Műsor - 2018. szeptember 28. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
8. forduló Atomerőmű KSC SzekszárdAtomerőmű KSC Szekszárd I V, 82 - 55 0 - 1 SZŰCS Réka (17)
(PINKK-Pécsi 424)
BISHOP Abby Kate (7)
(KSC-Szekszárd)
STUDER Ágnes (9)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Szekszárd Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Földházi Tamás, Csabai-Kaskötő Brigitta, Tóth Cecília (Farkas Zoltán)
Műsor - 2018. október 13. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
3. forduló Sopron BasketSopron Basket O V, 54 - 82 0 - 2 SZŰCS Réka (20)
(PINKK-Pécsi 424)
MARKOVIC Jovana (10)
(PINKK-Pécsi 424)
CRVENDAKIC Aleksandra (4)
(Sopron Basket)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Hervay Tibor, Nyilas István (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. október 17. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
5. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK I V, 101 - 60 0 - 3 WALKER Shatori (18)
(Aluinvent DVTK)
MOKANGO MODIRI Chanel (16)
(Aluinvent DVTK)
MEDGYESSY Dóra (10)
(Aluinvent DVTK)
Aréna: Generali Aréna Játékvezetők: Ádám József, Pozsonyi László, Györfy Rúben (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. október 24. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
4. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub I V, 84 - 76 0 - 4 HEGEDÜS-ÖRI Györgyi (16)
(ZTE NKK)
PODRUG Emilija (9)
(PINKK-Pécsi 424)
KOYZAR Sigrid (7)
(ZTE NKK)
Aréna: Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok Játékvezetők: Pálla Zoltán, Kulcsár Tibor, Tóth Kálmán (Forrai Sámuel)
Műsor - 2018. november 4. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
6. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd O GY, 77 - 70 1 - 4 DONGUE LEIA TANIA DO BASTIAO (24)
(VBW CEKK Cegléd)
PODRUG Emilija (9)
(PINKK-Pécsi 424)
PODRUG Emilija (7)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Hervay Tibor, Kovács Nimród (Dr. Gencsev Plámen)
Műsor - 2018. november 10. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
7. forduló MTK-BudapestMTK-Budapest I V, 68 - 65 1 - 5 SZABÓ Flóra (20)
(MTK)
WÉBER Fruzsina (10)
(MTK)
CZIRJÁK Noémi (7)
(MTK)
Aréna: MTK Kosárlabda Csarnok Játékvezetők: Pozsonyi László, Vida József, Bagi Bálint (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. november 24. 15:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
1. forduló ELTE BEAC ÚjbudaELTE BEAC Újbuda O GY, 73 - 66 2 - 5 SÁNTA Petra (19)
(PINKK-Pécsi 424)
PODRUG Emilija (10)
(PINKK-Pécsi 424)
SZŰCS Réka (6)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Jakab László, Rácz Zsolt Róbert, Nyilas István (Bernáth András)
Műsor - 2018. december 5. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
2. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia I V, 70 - 59 2 - 6 DOMBAI Réka (22)
(Vasas Akadémia)
KARAKASEVIC Jefimija (15)
(Vasas Akadémia)
MONTAI-VUKOV Szonja (10)
(Vasas Akadémia)
Aréna: Vasas Pasaréti Sportcentrum Játékvezetők: Pálla Zoltán, Goda László, Csabai-Kaskötő Brigitta (Hartyáni Zsolt)
Műsor - 2018. december 8. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
9. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata I V, 71 - 58 2 - 7 LANG Kelsey Nicole (17)
(NKE-FCSM Csata )
NAGY-BUJDOSÓ Nóra (15)
(NKE-FCSM Csata )
PODRUG Emilija (6)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Ludovika Aréna Játékvezetők: Cziffra Csaba, Hervay Tibor, Kulcsár Tibor (dr. Gincsai János Péter)
Műsor - 2018. december 15. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
10. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs O V, 56 - 80 2 - 8 WENTZEL Nóra (16)
(PEAC-Pécs)
PODRUG Emilija (13)
(PINKK-Pécsi 424)
TETEMONDOVA Katarina (6)
(PEAC-Pécs)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Kovács Nimród, Radnóti Miklós (Faidt Mihály)
Műsor - 2018. december 22. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
11. forduló CMB CARGO UNI GyőrCMB CARGO UNI Győr I V, 77 - 63 2 - 9 BROWN Alexis Kiah (24)
(CMB CARGO UNI Győr)
PODRUG Emilija (11)
(PINKK-Pécsi 424)
RAKSANYI Krisztina (5)
(CMB CARGO UNI Győr)
Aréna: Széchenyi István Egyetemi csarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Goda László, Horváth Csongor Béla (Németh Csaba)
Műsor - 2019. január 8. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
12. forduló ELTE BEAC ÚjbudaELTE BEAC Újbuda I GY, 55 - 56 3 - 9 PAPP Klaudia (14)
(ELTE BEAC Újbuda)
GYÖRGY Tímea (13)
(ELTE BEAC Újbuda)
PODRUG Emilija (6)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Gabányi László Sportcsarnok Játékvezetők: Papp Péter, Lengyel Ádám, Válé Flórián (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. január 12. 19:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
13. forduló Vasas AkadémiaVasas Akadémia O GY, 72 - 70 4 - 9 DOMBAI Réka (23)
(Vasas Akadémia)
KARAKASEVIC Jefimija (9)
(Vasas Akadémia)
PODRUG Emilija (8)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Radnóti Miklós, Nyilas István (Németh Csaba)
Műsor - 2019. január 19. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
14. forduló Sopron BasketSopron Basket I V, 75 - 51 4 - 10 CRVENDAKIC Aleksandra (18)
(Sopron Basket)
KRAJISNIK Tina (15)
(Sopron Basket)
TURNER Yvonne (6)
(Sopron Basket)
Aréna: NOVOMATIC Aréna  Játékvezetők: Söjtöry Tamás, Horváth Alajos, Tóth Kálmán (Németh Csaba)
Műsor - 2019. január 26. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
15. forduló ZTE Női Kosárlabda KlubZTE Női Kosárlabda Klub O V, 38 - 62 4 - 11 PARKER Nadia Angelica (14)
(ZTE NKK)
HORTI Dóra (10)
(ZTE NKK)
GÁSPÁR-SZALAY Virág (5)
(ZTE NKK)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Ádám József, Tóth Cecília, Gál János (Farkas Zoltán)
Műsor - 2019. február 3. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
16. forduló Aluinvent DVTKAluinvent DVTK O V, 77 - 104 4 - 12 MOKANGO MODIRI Chanel (27)
(Aluinvent DVTK)
MOKANGO MODIRI Chanel (7)
(Aluinvent DVTK)
MEDGYESSY Dóra (9)
(Aluinvent DVTK)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Győrffy Pál Attila, Kovács Nimród, Györfy Rúben (Faidt Mihály)
Műsor - 2019. február 10. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
17. forduló VBW CEKK CeglédVBW CEKK Cegléd I V, 84 - 70 4 - 13 HAMILTON CARTER Danielle Evelyn (24)
(VBW CEKK Cegléd)
BAUGH Victoria Alexandria (9)
(VBW CEKK Cegléd)
SWANIER Naketia Marie (13)
(VBW CEKK Cegléd)
Aréna: Ceglédi Városi Sportcsarnok (Gál József) Játékvezetők: Benczur Tamás, Nagy Viktor, Lengyel Ádám (Bernáth András)
Műsor - 2019. február 17. 17:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
18. forduló MTK-BudapestMTK-Budapest O V, 56 - 63 4 - 14 SZŰCS Réka (18)
(PINKK-Pécsi 424)
SZABÓ Flóra (9)
(MTK)
HEGEDŰS Janka (6)
(MTK)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vida József, Major Ádám (Mocsai László)
Műsor - 2019. február 23. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
19. forduló Atomerőmű KSC SzekszárdAtomerőmű KSC Szekszárd O V, 71 - 92 4 - 15 DOJKIC Ivana (22)
(KSC-Szekszárd)
MC CALL Erica Angelyn (9)
(KSC-Szekszárd)
DOJKIC Ivana (9)
(KSC-Szekszárd)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Cziffra Csaba, Söjtöry Tamás, Kovács Nimród (Fekete László)
Műsor - 2019. március 16. 18:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
20. forduló NKE-FCSM CsataNKE-FCSM Csata O V, 56 - 87 4 - 16 LELIK Réka (18)
(NKE-FCSM Csata )
JOVANOVIC Jevena (9)
(NKE-FCSM Csata )
PODRUG Emilija (5)
(PINKK-Pécsi 424)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Radnóti Miklós, Horváth Csongor Béla (Balogh László György)
Műsor - 2019. március 22. 18:00
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
21. forduló PEAC-PécsPEAC-Pécs I V, 78 - 52 4 - 17 IMOVBIOH SARAH (36)
(PEAC-Pécs)
BREWER Alyssia (21)
(PEAC-Pécs)
VANLOO JULIE ANITA (7)
(PEAC-Pécs)
Aréna: Lauber Dezső Sportcsarnok Játékvezetők: Minár László Balázs, Goda László, Vida József (Schäffer Béla Róbert)
Műsor - 2019. március 29. 14:30
Forduló Ellenfél Hol Eredmény Gy-V Max pont Max lep Max gólp.
22. forduló CMB CARGO UNI GyőrCMB CARGO UNI Győr O V, 53 - 79 4 - 18 SPANOU Artemis (20)
(CMB CARGO UNI Győr)
GRAY Reshanda Jacqueta (8)
(CMB CARGO UNI Győr)
MANDIC Sanja (8)
(CMB CARGO UNI Győr)
Aréna: Kozármislenyi Sportcsarnok Játékvezetők: Farkas Gábor, Kovács Nimród, Nyilas István (Faidt Mihály)

Megyei szövetségek