Férfi NB I. B Zöld - 2022/2023 Férfi NB I. B Zöld - 2022/2023
Legutóbbi - Férfi NB I. B Zöld
19. forduló Pénzügyőr Sportegyesület - Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli 2023. február 5. vasárnap 65 - 77
19. forduló Dunaharaszti MTK - KTE-Duna Aszfalt U23 2023. február 5. vasárnap 77 - 70
19. forduló Atomerőmű KSE Bonyhád - BUDAFOK 2023. február 5. vasárnap 78 - 81
19. forduló SMAFC 1860 Soproni Egyetem - Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK 2023. február 5. vasárnap 91 - 88
19. forduló MEAFC-Miskolc - NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR 2023. február 3. péntek 80 - 63
18. forduló Pénzügyőr Sportegyesület - Atomerőmű KSE Bonyhád 2023. január 29. vasárnap 96 - 94
Következik - Férfi NB I. B Zöld
20. forduló Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK - Pénzügyőr Sportegyesület 2023. február 10. péntek 18:00
20. forduló Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli - Atomerőmű KSE Bonyhád 2023. február 10. péntek 18:30
20. forduló NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR - BUDAFOK 2023. február 10. péntek 19:00
20. forduló Agrofeed UNI Győr - SMAFC 1860 Soproni Egyetem 2023. február 10. péntek 19:00
20. forduló Dávid Kornél KA - MEAFC-Miskolc 2023. február 10. péntek 19:00
21. forduló MEAFC-Miskolc - Dunaharaszti MTK 2023. február 17. péntek 17:30
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. BUDAFOK
BUDAFOK
16 0.97 31 15 1 1404 1164 GY9 9-0 6-1 5-0
2. MEAFC-Miskolc
MEAFC-Miskolc
16 0.88 28 12 4 1400 1176 GY1 6-1 6-3 3-2
3. SMAFC 1860 Soproni Egyetem
SMAFC 1860 Soproni Egyetem
16 0.84 27 11 5 1204 1111 GY1 6-2 5-3 4-1
4. Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK
16 0.75 24 8 8 1145 1197 V2 5-3 3-5 1-4
5. Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli
16 0.75 24 8 8 1130 1189 GY3 6-0 2-8 4-1
6. Dunaharaszti MTK
Dunaharaszti MTK
17 0.74 25 8 9 1300 1331 GY1 6-3 2-6 2-3
7. Pénzügyőr Sportegyesület
Pénzügyőr Sportegyesület
16 0.72 23 7 9 1126 1159 V1 4-5 3-4 3-2
8. Agrofeed UNI Győr
Agrofeed UNI Győr
16 0.72 23 7 9 1293 1301 GY3 4-3 3-6 3-2
9. Dávid Kornél KA
Dávid Kornél KA
16 0.69 22 6 10 1166 1222 V3 5-4 1-6 1-4
10. KTE-Duna Aszfalt U23*
KTE-Duna Aszfalt U23*
16 0.66 21 6 10 988 1060 V1 4-4 2-6 2-3
11. Atomerőmű KSE Bonyhád
Atomerőmű KSE Bonyhád
15 0.63 19 4 11 1171 1289 V4 4-4 0-7 1-4
12. NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR
16 0.63 20 4 12 1001 1129 V1 4-4 0-8 2-3
Ranglisták -
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek