Mérkőzések |
Időpont |
Eredmény |
Játékvezetők |
BEAC - Újbuda KA/B
-
BKGDSE
|
2017. szeptember 30. szombat |
55 - 60
|
Szokolainé Váradi Csilla, Újhelyi Ádám |
Félegyházi TSI
-
Szeged KE/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
0 - 2
|
Nyilas István, Kaszab Zsuzsa |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Vasas Akadémia
|
2017. szeptember 30. szombat |
34 - 66
|
Rózsavölgyi Alexandra, Szentpáli-Gavallér Csaba |
PVSK Nemzeti Akadémia/C
-
Gyakorló DSE
|
2017. szeptember 30. szombat |
28 - 120
|
Söjtöry Tamás, Frank Bianka |
Szolnoki Sportcentrum
-
Kecskeméti KA/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
112 - 22
|
Szpiró Balázs |
PVSK Nemzeti Akadémia/B
-
Mágusok Egyesület
|
2017. szeptember 30. szombat |
43 - 49
|
Dross Bálint, Schreck Katalin |
DVTK-ÉLKSK Z
-
Karcagi SE
|
2017. szeptember 30. szombat |
42 - 75
|
Takács Zoltán, Marton Péter |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
KSC Szekszárd
|
2017. szeptember 30. szombat |
65 - 53
|
|
Tatabányai KC
-
Radobasket
|
2017. szeptember 30. szombat |
20 - 102
|
Magyari Viktor, Krisztián-Világos Tünde |
Tapolcai Oroszlánok
-
Dávid Kornél KA/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
46 - 54
|
Kocsis József, Horváth Andreász |
Gödöllői SK
-
Nyíregyházi Kosársuli
|
2017. szeptember 30. szombat |
16 - 111
|
Koncz János, Nyíri Péter |
DVTK-ÉLKSK Ó
-
KKS
|
2017. szeptember 30. szombat |
76 - 25
|
Mészáros Balázs, Lengyel Ádám |
MTE 1904
-
Kanizsa DKK
|
2017. szeptember 30. szombat |
0 - 2
|
Szabó Tibor, Lovas Dávid |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Dávid Kornél KA/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
98 - 48
|
Rudasits Ákos, Wischy Péter |
Csata DSE
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
68 - 26
|
Horváth Kinga, Rózsavölgyi Alexandra |
Kaszások Akadémia
-
BEAC - Újbuda KA/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
0 - 2
|
Szokolainé Váradi Csilla, Forintos József |
Dunaújvárosi Vadkutyák
-
Félegyházi TSI
|
2017. szeptember 30. szombat |
2 - 0
|
Tóth Cecília, Kaszab Zsuzsa |
Dunaújvárosi Szitakötők
-
PVSK Nemzeti Akadémia/C
|
2017. szeptember 30. szombat |
0 - 2
|
Koncsek Balázs, Söjtöry Tamás |
Kecskeméti KA/B
-
DVTK-ÉLKSK M
|
2017. szeptember 30. szombat |
41 - 44
|
Rideg László, Szpiró Balázs |
Bajai NKK
-
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
54 - 34
|
Dross Bálint, Lakos Koppány |
Radobasket
-
Kiss Lenke KS
|
2017. szeptember 30. szombat |
35 - 166
|
Kaposi Renátó, Krisztián-Világos Tünde |
Zalaegerszegi KTE
-
Tapolcai Oroszlánok
|
2017. szeptember 30. szombat |
97 - 15
|
Poór Tamás, Kocsis József |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Komló Sport KK
|
2017. szeptember 30. szombat |
104 - 46
|
|
Karcagi SE
-
Debreceni KA/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
7 - 122
|
Takács Zoltán, Szobonya Erik |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
65 - 61
|
|
BKGDSE
-
Kaszások Akadémia
|
2017. szeptember 30. szombat |
2 - 0
|
Forintos József, Újhelyi Ádám |
Vasas Akadémia
-
Csata DSE
|
2017. szeptember 30. szombat |
33 - 54
|
Horváth Kinga, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Gyakorló DSE
-
Dunaújvárosi Szitakötők
|
2017. szeptember 30. szombat |
2 - 0
|
Koncsek Balázs, Frank Bianka |
DVTK Akadémia/B
-
Gödöllői SK
|
2017. szeptember 30. szombat |
69 - 57
|
Szulics Zsolt, Nyíri Péter |
KKS
-
MTK Budapest
|
2017. szeptember 30. szombat |
24 - 99
|
Mészáros Balázs, Lengyel Ádám |
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
MTE 1904
|
2017. szeptember 30. szombat |
2 - 0
|
Lovas Dávid |
Török Flóris-Törekvés SE/B
-
Pénzügyőr SE
|
2017. szeptember 30. szombat |
73 - 53
|
Bózsó Gábor, Gere Kálmán |
Mágusok Egyesület
-
Bajai NKK
|
2017. szeptember 30. szombat |
28 - 85
|
Lakos Koppány, Schreck Katalin |
Szeged KE/A
-
Dunaújvárosi Vadkutyák
|
2017. szeptember 30. szombat |
141 - 23
|
Nyilas István, Tóth Cecília |
Dávid Kornél KA/B
-
Zalaegerszegi KTE
|
2017. szeptember 30. szombat |
23 - 88
|
Poór Tamás, Horváth Andreász |
Kiss Lenke KS
-
Tatabányai KC
|
2017. szeptember 30. szombat |
192 - 7
|
Magyari Viktor, Kaposi Renátó |
DVTK-ÉLKSK M
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2017. szeptember 30. szombat |
27 - 120
|
Rideg László, Mezei Tibor |
Dávid Kornél KA/A
-
Széchenyi KA
|
2017. szeptember 30. szombat |
71 - 100
|
Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter |
Atomerőmű SE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
72 - 59
|
|
Debreceni KA/A
-
DVTK-ÉLKSK Z
|
2017. szeptember 30. szombat |
68 - 8
|
Marton Péter, Szobonya Erik |
KSC Szekszárd
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
63 - 78
|
|
MTK Budapest
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2017. szeptember 30. szombat |
97 - 73
|
Mészáros Balázs, Lengyel Ádám |
Pénzügyőr SE
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
4 - 132
|
Bózsó Gábor, Pál Roland |
Komló Sport KK
-
Atomerőmű SE
|
2017. szeptember 30. szombat |
37 - 106
|
|
Széchenyi KA
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2017. szeptember 30. szombat |
71 - 108
|
Rudasits Ákos, Kovács Zoltán Sop |
Nyíregyházi Kosársuli
-
DVTK Akadémia/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
104 - 29
|
Koncz János, Szulics Zsolt |
Kanizsa DKK
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
109 - 30
|
Szabó Tibor |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/B
|
2017. szeptember 30. szombat |
108 - 15
|
Gere Kálmán, Pál Roland |
CEKK
-
MVSI Vadmacskák/B
|
2017. október 1. vasárnap |
53 - 34
|
Lónáth László, Molnár Krisztián |
Szeged KE/B
-
Szentesi KK
|
2017. október 1. vasárnap |
103 - 22
|
Tóth Cecília, Márkus Gábor |
DVTK-ÉLKSK T
-
CEKK
|
2017. október 1. vasárnap |
64 - 66
|
Lónáth László, Jobbágy István |
Szentesi KK
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. október 1. vasárnap |
4 - 171
|
Márkus Gábor, Kátay Csaba András |
MVSI Vadmacskák/B
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2017. október 1. vasárnap |
41 - 85
|
Molnár Krisztián, Jobbágy István |
Kecskeméti KA/A
-
Szeged KE/B
|
2017. október 1. vasárnap |
108 - 61
|
Kátay Csaba András, Tóth Cecília |
MVSI Vadmacskák/A
-
DVTK Akadémia/A
|
2017. október 7. szombat |
64 - 43
|
Domán István, Marton Péter |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2017. október 7. szombat |
77 - 62
|
Domán István, Marton Péter |
DVTK Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. október 7. szombat |
59 - 69
|
Domán István, Marton Péter |
MTK Budapest
-
Radobasket
|
2017. október 28. szombat |
101 - 38
|
Kozma Balázs, Bózsó Gábor |
Török Flóris-Törekvés SE/B
-
KKS
|
2017. október 28. szombat |
42 - 51
|
Magyar Zoltán, Bozóki Domonkos |
Dunaújvárosi Vadkutyák
-
Kecskeméti KA/B
|
2017. október 28. szombat |
0 - 2
|
Krékity Kornél, Jurászik László |
Csata DSE
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2017. október 28. szombat |
133 - 19
|
Gruber Nikolett, Jankovics Viktor |
Dunaújvárosi Szitakötők
-
Dávid Kornél KA/B
|
2017. október 28. szombat |
0 - 2
|
Szőcs Péter, Fekete Csilla |
Félegyházi TSI
-
Szentesi KK
|
2017. október 28. szombat |
33 - 63
|
Baukó Ferenc, Hegedűs Csaba |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
Gyakorló DSE
|
2017. október 28. szombat |
87 - 102
|
Koncsek Balázs, Fülöp Zsombor Ferenc |
Debreceni KA/A
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2017. október 28. szombat |
112 - 18
|
Fülöp Ádám, Szűcs Balázs |
DVTK-ÉLKSK M
-
Gödöllői SK
|
2017. október 28. szombat |
23 - 51
|
Magyar Zoltán, Bozóki Domonkos |
BEAC - Újbuda KA/B
-
KSC Szekszárd
|
2017. október 28. szombat |
38 - 149
|
Bálind Attila, Horváth László Tibor |
Szeged KE/B
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2017. október 28. szombat |
24 - 151
|
László Zsolt, Forintos József |
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Tatabányai KC
|
2017. október 28. szombat |
119 - 21
|
Hernicz Balázs, Herczeg Ágoston |
Nyíregyházi Kosársuli
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2017. október 28. szombat |
109 - 33
|
Makrai Márton, Káré Gergő |
Radobasket
-
DVTK Akadémia/A
|
2017. október 28. szombat |
23 - 147
|
Kozma Balázs, Horváth Kinga |
BEAC - Újbuda KA/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. október 28. szombat |
74 - 75
|
Fleischmann Krisztián, Korhetz Szilárd |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Kiss Lenke KS
|
2017. október 28. szombat |
83 - 76
|
|
Dávid Kornél KA/A
-
Bajai NKK
|
2017. október 28. szombat |
87 - 50
|
Borsos Miklós, Horváth Andreász |
Dávid Kornél KA/B
-
MTE 1904
|
2017. október 28. szombat |
2 - 0
|
Szőcs Péter, Fekete Csilla |
Szolnoki Sportcentrum
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2017. október 28. szombat |
40 - 90
|
Rózsavölgyi Alexandra, Steiner Máté |
Kecskeméti KA/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2017. október 28. szombat |
52 - 115
|
Krékity Kornél, Kovács Róbert |
Komló Sport KK
-
PVSK Nemzeti Akadémia/C
|
2017. október 28. szombat |
66 - 42
|
|
Szentesi KK
-
Karcagi SE
|
2017. október 28. szombat |
14 - 104
|
Hegedűs Csaba, Maráz András |
Zalaegerszegi KTE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2017. október 28. szombat |
82 - 65
|
Farkas Roland, Koncsek Balázs |
DVTK-ÉLKSK T
-
BKGDSE
|
2017. október 28. szombat |
55 - 56
|
Fülöp Ádám, Nemes Gábor |
Török Flóris-Törekvés SE/B
-
DVTK-ÉLKSK M
|
2017. október 28. szombat |
55 - 71
|
Szabó István, Benkő Glóra |
Szeged KE/A
-
BEAC - Újbuda KA/B
|
2017. október 28. szombat |
75 - 41
|
Domokos Lörinc, Propszt Amanda |
Atomerőmű SE
-
Szeged KE/B
|
2017. október 28. szombat |
118 - 29
|
Forintos József, Paulus Bence Máté |
Tatabányai KC
-
Tapolcai Oroszlánok
|
2017. október 28. szombat |
29 - 91
|
Hernicz Balázs, Kovács Zoltán Sop |
DVTK Akadémia/A
-
MTK Budapest
|
2017. október 28. szombat |
94 - 33
|
Bózsó Gábor, Horváth Kinga |
Bajai NKK
-
Kanizsa DKK
|
2017. október 28. szombat |
43 - 129
|
Borsos Miklós, Horváth Andreász |
Kiss Lenke KS
-
Széchenyi KA
|
2017. október 28. szombat |
71 - 101
|
|
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2017. október 28. szombat |
67 - 47
|
Fleischmann Krisztián, Szalóki Bence |
Gyakorló DSE
-
Zalaegerszegi KTE
|
2017. október 28. szombat |
84 - 73
|
Farkas Roland, Fülöp Zsombor Ferenc |
Karcagi SE
-
Félegyházi TSI
|
2017. október 28. szombat |
89 - 22
|
Baukó Ferenc, Maráz András |
MTE 1904
-
Dunaújvárosi Szitakötők
|
2017. október 28. szombat |
0 - 0
|
Szőcs Péter, Fekete Csilla |
MVSI Vadmacskák/A
-
Csata DSE
|
2017. október 28. szombat |
41 - 80
|
Rózsavölgyi Alexandra, Steiner Máté |
PVSK Nemzeti Akadémia/B
-
Dunaújvárosi Vadkutyák
|
2017. október 28. szombat |
2 - 0
|
Jurászik László, Kovács Róbert |
DVTK-ÉLKSK Ó
-
CEKK
|
2017. október 28. szombat |
76 - 68
|
Káré Gergő, Nyíri Péter |
PVSK Nemzeti Akadémia/C
-
Mágusok Egyesület
|
2017. október 28. szombat |
32 - 78
|
|
KKS
-
Gödöllői SK
|
2017. október 28. szombat |
43 - 56
|
Szabó István, Benkő Glóra |
BKGDSE
-
Debreceni KA/A
|
2017. október 28. szombat |
16 - 144
|
Szűcs Balázs, Nemes Gábor |
KSC Szekszárd
-
Szeged KE/A
|
2017. október 28. szombat |
130 - 23
|
Propszt Amanda, Sterczer Péter |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Atomerőmű SE
|
2017. október 28. szombat |
133 - 48
|
László Zsolt, Paulus Bence Máté |
Tapolcai Oroszlánok
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2017. október 28. szombat |
20 - 98
|
Herczeg Ágoston, Kovács Zoltán Sop |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2017. október 28. szombat |
48 - 63
|
Szalóki Bence, Korhetz Szilárd |
Széchenyi KA
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. október 28. szombat |
77 - 79
|
|
Mágusok Egyesület
-
Komló Sport KK
|
2017. október 28. szombat |
79 - 46
|
|
Kanizsa DKK
-
Dávid Kornél KA/A
|
2017. október 28. szombat |
102 - 87
|
Kocsis József, Tóth Bence |
CEKK
-
Nyíregyházi Kosársuli
|
2017. október 28. szombat |
23 - 88
|
Makrai Márton, Nyíri Péter |
MVSI Vadmacskák/B
-
DVTK-ÉLKSK Z
|
2017. október 29. vasárnap |
65 - 55
|
Jobbágy István, Hegedűs Norbert |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. október 29. vasárnap |
123 - 23
|
Horváth Kinga, Tóth Richárd |
DVTK Akadémia/B
-
Pénzügyőr SE
|
2017. október 29. vasárnap |
139 - 16
|
Domán István, Hegedűs Norbert |
Kecskeméti KA/A
-
Vasas Akadémia
|
2017. október 29. vasárnap |
14 - 132
|
Horváth Kinga, Bujtor Péter |
Vasas Akadémia
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. október 29. vasárnap |
56 - 68
|
Rózsavölgyi Alexandra, Bujtor Péter |
DVTK-ÉLKSK Z
-
Pénzügyőr SE
|
2017. október 29. vasárnap |
115 - 21
|
Domán István, Bene Szilárd |
MVSI Vadmacskák/B
-
DVTK Akadémia/B
|
2017. október 29. vasárnap |
29 - 91
|
Bene Szilárd, Jobbágy István |
PVSK Nemzeti Akadémia/B
-
Komló Sport KK
|
2017. november 18. szombat |
86 - 40
|
Rónási Márton, Székely Bernadett |
BEAC - Újbuda KA/B
-
Török Flóris-Törekvés SE/B
|
2017. november 18. szombat |
85 - 45
|
Lázár Zs. György, Varga Dániel |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
MTK Budapest
|
2017. november 18. szombat |
86 - 35
|
Bózsó Gábor, Adjudani Pezsman |
Dávid Kornél KA/A
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2017. november 18. szombat |
78 - 72
|
Czupi Márton, Novák Bence |
Tatabányai KC
-
KKS
|
2017. november 18. szombat |
35 - 54
|
Szokolainé Váradi Csilla, Szabó István |
Mágusok Egyesület
-
Dávid Kornél KA/B
|
2017. november 18. szombat |
83 - 34
|
Farkas Roland, Mérei Áron |
Szolnoki Sportcentrum
-
Karcagi SE
|
2017. november 18. szombat |
102 - 51
|
Szabó László, Mile Gábor |
Bajai NKK
-
KSC Szekszárd
|
2017. november 18. szombat |
45 - 106
|
Csallóközi Gábor, Tóth Mihály |
Széchenyi KA
-
Kanizsa DKK
|
2017. november 18. szombat |
73 - 85
|
Béndek Gábor, Szabó Tibor |
Komló Sport KK
-
Dunaújvárosi Szitakötők
|
2017. november 18. szombat |
134 - 2
|
Rónási Márton, Märcz Péter |
MVSI Vadmacskák/A
-
Debreceni KA/A
|
2017. november 18. szombat |
67 - 55
|
Kokas Sándor, Fülöp Ádám |
DVTK-ÉLKSK T
-
BEAC - Újbuda KA/B
|
2017. november 18. szombat |
48 - 52
|
Győrfy Ruben, Varga Dániel |
Szeged KE/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2017. november 18. szombat |
44 - 89
|
Bózsó Gábor, Adjudani Pezsman |
Pénzügyőr SE
-
Tatabányai KC
|
2017. november 18. szombat |
42 - 51
|
Szokolainé Váradi Csilla, Szabó István |
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Dávid Kornél KA/A
|
2017. november 18. szombat |
55 - 104
|
Czupi Márton, Szájer József |
Dávid Kornél KA/B
-
Kiss Lenke KS
|
2017. november 18. szombat |
13 - 165
|
Farkas Roland, Mérei Áron |
DVTK-ÉLKSK Ó
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2017. november 18. szombat |
47 - 119
|
Mile Gábor, Schönborn Tamás |
Vasas Akadémia
-
Nyíregyházi Kosársuli
|
2017. november 18. szombat |
63 - 27
|
Simon Kristóf, Gruber Nikolett |
KSC Szekszárd
-
Zalaegerszegi KTE
|
2017. november 18. szombat |
78 - 30
|
Csallóközi Gábor, Goldring Gergő |
Dunaújvárosi Szitakötők
-
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2017. november 18. szombat |
4 - 128
|
Märcz Péter, Székely Bernadett |
MTK Budapest
-
Szeged KE/A
|
2017. november 18. szombat |
54 - 53
|
Tahin András, Lukács Rezső |
Török Flóris-Törekvés SE/B
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2017. november 18. szombat |
45 - 77
|
Győrfy Ruben, Lázár Zs. György |
KKS
-
Pénzügyőr SE
|
2017. november 18. szombat |
64 - 39
|
Hartai Tamás, Szilágyi Tamás |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2017. november 18. szombat |
86 - 58
|
Fülöp Ádám, Szűcs Balázs |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2017. november 18. szombat |
83 - 42
|
Szájer József, Novák Bence |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Széchenyi KA
|
2017. november 18. szombat |
63 - 67
|
Béndek Gábor, Szabó Tibor |
Kiss Lenke KS
-
Mágusok Egyesület
|
2017. november 18. szombat |
141 - 43
|
Farkas Roland, Mérei Áron |
Karcagi SE
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2017. november 18. szombat |
89 - 75
|
Szabó László, Schönborn Tamás |
Zalaegerszegi KTE
-
Bajai NKK
|
2017. november 18. szombat |
31 - 58
|
Lövész Csaba, Tóth Mihály |
PVSK Nemzeti Akadémia/C
-
Dunaújvárosi Vadkutyák
|
2017. november 18. szombat |
75 - 48
|
Dr. Szakács Imre, Potz Gábor |
Debreceni KA/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. november 18. szombat |
60 - 95
|
Kokas Sándor, Szűcs Balázs |
Nyíregyházi Kosársuli
-
Csata DSE
|
2017. november 18. szombat |
24 - 88
|
Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Kinga |
Dunaújvárosi Vadkutyák
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2017. november 18. szombat |
12 - 149
|
Dr. Szakács Imre, Potz Gábor |
Kanizsa DKK
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2017. november 18. szombat |
68 - 91
|
Béndek Gábor, Szabó Tibor |
Csata DSE
-
Vasas Akadémia
|
2017. november 18. szombat |
60 - 27
|
Rózsavölgyi Alexandra, Horváth Kinga |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
PVSK Nemzeti Akadémia/C
|
2017. november 18. szombat |
143 - 13
|
Dr. Szakács Imre, Potz Gábor |
DVTK-ÉLKSK M
-
MVSI Vadmacskák/B
|
2017. november 19. vasárnap |
35 - 65
|
Lónáth László, Bene Szilárd |
CEKK
-
Szentesi KK
|
2017. november 19. vasárnap |
120 - 16
|
Horgos Péter, Utasi Balázs |
MTE 1904
-
Tapolcai Oroszlánok
|
2017. november 19. vasárnap |
0 - 2
|
Prieger Mihály, Balassa Gergő |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Gyakorló DSE
|
2017. november 19. vasárnap |
92 - 47
|
Csapó Gábor, Farkas Roland |
BKGDSE
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. november 19. vasárnap |
53 - 83
|
Kiss Máté László, Maráz András |
DVTK-ÉLKSK Z
-
Kecskeméti KA/B
|
2017. november 19. vasárnap |
90 - 71
|
Bene Szilárd, Jobbágy István |
Atomerőmű SE
-
Gödöllői SK
|
2017. november 19. vasárnap |
50 - 35
|
|
Szeged KE/B
-
Félegyházi TSI
|
2017. november 19. vasárnap |
114 - 15
|
Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Radobasket
-
MTE 1904
|
2017. november 19. vasárnap |
2 - 0
|
Prieger Mihály, Balassa Gergő |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. november 19. vasárnap |
77 - 63
|
Lakos Koppány, Csapó Gábor |
DVTK Akadémia/B
-
BKGDSE
|
2017. november 19. vasárnap |
79 - 44
|
Maráz András, Bodnárné Pasek Mónika |
DVTK-ÉLKSK M
-
Kecskeméti KA/B
|
2017. november 19. vasárnap |
92 - 75
|
Lónáth László, Jobbágy István |
Gödöllői SK
-
DVTK Akadémia/A
|
2017. november 19. vasárnap |
22 - 118
|
|
Szentesi KK
-
Félegyházi TSI
|
2017. november 19. vasárnap |
79 - 40
|
Czékmán Csaba, Utasi Balázs |
Tapolcai Oroszlánok
-
Radobasket
|
2017. november 19. vasárnap |
54 - 71
|
Prieger Mihály, Balassa Gergő |
Gyakorló DSE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. november 19. vasárnap |
60 - 99
|
Farkas Roland, Lakos Koppány |
Kecskeméti KA/A
-
DVTK Akadémia/B
|
2017. november 19. vasárnap |
72 - 59
|
Kiss Máté László, Bodnárné Pasek Mónika |
MVSI Vadmacskák/B
-
DVTK-ÉLKSK Z
|
2017. november 19. vasárnap |
59 - 81
|
Lónáth László, Bene Szilárd |
DVTK Akadémia/A
-
Atomerőmű SE
|
2017. november 19. vasárnap |
81 - 30
|
|
CEKK
-
Szeged KE/B
|
2017. november 19. vasárnap |
94 - 46
|
Utasi Balázs, Horgos Péter |
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
-
KSC Szekszárd
|
2017. december 9. szombat |
31 - 117
|
|
Kecskeméti KA/B
-
Félegyházi TSI
|
2017. december 9. szombat |
95 - 20
|
Tóth Mihály, Hajagos-Kiss Hedvig |
Mágusok Egyesület
-
Zalaegerszegi KTE
|
2017. december 9. szombat |
41 - 62
|
Farkas Roland, Borovszki György |
Pénzügyőr SE
-
Dunaújvárosi Szitakötők
|
2017. december 9. szombat |
0 - 2
|
|
BEAC - Újbuda KA/B
-
DVTK-ÉLKSK M
|
2017. december 9. szombat |
76 - 53
|
Domán István, Takács Zoltán |
Széchenyi KA
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2017. december 9. szombat |
72 - 77
|
Stánicz Péter, Káli Szabolcs |
Soproni Darazsak Akadémia/B
-
Kiss Lenke KS
|
2017. december 9. szombat |
23 - 151
|
Tahin András, Szőts Dávid |
BEAC - Újbuda KA/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/B
|
2017. december 9. szombat |
132 - 30
|
Bujtor Péter, Szabó István |
Kanizsa DKK
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2017. december 9. szombat |
69 - 85
|
Herczeg Ágoston, Wischy Péter |
Török Flóris-Törekvés SE/B
-
Tapolcai Oroszlánok
|
2017. december 9. szombat |
72 - 66
|
Sebesi Gábor, Fülöp András |
CEKK
-
Bajai NKK
|
2017. december 9. szombat |
0 - 2
|
Kiss Máté László, Cselóczki Mátyás |
Debreceni KA/A
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2017. december 9. szombat |
41 - 73
|
Lónáth László, Marton Péter |
BKGDSE
-
Nyíregyházi Kosársuli
|
2017. december 9. szombat |
25 - 115
|
Gergely Csaba, Horányi András |
Atomerőmű SE
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/B
|
2017. december 9. szombat |
81 - 56
|
|
Félegyházi TSI
-
Gödöllői SK
|
2017. december 9. szombat |
11 - 111
|
Hajagos-Kiss Hedvig, Kozma Ákos Dávid |
Zalaegerszegi KTE
-
Dávid Kornél KA/A
|
2017. december 9. szombat |
24 - 109
|
Farkas Roland, Lakos Koppány |
MTE 1904
-
Pénzügyőr SE
|
2017. december 9. szombat |
2 - 0
|
|
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2017. december 9. szombat |
100 - 36
|
Hartai Tamás, Forintos József |
DVTK-ÉLKSK Z
-
KKS
|
2017. december 9. szombat |
68 - 26
|
Domán István, Sörlei Attila |
PVSK Nemzeti Akadémia/B
-
Gyakorló DSE
|
2017. december 9. szombat |
37 - 74
|
Rózsavölgyi Alexandra, Szabó István |
Tatabányai KC
-
Török Flóris-Törekvés SE/B
|
2017. december 9. szombat |
44 - 76
|
Sebesi Gábor, Fülöp András |
Karcagi SE
-
BKGDSE
|
2017. december 9. szombat |
89 - 93
|
Gergely Csaba, Káré Gergő |
Dunaújvárosi Szitakötők
-
MTE 1904
|
2017. december 9. szombat |
1 - 1
|
Szőcs Péter, Fekete Csilla |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Csata DSE
|
2017. december 9. szombat |
30 - 100
|
Hartai Tamás, Simon Kristóf |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2017. december 9. szombat |
64 - 87
|
Káli Szabolcs, Erős Florentina |
MTK Budapest
-
Soproni Darazsak Akadémia/B
|
2017. december 9. szombat |
74 - 48
|
Tahin András, Jankovics Viktor |
Vasas Akadémia
-
Kanizsa DKK
|
2017. december 9. szombat |
78 - 80
|
Rokob Krisztián, Wischy Péter |
Kecskeméti KA/A
-
CEKK
|
2017. december 9. szombat |
2 - 0
|
Hegedűs Csaba, Cselóczki Mátyás |
KSC Szekszárd
-
Atomerőmű SE
|
2017. december 9. szombat |
108 - 31
|
|
Dávid Kornél KA/A
-
Mágusok Egyesület
|
2017. december 9. szombat |
116 - 17
|
Borovszki György, Lakos Koppány |
DVTK Akadémia/A
-
Debreceni KA/A
|
2017. december 9. szombat |
93 - 52
|
Bene Szilárd, Marton Péter |
Gödöllői SK
-
Kecskeméti KA/B
|
2017. december 9. szombat |
73 - 69
|
Tóth Mihály, Kozma Ákos Dávid |
Szentesi KK
-
Dunaújvárosi Vadkutyák
|
2017. december 9. szombat |
47 - 67
|
Kovács Gergely, Czékmán Csaba |
DVTK-ÉLKSK M
-
KKS
|
2017. december 9. szombat |
49 - 52
|
Takács Zoltán, Sörlei Attila |
Nyíregyházi Kosársuli
-
Karcagi SE
|
2017. december 9. szombat |
104 - 34
|
Káré Gergő, Horányi András |
Gyakorló DSE
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2017. december 9. szombat |
51 - 121
|
Rózsavölgyi Alexandra, Bujtor Péter |
Tapolcai Oroszlánok
-
Tatabányai KC
|
2017. december 9. szombat |
83 - 58
|
Sebesi Gábor, Fülöp András |
Csata DSE
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2017. december 9. szombat |
65 - 60
|
Simon Kristóf, Horváth Kinga |
Dunaújvárosi Vadkutyák
-
Szeged KE/B
|
2017. december 9. szombat |
49 - 140
|
Horgos Péter, Kovács Gergely |
BEAC - Újbuda KA/B
-
DVTK-ÉLKSK Z
|
2017. december 9. szombat |
49 - 76
|
Takács Zoltán, Sörlei Attila |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Széchenyi KA
|
2017. december 9. szombat |
65 - 104
|
Stánicz Péter, Erős Florentina |
Kiss Lenke KS
-
MTK Budapest
|
2017. december 9. szombat |
141 - 43
|
Jankovics Viktor, Szőts Dávid |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Vasas Akadémia
|
2017. december 9. szombat |
58 - 54
|
Hernicz Balázs, Buzai Patrik |
Bajai NKK
-
Kecskeméti KA/A
|
2017. december 9. szombat |
70 - 30
|
Kiss Máté László, Hegedűs Csaba |
MVSI Vadmacskák/A
-
DVTK Akadémia/A
|
2017. december 9. szombat |
71 - 65
|
Marton Péter, Molnár Krisztián |
Szeged KE/B
-
Szentesi KK
|
2017. december 9. szombat |
115 - 37
|
Czékmán Csaba, Horgos Péter |
Komló Sport KK
-
PVSK Nemzeti Akadémia/C
|
2017. december 10. vasárnap |
64 - 42
|
Kollár Tamás, Farkas Péter Gábor |
Radobasket
-
DVTK-ÉLKSK T
|
2017. december 10. vasárnap |
55 - 83
|
Gyurka Tamás, Novák Bence |
Szeged KE/A
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2017. december 10. vasárnap |
65 - 74
|
Kovács Csaba, Rideg László |
PVSK Nemzeti Akadémia/C
-
Dávid Kornél KA/B
|
2017. december 10. vasárnap |
29 - 76
|
Kollár Tamás, Farkas Péter Gábor |
MVSI Vadmacskák/B
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2017. december 10. vasárnap |
38 - 65
|
Gyurka Tamás, Novák Bence |
DVTK Akadémia/B
-
Szeged KE/A
|
2017. december 10. vasárnap |
59 - 54
|
Pál Szabó Sándor, Rideg László |
Dávid Kornél KA/B
-
Komló Sport KK
|
2017. december 10. vasárnap |
63 - 61
|
Kollár Tamás, Farkas Péter Gábor |
Radobasket
-
MVSI Vadmacskák/B
|
2017. december 10. vasárnap |
62 - 59
|
Belák Zoltán, Mészáros Anna |
Szolnoki Sportcentrum
-
DVTK Akadémia/B
|
2017. december 10. vasárnap |
81 - 71
|
Kovács Csaba, Pál Szabó Sándor |
DVTK-ÉLKSK T
-
DVTK-ÉLKSK Ó
|
2017. december 10. vasárnap |
92 - 74
|
Belák Zoltán, Mészáros Anna |
DVTK Akadémia/A
-
Kecskeméti KA/A
|
2018. január 13. szombat |
85 - 31
|
Domán István, Marton Péter |
Nyíregyházi Kosársuli
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. január 13. szombat |
46 - 83
|
Szőke Bence, Goldring Gergő |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Széchenyi KA
|
2018. január 13. szombat |
79 - 52
|
Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs |
Vasas Akadémia
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. január 13. szombat |
80 - 63
|
Szőts Dávid, Komlódi Benedek |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Gyakorló DSE
|
2018. január 13. szombat |
129 - 52
|
Zahorán Kitti Mária, Szőcs Béla |
Csata DSE
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. január 13. szombat |
53 - 23
|
Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston |
Kiss Lenke KS
-
DVTK Akadémia/B
|
2018. január 13. szombat |
132 - 32
|
Domán István, Marton Péter |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Kanizsa DKK
|
2018. január 13. szombat |
58 - 62
|
Magyari Tibor, Németh András |
KSC Szekszárd
-
Bajai NKK
|
2018. január 13. szombat |
107 - 62
|
Komáromi Péter, Hegedűs Csaba |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. január 13. szombat |
64 - 52
|
Koncsek Balázs, Uzonyi Zalán |
Debreceni KA/A
-
MTK Budapest
|
2018. január 13. szombat |
58 - 46
|
Szőts Dávid, Komlódi Benedek |
Szolnoki Sportcentrum
-
Atomerőmű SE
|
2018. január 13. szombat |
51 - 67
|
Drenyovszki Dániel, Rideg László |
DVTK Akadémia/B
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. január 13. szombat |
40 - 121
|
Bene Szilárd, Marton Péter |
Kanizsa DKK
-
Csata DSE
|
2018. január 13. szombat |
45 - 102
|
Wischy Péter, Herczeg Ágoston |
Bajai NKK
-
Nyíregyházi Kosársuli
|
2018. január 13. szombat |
66 - 49
|
Komáromi Péter, Hegedűs Csaba |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2018. január 13. szombat |
32 - 89
|
Koncsek Balázs, Uzonyi Zalán |
MTK Budapest
-
Vasas Akadémia
|
2018. január 13. szombat |
25 - 90
|
Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Atomerőmű SE
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. január 13. szombat |
27 - 102
|
Szőcs Béla, Rideg László |
Szolnoki Sportcentrum
-
Gyakorló DSE
|
2018. január 13. szombat |
76 - 86
|
Drenyovszki Dániel, Mile Gábor |
Kiss Lenke KS
-
Kecskeméti KA/A
|
2018. január 13. szombat |
118 - 40
|
Lónáth László, Bene Szilárd |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. január 13. szombat |
44 - 49
|
Magyari Tibor, Németh András |
KSC Szekszárd
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. január 13. szombat |
62 - 83
|
Szőke Bence, Goldring Gergő |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Széchenyi KA
|
2018. január 13. szombat |
50 - 84
|
Lovász Balázs, Uzonyi Zalán |
Debreceni KA/A
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. január 13. szombat |
46 - 76
|
Tahin András, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Vasas Akadémia
-
Debreceni KA/A
|
2018. január 14. vasárnap |
85 - 43
|
Bujtor Péter, Horváth Kinga |
Gyakorló DSE
-
Atomerőmű SE
|
2018. január 14. vasárnap |
75 - 66
|
Kovács Csaba, Szpiró Balázs |
Kecskeméti KA/A
-
DVTK Akadémia/B
|
2018. január 14. vasárnap |
62 - 40
|
Domán István, Jobbágy István |
MVSI Vadmacskák/A
-
Kanizsa DKK
|
2018. január 14. vasárnap |
67 - 59
|
Kovács Zoltán Sop, Wischy Péter |
Széchenyi KA
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. január 14. vasárnap |
81 - 43
|
Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs |
Nyíregyházi Kosársuli
-
KSC Szekszárd
|
2018. január 14. vasárnap |
34 - 106
|
Szőke Bence, Goldring Gergő |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Szolnoki Sportcentrum
|
2018. január 14. vasárnap |
90 - 42
|
Szőcs Béla, Mile Gábor |
DVTK Akadémia/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. január 14. vasárnap |
80 - 63
|
Domán István, Jobbágy István |
Csata DSE
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. január 14. vasárnap |
62 - 34
|
Magyari Tibor, Németh András |
Dávid Kornél KA/A
-
Bajai NKK
|
2018. január 14. vasárnap |
81 - 67
|
Komáromi Péter, Hegedűs Csaba |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. január 14. vasárnap |
75 - 48
|
Koncsek Balázs, Uzonyi Zalán |
BEAC - Újbuda KA/A
-
MTK Budapest
|
2018. január 14. vasárnap |
77 - 31
|
Bujtor Péter, Horváth Kinga |
Kanizsa DKK
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. február 10. szombat |
99 - 68
|
Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. február 10. szombat |
61 - 55
|
Kapros Roland, Sebestyén Richárd |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Széchenyi KA
|
2018. február 10. szombat |
69 - 60
|
Kozma Balázs, Szőts Dávid |
KSC Szekszárd
-
Atomerőmű SE
|
2018. február 10. szombat |
122 - 38
|
|
Gyakorló DSE
-
Bajai NKK
|
2018. február 10. szombat |
36 - 115
|
Fekete Csaba, Hegedűs Csaba |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Kecskeméti KA/A
|
2018. február 10. szombat |
73 - 36
|
Szőke Bence, Goldring Gergő |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. február 10. szombat |
67 - 80
|
Béndek Gábor, Lovas Péter |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Vasas Akadémia
|
2018. február 10. szombat |
54 - 51
|
Kapros Roland, Sebestyén Richárd |
Csata DSE
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. február 10. szombat |
62 - 33
|
Kozma Balázs, Szőts Dávid |
Kiss Lenke KS
-
Debreceni KA/A
|
2018. február 10. szombat |
91 - 41
|
|
Kecskeméti KA/A
-
Gyakorló DSE
|
2018. február 10. szombat |
62 - 46
|
Csallóközi Gábor, Goldring Gergő |
DVTK Akadémia/A
-
Kanizsa DKK
|
2018. február 10. szombat |
82 - 78
|
Szalai Zsolt, Horváth Alajos |
Vasas Akadémia
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. február 10. szombat |
69 - 55
|
Magyar Zoltán, Szentpáli-Gavallér Csaba |
MVSI Vadmacskák/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2018. február 10. szombat |
59 - 75
|
Matics Sándor, Komlódi Benedek |
Debreceni KA/A
-
KSC Szekszárd
|
2018. február 10. szombat |
42 - 70
|
|
Csata DSE
-
Széchenyi KA
|
2018. február 10. szombat |
58 - 46
|
Matics Sándor, Komlódi Benedek |
Kiss Lenke KS
-
Atomerőmű SE
|
2018. február 10. szombat |
87 - 47
|
|
BEAC - Újbuda KA/A
-
Bajai NKK
|
2018. február 10. szombat |
103 - 79
|
Fekete Csaba, Hegedűs Csaba |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. február 10. szombat |
78 - 66
|
Lovas Péter, Béndek Gábor |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. február 10. szombat |
82 - 63
|
Magyar Zoltán, Szentpáli-Gavallér Csaba |
Széchenyi KA
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. február 11. vasárnap |
44 - 61
|
Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László |
Atomerőmű SE
-
Debreceni KA/A
|
2018. február 11. vasárnap |
41 - 75
|
|
Bajai NKK
-
Kecskeméti KA/A
|
2018. február 11. vasárnap |
74 - 48
|
Szőke Bence, Hegedűs Csaba |
Dávid Kornél KA/A
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. február 11. vasárnap |
65 - 71
|
Béndek Gábor, Lovas Péter |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Vasas Akadémia
|
2018. február 11. vasárnap |
49 - 79
|
Simon Kristóf, Forintos József |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. február 11. vasárnap |
41 - 59
|
Simon Kristóf, Forintos József |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Csata DSE
|
2018. február 11. vasárnap |
33 - 57
|
Rózsavölgyi Alexandra, Zádeczki Donát László |
KSC Szekszárd
-
Kiss Lenke KS
|
2018. február 11. vasárnap |
96 - 70
|
|
Gyakorló DSE
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. február 11. vasárnap |
21 - 79
|
Csallóközi Gábor, Fekete Csaba |
Kanizsa DKK
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. február 11. vasárnap |
81 - 68
|
Horváth Alajos, Szalai Zsolt |
MVSI Vadmacskák/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. március 3. szombat |
81 - 55
|
Domán István, Jobbágy István |
Csata DSE
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. március 3. szombat |
86 - 46
|
Rózsavölgyi Alexandra, Steiner Máté |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. március 3. szombat |
77 - 48
|
Szőcs Péter, Horváth Andreász |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. március 3. szombat |
75 - 62
|
Szőcs Péter, Borsos Miklós |
Kanizsa DKK
-
Kiss Lenke KS
|
2018. március 3. szombat |
74 - 70
|
Domán István, Jobbágy István |
DVTK Akadémia/A
-
Bajai NKK
|
2018. március 3. szombat |
91 - 31
|
Rózsavölgyi Alexandra, Steiner Máté |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
KSC Szekszárd
|
2018. március 3. szombat |
62 - 59
|
|
Széchenyi KA
-
Vasas Akadémia
|
2018. március 3. szombat |
70 - 67
|
|
BEAC - Újbuda KA/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2018. március 3. szombat |
74 - 106
|
Szőcs Péter, Borsos Miklós |
Kiss Lenke KS
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. március 3. szombat |
67 - 68
|
Domán István, Marton Péter |
Bajai NKK
-
Csata DSE
|
2018. március 3. szombat |
24 - 118
|
Gruber Nikolett, Bujtor Péter |
DVTK Akadémia/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. március 3. szombat |
67 - 62
|
Gruber Nikolett, Bujtor Péter |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. március 3. szombat |
73 - 60
|
Szőcs Péter, Borsos Miklós |
Kanizsa DKK
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. március 3. szombat |
72 - 71
|
Lónáth László, Marton Péter |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Bajai NKK
|
2018. március 4. vasárnap |
89 - 31
|
Tahin András, Szőts Dávid |
Dávid Kornél KA/A
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. március 4. vasárnap |
61 - 76
|
Szőcs Péter, Borsos Miklós |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. március 4. vasárnap |
86 - 71
|
Lónáth László, Marton Péter |
Széchenyi KA
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. március 4. vasárnap |
87 - 69
|
|
Csata DSE
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. március 4. vasárnap |
75 - 32
|
Tahin András, Szőts Dávid |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. március 4. vasárnap |
74 - 53
|
Pécsi Zsolt, Koller István |
MVSI Vadmacskák/A
-
Kanizsa DKK
|
2018. március 4. vasárnap |
87 - 71
|
Marton Péter, Jobbágy István |
Vasas Akadémia
-
KSC Szekszárd
|
2018. március 4. vasárnap |
91 - 74
|
|
KSC Szekszárd
-
Széchenyi KA
|
2018. március 4. vasárnap |
83 - 90
|
|
Vasas Akadémia
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. március 4. vasárnap |
52 - 34
|
|
MVSI Vadmacskák/A
-
Vasas Akadémia
|
2018. március 24. szombat |
40 - 66
|
Horváth Kinga, Sebestyén Richárd |
Széchenyi KA
-
Kanizsa DKK
|
2018. március 24. szombat |
84 - 58
|
Bács Csaba, Kokas Sándor |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
KSC Szekszárd
|
2018. március 24. szombat |
80 - 86
|
Péter Csaba, Fodor Sándor Balázs |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. március 24. szombat |
70 - 68
|
Domokos Lörinc, Propszt Amanda |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Bajai NKK
|
2018. március 24. szombat |
106 - 44
|
Szalóki Bence, Téczely Roland |
Csata DSE
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. március 24. szombat |
61 - 30
|
Horváth Kinga, Sebestyén Richárd |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. március 24. szombat |
65 - 48
|
Bács Csaba, Kokas Sándor |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. március 24. szombat |
46 - 59
|
Sági Zoltán, Danka Péter |
Bajai NKK
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. március 24. szombat |
48 - 101
|
Domokos Lörinc, Propszt Amanda |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. március 24. szombat |
52 - 35
|
Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor |
DVTK Akadémia/A
-
Széchenyi KA
|
2018. március 24. szombat |
68 - 66
|
Bács Csaba, Marton Péter |
Dávid Kornél KA/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. március 24. szombat |
69 - 81
|
Péter Csaba, Fodor Sándor Balázs |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
KSC Szekszárd
|
2018. március 24. szombat |
52 - 69
|
Sági Zoltán, Danka Péter |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. március 24. szombat |
92 - 63
|
Szalóki Bence, Téczely Roland |
Csata DSE
-
Vasas Akadémia
|
2018. március 24. szombat |
71 - 29
|
Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Kanizsa DKK
|
2018. március 24. szombat |
83 - 79
|
Kokas Sándor, Marton Péter |
KSC Szekszárd
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. március 25. vasárnap |
68 - 45
|
Sági Zoltán, Danka Péter |
Kiss Lenke KS
-
Bajai NKK
|
2018. március 25. vasárnap |
84 - 55
|
Szalóki Bence, Téczely Roland |
Vasas Akadémia
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. március 25. vasárnap |
30 - 42
|
Simon Kristóf, Szőts Dávid |
Kanizsa DKK
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. március 25. vasárnap |
72 - 76
|
Kokas Sándor, Marton Péter |
Széchenyi KA
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2018. március 25. vasárnap |
54 - 72
|
Marton Péter, Kokas Sándor |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. március 25. vasárnap |
65 - 46
|
Bálind Attila, Fodor Sándor Balázs |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. március 25. vasárnap |
78 - 64
|
Szabó Gábor, Keresztes Tamás |
MVSI Vadmacskák/A
-
Csata DSE
|
2018. március 25. vasárnap |
23 - 69
|
Simon Kristóf, Szőts Dávid |
Vasas Akadémia
-
KSC Szekszárd
|
2018. április 14. szombat |
79 - 58
|
Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor |
Széchenyi KA
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. április 14. szombat |
101 - 58
|
Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. április 14. szombat |
82 - 50
|
Simon Kristóf, Balogh Kristóf |
Kanizsa DKK
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. április 14. szombat |
83 - 85
|
Rózsavölgyi Alexandra, Csoma Viktor |
MVSI Vadmacskák/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. április 14. szombat |
55 - 54
|
Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
Csata DSE
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. április 14. szombat |
76 - 45
|
Simon Kristóf, Balogh Kristóf |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Vasas Akadémia
|
2018. április 14. szombat |
37 - 91
|
Horváth Kinga, Szőts Dávid |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Széchenyi KA
|
2018. április 14. szombat |
64 - 107
|
Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2018. április 14. szombat |
53 - 59
|
Gruber Nikolett, Paulus Bence Máté |
Kanizsa DKK
-
KSC Szekszárd
|
2018. április 14. szombat |
74 - 78
|
Horváth Kinga, Szőts Dávid |
MVSI Vadmacskák/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. április 14. szombat |
59 - 73
|
Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs |
Csata DSE
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. április 14. szombat |
104 - 32
|
Gruber Nikolett, Paulus Bence Máté |
KSC Szekszárd
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. április 15. vasárnap |
84 - 82
|
Gruber Nikolett, Balogh Kristóf |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. április 15. vasárnap |
75 - 84
|
Bálind Attila, Farkas Péter Gábor |
DVTK Akadémia/A
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. április 15. vasárnap |
44 - 59
|
Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor |
Széchenyi KA
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. április 15. vasárnap |
82 - 67
|
Fleischmann Krisztián, Lovász Balázs |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Csata DSE
|
2018. április 15. vasárnap |
35 - 91
|
Rózsavölgyi Alexandra, Jankovics Viktor |
Vasas Akadémia
-
Kanizsa DKK
|
2018. április 15. vasárnap |
76 - 60
|
Gruber Nikolett, Balogh Kristóf |
MVSI Vadmacskák/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 10. csütörtök |
95 - 57
|
Földesi Marcell, Lovas Dávid |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Vasas Akadémia
|
2018. május 10. csütörtök |
58 - 50
|
Stoller Balázs, Koller István |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. május 10. csütörtök |
96 - 55
|
Vajda Balázs, Steiner Máté |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. május 10. csütörtök |
64 - 78
|
Sándor Ivett, Mészáros Anna |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Bajai NKK
|
2018. május 10. csütörtök |
96 - 62
|
Matics Sándor, Gere Kálmán |
Csata DSE
-
KSC Szekszárd
|
2018. május 10. csütörtök |
91 - 43
|
Téczely Roland, Horváth Kinga |
Kanizsa DKK
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. május 10. csütörtök |
103 - 56
|
Paulus Bence Máté, Bujtor Péter |
DVTK Akadémia/A
-
Széchenyi KA
|
2018. május 10. csütörtök |
71 - 74
|
Szőts Dávid, Forintos József |
Soproni Darazsak Akadémia/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. május 10. csütörtök |
67 - 72
|
Steiner Máté, Horváth Kinga |
MVSI Vadmacskák/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. május 10. csütörtök |
80 - 65
|
Földesi Marcell, Mészáros Anna |
Vasas Akadémia
-
Zsíros Akadémia Kőbánya
|
2018. május 10. csütörtök |
60 - 78
|
Téczely Roland, Stoller Balázs |
Kiss Lenke KS
-
BEAC - Újbuda KA/A
|
2018. május 10. csütörtök |
65 - 98
|
Sándor Ivett, Lovas Dávid |
Dávid Kornél KA/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. május 11. péntek |
41 - 77
|
Paulus Bence Máté, Matics Sándor |
Széchenyi KA
-
Csata DSE
|
2018. május 11. péntek |
35 - 75
|
Forintos József, Steiner Máté |
DVTK Akadémia/A
-
KSC Szekszárd
|
2018. május 11. péntek |
72 - 65
|
Szőts Dávid, Horváth Kinga |
Kanizsa DKK
-
Bajai NKK
|
2018. május 11. péntek |
95 - 50
|
Gere Kálmán, Bujtor Péter |
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
-
Vasas Akadémia
|
2018. május 11. péntek |
61 - 69
|
Stoller Balázs, Vajda Balázs |
Török Flóris-Törekvés SE/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 11. péntek |
89 - 86
|
Sándor Ivett, Lovas Dávid |
BEAC - Újbuda KA/A
-
MVSI Vadmacskák/A
|
2018. május 11. péntek |
56 - 70
|
Földesi Marcell, Mészáros Anna |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. május 11. péntek |
77 - 72
|
Téczely Roland, Koller István |
KSC Szekszárd
-
Széchenyi KA
|
2018. május 11. péntek |
64 - 86
|
Szőts Dávid, Forintos József |
Bajai NKK
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. május 11. péntek |
2 - 0
|
Bujtor Péter, Matics Sándor |
Csata DSE
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. május 11. péntek |
96 - 31
|
Koller István, Vajda Balázs |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Kanizsa DKK
|
2018. május 11. péntek |
67 - 82
|
Gere Kálmán, Paulus Bence Máté |
Vasas Akadémia
-
KSC Szekszárd
|
2018. május 12. szombat |
70 - 59
|
Szőts Dávid, Koller István |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Dávid Kornél KA/A
|
2018. május 12. szombat |
2 - 0
|
Gere Kálmán, Paulus Bence Máté |
Bajai NKK
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 12. szombat |
58 - 82
|
Sándor Ivett, Lovas Dávid |
DVTK Akadémia/A
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. május 12. szombat |
79 - 58
|
Stoller Balázs, Vajda Balázs |
MVSI Vadmacskák/A
-
PVSK Nemzeti Akadémia/A
|
2018. május 12. szombat |
77 - 65
|
Földesi Marcell, Bujtor Péter |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Széchenyi KA
|
2018. május 12. szombat |
72 - 69
|
Téczely Roland, Forintos József |
Kanizsa DKK
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. május 12. szombat |
82 - 75
|
Matics Sándor, Mészáros Anna |
Csata DSE
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. május 12. szombat |
62 - 46
|
Horváth Kinga, Steiner Máté |
Dávid Kornél KA/A
-
Bajai NKK
|
2018. május 13. vasárnap |
0 - 2
|
Sándor Ivett, Paulus Bence Máté |
KSC Szekszárd
-
Kosárlabda Akadémia Pécs/A
|
2018. május 13. vasárnap |
87 - 54
|
Vajda Balázs, Steiner Máté |
Vasas Akadémia
-
DVTK Akadémia/A
|
2018. május 13. vasárnap |
77 - 64
|
Forintos József, Horváth Kinga |
BEAC - Újbuda KA/A
-
Kiss Lenke KS
|
2018. május 13. vasárnap |
99 - 57
|
Lovas Dávid, Gere Kálmán |
Széchenyi KA
-
Soproni Darazsak Akadémia/A
|
2018. május 13. vasárnap |
64 - 66
|
Szőts Dávid, Stoller Balázs |
PVSK Nemzeti Akadémia/A
-
Török Flóris-Törekvés SE/A
|
2018. május 13. vasárnap |
61 - 75
|
Bujtor Péter, Mészáros Anna |
Zsíros Akadémia Kőbánya
-
Csata DSE
|
2018. május 13. vasárnap |
54 - 78
|
Téczely Roland, Koller István |
MVSI Vadmacskák/A
-
Kanizsa DKK
|
2018. május 13. vasárnap |
73 - 74
|
Matics Sándor, Földesi Marcell |