Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | O | GY, 89 - 62 | 1 - 0 |
DOJKIC Ivana (20) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (11) (KSC-Szekszárd) |
RUFF-NAGY Dóra (5) (ZTE NKK) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Rácz Zsolt Róbert, Vida József (Dernei Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
2. forduló | Vasas Akadémia | I | GY, 59 - 75 | 2 - 0 |
FRASER Brianna Ashaki (16) (Vasas Akadémia) |
MC CALL Erica Angelyn (11) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum | Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László, Nyilas István (Gorka Szabolcs Zsombor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
3. forduló | PEAC-Pécs | O | GY, 85 - 63 | 3 - 0 |
RUZICKOVA Marie (21) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (12) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (11) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Nagy Viktor, Sörlei Attila (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. forduló | Aluinvent DVTK | I | V, 69 - 63 | 3 - 1 |
DOJKIC Ivana (19) (KSC-Szekszárd) |
GOREE Cyesha Damian (14) (Aluinvent DVTK) |
PUSZTAI Petra Panna (6) (Aluinvent DVTK) |
Aréna: Generali Aréna | Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
5. forduló | PINKK-Pécsi 424 | O | GY, 95 - 61 | 4 - 1 |
MC CALL Erica Angelyn (20) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (13) (KSC-Szekszárd) |
TENYÉR Zsófia (7) (PINKK-Pécsi 424) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Farkas Gábor, Rácz Zsolt Róbert, Major Ádám (Bogárdi János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
6. forduló | Sopron Basket | I | V, 75 - 51 | 4 - 2 |
DOJKIC Ivana (17) (KSC-Szekszárd) |
BROOKS Jelena (8) (Sopron Basket) |
JANUARY Briann (4) (Sopron Basket) |
Aréna: NOVOMATIC Aréna | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Csabai-Kaskötő Brigitta, dr. Mészáros Balázs (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. forduló | TFSE-MTK | O | GY, 81 - 79 | 5 - 2 |
BERNÁTH Réka (21) (TFSE-MTK) |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (8) (TFSE-MTK) |
STUDER Ágnes (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Hervay Tibor, Balogh Gyula, Szilágyi Bálint (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. forduló | ELTE BEAC Újbuda | O | GY, 82 - 44 | 6 - 2 |
MC CALL Erica Angelyn (18) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (14) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Zsuzsa (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Ádám József, Boros Tamás, Szilágyi Bálint (Nagy János) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
9. forduló | NKE-FCSM Csata | I | V, 71 - 66 | 6 - 3 |
MC CALL Erica Angelyn (17) (KSC-Szekszárd) |
CANNON Emma Jean (18) (NKE-FCSM Csata ) |
STUDER Ágnes (7) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Ludovika Aréna | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Tóth Cecília, Dr. Oláh Márk (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. forduló | VBW CEKK Cegléd | O | GY, 97 - 52 | 7 - 3 |
MC CALL Erica Angelyn (19) (KSC-Szekszárd) |
HIGGINS Kristina Jasmine (12) (VBW CEKK Cegléd) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Nagy Viktor, Söjtöry Tamás Ferenc, Balog György Attila (Téczely Tamás) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
11. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | O | GY, 102 - 69 | 8 - 3 |
DOJKIC Ivana (22) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (9) (KSC-Szekszárd) |
DOJKIC Ivana (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, Csabai-Kaskötő Brigitta, Lengyel Ádám József (Fekete László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
12. forduló | ZTE Női Kosárlabda Klub | I | GY, 56 - 72 | 9 - 3 |
HORTI Dóra (18) (ZTE NKK) |
HORTI Dóra (10) (ZTE NKK) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Kapitány Gellért, Vida József, Györfy Rúben (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
13. forduló | Vasas Akadémia | O | GY, 86 - 61 | 10 - 3 |
FRASER Brianna Ashaki (20) (Vasas Akadémia) |
MC CALL Erica Angelyn (9) (KSC-Szekszárd) |
DOJKIC Ivana (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Major Ádám, Horváth Csongor Béla (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. forduló | PEAC-Pécs | I | GY, 77 - 89 | 11 - 3 |
MARSHALL Tyaunna Dominique (21) (KSC-Szekszárd) |
UDODENKO Taisiia (9) (PEAC-Pécs) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (5) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok | Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Kovács Nimród János (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
15. forduló | Aluinvent DVTK | O | V, 79 - 84 | 11 - 4 |
WALKER Shatori (27) (Aluinvent DVTK) |
GOREE Cyesha Damian (9) (Aluinvent DVTK) |
DOJKIC Ivana (3) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Kulcsár Tibor (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
16. forduló | PINKK-Pécsi 424 | I | GY, 71 - 85 | 12 - 4 |
LANDRY Shenita (26) (PINKK-Pécsi 424) |
MC CALL Erica Angelyn (10) (KSC-Szekszárd) |
DOJKIC Ivana (9) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Papp Péter, Vida József, Major Ádám (Maár Gábor) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
17. forduló | Sopron Basket | O | V, 59 - 65 | 12 - 5 |
CRVENDAKIC Aleksandra (22) (Sopron Basket) |
MC CALL Erica Angelyn (11) (KSC-Szekszárd) |
DOJKIC Ivana (4) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Tóth Cecília, Györfy Rúben (Farkas Zoltán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. forduló | TFSE-MTK | I | GY, 68 - 88 | 13 - 5 |
JENKINS Alisia La'Jewel Charlesneia (27) (TFSE-MTK) |
RUZICKOVA Marie (11) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (8) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Söjtöry Tamás Ferenc, Kulcsár Tibor (Hartyáni Zsolt) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
19. forduló | ELTE BEAC Újbuda | I | GY, 63 - 91 | 14 - 5 |
MC CALL Erica Angelyn (23) (KSC-Szekszárd) |
RUZICKOVA Marie (9) (KSC-Szekszárd) |
DOJKIC Ivana (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok | Játékvezetők: Kovács Nimród János, Nyilas István, Horváth Csongor Béla (Páli dr. Kálmán) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
20. forduló | NKE-FCSM Csata | O | GY, 101 - 53 | 15 - 5 |
MC CALL Erica Angelyn (24) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (9) (KSC-Szekszárd) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok | Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Farkas Gábor, dr. Mészáros Balázs (Bodrogváry Iván József) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
22. forduló | Uni Győr MÉLY-ÚT | I | GY, 49 - 82 | 16 - 5 |
RUZICKOVA Marie (16) (KSC-Szekszárd) |
MC CALL Erica Angelyn (8) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok | Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Frányó Péter, Nagy Viktor (Várhalmi Zsolt László) |
Forduló | Ellenfél | Hol | Eredmény | Gy-V | Max pont | Max lep | Max gólp. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
21. forduló | VBW CEKK Cegléd | I | GY, 58 - 73 | 17 - 5 |
SWANIER Naketia Marie (19) (VBW CEKK Cegléd) |
MARSHALL Tyaunna Dominique (8) (KSC-Szekszárd) |
STUDER Ágnes (6) (KSC-Szekszárd) |
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) | Játékvezetők: Fodor Attila, Lengyel Ádám József, Vida József (Balogh László György) |