Műsor - 2020. október 3. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló Sopron KCSopron KC O GY, 78 - 70 1 - 0 ABELL Remy Christianson (27)
(OSE Lions)
WIDEMAN Tyler Robin (13)
(Sopron KC)
ANDERSON JR Cedric Paul (8)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Ádám József, Nagy Viktor (Bogárdi János)
Műsor - 2020. október 24. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE I V, 90 - 84 1 - 1 BAILEY Adrio Ramone (30)
(OSE Lions)
HAYES Bradley Jordan (11)
(OSE Lions)
ANDERSON JR Cedric Paul (5)
(OSE Lions)
Aréna: Atomerőmű Sportegyesület Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Faidt Mihály)
Műsor - 2020. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák I V, 91 - 84 1 - 2 DŽELETOVIĆ Ðorđe (23)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (19)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
GOVENS Anthony Darrin (10)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Söjtöry Tamás Ferenc, Balogh Gyula (Balogh László György)
Műsor - 2020. november 8. 17:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét O GY, 82 - 74 2 - 2 DRAMICANIN Rastko (20)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
KARAHODZIC Kemal (11)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
ABELL Remy Christianson (5)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, Tóth Cecília, Minár László Balázs (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. november 11. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK I V, 93 - 91 2 - 3 DELAS Ante (31)
(Zalakerámia ZTE KK)
BAILEY Adrio Ramone (19)
(OSE Lions)
DUREN Tyreek Andrew (5)
(Zalakerámia ZTE KK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Csabai-Kaskötő Brigitta, Boros Tamás (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. november 14. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Egis KörmendEgis Körmend I V, 79 - 74 2 - 4 THAMES Xavier Raynard (19)
(Egis Körmend)
TAYLOR Travis T. (8)
(Egis Körmend)
THAMES Xavier Raynard (6)
(Egis Körmend)
Aréna: Körmend Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Goda László (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2020. november 29. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló DEACDEAC I V, 92 - 87 2 - 5 MOODY Stefan Tyler (21)
(DEAC)
MOLNÁR Márton (10)
(DEAC)
MOODY Stefan Tyler (11)
(DEAC)
Aréna: Oláh Gábor utcai sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Benczur Tamás, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. december 2. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár O GY, 91 - 86 3 - 5 HAYES Bradley Jordan (22)
(OSE Lions)
AHMAD Esa Yaqin (10)
(Alba Fehérvár)
TURNER Frank Rahim (7)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, dr. Mészáros Balázs, TÖRÖK RÓBERT (Forrai Sámuel)
Műsor - 2020. december 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely O V, 97 - 104 3 - 6 PERL Zoltán (27)
(Falco KC)
HAYES Bradley Jordan (10)
(OSE Lions)
ANDERSON JR Cedric Paul (7)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tőzsér Dénes Kelemen, Boros Tamás (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. december 8. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász O V, 76 - 80 3 - 7 ABELL Remy Christianson (26)
(OSE Lions)
SUBOTIC Bojan (11)
(Szolnoki Olajbányász)
ANDERSON JR Cedric Paul (4)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Lengyel Ádám József (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2020. december 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE O GY, 115 - 72 4 - 7 BRBAKLIC Aleksa (25)
(Jászberény)
BRBAKLIC Aleksa (11)
(Jászberény)
ANDERSON JR Cedric Paul (6)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Sörlei Attila, Dr. Oláh Márk (Fekete László)
Műsor - 2020. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA O V, 71 - 88 4 - 8 DRAGASEVIC Veljko (16)
(PVSK-VEOLIA)
BAILEY Adrio Ramone (12)
(OSE Lions)
RUJÁK András (7)
(PVSK-VEOLIA)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Goda László, Balogh Gyula (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Naturtex-SZTE-SzedeákNaturtex-SZTE-Szedeák O GY, 98 - 95 5 - 8 BROWN Zachary Garrett (37)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (15)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
DICKEY III James L. (4)
(Naturtex-SZTE-Szedeák)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Ádám József, dr. Mészáros Balázs (Bogárdi János)
Műsor - 2021. január 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló Alba FehérvárAlba Fehérvár I V, 97 - 72 5 - 9 DAVIS Stacy Wright (20)
(Alba Fehérvár)
BAILEY Adrio Ramone (9)
(OSE Lions)
CURRY Ronald Lee JR. (8)
(Alba Fehérvár)
Aréna: Alba Regia Sportcsarnok Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Boros Tamás (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. január 13. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló PVSK-VEOLIAPVSK-VEOLIA I V, 89 - 85 5 - 10 FUNDERBURK JR Kenneth Dermont (24)
(PVSK-VEOLIA)
BÍRÓ Olivér (10)
(OSE Lions)
ABELL Remy Christianson (8)
(OSE Lions)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Nagy Viktor, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. január 16. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló DEACDEAC O V, 81 - 101 5 - 11 ANDERSON JR Cedric Paul (22)
(OSE Lions)
HINES Shaqiulle Savan (7)
(DEAC)
SOMOGYI Ádám (9)
(DEAC)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tóth Cecília, Frányó Péter (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2021. január 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Kaposvári KKKaposvári KK O GY, 79 - 65 6 - 11 ABELL Remy Christianson (29)
(OSE Lions)
BÍRÓ Olivér (11)
(OSE Lions)
CURRY Morris Sharaud (9)
(Kaposvári KK)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Balogh Gyula, Sörlei Attila (Dernei Gábor)
Műsor - 2021. január 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló Atomerőmű SEAtomerőmű SE O GY, 87 - 84 7 - 11 WASHINGTON Eric Gerard (19)
(OSE Lions)
SHEPARD Winston (9)
(Atomerőmű SE)
WASHINGTON Eric Gerard (7)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Söjtöry Tamás Ferenc, Boros Tamás (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló Szolnoki OlajbányászSzolnoki Olajbányász I V, 85 - 69 7 - 12 SUBOTIC Bojan (22)
(Szolnoki Olajbányász)
BAILEY Adrio Ramone (10)
(OSE Lions)
PONGÓ Máté (8)
(Szolnoki Olajbányász)
Aréna: Tiszaligeti Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Benczur Tamás, Kovács Nimród János (Faidt Mihály)
Műsor - 2021. február 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Zalakerámia ZTE KKZalakerámia ZTE KK O GY, 86 - 81 8 - 12 WIGGS Sekou Aole (23)
(Zalakerámia ZTE KK)
BAILEY Adrio Ramone (10)
(OSE Lions)
ABELL Remy Christianson (4)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Ádám József, Györfy Rúben (Bogárdi János)
Műsor - 2021. február 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
25. forduló Falco-Vulcano Energia KC SzombathelyFalco-Vulcano Energia KC Szombathely I V, 91 - 71 8 - 13 PERL Zoltán (19)
(Falco KC)
BAILEY Adrio Ramone (10)
(OSE Lions)
ANDERSON Kyan Shakeel (7)
(Falco KC)
Aréna: Arena Savaria Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Tóth Cecília, TÖRÖK RÓBERT (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2021. március 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Sopron KCSopron KC I V, 85 - 83 8 - 14 WASHINGTON Eric Gerard (26)
(OSE Lions)
BAILEY Adrio Ramone (13)
(OSE Lions)
THOMPSON James Bernard (7)
(Sopron KC)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, TÖRÖK RÓBERT, Nyilas István (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. március 6. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
26. forduló Jászberényi KSEJászberényi KSE I GY, 68 - 86 9 - 14 ABELL Remy Christianson (19)
(OSE Lions)
COLEMAN Marcus Orlando (9)
(Jászberény)
WASHINGTON Eric Gerard (9)
(OSE Lions)
Aréna: Bercsényi tornacsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám József, Sörlei Attila (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2021. március 13. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
23. forduló Duna Aszfalt-DTKH KecskemétDuna Aszfalt-DTKH Kecskemét I GY, 82 - 86 10 - 14 WASHINGTON Eric Gerard (22)
(OSE Lions)
BAILEY Adrio Ramone (8)
(OSE Lions)
WITTMANN Krisztián (9)
(Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét)
Aréna: Messzi István Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Nagy Viktor, Fodor Attila (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2021. március 20. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Kaposvári KKKaposvári KK I V, 84 - 69 10 - 15 CURRY Morris Sharaud (22)
(Kaposvári KK)
HENDLEIN Roland (11)
(Kaposvári KK)
CURRY Morris Sharaud (9)
(Kaposvári KK)
Aréna: Kaposvár Aréna Játékvezetők: Benczur Tamás, TÖRÖK RÓBERT, Balogh Gyula (Forrai Sámuel)
Műsor - 2021. március 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
24. forduló Egis KörmendEgis Körmend O V, 87 - 92 10 - 16 TAYLOR Travis T. (23)
(Egis Körmend)
BAILEY Adrio Ramone (10)
(OSE Lions)
ABELL Remy Christianson (7)
(OSE Lions)
Aréna: Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Söjtöry Tamás Ferenc, Szilágyi Bálint (dr. Gincsai János Péter)

Megyei szövetségek