Műsor - 2019. szeptember 28. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub O GY, 89 - 62 1 - 0 DOJKIC Ivana (20)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (11)
(KSC-Szekszárd)
NAGY Dóra (5)
(ZTE NKK)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Rácz Zsolt Róbert, Vida József (Dernei Gábor)
Műsor - 2019. október 5. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I GY, 59 - 75 2 - 0 FRASER Brianna Ashaki (16)
(Vasas Akadémia)
MC CALL Erica Angelyn (11)
(KSC-Szekszárd)
STUDER Ágnes (5)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor)
Műsor - 2019. október 9. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs O GY, 85 - 63 3 - 0 RUZICKOVA Marie (21)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (12)
(KSC-Szekszárd)
STUDER Ágnes (11)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Fekete László)
Műsor - 2019. október 13. 17:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK I V, 69 - 63 3 - 1 DOJKIC Ivana (19)
(KSC-Szekszárd)
GOREE Cyesha Damian (14)
(Aluinvent DVTK)
PUSZTAI Petra (6)
(Aluinvent DVTK)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2019. október 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló PINKK-Pécsi 424PINKK-Pécsi 424 O GY, 95 - 61 4 - 1 MC CALL Erica Angelyn (20)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (13)
(KSC-Szekszárd)
TENYÉR Zsófia (7)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám (Bogárdi János)
Műsor - 2019. október 27. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló Sopron BasketSopron Basket I V, 75 - 51 4 - 2 DOJKIC Ivana (17)
(KSC-Szekszárd)
BROOKS Jelena (8)
(Sopron Basket)
JANUARY Briann Jolie (4)
(Sopron Basket)
Aréna: NOVOMATIC Aréna Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, dr. Mészáros Balázs (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. november 2. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló TFSE-MTKTFSE-MTK O GY, 81 - 79 5 - 2 BERNÁTH Réka (21)
(TFSE-MTK)
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (8)
(TFSE-MTK)
STUDER Ágnes (9)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Hervay Tibor, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. november 23. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló ELTE BEAC ÚjbudaELTE BEAC Újbuda O GY, 82 - 44 6 - 2 MC CALL Erica Angelyn (18)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (14)
(KSC-Szekszárd)
STUDER Zsuzsa (8)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kovács Nimród János, Nyilas István, Horváth Csongor Béla (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. december 1. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata I V, 71 - 66 6 - 3 MC CALL Erica Angelyn (17)
(KSC-Szekszárd)
CANNON Emma Jean (18)
(NKE-FCSM Csata )
STUDER Ágnes (7)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2019. december 8. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd O GY, 97 - 52 7 - 3 MC CALL Erica Angelyn (19)
(KSC-Szekszárd)
HIGGINS Kristina Jasmine (12)
(VBW CEKK Cegléd)
STUDER Ágnes (8)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Téczely Tamás)
Műsor - 2019. december 14. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló Uni Győr MÉLY-ÚTUni Győr MÉLY-ÚT O GY, 102 - 69 8 - 3 DOJKIC Ivana (22)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (9)
(KSC-Szekszárd)
DOJKIC Ivana (8)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám József (Fekete László)
Műsor - 2019. december 21. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub I GY, 56 - 72 9 - 3 HORTI Dóra (18)
(ZTE NKK)
HORTI Dóra (10)
(ZTE NKK)
MARSHALL Tyaunna Dominique (5)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Kapitány Gellért, Vida József, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2019. december 30. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 86 - 61 10 - 3 FRASER Brianna Ashaki (20)
(Vasas Akadémia)
MC CALL Erica Angelyn (9)
(KSC-Szekszárd)
DOJKIC Ivana (8)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. január 7. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs I GY, 77 - 89 11 - 3 MARSHALL Tyaunna Dominique (21)
(KSC-Szekszárd)
UDODENKO Taisiia (9)
(PEAC-Pécs)
MARSHALL Tyaunna Dominique (5)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Farkas Zoltán)
Műsor - 2020. január 12. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK O V, 79 - 84 11 - 4 WALKER Shatori (27)
(Aluinvent DVTK)
GOREE Cyesha Damian (9)
(Aluinvent DVTK)
DOJKIC Ivana (3)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán)
Műsor - 2020. január 17. 20:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló PINKK-Pécsi 424PINKK-Pécsi 424 I GY, 71 - 85 12 - 4 LANDRY Shenita (26)
(PINKK-Pécsi 424)
MC CALL Erica Angelyn (10)
(KSC-Szekszárd)
DOJKIC Ivana (9)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Vida József, Major Ádám (Maár Gábor)
Műsor - 2020. január 25. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló Sopron BasketSopron Basket O V, 59 - 65 12 - 5 CRVENDAKIC Aleksandra (22)
(Sopron Basket)
MC CALL Erica Angelyn (11)
(KSC-Szekszárd)
DOJKIC Ivana (4)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Farkas Zoltán)
Műsor - 2020. február 12. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló TFSE-MTKTFSE-MTK I GY, 68 - 88 13 - 5 JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (27)
(TFSE-MTK)
RUZICKOVA Marie (11)
(KSC-Szekszárd)
STUDER Ágnes (8)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Kulcsár Tibor (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2020. február 15. 16:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló ELTE BEAC ÚjbudaELTE BEAC Újbuda I GY, 63 - 91 14 - 5 MC CALL Erica Angelyn (23)
(KSC-Szekszárd)
RUZICKOVA Marie (9)
(KSC-Szekszárd)
DOJKIC Ivana (6)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Boros Tamás, Szilágyi Bálint (Nagy János)
Műsor - 2020. február 22. 14:45
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata O GY, 101 - 53 15 - 5 MC CALL Erica Angelyn (24)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (9)
(KSC-Szekszárd)
MARSHALL Tyaunna Dominique (6)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Bodrogváry Iván József)
Műsor - 2020. február 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló Uni Győr MÉLY-ÚTUni Győr MÉLY-ÚT I GY, 49 - 82 16 - 5 RUZICKOVA Marie (16)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (8)
(KSC-Szekszárd)
STUDER Ágnes (6)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László)
Műsor - 2020. február 29. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd I GY, 58 - 73 17 - 5 SWANIER Naketia Marie (19)
(VBW CEKK Cegléd)
MARSHALL Tyaunna Dominique (8)
(KSC-Szekszárd)
STUDER Ágnes (6)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám József, Vida József (Balogh László György)

Megyei szövetségek