Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Marso Nyiregyházi Kosárlabda Klub | O | GY, 116 - 76 | 1 - 0 |
EDWARDS Dyricus (37) (Nyiregyházi KK) |
JONES Jarrod (9) (Atomerőmű SE) |
VAUGHN Deonta Thomas (10) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | BC Körmend | I | GY, 68 - 78 | 2 - 0 |
RAKOCEVIC Marko (23) (Körmend) |
EILINGSFELD János (9) (Atomerőmű SE) |
VAUGHN Deonta Thomas (6) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 97 - 73 | 3 - 0 |
FODOR Márton (18) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (13) (Kaposvári KK) |
VAUGHN Deonta Thomas (8) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Falco KC Szombathely | I | GY, 68 - 75 | 4 - 0 |
WILL Tamás (17) (Falco KC) |
ZAGORAC Zeljko (10) (Falco KC) |
KÖRTÉLYESI Gergely (4) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Zalakerámia-ZTE KK | I | V, 77 - 75 | 4 - 1 |
JONES Jarrod (20) (Atomerőmű SE) |
LEKLI József (11) (Zalakerámia-ZTE KK) |
GÁSPÁR Dávid (6) (Zalakerámia-ZTE KK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | KTE-Duna Aszfalt | O | GY, 60 - 50 | 5 - 1 |
WITTMANN Krisztián (14) (KTE-Duna Aszfalt) |
SZABÓ Zsolt András (10) (Atomerőmű SE) |
KOVÁCS Ákos (5) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | O | GY, 81 - 62 | 6 - 1 |
KOVÁCS Péter (20) (PVSK-PANNONP.) |
MCGRUDER Rodney (10) (Atomerőmű SE) |
VAUGHN Deonta Thomas (8) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Alba Fehervár | O | GY, 90 - 71 | 7 - 1 |
JONES Jarrod (25) (Atomerőmű SE) |
JONES Jarrod (14) (Atomerőmű SE) |
VAUGHN Deonta Thomas (6) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | I | GY, 74 - 86 | 8 - 1 |
JEREMINOV Branko (17) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
JONES Jarrod (13) (Atomerőmű SE) |
JEREMINOV Branko (8) (Naturtex-SZTE-Szedeák) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | BC Körmend | O | GY, 98 - 82 | 9 - 1 |
TOROK Rolland (20) (Körmend) |
TOROK Rolland (10) (Körmend) |
VAUGHN Deonta Thomas (9) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | Sopron KC | O | GY, 84 - 57 | 10 - 1 |
JONES Jarrod (17) (Atomerőmű SE) |
JONES Jarrod (15) (Atomerőmű SE) |
VAUGHN Deonta Thomas (10) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | FORTRESS Jaszberény | I | GY, 70 - 87 | 11 - 1 |
DRAMICANIN Rastko (18) (Jaszberény) |
HORTI Bálint (10) (Jaszberény) |
SAVIC Brane (8) (Jaszberény) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Marso Nyiregyházi Kosárlabda Klub | I | GY, 86 - 99 | 12 - 1 |
EDWARDS Dyricus (28) (Nyiregyházi KK) |
POSCIC Matija (8) (Nyiregyházi KK) |
KOVÁCS Ákos (7) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Kaposvári KK | I | V, 99 - 92 | 12 - 2 |
CHISM Wayne (34) (Kaposvári KK) |
HENDLEIN Roland (13) (Kaposvári KK) |
HINNANT Louis (7) (Kaposvári KK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Falco KC Szombathely | O | GY, 84 - 61 | 13 - 2 |
SZABÓ Zsolt András (21) (Atomerőmű SE) |
HARAZIN Tamás Gábor (14) (Falco KC) |
SZABÓ Zsolt András (5) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Zalakerámia-ZTE KK | O | GY, 88 - 51 | 14 - 2 |
EILINGSFELD János (16) (Atomerőmű SE) |
KÖRTÉLYESI Gergely (10) (Atomerőmű SE) |
MCGRUDER Rodney (4) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | KTE-Duna Aszfalt | I | GY, 61 - 66 | 15 - 2 |
JOVANOVIC Nikola (18) (KTE-Duna Aszfalt) |
KARAHODZIC Kemal (11) (KTE-Duna Aszfalt) |
DERASIMOVIC Marko (6) (KTE-Duna Aszfalt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | I | V, 87 - 83 | 15 - 3 |
MCGRUDER Rodney (24) (Atomerőmű SE) |
MCGRUDER Rodney (15) (Atomerőmű SE) |
NELSON Anthony (6) (PVSK-PANNONP.) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Alba Fehervár | I | V, 81 - 65 | 15 - 4 |
MOORE Ramone (18) (Alba Fehervár) |
SOMOGYI Gergely (9) (Alba Fehervár) |
HOBBS BRAYDON (5) (Alba Fehervár) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Naturtex-SZTE-Szedeák | O | GY, 79 - 65 | 16 - 4 |
MCGRUDER Rodney (20) (Atomerőmű SE) |
MCGRUDER Rodney (13) (Atomerőmű SE) |
VAUGHN Deonta Thomas (7) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Sopron KC | I | GY, 59 - 76 | 17 - 4 |
MCGRUDER Rodney (23) (Atomerőmű SE) |
BAROVIC Filip (10) (Sopron KC) |
SZABÓ Zsolt András (5) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | FORTRESS Jaszberény | O | GY, 73 - 63 | 18 - 4 |
SUNDOV Bruno (23) (Jaszberény) |
JONES Jarrod (9) (Atomerőmű SE) |
KÖRTÉLYESI Gergely (4) (Atomerőmű SE) |