Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2023/2024
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Woolridge Ryan Nicholas

Woolridge

Ryan Nicholas
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 19 36.53
2 Locke Noah Jamei

Locke

Noah Jamei
2 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 36.52
3 Drenovac Dorde

Drenovac

Dorde
3 DEAC DEAC 21 35.24
4 Nicholson Kassim Juan

Nicholson

Kassim Juan
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 34.13
5 Abell Remy

Abell

Remy
2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 33.81
6 Hicks Tony Hollis

Hicks

Tony Hollis
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 21 33.57
7 Bogues Jr Shannon

Bogues Jr

Shannon
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 33.52
8 Tolbert Iii Anderson Sage

Tolbert Iii

Anderson Sage
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 33.21
9 Chambers Siyani Tahir

Chambers

Siyani Tahir
1 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 32.91
10 Williamson Andre Marcell

Williamson

Andre Marcell
4 DEAC DEAC 21 32.52
11 Gholston Deandre

Gholston

Deandre
2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 32.40
12 Nichols David Christopher

Nichols

David Christopher
1 Sopron KC Sopron KC 21 32.14
13 Edwin Deon Javern

Edwin

Deon Javern
1 DEAC DEAC 21 32.14
14 Durmo Ibrahim

Durmo

Ibrahim
3-4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 31.81
15 Manjgafic Fahrudin

Manjgafic

Fahrudin
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 18 31.72
16 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3-4 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 31.57
17 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 31.52
18 Riddley Kyle Destin

Riddley

Kyle Destin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 31.35
19 White Maliek Azziek

White

Maliek Azziek
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 18 30.67
20 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 30.57
21 Henry Jalen Joseph

Henry

Jalen Joseph
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 30.14
22 Morgan Malik Julian

Morgan

Malik Julian
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 19 30.11
23 Thomas Dustin De Wayne

Thomas

Dustin De Wayne
4 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 30.05
24 Brown Isiah Gerald

Brown

Isiah Gerald
2-1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 19 29.84
25 Ihring Mario

Ihring

Mario
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 29.75
26 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
2 DEAC DEAC 20 29.75
27 Sinik Marko

Sinik

Marko
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 29.62
28 Ostojic Danilo

Ostojic

Danilo
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 29.17
29 Griffin Dayon Lynn

Griffin

Dayon Lynn
2-3 Sopron KC Sopron KC 20 29.00
30 Eaddy Tahj Jerome

Eaddy

Tahj Jerome
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 15 29.00
31 Thomas Khalid Lethaniel

Thomas

Khalid Lethaniel
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 17 28.82
32 Dokovic Ilija

Dokovic

Ilija
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 28.65
33 Jackson Jr. Ronald Eugene

Jackson Jr.

Ronald Eugene
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 20 28.10
34 Dogo Nicola

Dogo

Nicola
3-4 Egis Körmend Egis Körmend 18 28.00
35 Philmore Isaiah Lemart

Philmore

Isaiah Lemart
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 27.95
36 Eads Iii James

Eads Iii

James
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 27.91
37 Da Silva Tulio Henrique

Da Silva

Tulio Henrique
4-5 Sopron KC Sopron KC 21 27.52
38 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 16 27.00
39 Dickey III James L

Dickey III

James L
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 20 26.85
40 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 19 26.42
41 Archibald Amorie Anthony

Archibald

Amorie Anthony
1-2 Sopron KC Sopron KC 12 26.33
42 Clay Jr Ardarryl Lajuane

Clay Jr

Ardarryl Lajuane
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 11 26.00
43 Wright Jr. Keith Andre

Wright Jr.

Keith Andre
5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 25.95
44 Nikolic Nemanja

Nikolic

Nemanja
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 25.86
45 Luzaic Milan

Luzaic

Milan
1-2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 25.71
46 Meleg Gergő Zoárd

Meleg

Gergő Zoárd
4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 13 25.54
47 Polutak Imran

Polutak

Imran
5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 21 24.91
48 Tiby Matthew James

Tiby

Matthew James
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 24.91
49 Buljevic Lovro

Buljevic

Lovro
5 DEAC DEAC 21 24.71
50 Lekunas Tomas

Lekunas

Tomas
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 24.67
51 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 24.62
52 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 18 23.61
53 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 20 23.60
54 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 23.30
55 Bazsó Brúnó Tamás

Bazsó

Brúnó Tamás
3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 23.25
56 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 23.00
57 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 17 22.94
58 Wiggins Demajeo Willie

Wiggins

Demajeo Willie
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 14 22.64
59 Pallai Tamás Ottó

Pallai

Tamás Ottó
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 18 22.56
60 Mishula Oleksandr

Mishula

Oleksandr
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 22.30
61 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 16 22.13
62 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 22.00
63 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 21.91
64 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 21.62
65 Keller Iván

Keller

Iván
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 21 21.57
66 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 16 21.56
67 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 21.48
68 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 20 21.45
69 Roberts Anthony Joshua

Roberts

Anthony Joshua
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 12 21.42
70 Ruják András Baldvin

Ruják

András Baldvin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 21.30
71 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 21.00
72 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 19 20.90
73 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 20.52
74 Paár Márk

Paár

Márk
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 18 20.50
75 Wooten Kenneth Dwayne

Wooten

Kenneth Dwayne
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 20.33
76 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 19.71
77 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Sopron KC Sopron KC 20 19.60
78 Lawrence Kimani

Lawrence

Kimani
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 11 19.27
79 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 18.86
80 Koprivica Milos

Koprivica

Milos
5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 19 18.79
81 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 18.67
82 Jordano Antonio

Jordano

Antonio
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 18.48
83 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 18.38
84 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 20 18.25
85 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 17.60
86 Meszlényi Róbert Vilmos

Meszlényi

Róbert Vilmos
1-2 Sopron KC Sopron KC 21 17.38
87 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2-1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 17.29
88 Pot Stefan

Pot

Stefan
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 17.05
89 Buckles Rakeem Jamal

Buckles

Rakeem Jamal
4 DEAC DEAC 11 16.91
90 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 16.50
91 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 18 16.33
92 Radics Gerzson

Radics

Gerzson
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 16.31
93 Csendes Péter

Csendes

Péter
1 Sopron KC Sopron KC 21 16.24
94 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 19 15.79
95 Scherer Bálint André

Scherer

Bálint André
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 15.67
96 Kass Balázs

Kass

Balázs
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 15.38
97 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 19 14.74
98 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 15 14.73
99 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 19 14.63
100 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 14 14.50
101 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
1 DEAC DEAC 19 14.47
102 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 14.00
103 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 13.95
104 Csátaljay Péter

Csátaljay

Péter
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 13.53
105 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 13.50
106 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
1 DEAC DEAC 11 13.18
107 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 11 12.73
108 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 12.70
109 Tóth Barna

Tóth

Barna
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18 12.56
110 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 19 12.21
111 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 15 12.20
112 Takács Milán

Takács

Milán
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 12.10
113 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 20 12.00
114 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 14 11.00
115 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 20 10.70
116 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 20 10.60
117 Lados Erik Botond

Lados

Erik Botond
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 19 10.58
118 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 21 10.57
119 Krivacevic Markó

Krivacevic

Markó
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 10.50
120 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
1 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 20 10.50
121 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 18 10.44
122 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
3 DEAC DEAC 13 9.62
123 Herger Salamon

Herger

Salamon
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 20 9.60
124 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 9.21
125 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 16 9.06
126 Balogh Máté

Balogh

Máté
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 8.76
127 Fazekas Csaba Balázs

Fazekas

Csaba Balázs
2-3 Sopron KC Sopron KC 16 7.63
128 Puska Bence

Puska

Bence
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 18 7.56
129 Kékesi Kolos

Kékesi

Kolos
2-1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 11 6.73
130 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18 6.50
131 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
1 Egis Körmend Egis Körmend 11 6.46

Vármegyei szövetségek