Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | V, 64 - 56 | 0 - 1 |
DERASIMOVIC Marko (16) (KTE-Duna Aszfalt) |
DRAMICANIN Rastko (12) (KTE-Duna Aszfalt) |
THOMPSON James Bernard (4) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Boros Tamás (Forrai Sámuel) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | DEAC | O | GY, 95 - 81 | 1 - 1 |
BORISOV Milos (29) (DEAC) |
BORISOV Milos (10) (DEAC) |
WITTMANN Krisztián (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Alba Fehérvár | I | V, 81 - 75 | 1 - 2 |
DRAMICANIN Rastko (20) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
CARTWRIGHT Kyron (9) (Alba Fehérvár) |
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Balogh Gyula (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | O | GY, 84 - 82 | 2 - 2 |
TAYLOR Kameron (22) (PVSK) |
TAYLOR Kameron (11) (PVSK) |
PONGÓ Máté (6) (PVSK) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Söjtöry Tamás, Nyilas István (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Egis Körmend | I | V, 80 - 79 | 2 - 3 |
DERASIMOVIC Marko (20) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (13) (KTE-Duna Aszfalt) |
MC NEAIL JR. Kenyon Tarrell (5) (Egis Körmend) |
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter, Farkas Gábor, Nagy Viktor (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sopron KC | O | GY, 73 - 72 | 3 - 3 |
DRAMICANIN Rastko (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
GORDON Wesley Jamaal (14) (Sopron KC) |
WARNER Angelo Curtis (8) (Sopron KC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | JP Auto - JKSE | I | V, 81 - 63 | 3 - 4 |
DRAMICANIN Rastko (27) (KTE-Duna Aszfalt) |
RAKIC Miljan (9) (Jászberény) |
PITTS Damier Erik (8) (Jászberény) |
Aréna: Bercsényi tornacsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Török Róbert, Balog György Attila (Farkas János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Serco - TF-BP | I | GY, 64 - 86 | 4 - 4 |
CLARK Donte Jaquan (24) (Serco - TF-BP) |
BERGSTEDT Jonas (21) (Serco - TF-BP) |
WITTMANN Krisztián (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás, Balogh Gyula, Horváth Csongor Béla (Schäffer Béla Róbert) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 83 - 78 | 5 - 4 |
DERASIMOVIC Marko (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (14) (KTE-Duna Aszfalt) |
BOLTIC Marko (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Praksch Péter, Pozsonyi László (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Szolnoki Olaj KK | O | V, 70 - 71 | 5 - 5 |
MILOSEVIC Strahinja (19) (Szolnoki Olaj KK) |
VOJVODA Dávid (9) (Szolnoki Olaj KK) |
GREEN Juan'a Lanier (4) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Török Róbert, dr. Mészáros Balázs (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | I | V, 74 - 71 | 5 - 6 |
DERASIMOVIC Marko (20) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (14) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Arena Savaria | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Jakab László, Kulcsár Tibor (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 78 - 79 | 6 - 6 |
JOHNSON JR. Reginald (24) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (13) (Kaposvári KK) |
UBILLA Emmanuel (7) (Kaposvári KK) |
Aréna: Kaposvári Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Praksch Péter, Kovács Nimród (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 81 - 75 | 6 - 7 |
GREEN Juan'a Lanier (21) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (15) (KTE-Duna Aszfalt) |
WITTMANN Krisztián (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok | Játékvezetők: Benczur Tamás, Söjtöry Tamás, Balog György Attila (Faidt Mihály) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 97 - 91 | 7 - 7 |
WARE Dustin Benison (24) (Zalakerámia ZTE KK) |
KARAHODZIC Kemal (12) (KTE-Duna Aszfalt) |
WARE Dustin Benison (9) (Zalakerámia ZTE KK) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Pálla Zoltán, Boros Tamás, Nyilas István (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | DEAC | I | V, 89 - 86 | 7 - 8 |
BORISOV Milos (21) (DEAC) |
DRAMICANIN Rastko (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
DUGAT Henry (11) (DEAC) |
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Alba Fehérvár | O | GY, 94 - 79 | 8 - 8 |
FREEMAN ALLERIK (24) (Alba Fehérvár) |
KARAHODZIC Kemal (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
DERASIMOVIC Marko (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Praksch Péter, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Pécsi VSK-VEOLIA | I | V, 85 - 78 | 8 - 9 |
CIRIC Andrija (17) (PVSK) |
KARAHODZIC Kemal (10) (KTE-Duna Aszfalt) |
TAYLOR Kameron (7) (PVSK) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Minár László Balázs, Györfy Rúben (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Egis Körmend | O | GY, 88 - 85 | 9 - 9 |
PRICE Timothy Terell (19) (Egis Körmend) |
FERENCZ Csaba (10) (Egis Körmend) |
GREEN Juan'a Lanier (7) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Frányó Péter, Kulcsár Tibor (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Sopron KC | I | GY, 72 - 73 | 10 - 9 |
WITTMANN Krisztián (20) (KTE-Duna Aszfalt) |
GORDON Wesley Jamaal (13) (Sopron KC) |
WITTMANN Krisztián (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Farkas Gábor, Fodor Attila (Balogh László György) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | JP Auto - JKSE | O | V, 67 - 72 | 10 - 10 |
PITTS Damier Erik (25) (Jászberény) |
ALEKSANDROV Nemanja (9) (Jászberény) |
GREEN Juan'a Lanier (3) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Pozsonyi László, Balogh Gyula (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Serco - TF-BP | O | GY, 78 - 68 | 11 - 10 |
KARAHODZIC Kemal (23) (KTE-Duna Aszfalt) |
BERGSTEDT Jonas (11) (Serco - TF-BP) |
WITTMANN Krisztián (5) (KTE-Duna Aszfalt) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Rácz Zsolt Róbert, dr. Mészáros Balázs (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | V, 86 - 68 | 11 - 11 |
JUHOS Levente (19) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
KRAPIC Ante (11) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
BOLTIC Marko (9) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Aréna: Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Török Róbert, Nagy Viktor (Valovics István) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | Falco-Vulcano Energia KC Szombathely | O | V, 80 - 95 | 11 - 12 |
PERL Zoltán (19) (Falco KC) |
KARAHODZIC Kemal (8) (KTE-Duna Aszfalt) |
GOVENS Darrin Anthony (6) (Falco KC) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba, Farkas Gábor, Nyilas István (Dr. Gencsev Plámen) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Szolnoki Olaj KK | I | V, 80 - 74 | 11 - 13 |
DRAMICANIN Rastko (22) (KTE-Duna Aszfalt) |
MALESEVIC Nikola (11) (Szolnoki Olaj KK) |
VOJVODA Dávid (8) (Szolnoki Olaj KK) |
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Praksch Péter, Söjtöry Tamás (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Atomerőmű SE | O | GY, 83 - 80 | 12 - 13 |
DIMIC Milos (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
JEVTOVIC Nikola (8) (Atomerőmű SE) |
KOVÁCS Ákos (8) (Atomerőmű SE) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Bernáth András) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 104 - 102 | 13 - 13 |
UBILLA Emmanuel (27) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (11) (Kaposvári KK) |
UBILLA Emmanuel (9) (Kaposvári KK) |
Aréna: Messzi István Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balog György Attila, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor) |