONGÓ Martin (25) (Bajai Bácska FKE) |
KŐVÁGÓ-LASKA Márk (7) (Bajai Bácska FKE) |
NAGY Dániel (7) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Vetési Albert Gimnázium | Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Csák Máté Károly (Németh Csaba János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | BKG-Príma SE | O | GY, 102 - 93 | 11 - 8 |
NAGY Botond Ágoston (35) (BKG-Príma SE) |
JAKAB Péter (8) (Bajai Bácska FKE) |
VUKICEVIC Milos (8) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Varga Zoltán, Földi László, Téczely Roland Balázs (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Budapesti Honvéd SE | I | V, 79 - 75 | 11 - 9 |
VUKICEVIC Milos (22) (Bajai Bácska FKE) |
VUKICEVIC Milos (14) (Bajai Bácska FKE) |
HALÁSZ Ákos (10) (Budapesti Honvéd SE) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Hervay Tibor, Benedek Zoltán, Földesi Ádám (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | BUDAFOK | O | GY, 104 - 83 | 12 - 9 |
GOLDRING József Bence (33) (Bajai Bácska FKE) |
HORVÁTH Márton (10) (BUDAFOK) |
PONGÓ Martin (8) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Nyilas István, Borgula György, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | MEAFC-Miskolc | I | GY, 70 - 80 | 13 - 9 |
JAKAB Péter (24) (Bajai Bácska FKE) |
VUKICEVIC Milos (10) (Bajai Bácska FKE) |
NAGY Dániel (4) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Miskolci Egyetem, Körcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Dr. Oláh Márk (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MAFC | O | GY, 97 - 83 | 14 - 9 |
PONGÓ Martin (29) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (11) (Bajai Bácska FKE) |
PONGÓ Martin (9) (Bajai Bácska FKE) |
Aréna: Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja | Játékvezetők: Vida József, Varga Zoltán, Vadász Csaba (Maár Gábor) |