Hazai | Vendég | Dátum | Időpont | Eredmény | Csarnok |
---|---|---|---|---|---|
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | BUDAFOK | 2022. szeptember 23. | 18:00 | 56 - 61 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Makrai Márton, Sallai István József, Gergely Csaba (Farkas János) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. szeptember 23. | 19:00 | 47 - 61 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Domán István, Marton Péter (Nagy János) | |||||
Dávid Kornél KA | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. szeptember 23. | 19:00 | 79 - 61 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely) | |||||
Agrofeed UNI Győr | MEAFC-Miskolc | 2022. szeptember 23. | 19:00 | 87 - 78 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Pécsi Zsolt, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
Dunaharaszti MTK | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2022. szeptember 24. | 18:00 | 58 - 93 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Földi László Tibor, Polonkai Balázs István (Bogárdi János) | |||||
MEAFC-Miskolc | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2022. szeptember 29. | 17:00 | 102 - 59 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Zalai Ákos István) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. szeptember 30. | 18:00 | 68 - 46 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Pécsi Zsolt (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Dávid Kornél KA | 2022. szeptember 30. | 18:30 | 80 - 51 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Földi László Tibor, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) | |||||
BUDAFOK | Agrofeed UNI Győr | 2022. szeptember 30. | 19:30 | 93 - 85 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Radnóti Miklós, Téczely Roland Balázs (Domokos Lőrinc) |
Pénzügyőr Sportegyesület | Dunaharaszti MTK | 2022. október 2. | 18:30 | 62 - 72 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Borgula György, Utasi Balázs, Tóth Kitti (Mocsai László) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | BUDAFOK | 2022. október 5. | 19:00 | 73 - 84 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
Agrofeed UNI Győr | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. október 7. | 19:00 | 82 - 68 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Forrai Sámuel) | |||||
Dávid Kornél KA | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2022. október 7. | 19:00 | 73 - 75 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Gaál Norbert, Polonkai Balázs István (Reisz Péter) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2022. október 9. | 18:00 | 91 - 96 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc) | |||||
Dunaharaszti MTK | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. október 9. | 18:00 | 86 - 74 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Sentényi Barna (Schäffer Béla Róbert) | |||||
MEAFC-Miskolc | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2022. október 14. | 17:30 | 108 - 82 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Tóth Kitti (Hartyáni Zsolt) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Dunaharaszti MTK | 2022. október 14. | 18:00 | 72 - 60 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Marton Péter, dr. Nagy Zsombor (Zalai Ákos István) | |||||
Agrofeed UNI Győr | Dávid Kornél KA | 2022. október 14. | 19:00 | 87 - 79 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Szalai Zsolt, Tóth Bence (Bognár Tibor) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. október 15. | 18:00 | 70 - 77 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely) | |||||
MEAFC-Miskolc | BUDAFOK | 2022. október 21. | 17:30 | 83 - 97 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Domán István, Marton Péter, Fülöp Ádám László (Zalai Ákos István) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. október 21. | 19:00 | 85 - 72 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR (Nagy János) | |||||
Dunaharaszti MTK | Agrofeed UNI Győr | 2022. október 22. | 18:00 | 87 - 67 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Józsa András Junior, Tóth Kitti (Mocsai László) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. október 22. | 18:00 | 96 - 80 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Borgula György, Utasi Balázs (Maár Gábor) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Dávid Kornél KA | 2022. október 22. | 18:00 | 76 - 57 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Domokos Lőrinc) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Dunaharaszti MTK | 2022. október 25. | 19:00 | 78 - 87 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Kruk Melinda (Vághy Tamás János) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2022. október 28. | 18:00 | 65 - 59 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Földi László Tibor (Bogárdi János) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. október 28. | 18:30 | 76 - 62 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Dr. Varga Zoltán, Vadász Csaba (Reisz Péter) | |||||
BUDAFOK | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2022. október 28. | 19:30 | 94 - 71 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Pécsi Zsolt, Nagy-Pál Petra (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | MEAFC-Miskolc | 2022. október 30. | 17:00 | 64 - 81 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Borgula György, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Nagy János) |
Atomerőmű KSE Bonyhád | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. november 1. | 18:00 | 90 - 69 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László Tibor, Farkas Péter Gábor, Propszt Amanda (Domokos Lőrinc) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2022. november 2. | 18:30 | 73 - 59 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Agrofeed UNI Győr | 2022. november 2. | 19:00 | 85 - 75 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Dr. Popgyákunik Balázs (Forrai Sámuel) | |||||
MEAFC-Miskolc | Dávid Kornél KA | 2022. november 3. | 17:30 | 97 - 79 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Kruk Melinda (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
BUDAFOK | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. november 3. | 19:30 | 92 - 62 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Dr. Oláh Márk, Magyari Viktor (HOFFMANN Gergely) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. november 4. | 18:00 | 82 - 63 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Marton Péter, Fülöp Ádám László (Zalai Ákos István) | |||||
Agrofeed UNI Győr | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. november 6. | 18:00 | 75 - 83 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert (Herczeg Ágoston) | |||||
Dunaharaszti MTK | MEAFC-Miskolc | 2022. november 6. | 18:00 | 75 - 84 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Nagy-Pál Petra, Tóth Bence (Nagy János) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2022. november 6. | 18:00 | 71 - 51 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gál János, dr. Nagy Zsombor (Balogh László György) | |||||
Dávid Kornél KA | BUDAFOK | 2022. november 6. | 19:00 | 73 - 67 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Benedek Zoltán (Németh Csaba János) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Agrofeed UNI Győr | 2022. november 11. | 18:30 | 90 - 84 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Drenyovszki Dániel (Farkas Zoltán) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Dávid Kornél KA | 2022. november 11. | 19:00 | 65 - 71 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Domán István, Marton Péter (Hartyáni Zsolt) | |||||
BUDAFOK | Dunaharaszti MTK | 2022. november 11. | 19:30 | 104 - 83 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár, Józsa András Junior (Maár Gábor) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2022. november 12. | 18:30 | 68 - 56 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Jurák Krisztián, Menyhárt Ferenc Tamás (Mocsai László) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2022. november 13. | 18:00 | 67 - 68 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Dr. Varga Zoltán, Borgula György (Téczely Tamás) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. november 15. | 19:00 | 72 - 47 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: JAKAB László Imre, Dr. Varga Zoltán, Vadász Csaba (Balogh László György) | |||||
Dávid Kornél KA | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2022. november 20. | 15:00 | 93 - 68 | Tóvárosi Általános Iskola |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Nepp László Oszkár, Kruk Melinda (Mocsai László) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | MEAFC-Miskolc | 2022. november 20. | 17:00 | 74 - 77 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Major Ádám, Esztergályos Róbert, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely) | |||||
Dunaharaszti MTK | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. november 20. | 18:00 | 89 - 63 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Rózsavölgyi Alexandra, Jurák Krisztián (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Agrofeed UNI Győr | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2022. november 20. | 18:00 | 86 - 87 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Pécsi Zsolt (Németh Csaba János) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. november 23. | 19:00 | 63 - 49 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Nagy-Pál Petra, Novák Bence (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Dávid Kornél KA | Dunaharaszti MTK | 2022. november 25. | 19:00 | 89 - 75 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Kéri István, Magyari Viktor (Domokos Lőrinc) | |||||
BUDAFOK | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2022. november 25. | 19:30 | 92 - 67 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Földi László Tibor, Sentényi Barna, Utasi Balázs (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | Agrofeed UNI Győr | 2022. november 26. | 18:00 | 91 - 87 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Nagy Bence László (Reisz Péter) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2022. november 26. | 18:00 | 60 - 68 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | MEAFC-Miskolc | 2022. november 26. | 18:30 | 64 - 83 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Téczely Roland Balázs, Propszt Amanda (Maár Gábor) |
MEAFC-Miskolc | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. december 2. | 17:30 | 104 - 76 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert, Tóth Kitti (Schäffer Béla Róbert) | |||||
Dunaharaszti MTK | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2022. december 3. | 18:00 | 91 - 87 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Földesi Marcell, Dr. Popgyákunik Balázs (Herczeg Ágoston) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | BUDAFOK | 2022. december 3. | 18:30 | 70 - 74 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt, Nagy-Pál Petra (HOFFMANN Gergely) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. december 4. | 17:00 | 88 - 74 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, DR. MAGYARI TIBOR (HOFFMANN Gergely) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Agrofeed UNI Győr | 2022. december 6. | 19:00 | 68 - 73 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Vadász Csaba, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | MEAFC-Miskolc | 2022. december 9. | 18:00 | 63 - 93 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Nepp László Oszkár, Józsa András Junior, Gruber Nikolett Lilla (Bognár Tibor) | |||||
Dávid Kornél KA | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2022. december 9. | 19:00 | 73 - 84 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Pénzügyőr Sportegyesület | 2022. december 9. | 19:00 | 76 - 65 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Domán István, Drenyovszki Dániel, Marton Péter (Balogh László György) | |||||
BUDAFOK | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2022. december 9. | 19:30 | 101 - 77 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Benedek Zoltán, Novák Bence (Németh Csaba János) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2022. december 11. | 18:00 | 78 - 60 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Horváth Alajos, Fodor Sándor Balázs (Domokos Lőrinc) | |||||
MEAFC-Miskolc | Agrofeed UNI Győr | 2022. december 16. | 17:30 | 82 - 75 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Domán István (Hartyáni Zsolt) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2022. december 16. | 18:30 | 71 - 59 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Téczely Roland Balázs, Nagy Bence László (Domokos Lőrinc) | |||||
BUDAFOK | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2022. december 16. | 19:30 | 98 - 65 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Pécsi Zsolt, Gaál Norbert (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | Dávid Kornél KA | 2022. december 17. | 18:30 | 67 - 46 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Esztergályos Róbert, DR. MAGYARI TIBOR (Herczeg Ágoston) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Dunaharaszti MTK | 2022. december 18. | 17:00 | 85 - 79 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Nagy János) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2022. december 22. | 19:00 | 0 - 20 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Nepp László Oszkár (Schäffer Béla Róbert) |
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2023. január 6. | 18:00 | 78 - 59 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Sentényi Barna, Fülöp Ádám László (Hartyáni Zsolt) | |||||
Dávid Kornél KA | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2023. január 6. | 19:00 | 90 - 65 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Tóth Kitti (HOFFMANN Gergely) | |||||
Agrofeed UNI Győr | BUDAFOK | 2023. január 6. | 19:00 | 93 - 104 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly (Forrai Sámuel) | |||||
Dunaharaszti MTK | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. január 8. | 15:30 | 62 - 70 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Vida József, Pécsi Zsolt, Földesi Marcell (Nagy János) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | MEAFC-Miskolc | 2023. január 10. | 19:00 | 74 - 63 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Farkas Zoltán) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Dávid Kornél KA | 2023. január 13. | 18:00 | 94 - 88 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Marton Péter (Zalai Ákos István) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Dunaharaszti MTK | 2023. január 13. | 18:30 | 67 - 49 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Borgula György, Drenyovszki Dániel (Reisz Péter) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Agrofeed UNI Győr | 2023. január 13. | 19:00 | 68 - 70 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár, Józsa András Junior (Sarkadi-Nagy Ágnes) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2023. január 15. | 17:00 | 81 - 62 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Szalai Zsolt, Dr. Popgyákunik Balázs (HOFFMANN Gergely) | |||||
BUDAFOK | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2023. január 17. | 19:30 | 83 - 57 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Szalai Zsolt, Sentényi Barna (Németh Csaba János) | |||||
Dávid Kornél KA | Agrofeed UNI Győr | 2023. január 20. | 19:00 | 61 - 85 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Kéri István, Fodor Sándor Balázs (Domokos Lőrinc) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | MEAFC-Miskolc | 2023. január 20. | 19:00 | 65 - 114 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Oláh Márk, Farkas Péter Gábor, Dr. Danka Péter (Páli dr. Kálmán) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2023. január 21. | 18:30 | 63 - 64 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Gál János, Gaál István Tamás, Drenyovszki Dániel (Vághy Tamás János) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2023. január 22. | 17:00 | 48 - 38 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Domán István, Marton Péter (Balogh László György) | |||||
Dunaharaszti MTK | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2023. január 22. | 18:00 | 93 - 84 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Esztergályos Róbert, Józsa András Junior (HOFFMANN Gergely) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2023. január 27. | 18:30 | 65 - 62 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Vadász Csaba, Földi László Tibor (Farkas Zoltán) | |||||
Dávid Kornél KA | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2023. január 27. | 19:00 | 64 - 76 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely) | |||||
Agrofeed UNI Győr | Dunaharaszti MTK | 2023. január 27. | 19:00 | 82 - 77 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, DR. MAGYARI TIBOR, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
BUDAFOK | MEAFC-Miskolc | 2023. január 27. | 19:30 | 79 - 71 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Kéri István, Pécsi Zsolt (Reisz Péter) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2023. január 29. | 17:45 | 96 - 94 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Tóth Kitti, Magyari Viktor (HOFFMANN Gergely) |
MEAFC-Miskolc | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2023. február 3. | 17:30 | 80 - 63 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Csongor Béla, Gruber Nikolett Lilla, Gaál Norbert (Hartyáni Zsolt) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2023. február 5. | 17:00 | 91 - 88 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (Nagy János) | |||||
Dunaharaszti MTK | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2023. február 5. | 18:00 | 77 - 70 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Jankovics Viktor Zsolt, Nagy-Pál Petra (Mocsai László) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | BUDAFOK | 2023. február 5. | 18:00 | 78 - 81 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Dr. Varga Zoltán, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2023. február 5. | 18:30 | 65 - 77 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Varga-Záray Katalin, dr. Németh Patrik (Fekete László) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. február 10. | 18:00 | 50 - 73 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Sörlei Attila, Sallai István József, Gergely Csaba (Zalai Ákos István) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2023. február 10. | 18:30 | 102 - 92 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kovács Nimród János, Borgula György, Farkas Péter Gábor (Reisz Péter) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | BUDAFOK | 2023. február 10. | 19:00 | 61 - 79 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Nagy János) | |||||
Dávid Kornél KA | MEAFC-Miskolc | 2023. február 10. | 19:00 | 67 - 81 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Téczely Roland Balázs, Dr. Danka Péter (Maár Gábor) | |||||
Agrofeed UNI Győr | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2023. február 10. | 19:00 | 82 - 93 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert, Kruk Melinda (Vághy Tamás János) | |||||
MEAFC-Miskolc | Dunaharaszti MTK | 2023. február 17. | 17:30 | 107 - 81 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Sallai István József, Gergely Csaba, Fülöp Ádám László (Zalai Ákos István) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2023. február 17. | 18:30 | 94 - 76 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár, Tóth Kitti (Vághy Tamás János) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2023. február 17. | 19:00 | 90 - 73 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Esztergályos Róbert, Benedek Zoltán (Németh Csaba János) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2023. február 17. | 19:00 | 79 - 74 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Józsa András Junior, Pécsi Zsolt, Nagy-Pál Petra (Páli dr. Kálmán) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | Agrofeed UNI Győr | 2023. február 18. | 18:30 | 72 - 69 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Rózsavölgyi Alexandra, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Maár Gábor) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2023. február 22. | 19:00 | 75 - 65 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Vadász Csaba, Drenyovszki Dániel, Utasi Balázs (Schäffer Béla Róbert) | |||||
BUDAFOK | Dávid Kornél KA | 2023. február 24. | 19:30 | 80 - 74 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Horváth Csongor Béla, Sentényi Barna (Hartyáni Zsolt) |
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2023. március 3. | 18:00 | 102 - 65 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Sentényi Barna, Marton Péter (Vághy Tamás János) | |||||
Agrofeed UNI Győr | Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | 2023. március 3. | 19:00 | 79 - 65 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Csák Máté Károly, Tóth Bence (Herczeg Ágoston) | |||||
Dávid Kornél KA | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2023. március 3. | 19:00 | 86 - 53 | MKOSZ Edzőközpont |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Nepp László Oszkár, Kéri István (Reisz Péter) | |||||
Dunaharaszti MTK | BUDAFOK | 2023. március 5. | 18:00 | 83 - 88 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Dr. Oláh Márk, Földi László Tibor (Bogárdi János) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. március 7. | 19:30 | 82 - 77 | Mercedes-Benz Sportakadémia |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Földesi Marcell (Nagy János) | |||||
MEAFC-Miskolc | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2023. március 10. | 17:30 | 75 - 74 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Vida József, Gruber Nikolett Lilla, Dr. Oláh Márk (Zalai Ákos István) | |||||
Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | Agrofeed UNI Győr | 2023. március 10. | 18:00 | 90 - 71 | Tiszaújvárosi Sportcentrum Játékcsarnok |
Játékvezetők: Lengyel Ádám József, Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás (Balogh László György) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | Dunaharaszti MTK | 2023. március 10. | 19:00 | 67 - 79 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Hervay Tibor, Gaál Norbert, dr. Nagy Zsombor (Vághy Tamás János) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2023. március 11. | 18:30 | 76 - 78 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Dr. Varga Zoltán, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Maár Gábor) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | Dávid Kornél KA | 2023. március 12. | 18:00 | 82 - 78 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Benedek Zoltán, Csák Máté Károly (Reisz Péter) | |||||
MEAFC-Miskolc | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. március 17. | 17:30 | 92 - 69 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Földi László Tibor, Drenyovszki Dániel (Balogh László György) | |||||
Agrofeed UNI Győr | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2023. március 17. | 19:00 | 108 - 74 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Horváth Alajos, Esztergályos Róbert (Herczeg Ágoston) | |||||
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | BUDAFOK | 2023. március 19. | 17:00 | 72 - 58 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Csák Máté Károly, Földesi Marcell (HOFFMANN Gergely) | |||||
Dunaharaszti MTK | Dávid Kornél KA | 2023. március 19. | 18:00 | 94 - 75 | Dunaharaszti Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Józsa András Junior, Kruk Melinda (Mocsai László) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | MEAFC-Miskolc | 2023. március 24. | 18:30 | 88 - 68 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Józsa András Junior, Borgula György (Farkas Zoltán) | |||||
NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | SMAFC 1860 Soproni Egyetem | 2023. március 24. | 19:00 | 87 - 48 | Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát Műszaki Középiskolája és Kollégiuma |
Játékvezetők: Vida József, Földi László Tibor, Drenyovszki Dániel (Bogárdi János) | |||||
BUDAFOK | Pénzügyőr Sportegyesület | 2023. március 24. | 19:30 | 93 - 76 | BMTE Fonyódi Antal Sportcsarnok |
Játékvezetők: Varga-Záray Katalin, Pécsi Zsolt, Gaál Norbert (Vághy Tamás János) | |||||
Agrofeed UNI Győr | KTE-Duna Aszfalt U23 | 2023. március 25. | 18:00 | 90 - 83 | Széchenyi István Egyetemi csarnok |
Játékvezetők: Szalai Zsolt, Tóth Bence, Magyari Viktor (Németh Csaba János) | |||||
Atomerőmű KSE Bonyhád | Dunaharaszti MTK | 2023. március 26. | 18:00 | 93 - 76 | Bonyhád Városi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Téczely Roland Balázs, Farkas Péter Gábor (Maár Gábor) |
SMAFC 1860 Soproni Egyetem | Dávid Kornél KA | 2023. április 2. | 18:00 | 76 - 50 | Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok |
Játékvezetők: Horváth Alajos, DR. MAGYARI TIBOR, Esztergályos Róbert (Nagy János) | |||||
Pénzügyőr Sportegyesület | NYÍKSE-SZEGFŰ BÚTOR | 2023. április 2. | 18:00 | 67 - 78 | CAMUGO SportLab Kosárlabda Csarnok |
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Sentényi Barna, Nagy-Pál Petra (Maár Gábor) | |||||
MEAFC-Miskolc | Tiszaújvárosi Termálfürdő Phoenix KK | 2023. április 2. | 18:00 | 89 - 72 | Miskolci Egyetem, Körcsarnok |
Játékvezetők: Pozsonyi László, Sallai István József, Gergely Csaba (Zalai Ákos István) | |||||
Bodrogi Bau Vásárhelyi Kosársuli | BUDAFOK | 2023. április 2. | 18:00 | 61 - 73 | Hódtói Sportcsarnok |
Játékvezetők: Gál János, Menyhárt Ferenc Tamás, Földi László Tibor (Bogárdi János) | |||||
KTE-Duna Aszfalt U23 | Atomerőmű KSE Bonyhád | 2023. április 2. | 18:00 | 69 - 76 | Messzi István Sportcsarnok |
Játékvezetők: Kéri István, Pécsi Zsolt, Kruk Melinda (Reisz Péter) |