Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | Soproni KC | O | GY, 82 - 75 | 1 - 0 |
KELLEY Thomas (18) (Soproni KC) |
SZABÓ Zsolt András (13) (Soproni KC) |
KELLEY Thomas (6) (Soproni KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Falco-Szova KC Szombathely | I | GY, 67 - 78 | 2 - 0 |
WITTMANN Krisztián (22) (Kecskeméti KSE) |
GOSA Charles (6) (Falco-Szova KC) |
LAGRANGE Jerome Anthony (8) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | Szolnoki Olaj | I | GY, 74 - 77 | 3 - 0 |
CLARK Ivory James (31) (Szolnoki Olaj) |
CLARK Ivory James (12) (Szolnoki Olaj) |
TROTTER Obadiah Nelson (8) (Szolnoki Olaj) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Atomerőmű SE | O | V, 66 - 77 | 3 - 1 |
PAVLIK Jan (26) (Atomerőmű SE) |
JOHNSON Ian (13) (Atomerőmű SE) |
WITTMANN Krisztián (6) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák | I | GY, 84 - 94 | 4 - 1 |
LAGRANGE Jerome Anthony (23) (Kecskeméti KSE) |
SIRISCEVIC Ivan (6) (Kecskeméti KSE) |
VIDA Máté (9) (Szedeák) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | O | GY, 77 - 66 | 5 - 1 |
EL-AMIN Muhammad (22) (PVSK-PANNONP.) |
EL-AMIN Muhammad (7) (PVSK-PANNONP.) |
GLAVINIC Josip (6) (PVSK-PANNONP.) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | Kaposvári KK | I | GY, 70 - 78 | 6 - 1 |
HARGROVE Lucas (22) (Kaposvári KK) |
HARGROVE Lucas (16) (Kaposvári KK) |
WILSON Josh (4) (Kaposvári KK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | Zalakerámia ZTE KK | O | GY, 70 - 59 | 7 - 1 |
WILLIAMS LORENZO (22) (Zalakerámia ZTE) |
SIRISCEVIC Ivan (9) (Kecskeméti KSE) |
WILLIAMS LORENZO (5) (Zalakerámia ZTE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | Albacomp | O | V, 68 - 72 | 7 - 2 |
CROCKER Tony (28) (Albacomp) |
BAYRA JONES Jonathan (13) (Albacomp) |
SIMON Balázs (6) (Albacomp) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | MJUS-Fortress Körmend | I | V, 90 - 66 | 7 - 3 |
NÉMETH István (21) (Körmend) |
BELL Rashad (11) (Körmend) |
MOORE Marcus (11) (Körmend) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Factum Sport | O | GY, 93 - 69 | 8 - 3 |
SINGLETARY Chris (25) (Factum Sport) |
ORSULIC Hrvoje (11) (Kecskeméti KSE) |
WITTMANN Krisztián (5) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | Salgótarjáni KSE | I | GY, 58 - 96 | 9 - 3 |
CSORVÁSI Milán (17) (Kecskeméti KSE) |
CSORVÁSI Milán (8) (Kecskeméti KSE) |
LAGRANGE Jerome Anthony (7) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Marso-Vagép NYKK | O | V, 75 - 77 | 9 - 4 |
MARSHALL Curtis (27) (Marso-Vagép NYKK) |
CZIGLER László (7) (Marso-Vagép NYKK) |
SAVIC Brane (3) (Marso-Vagép NYKK) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | Soproni KC | I | V, 65 - 63 | 9 - 5 |
WITTMANN Krisztián (24) (Kecskeméti KSE) |
TOWNES Darien (10) (Soproni KC) |
KELLEY Thomas (7) (Soproni KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Falco-Szova KC Szombathely | O | GY, 88 - 76 | 10 - 5 |
WITTMANN Krisztián (22) (Kecskeméti KSE) |
ALIAKSEYEU Mikalai (7) (Falco-Szova KC) |
KÁLMÁN László (8) (Falco-Szova KC) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | Szolnoki Olaj | O | V, 70 - 80 | 10 - 6 |
BÁDER Márton (23) (Szolnoki Olaj) |
BÁDER Márton (11) (Szolnoki Olaj) |
LAGRANGE Jerome Anthony (5) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Atomerőmű SE | I | V, 77 - 68 | 10 - 7 |
LAGRANGE Jerome Anthony (23) (Kecskeméti KSE) |
SALES Brooks (9) (Atomerőmű SE) |
HODGES Jibril (7) (Atomerőmű SE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | Dél Konstrukt-SZTE-Szedeák | O | GY, 93 - 76 | 11 - 7 |
RUBIN Janou (25) (Szedeák) |
ORSULIC Hrvoje (8) (Kecskeméti KSE) |
WITTMANN Krisztián (6) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | Kaposvári KK | O | GY, 89 - 64 | 12 - 7 |
WILSON Josh (20) (Kaposvári KK) |
CSORVÁSI Milán (9) (Kecskeméti KSE) |
CSORVÁSI Milán (4) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | Zalakerámia ZTE KK | I | GY, 75 - 86 | 13 - 7 |
TÓTH Ádám (19) (Zalakerámia ZTE) |
ORSULIC Hrvoje (7) (Kecskeméti KSE) |
GÁSPÁR Dávid (7) (Zalakerámia ZTE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Albacomp | I | V, 77 - 73 | 13 - 8 |
WITTMANN Krisztián (25) (Kecskeméti KSE) |
BAYRA JONES Jonathan (16) (Albacomp) |
SIMON Balázs (3) (Albacomp) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | Pécsi VSK-PANNONPOWER | I | V, 85 - 81 | 13 - 9 |
WITTMANN Krisztián (22) (Kecskeméti KSE) |
SIRISCEVIC Ivan (11) (Kecskeméti KSE) |
GLAVINIC Josip (9) (PVSK-PANNONP.) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
23. forduló | MJUS-Fortress Körmend | O | GY, 75 - 71 | 14 - 9 |
BELL Rashad (19) (Körmend) |
BELL Rashad (11) (Körmend) |
WITTMANN Krisztián (5) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
24. forduló | Factum Sport | I | GY, 77 - 99 | 15 - 9 |
LANGFORD Kevin (7) (Factum Sport) |
WITTMANN Krisztián (8) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
25. forduló | Salgótarjáni KSE | O | GY, 104 - 72 | 16 - 9 |
SIRISCEVIC Ivan (25) (Kecskeméti KSE) |
UKEAGU Ezenwa (9) (Salgótarjáni KSE) |
WITTMANN Krisztián (11) (Kecskeméti KSE) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
26. forduló | Marso-Vagép NYKK | I | V, 101 - 99 | 16 - 10 |
SAVIC Brane (39) (Marso-Vagép NYKK) |
ORSULIC Hrvoje (14) (Kecskeméti KSE) |
SAVIC Brane (10) (Marso-Vagép NYKK) |