NB I. A csoport, Fiú U20 - 2018/2019 NB I. A csoport, Fiú U20 - 2018/2019
Legutóbbi - NB I. A csoport, Fiú U20
22. forduló Alba Fehérvár U20 - Kaposvári KK U20 2019. március 16. szombat 85 - 68
22. forduló Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 - JP Auto - JKSE U20 2019. március 16. szombat 70 - 62
22. forduló Pécsi VSK-VEOLIA U20 - Szolnoki Olaj KK U20 2019. március 16. szombat 90 - 61
22. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - Sopron KC U20 2019. március 16. szombat 98 - 83
22. forduló Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 - Egis Körmend U20 2019. március 16. szombat 76 - 82
22. forduló DEAC U20 - Atomerőmű SE U20 2019. március 14. csütörtök 102 - 70
22. forduló Naturtex-SZTE-Szedeák U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2019. március 13. szerda 84 - 75
Következik - NB I. A csoport, Fiú U20
23. forduló Zalakerámia ZTE KK U20 - DEAC U20 2019. március 20. szerda 15:00
23. forduló KTE-Duna Aszfalt U20 - Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20 2019. március 20. szerda 15:00
23. forduló Egis Körmend U20 - Szolnoki Olaj KK U20 2019. március 20. szerda 15:00
23. forduló Kaposvári KK U20 - Pécsi VSK-VEOLIA U20 2019. március 20. szerda 15:15
23. forduló Sopron KC U20 - Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20 2019. március 20. szerda 16:15
23. forduló JP Auto - JKSE U20 - Naturtex-SZTE-Szedeák U20 2019. március 20. szerda 16:15
24. forduló Szolnoki Olaj KK U20 - KTE-Duna Aszfalt U20 2019. március 22. péntek 15:15
Tabella
H Csapat M1 % Pt2 Gy3 V4 Dob5 Kap6 Sor7 Ha8 Ve9 Ut.510
1. Naturtex-SZTE-Szedeák U20
Naturtex-SZTE-Szedeák U20
22 0.91 40 18 4 1981 1664 GY8 12-0 6-4 5-0
2. DEAC U20
DEAC U20
22 0.89 39 17 5 1987 1632 GY2 10-2 7-3 2-3
3. Kaposvári KK U20
Kaposvári KK U20
22 0.86 38 16 6 1705 1649 V2 10-1 6-5 2-3
4. Pécsi VSK-VEOLIA U20
Pécsi VSK-VEOLIA U20
22 0.86 38 16 6 1882 1502 GY1 9-2 7-4 3-2
5. Alba Fehérvár U20
Alba Fehérvár U20
22 0.84 37 15 7 1801 1461 GY3 9-1 6-6 4-1
6. Szolnoki Olaj KK U20
Szolnoki Olaj KK U20
22 0.84 37 15 7 1695 1438 V2 9-2 6-5 3-2
7. Egis Körmend U20
Egis Körmend U20
22 0.77 34 12 10 1763 1744 GY1 7-3 5-7 3-2
8. Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
Falco-Vulcano Energia KC Szombathely U20
22 0.77 34 12 10 1743 1623 V1 7-4 5-6 3-2
9. Atomerõmû SE U20
Atomerõmû SE U20
22 0.66 29 7 15 1693 1847 V7 3-8 4-7 0-5
10. Zalakerámia ZTE KK U20
Zalakerámia ZTE KK U20
22 0.66 29 7 15 1661 1931 GY2 4-7 3-8 2-3
11. Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
Tehetséges Fiatalok Basketball Players U20
22 0.64 28 6 16 1606 1899 GY2 2-10 4-6 2-3
12. KTE-Duna Aszfalt U20
KTE-Duna Aszfalt U20
22 0.64 28 6 16 1601 1813 V2 4-6 2-10 2-3
13. Sopron KC U20
Sopron KC U20
22 0.61 27 5 17 1610 1960 V1 2-9 3-8 3-2
14. JP Auto - JKSE U20
JP Auto - JKSE U20
22 0.55 24 2 20 1457 2022 V6 2-9 0-11 0-5
Ranglisták - NB I. A csoport, Fiú U20
VIDEÓK
MKOSZ PROGRAMOK

Megyei szövetségek