Műsor - 2020. október 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 80 - 75 1 - 0 MILISAVLJEVIC Milos (19)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (14)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (8)
(Kaposvári KK)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Farkas Zoltán)
Műsor - 2020. október 31. 17:15
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 91 - 72 1 - 1 BRUINSMA Evan John (19)
(Falco KC)
LAKE De'Quon (8)
(Falco KC)
VÁRADI Benedek (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Benczur Tamás, Győrffy Pál Attila, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. november 7. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 91 - 90 1 - 2 TURNER Frank Rahim (24)
(Alba Fehérvár)
AHMAD Esa Yaqin (6)
(Alba Fehérvár)
TURNER Frank Rahim (11)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Nagy Viktor, Nyilas István (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. november 14. 15:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló DEACDEAC O V, 91 - 102 1 - 3 DRENOVAC Djordje (26)
(DEAC)
FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (5)
(PVSK-VEOLIA)
RUJÁK András (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Söjtöry Tamás Ferenc (Fekete László)
Műsor - 2020. december 1. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 83 - 77 2 - 3 THOMPSON James Bernard (21)
(Sopron KC)
WIDEMAN Tyler Robin (14)
(Sopron KC)
RUJÁK András (8)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Kovács Nimród János (Bognár Tibor)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 93 - 75 2 - 4 JACKSON Justin Le Shayne (18)
(Atomerőmű SE)
MELEG Gergő Zorád (10)
(PVSK-VEOLIA)
RUJÁK András (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, dr. Mészáros Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 120 - 102 3 - 4 DONOVAN TREVEON Donaldson (32)
(Jászberény)
DEMETER Attila (9)
(PVSK-VEOLIA)
BÍRÓ Levente (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy Viktor, Györfy Rúben, Horváth Csongor Béla (Farkas János)
Műsor - 2020. december 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 68 - 86 3 - 5 WARNER Angelo Curtis (21)
(Szolnoki Olajbányász)
BRKIC Veljko (9)
(PVSK-VEOLIA)
PONGÓ Máté (7)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Farkas Gábor (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 89 - 85 3 - 6 DŽELETOVIĆ Ðorđe (29)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
BRKIC Veljko (13)
(PVSK-VEOLIA)
GOVENS Anthony Darrin (9)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, dr. Mészáros Balázs, Fodor Attila (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 102 - 85 4 - 6 FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (27)
(PVSK-VEOLIA)
BUDIMIR Veljko (9)
(PVSK-VEOLIA)
FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (5)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Nagy Viktor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 19. 16:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 83 - 72 4 - 7 SZABÓ Zsolt (22)
(Zalakerámia ZTE KK)
VUKO Tonko (10)
(Zalakerámia ZTE KK)
RUJÁK András (8)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Frányó Péter, Goda László, Györfy Rúben (Fekete László)
Műsor - 2020. december 22. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I V, 79 - 73 4 - 8 THOMAS JR Cleveland Joseph (27)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
DRAMICANIN Rastko (10)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
WITTMANN Krisztián (5)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Kovács Nimród János (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Egis KörmendEgis Körmend O GY, 86 - 81 5 - 8 LEWIS II Michael O'Neal (22)
(PVSK-VEOLIA)
TAYLOR Travis T. (7)
(Egis Körmend)
FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tőzsér Dénes Kelemen, Major Ádám (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló OSE LionsOSE Lions I GY, 71 - 88 6 - 8 DRAGASEVIC Veljko (16)
(PVSK-VEOLIA)
BAILEY Adrio Ramone (12)
(OSE Lions)
RUJÁK András (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 6. 16:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 81 - 70 6 - 9 MÓCSÁN Bálint (17)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (16)
(Egis Körmend)
IRELAND ANTHONY BERNARD (8)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Frányó Péter, TÖRÖK RÓBERT, Farkas Gábor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. január 9. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 83 - 108 7 - 9 FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (30)
(PVSK-VEOLIA)
RUJÁK András (7)
(PVSK-VEOLIA)
KINNEY James Edwin (8)
(Jászberény)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Lengyel Ádám József, Németh Patrik (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. január 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló OSE LionsOSE Lions O GY, 89 - 85 8 - 9 FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (24)
(PVSK-VEOLIA)
BÍRÓ Olivér (10)
(OSE Lions)
ABELL Remy Christianson (8)
(OSE Lions)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. január 16. 18:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Sopron KCSopron KC I V, 83 - 76 8 - 10 THOMPSON James Bernard (29)
(Sopron KC)
BRKIC Veljko (11)
(PVSK-VEOLIA)
THOMPSON James Bernard (5)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, dr. Mészáros Balázs, Goda László (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 81 - 76 9 - 10 BRKIC Veljko (20)
(PVSK-VEOLIA)
DICKEY III James L. (14)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
RUJÁK András (6)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Fodor Attila (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2021. január 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I - -
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Papp Péter, Pozsonyi László (Fekete László)
Műsor - 2021. február 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 24. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I - -
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O - -
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló DEACDEAC I - -
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok

Megyei szövetségek