Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Sopron Basket | I | V, 96 - 53 | 0 - 1 |
ZAHUI Amanda (21) (Sopron Basket) |
ZAHUI Amanda (12) (Sopron Basket) |
ZAHUI Amanda (4) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Goda László, Nagy Viktor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | V, 85 - 61 | 0 - 2 |
KOIZAR SIGRID (19) (ZTE NKK) |
BOONSTRA Janis Ndiba (9) (ZTE NKK) |
KOIZAR SIGRID (5) (ZTE NKK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Boros Tamás, Horváth Csongor Béla (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PEAC-Pécs | O | V, 70 - 71 | 0 - 3 |
IMOVBIOH SARAH (20) (PEAC-Pécs) |
TETEMONDOVA Katarina (9) (PEAC-Pécs) |
SWANIER Naketia Marie (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Papp Péter, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | NKE-FCSM Csata | I | V, 72 - 50 | 0 - 4 |
AUSTRIA Kelley Eileen (19) (NKE-FCSM Csata ) |
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (9) (NKE-FCSM Csata ) |
HORVÁTH Bernadett Katalin (7) (NKE-FCSM Csata ) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Praksch Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | CMB CARGO UNI Győr | O | GY, 65 - 63 | 1 - 4 |
BROWN Alexis Kiah (23) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (14) (CMB CARGO UNI Győr) |
SWANIER Naketia Marie (6) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Horváth Csongor Béla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | V, 77 - 70 | 1 - 5 |
DONGUE Leia (24) (VBW CEKK Cegléd) |
PODRUG Emilija (9) (PINKK-Pécsi 424) |
PODRUG Emilija (7) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Hervay Tibor, Kovács Nimród (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Vasas Akadémia | O | V, 71 - 89 | 1 - 6 |
SVERRISD�TTIR Helena (20) (VBW CEKK Cegléd) |
KARAKASEVIC Jefimija (14) (Vasas Akadémia) |
POPOVIC Jovana (5) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Praksch Péter, Gál János, Nyilas István (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | V, 76 - 79 | 1 - 7 |
SZABÓ Dóra (31) (ELTE BEAC Újbuda) |
GORJANÁCZ Ágnes (8) (VBW CEKK Cegléd) |
SZABÓ Dóra (8) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Horváth Csongor Béla (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | MTK-Budapest | O | GY, 78 - 68 | 2 - 7 |
DONGUE Leia (22) (VBW CEKK Cegléd) |
HEGEDŰS Janka (8) (MTK) |
CZIRJÁK Noémi (14) (MTK) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Farkas Gábor, Jakab László, Nagy Viktor (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | I | V, 87 - 77 | 2 - 8 |
BISHOP Abby Kate (26) (KSC-Szekszárd) |
BISHOP Abby Kate (10) (KSC-Szekszárd) |
GEREBEN Lívia (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Balog György Attila, Kovács Nimród (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 79 - 61 | 2 - 9 |
MOKANGO MODIRI Chanel (21) (Aluinvent DVTK) |
MOKANGO MODIRI Chanel (12) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (15) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Frányó Péter, Balogh Gyula, Györfy Rúben (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Sopron Basket | O | V, 65 - 90 | 2 - 10 |
ZAHUI Amanda (20) (Sopron Basket) |
CRVENDAKIC Aleksandra (8) (Sopron Basket) |
CZUKOR Dalma (6) (Sopron Basket) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Hervay Tibor, Vida József, Gál János (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 84 - 78 | 3 - 10 |
MALTSI Evanthia (34) (ZTE NKK) |
MALTSI Evanthia (9) (ZTE NKK) |
KOIZAR SIGRID (4) (ZTE NKK) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Goda László (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PEAC-Pécs | I | V, 73 - 68 | 3 - 11 |
LICSKAI Zsófia (16) (VBW CEKK Cegléd) |
BREWER Alyssia (17) (PEAC-Pécs) |
SWANIER Naketia Marie (10) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Nyilas István, Varga Zoltán (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | CMB CARGO UNI Győr | I | V, 91 - 86 | 3 - 12 |
GRAY Reshanda (26) (CMB CARGO UNI Győr) |
GRAY Reshanda (9) (CMB CARGO UNI Győr) |
POPOVIC Jovana (8) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Hervay Tibor, Csabai-Kaskötő Brigitta (Bognár Tibor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 84 - 70 | 4 - 12 |
HAMILTON CARTER Danielle Evelyn (24) (VBW CEKK Cegléd) |
BAUGH Victoria Alexandria (9) (VBW CEKK Cegléd) |
SWANIER Naketia Marie (13) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Vasas Akadémia | I | V, 64 - 63 | 4 - 13 |
DOMBAI Réka (17) (Vasas Akadémia) |
VARGA Alíz (9) (Vasas Akadémia) |
DOMBAI Réka (6) (Vasas Akadémia) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Papp Péter, Fodor Attila, Horváth Csongor Béla (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | NKE-FCSM Csata | O | GY, 72 - 66 | 5 - 13 |
POPOVIC Jovana (21) (VBW CEKK Cegléd) |
POPOVIC Jovana (8) (VBW CEKK Cegléd) |
POPOVIC Jovana (7) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Ádám József, Györfy Rúben (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 62 - 68 | 6 - 13 |
POPOVIC Jovana (21) (VBW CEKK Cegléd) |
BAUGH Victoria Alexandria (12) (VBW CEKK Cegléd) |
LAKLÓTH Anna (5) (ELTE BEAC Újbuda) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Balogh Gyula, Csabai-Kaskötő Brigitta (dr. Gincsai János Péter) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | MTK-Budapest | I | GY, 48 - 77 | 7 - 13 |
POPOVIC Jovana (22) (VBW CEKK Cegléd) |
BAUGH Victoria Alexandria (8) (VBW CEKK Cegléd) |
SWANIER Naketia Marie (4) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Fodor Attila, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Atomerőmű KSC Szekszárd | O | V, 57 - 69 | 7 - 14 |
MC CALL Erica Angelyn (20) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (11) (KSC-Szekszárd) |
SWANIER Naketia Marie (8) (VBW CEKK Cegléd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Hervay Tibor, Kovács Nimród, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 71 - 79 | 7 - 15 |
WALKER Shatori (24) (Aluinvent DVTK) |
SKORIC Maja (12) (Aluinvent DVTK) |
KRAVJÁNSZKI-MEDGYESSY Dóra (10) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Pozsonyi László, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Valovics István) |