Műsor - 2021. szeptember 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS O GY, 79 - 65 1 - 0 JOHNSON Nigel Armoni (23)
(HÜBNER Nyíregyháza BS)
DŽELETOVIĆ Ðorđe (11)
(DEAC-Tungsram)
DRENOVAC Djordje (3)
(DEAC-Tungsram)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Minár László Balázs, Rácz Zsolt Róbert (Balogh László György)
Műsor - 2021. szeptember 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA I GY, 63 - 88 2 - 0 DRENOVAC Djordje (17)
(DEAC-Tungsram)
BRKIC Veljko (10)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
HAYNES-JONES Samajae Naeem (5)
(Pécsi VSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, dr. Mészáros Balázs, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
Műsor - 2021. október 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 88 - 73 3 - 0 LAPORNIK Miha (26)
(DEAC-Tungsram)
STEELE Baylee (8)
(Alba Fehérvár)
KERPEL-FRONIUS Gáspár (9)
(DEAC-Tungsram)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Ádám József (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. október 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 79 - 78 3 - 1 DRENOVAC Djordje (18)
(DEAC-Tungsram)
DRENOVAC Djordje (8)
(DEAC-Tungsram)
THAMES Xavier Raynard (7)
(DEAC-Tungsram)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Praksch Péter Árpád, Kovács Nimród János (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2021. október 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 79 - 72 4 - 1 DRENOVAC Djordje (21)
(DEAC-Tungsram)
FORD Quincy G. (10)
(Sopron KC)
HALÁSZ Ákos (7)
(Sopron KC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Rácz Zsolt Róbert, Nyilas István (Balogh László György)
Műsor - 2021. október 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 76 - 89 4 - 2 FERENCZ Csaba (19)
(Egis Körmend)
SAVIC Stefan (8)
(Egis Körmend)
WHITE Maliek Azziek (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. október 21. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 96 - 91 4 - 3 THAMES Xavier Raynard (30)
(DEAC-Tungsram)
DŽELETOVIĆ Ðorđe (10)
(DEAC-Tungsram)
PRICE Timothy Terell (6)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, TÖRÖK RÓBERT, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. október 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, Rácz Zsolt Róbert (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. november 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions I - -
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Műsor - 2021. november 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2021. december 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I - -
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. december 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2021. december 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I - -
Aréna: Messzi István Sportcsarnok
Műsor - 2021. december 27. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló HÜBNER Nyíregyháza BSHÜBNER Nyíregyháza BS I - -
Aréna: Continental Aréna
Műsor - 2021. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Pécsi VSK-VEOLIAPécsi VSK-VEOLIA O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2022. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I - -
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok
Műsor - 2022. január 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2022. január 15. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Sopron KCSopron KC I - -
Aréna: NOVOMATIC Aréna
Műsor - 2022. január 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Egis KörmendEgis Körmend I - -
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. január 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2022. február 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I - -
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. február 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló MVM-OSE LionsMVM-OSE Lions O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2022. február 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I - -
Aréna: Városi Sportcsarnok
Műsor - 2022. március 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok
Műsor - 2022. március 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Falco KC SzombathelyFalco KC Szombathely I - -
Aréna: Arena Savaria
Műsor - 2022. március 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok

Megyei szövetségek