Ranglisták - Tippmix Férfi NB I. A - 2023/2024
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Dickey III James L

Dickey III

James L
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 20 7.75
2 Durmo Ibrahim

Durmo

Ibrahim
3-4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 7.24
3 Henry Jalen Joseph

Henry

Jalen Joseph
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 6.76
4 Williamson Andre Marcell

Williamson

Andre Marcell
4 DEAC DEAC 21 6.62
5 Thomas Khalid Lethaniel

Thomas

Khalid Lethaniel
4-5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 17 6.00
6 Tolbert Iii Anderson Sage

Tolbert Iii

Anderson Sage
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 19 5.79
7 Bognár Kristóf

Bognár

Kristóf
4-5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 5.71
8 Woolridge Ryan Nicholas

Woolridge

Ryan Nicholas
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 19 5.68
9 Nicholson Kassim Juan

Nicholson

Kassim Juan
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 15 5.40
10 Barnett Jordan Kahlil

Barnett

Jordan Kahlil
3-4 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 5.19
11 Tiby Matthew James

Tiby

Matthew James
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 4.81
12 Keller Ákos

Keller

Ákos
5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 4.76
13 Jackson Jr. Ronald Eugene

Jackson Jr.

Ronald Eugene
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 20 4.75
14 Lekunas Tomas

Lekunas

Tomas
4 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 12 4.75
15 Lukács Norbert

Lukács

Norbert
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 16 4.69
16 Wright Jr. Keith Andre

Wright Jr.

Keith Andre
5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 19 4.68
17 Lake De'Quon

Lake

De'Quon
5 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 4.67
18 Da Silva Tulio Henrique

Da Silva

Tulio Henrique
4-5 Sopron KC Sopron KC 21 4.67
19 Hicks Tony Hollis

Hicks

Tony Hollis
1 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 21 4.62
20 Dogo Nicola

Dogo

Nicola
3-4 Egis Körmend Egis Körmend 18 4.56
21 Edwin Deon Javern

Edwin

Deon Javern
1 DEAC DEAC 21 4.52
22 Thomas Dustin De Wayne

Thomas

Dustin De Wayne
4 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 4.38
23 Karahodzic Kemal

Karahodzic

Kemal
5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 20 4.35
24 Buljevic Lovro

Buljevic

Lovro
5 DEAC DEAC 21 4.33
25 Wiggins Demajeo Willie

Wiggins

Demajeo Willie
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 14 4.21
26 Wooten Kenneth Dwayne

Wooten

Kenneth Dwayne
4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 12 4.17
27 Meleg Gergő Zoárd

Meleg

Gergő Zoárd
4 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 13 4.15
28 Manjgafic Fahrudin

Manjgafic

Fahrudin
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 18 4.11
29 Ostojic Danilo

Ostojic

Danilo
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 18 4.06
30 Polutak Imran

Polutak

Imran
5 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 21 3.67
31 Filipovic Stefan

Filipovic

Stefan
4-5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 3.67
32 Drenovac Dorde

Drenovac

Dorde
3 DEAC DEAC 21 3.62
33 Nikolic Nemanja

Nikolic

Nemanja
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 3.57
34 White Maliek Azziek

White

Maliek Azziek
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 18 3.56
35 Morgan Malik Julian

Morgan

Malik Julian
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 19 3.53
36 Chambers Siyani Tahir

Chambers

Siyani Tahir
1 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 3.52
37 Roberts Anthony Joshua

Roberts

Anthony Joshua
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 12 3.50
38 Griffin Dayon Lynn

Griffin

Dayon Lynn
2-3 Sopron KC Sopron KC 20 3.40
39 Gholston Deandre

Gholston

Deandre
2-3 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 3.25
40 Bogues Jr Shannon

Bogues Jr

Shannon
2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 3.24
41 Pongó Marcell

Pongó

Marcell
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 3.24
42 Durázi Krisztofer

Durázi

Krisztofer
4-5 Egis Körmend Egis Körmend 18 3.22
43 Dramicanin Rastko

Dramicanin

Rastko
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 19 3.21
44 Lawrence Kimani

Lawrence

Kimani
4-5 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 11 3.18
45 Nichols David Christopher

Nichols

David Christopher
1 Sopron KC Sopron KC 21 3.14
46 Philmore Isaiah Lemart

Philmore

Isaiah Lemart
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 3.10
47 Archibald Amorie Anthony

Archibald

Amorie Anthony
1-2 Sopron KC Sopron KC 12 3.08
48 Révész Ádám

Révész

Ádám
5 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 19 2.90
49 Abell Remy

Abell

Remy
2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 2.86
50 Dokovic Ilija

Dokovic

Ilija
1-2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 2.85
51 Ihring Mario

Ihring

Mario
1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 16 2.81
52 Riddley Kyle Destin

Riddley

Kyle Destin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 2.80
53 Keller Iván

Keller

Iván
3 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 21 2.76
54 Zsíros Péter

Zsíros

Péter
4 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 2.76
55 Sinik Marko

Sinik

Marko
1 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 2.76
56 Locke Noah Jamei

Locke

Noah Jamei
2 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 2.71
57 Pot Stefan

Pot

Stefan
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 2.62
58 Perl Zoltán

Perl

Zoltán
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 2.60
59 Bazsó Brúnó Tamás

Bazsó

Brúnó Tamás
3 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 2.50
60 Luzaic Milan

Luzaic

Milan
1-2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 14 2.50
61 Koprivica Milos

Koprivica

Milos
5 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 19 2.42
62 Németh Ákos

Németh

Ákos
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 2.40
63 Tóth Ádám

Tóth

Ádám
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 2.40
64 Kucsera Dániel

Kucsera

Dániel
3-4 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 20 2.40
65 Brown Isiah Gerald

Brown

Isiah Gerald
2-1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 19 2.37
66 Buckles Rakeem Jamal

Buckles

Rakeem Jamal
4 DEAC DEAC 11 2.36
67 Clay Jr Ardarryl Lajuane

Clay Jr

Ardarryl Lajuane
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 11 2.36
68 Bogdán Benedek

Bogdán

Benedek
4 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 19 2.32
69 Barac Boris

Barac

Boris
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 2.20
70 Eads Iii James

Eads Iii

James
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 2.19
71 Mishula Oleksandr

Mishula

Oleksandr
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 20 2.15
72 Vojvoda Dávid

Vojvoda

Dávid
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 2.10
73 Benke Szilárd

Benke

Szilárd
2-3 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 16 2.00
74 Molnár Márton

Molnár

Márton
5 Sopron KC Sopron KC 20 2.00
75 Ruják András Baldvin

Ruják

András Baldvin
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 20 2.00
76 Krnjajski Boris

Krnjajski

Boris
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 21 1.91
77 Mócsán Bálint

Mócsán

Bálint
2 DEAC DEAC 20 1.90
78 Pallai Tamás Ottó

Pallai

Tamás Ottó
2 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 18 1.89
79 Eaddy Tahj Jerome

Eaddy

Tahj Jerome
1-2 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 15 1.87
80 Pongó Máté

Pongó

Máté
1 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 21 1.86
81 Scherer Bálint André

Scherer

Bálint André
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 1.86
82 Ivkovic Milán

Ivkovic

Milán
3 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 21 1.67
83 Gáspár Mátyás

Gáspár

Mátyás
4 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 16 1.63
84 Sitku Márton

Sitku

Márton
3-4 Sopron KC Sopron KC 21 1.62
85 Paár Márk

Paár

Márk
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 18 1.61
86 Balsay Ádám

Balsay

Ádám
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 18 1.61
87 Krivacevic Markó

Krivacevic

Markó
4-5 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 20 1.60
88 Radics Gerzson

Radics

Gerzson
2-3 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 13 1.54
89 Peringer Balázs

Peringer

Balázs
5 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 1.50
90 Takács Kristóf

Takács

Kristóf
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 20 1.50
91 Géringer Gergő

Géringer

Gergő
3-4 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 14 1.50
92 Kerpel-Fronius Gáspár

Kerpel-Fronius

Gáspár
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 21 1.43
93 Tanoh Dez András

Tanoh Dez

András
2-1 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 1.38
94 Ságodi Róbert

Ságodi

Róbert
1 DEAC DEAC 11 1.36
95 Kovács Benedek Máté

Kovács

Benedek Máté
3-4 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 14 1.36
96 Wittmann Krisztián

Wittmann

Krisztián
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 19 1.26
97 Meszlényi Róbert Vilmos

Meszlényi

Róbert Vilmos
1-2 Sopron KC Sopron KC 21 1.24
98 Reizinger Máté

Reizinger

Máté
2 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 1.20
99 Ferencz Csaba

Ferencz

Csaba
2-3 Egis Körmend Egis Körmend 17 1.18
100 Szőke Bálint

Szőke

Bálint
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 11 1.18
101 Szabadfi Márk

Szabadfi

Márk
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 19 1.16
102 Mucza Tamás

Mucza

Tamás
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 21 1.10
103 Dorogi Gergő

Dorogi

Gergő
4-5 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 20 1.10
104 Rudner Gábor

Rudner

Gábor
3 NHSZ-Szolnoki Olajbányász NHSZ-Szolnoki Olajbányász 15 1.07
105 Herger Salamon

Herger

Salamon
5 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 20 1.05
106 Hajdu Péter Márton

Hajdu

Péter Márton
3-4 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 20 1.00
107 Csendes Péter

Csendes

Péter
1 Sopron KC Sopron KC 21 1.00
108 Kovács Péter

Kovács

Péter
2 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 16 1.00
109 Balogh Szilárd

Balogh

Szilárd
1 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 19 1.00
110 Hőgye Patrik

Hőgye

Patrik
1 DEAC DEAC 19 0.95
111 Takács Milán

Takács

Milán
2-3 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 0.95
112 Jordano Antonio

Jordano

Antonio
2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 21 0.95
113 Tóth Barna

Tóth

Barna
1-2 Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét Duna Aszfalt-DTKH Kecskemét 18 0.94
114 Puska Bence

Puska

Bence
3 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 18 0.94
115 Kass Balázs

Kass

Balázs
1-2 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 0.91
116 Balogh Máté

Balogh

Máté
4-5 Arconic-Alba Fehérvár Arconic-Alba Fehérvár 21 0.91
117 Kovács Ákos

Kovács

Ákos
1-2 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 17 0.88
118 Cohill Eric Edward

Cohill

Eric Edward
3 SZTE-Szedeák SZTE-Szedeák 20 0.85
119 Csátaljay Péter

Csátaljay

Péter
2 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 0.74
120 Csuti Kornél

Csuti

Kornél
5 Zalakerámia ZTE KK Zalakerámia ZTE KK 19 0.74
121 Illés Máté Csongor

Illés

Máté Csongor
1-2 MVM-OSE Lions MVM-OSE Lions 15 0.73
122 Halmai Dániel

Halmai

Dániel
1 Kometa Kaposvári KK Kometa Kaposvári KK 20 0.70
123 Kopácsi Ákos

Kopácsi

Ákos
1 Budapesti Honvéd SE Budapesti Honvéd SE 21 0.67
124 Lados Erik Botond

Lados

Erik Botond
1 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 19 0.63
125 Fazekas Csaba Balázs

Fazekas

Csaba Balázs
2-3 Sopron KC Sopron KC 16 0.56
126 Neuwirth Bence

Neuwirth

Bence
3 DEAC DEAC 13 0.54
127 Kékesi Kolos

Kékesi

Kolos
2-1 Atomerőmű SE Atomerőmű SE 11 0.46
128 Benke Krisztián

Benke

Krisztián
3 NKA Universitas Pécs NKA Universitas Pécs 18 0.39
129 Herczeg Kristóf

Herczeg

Kristóf
1 Egis Körmend Egis Körmend 11 0.36
130 Kiss Mátyás

Kiss

Mátyás
1-2 Egis Körmend Egis Körmend 20 0.35
131 Verasztó Péter

Verasztó

Péter
1-2 Falco-Vulcano Energia KC Szombathely Falco-Vulcano Energia KC Szombathely 18 0.33

Vármegyei szövetségek