Ranglisták - Hepp Kupa, Női - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Oláh Fruzsina

Oláh

Fruzsina
DVTK U23 DVTK U23 1 43.00
2 Pap Regina

Pap

Regina
5 ZTE NKK ZTE NKK 1 37.00
3 Dávid Mia

Dávid

Mia
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 37.00
4 Dobó Lilla

Dobó

Lilla
1-2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 29.00
5 Vég-Dudás Anna

Vég-Dudás

Anna
5 DVTK U23 DVTK U23 2 28.00
6 Mányoky Réka

Mányoky

Réka
3 Szekszárd II Szekszárd II 4 28.00
7 Sitku Zsuzsanna

Sitku

Zsuzsanna
4 Sportdarázs Sportdarázs 3 26.33
8 Kovács Georgina

Kovács

Georgina
2 ZTE NKK ZTE NKK 2 26.00
9 Baa Dominika

Baa

Dominika
3 MTK-TFSE MTK-TFSE 2 25.50
10 Varga Alíz

Varga

Alíz
4 Sportdarázs Sportdarázs 2 25.00
11 Laczkó Sára

Laczkó

Sára
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 25.00
12 Galli-Hirling Borbála

Galli-Hirling

Borbála
4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 25.00
13 Bárányos Flóra

Bárányos

Flóra
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 1 25.00
14 Zsámár Panna

Zsámár

Panna
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 24.00
15 Szőke Cintia Fanni

Szőke

Cintia Fanni
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 24.00
16 Olawuyi Adenike Olayemi

Olawuyi

Adenike Olayemi
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 23.50
17 Van Rijs Dóra Ágnes

Van Rijs

Dóra Ágnes
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 23.00
18 Bibok Liza

Bibok

Liza
4-5 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 23.00
19 Horváth Boglárka

Horváth

Boglárka
2-3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 23.00
20 Pálfi Veronika

Pálfi

Veronika
1 Bajai NKK Bajai NKK 1 23.00
21 Szörényi Laura

Szörényi

Laura
2 Csata DSE Csata DSE 3 22.33
22 Takács Dorina

Takács

Dorina
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 22.00
23 Suhajda Vanda

Suhajda

Vanda
3-4 DVTK U23 DVTK U23 2 22.00
24 Gróf Júlia

Gróf

Júlia
5 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 21.67
25 Toman Petra

Toman

Petra
2 Csata DSE Csata DSE 2 21.00
26 Kiss Virág

Kiss

Virág
1-2 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 21.00
27 Burján Laura

Burján

Laura
2 MTK-TFSE MTK-TFSE 2 21.00
28 Selcova Ilina

Selcova

Ilina
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 21.00
29 Balsay Anna

Balsay

Anna
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 20.60
30 Horváth Boglárka

Horváth

Boglárka
4 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 20.00
31 Gorjanácz Ágnes

Gorjanácz

Ágnes
3-4 ZTE NKK ZTE NKK 2 20.00
32 Sándor Anna

Sándor

Anna
4-5 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 20.00
33 Ács Luca

Ács

Luca
4 Sportdarázs Sportdarázs 2 19.50
34 Foltin Blanka

Foltin

Blanka
4-5 Ajka Ajka 3 19.33
35 Munkácsi Adél Ivett

Munkácsi

Adél Ivett
1 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 19.00
36 Török Dóra

Török

Dóra
3-4 RADOBASKET RADOBASKET 1 19.00
37 Balogh Liza

Balogh

Liza
2 Csata DSE Csata DSE 1 19.00
38 Miklós Melinda

Miklós

Melinda
3 Szekszárd II Szekszárd II 3 18.67
39 Levente Zsófia Katalin

Levente

Zsófia Katalin
4 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 18.00
40 Darabos Sára

Darabos

Sára
4-5 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 18.00
41 Budai Dorina

Budai

Dorina
5 RADOBASKET RADOBASKET 1 18.00
42 Mátyás Eszter

Mátyás

Eszter
3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 18.00
43 Lendér Lilla

Lendér

Lilla
3-4 Ajka Ajka 3 18.00
44 Jakubovics Dóra

Jakubovics

Dóra
1 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 18.00
45 Horváth Dóra

Horváth

Dóra
5 Szekszárd II Szekszárd II 4 17.75
46 Boros Dorka

Boros

Dorka
2 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 17.67
47 Bakó Patrícia

Bakó

Patrícia
4 Sportdarázs Sportdarázs 5 17.40
48 Gábor Lili

Gábor

Lili
3 Csata DSE Csata DSE 3 17.00
49 Székely-Horváth Zsuzsanna

Székely-Horváth

Zsuzsanna
2-3 Ajka Ajka 3 17.00
50 Révész Boróka

Révész

Boróka
3 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 17.00
51 Karakó Dorina Lilla

Karakó

Dorina Lilla
5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 16.33
52 Horváth Dóra

Horváth

Dóra
5 Tatai SE Tatai SE 1 16.00
53 Holcz Rebeka

Holcz

Rebeka
2 Szekszárd II Szekszárd II 4 15.75
54 Toman Dóra

Toman

Dóra
3 Csata DSE Csata DSE 2 15.50
55 Bojtár Boglárka

Bojtár

Boglárka
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 15.50
56 Emel Gyöngyi

Emel

Gyöngyi
1 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 15.00
57 Füredi Linda

Füredi

Linda
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 15.00
58 dr. Varga Barbara  Nikolett

dr. Varga

Barbara Nikolett
5 MAFC MAFC 1 15.00
59 Strausz Edina

Strausz

Edina
5 Csata DSE Csata DSE 4 14.75
60 Shirian Fatime

Shirian

Fatime
3-4 Ajka Ajka 3 14.67
61 Lukács Panna

Lukács

Panna
2-3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 14.67
62 Borbás Panni

Borbás

Panni
4-3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 14.50
63 Bánszegi Borbála

Bánszegi

Borbála
5 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 14.00
64 Perl Zsófia

Perl

Zsófia
3-4 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 14.00
65 Dénes Diána

Dénes

Diána
3-4 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 14.00
66 Somkuti Janka

Somkuti

Janka
3-4 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 13.80
67 Kelemen Barbara Anna

Kelemen

Barbara Anna
2-3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 13.50
68 Horváth Lili

Horváth

Lili
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 13.00
69 Aradi Zsanett

Aradi

Zsanett
4-5 MAFC MAFC 1 13.00
70 Stekler Kamilla

Stekler

Kamilla
3-4 MAFC MAFC 1 13.00
71 Horváth Fruzsina

Horváth

Fruzsina
4 ZTE NKK ZTE NKK 2 13.00
72 Munteán Lili

Munteán

Lili
3-4 Ajka Ajka 3 13.00
73 Molnár Flóra

Molnár

Flóra
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 13.00
74 Váradi Nóra

Váradi

Nóra
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 1 13.00
75 Szabó Evelin

Szabó

Evelin
1-2 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 13.00
76 Tóth Zille

Tóth

Zille
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 13.00
77 Hámori Bernadett Csilla

Hámori

Bernadett Csilla
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 13.00
78 Horváth Lili

Horváth

Lili
4 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 13.00
79 Tóth Fruzsina

Tóth

Fruzsina
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 13.00
80 Kastl Dóra

Kastl

Dóra
5 Csata DSE Csata DSE 4 12.75
81 Nagyi Tímea Brigitta

Nagyi

Tímea Brigitta
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 12.50
82 Budai Zsófia Sára

Budai

Zsófia Sára
4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 12.50
83 Horváth Jázmin Mária

Horváth

Jázmin Mária
4 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 12.00
84 Toman Réka

Toman

Réka
2 Csata DSE Csata DSE 3 12.00
85 Mérész Petra

Mérész

Petra
4 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 12.00
86 Katona Boglárka

Katona

Boglárka
3 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 12.00
87 Horváth Gréta

Horváth

Gréta
2 Szegedi KE Szegedi KE 1 12.00
88 Szabó Gréta

Szabó

Gréta
3-4 DEAC DEAC 1 12.00
89 Tóth Friderika Luca

Tóth

Friderika Luca
3-4 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 11.67
90 Vladár Róza

Vladár

Róza
3 Csata DSE Csata DSE 2 11.50
91 Szűts Boglárka

Szűts

Boglárka
3-4 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 11.50
92 Takács Emese Réka

Takács

Emese Réka
1-2 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 11.50
93 Kötő Luca

Kötő

Luca
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 11.33
94 Hidas Réka Emma

Hidas

Réka Emma
2-3 Ajka Ajka 3 11.00
95 Nieberl Dorina

Nieberl

Dorina
5 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 11.00
96 Urbán Janka Sára

Urbán

Janka Sára
1 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 11.00
97 Molnárová Anna-Laura

Molnárová

Anna-Laura
3 Sportdarázs Sportdarázs 5 11.00
98 Felföldi Liliána

Felföldi

Liliána
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 11.00
99 Jármay Anna Erzsébet

Jármay

Anna Erzsébet
3 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 11.00
100 Bánhegyi Dorina

Bánhegyi

Dorina
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 11.00
101 Balatoni Zoé

Balatoni

Zoé
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 1 11.00
102 Chroméj Hajnalka

Chroméj

Hajnalka
1-2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 11.00
103 Perényi Lídia Dalma

Perényi

Lídia Dalma
1-2 Szegedi KE Szegedi KE 1 11.00
104 Nagy Réka

Nagy

Réka
2 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 11.00
105 Vita Alexandra

Vita

Alexandra
1 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 11.00
106 Király Andrea

Király

Andrea
4 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 10.67
107 Kenyeres Anett Beáta

Kenyeres

Anett Beáta
1 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 10.67
108 Földing Anna

Földing

Anna
1 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 10.50
109 Szabó Bettina Gréta

Szabó

Bettina Gréta
1-2 Ajka Ajka 2 10.50
110 Dobos Kíra Cintia

Dobos

Kíra Cintia
2 Törekvés Törekvés 1 10.00
111 Jurkó Noémi

Jurkó

Noémi
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 10.00
112 Kertész Zsófia

Kertész

Zsófia
5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 10.00
113 Hercze Szandra

Hercze

Szandra
1-2 MAFC MAFC 1 10.00
114 Németh Boglárka

Németh

Boglárka
2 Sportdarázs Sportdarázs 2 10.00
115 Bajzáth Lili

Bajzáth

Lili
1 Csata DSE Csata DSE 1 10.00
116 Varga Sára

Varga

Sára
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 10.00
117 Mondl Petra

Mondl

Petra
3-4 DEAC DEAC 1 10.00
118 Balsay Rita

Balsay

Rita
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 4 10.00
119 Szomszéd Csenge

Szomszéd

Csenge
5 Sportdarázs Sportdarázs 4 9.25
120 Szücs Gréta

Szücs

Gréta
5 Szekszárd II Szekszárd II 4 9.25
121 Altmann Anna Beatrix

Altmann

Anna Beatrix
4 Törekvés Törekvés 1 9.00
122 Tóbel Lívia Ivett

Tóbel

Lívia Ivett
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 9.00
123 Schmidt Laura

Schmidt

Laura
1-2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 9.00
124 Strbik Fanni Flóra

Strbik

Fanni Flóra
4 Törekvés Törekvés 1 9.00
125 Úr Boglárka

Úr

Boglárka
3 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 9.00
126 Horváth Patrícia

Horváth

Patrícia
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 9.00
127 Szarvas Lilla

Szarvas

Lilla
3 DVTK U23 DVTK U23 1 9.00
128 Pásti Regina

Pásti

Regina
2-3 DEAC DEAC 1 9.00
129 Soós Dorina

Soós

Dorina
5 ZTE NKK ZTE NKK 2 8.50
130 Pfeiffer Virág Angyalka

Pfeiffer

Virág Angyalka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 8.50
131 Szabó Enikő

Szabó

Enikő
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 8.50
132 Farkas Szonja

Farkas

Szonja
4 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 8.50
133 Bernáth Luca Szonja

Bernáth

Luca Szonja
5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 8.33
134 Pettner Hanna

Pettner

Hanna
4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 8.00
135 Mohos Eszter

Mohos

Eszter
3 Törekvés Törekvés 1 8.00
136 Tóth Zsófia

Tóth

Zsófia
4 Tatai SE Tatai SE 1 8.00
137 Kiss Anna Virág

Kiss

Anna Virág
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 8.00
138 Szarvas Panni

Szarvas

Panni
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 8.00
139 Vári Anna

Vári

Anna
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 8.00
140 Ecker Viktória Janka

Ecker

Viktória Janka
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 8.00
141 Karsai Zsóka

Karsai

Zsóka
5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 8.00
142 Halmágyi Kata

Halmágyi

Kata
5 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 8.00
143 Frindt Nikolett

Frindt

Nikolett
2 ZTE NKK ZTE NKK 2 7.50
144 Erdélyiová Alexandra

Erdélyiová

Alexandra
3 Sportdarázs Sportdarázs 3 7.33
145 Tánczos Tímea

Tánczos

Tímea
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 7.20
146 Temes Boróka

Temes

Boróka
PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 7.00
147 Kozma Renáta

Kozma

Renáta
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 7.00
148 Kovács Brenda

Kovács

Brenda
1-2 Bajai NKK Bajai NKK 1 7.00
149 Pelle Fanni

Pelle

Fanni
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 7.00
150 Szénásy Szonja Réka

Szénásy

Szonja Réka
4 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 7.00
151 Hajdu Angelika

Hajdu

Angelika
4 DVTK U23 DVTK U23 1 7.00
152 Szöllősi Boglárka

Szöllősi

Boglárka
3-4 Bajai NKK Bajai NKK 1 7.00
153 Lugosi Dorottya Tünde

Lugosi

Dorottya Tünde
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 7.00
154 Egerszegi Natália Anna

Egerszegi

Natália Anna
2 RADOBASKET RADOBASKET 1 7.00
155 Jelinek Réka Sára

Jelinek

Réka Sára
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 7.00
156 Horváth Anna

Horváth

Anna
1 Ajka Ajka 1 7.00
157 Kovács Virág

Kovács

Virág
2 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 7.00
158 Ozsvárt Kata

Ozsvárt

Kata
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 6.50
159 Balla Sára

Balla

Sára
2 DVTK U23 DVTK U23 2 6.50
160 Gyöngyösi Janka

Gyöngyösi

Janka
3 Csata DSE Csata DSE 4 6.25
161 Cseh Merdédesz

Cseh

Merdédesz
4 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 6.00
162 Török Kata

Török

Kata
2 Sportdarázs Sportdarázs 1 6.00
163 Aho Tyra Nolwenn

Aho

Tyra Nolwenn
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 6.00
164 Tarr Sára

Tarr

Sára
1 Sportdarázs Sportdarázs 4 6.00
165 Van Rijs Luca Jenny

Van Rijs

Luca Jenny
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 6.00
166 Kozma Lili Zoé

Kozma

Lili Zoé
1-2 MTK-TFSE MTK-TFSE 2 6.00
167 Nagy Zsófia

Nagy

Zsófia
3-4 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 6.00
168 Schieszl Julianna

Schieszl

Julianna
2-3 RADOBASKET RADOBASKET 1 6.00
169 Keszte Sára

Keszte

Sára
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 6.00
170 Karácsony Tamara

Karácsony

Tamara
2 Sportdarázs Sportdarázs 5 5.80
171 Csényi Anna

Csényi

Anna
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 5.67
172 Csomor Flóra

Csomor

Flóra
4 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 5.50
173 Bende Réka

Bende

Réka
2-3 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 5.50
174 Maticsné Dr.Mészáros Anna

Maticsné Dr.Mészáros

Anna
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 5.00
175 Vas Viktória

Vas

Viktória
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 5.00
176 Burján Bianka

Burján

Bianka
3-4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 5.00
177 Győrffi Anna Eliza

Győrffi

Anna Eliza
4 DVTK U23 DVTK U23 1 5.00
178 Vázsonyi Dorottya

Vázsonyi

Dorottya
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 5.00
179 Lőrinczi Rozina Edit

Lőrinczi

Rozina Edit
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 5.00
180 Kovács Éva

Kovács

Éva
3 DVTK U23 DVTK U23 1 5.00
181 Szórád Anna

Szórád

Anna
2 ZTE NKK ZTE NKK 1 5.00
182 Jánosi Virág Eszter

Jánosi

Virág Eszter
1 Csata DSE Csata DSE 2 5.00
183 Opitz Kitti

Opitz

Kitti
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 5.00
184 Kalocsai Dorina

Kalocsai

Dorina
2-3 Ajka Ajka 3 5.00
185 Urbán Luca Maja

Urbán

Luca Maja
3-4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 5.00
186 Fekete Letícia

Fekete

Letícia
3 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 5.00
187 Gyuricza Kitti

Gyuricza

Kitti
2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 5.00
188 Kókai Patrícia  Tímea

Kókai

Patrícia Tímea
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 5.00
189 Gallyas Andrea Erika

Gallyas

Andrea Erika
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 5.00
190 Király Viktória Kata

Király

Viktória Kata
3-4 DEAC DEAC 1 5.00
191 Fabini Anna

Fabini

Anna
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 3 4.67
192 Szabó Janka

Szabó

Janka
2 DVTK U23 DVTK U23 2 4.50
193 Sinka-Pálinkás Szonja

Sinka-Pálinkás

Szonja
4-5 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 4.50
194 Horváth Dóra

Horváth

Dóra
2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 4.50
195 Tóth Klára Enikő

Tóth

Klára Enikő
2-3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 4.50
196 Pucz Eszter

Pucz

Eszter
3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 4.50
197 Horváth Fanni

Horváth

Fanni
3 ZTE NKK ZTE NKK 2 4.50
198 Pálóczi Panna

Pálóczi

Panna
2-3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 4.34
199 Orbán Alexandra Marti

Orbán

Alexandra Marti
3 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 4.33
200 Egresits Réka

Egresits

Réka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 4.00
201 Markó Vivien Sára

Markó

Vivien Sára
3-4 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 4.00
202 Nagy Lili

Nagy

Lili
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 4.00
203 Nagy Andrea Franciska

Nagy

Andrea Franciska
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 4.00
204 Szakony Kata

Szakony

Kata
3-4 Bajai NKK Bajai NKK 1 4.00
205 Szarka Zsófia Mária

Szarka

Zsófia Mária
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 4.00
206 Fekete Adrienn

Fekete

Adrienn
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 4.00
207 Vér Violetta Bernadett

Vér

Violetta Bernadett
5 Szegedi KE Szegedi KE 1 4.00
208 Ács Alexandra

Ács

Alexandra
3 ZTE NKK ZTE NKK 2 4.00
209 Bartos Blanka Éva

Bartos

Blanka Éva
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 4.00
210 Sváb Gréta Viktória

Sváb

Gréta Viktória
2 Törekvés Törekvés 1 4.00
211 Majsa Judit

Majsa

Judit
5 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 4.00
212 Öcsi Boglárka

Öcsi

Boglárka
4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 4.00
213 Kádár Orsolya

Kádár

Orsolya
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 4.00
214 Károlyi Lilla

Károlyi

Lilla
2 Törekvés Törekvés 1 4.00
215 Andi Hanna Emma

Andi

Hanna Emma
1 Szekszárd II Szekszárd II 4 3.75
216 Solymosi Panna

Solymosi

Panna
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 3.60
217 Hajdu Réka

Hajdu

Réka
3-4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 3.50
218 Nagy Rebeka Sára

Nagy

Rebeka Sára
3 DVTK U23 DVTK U23 2 3.50
219 Benke Annamária

Benke

Annamária
2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 3.00
220 Szabó Réka

Szabó

Réka
2-3 Szegedi KE Szegedi KE 1 3.00
221 Csernik Zita

Csernik

Zita
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 3.00
222 Ackermann Zsófia

Ackermann

Zsófia
3-4 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 3.00
223 Viski Vivien

Viski

Vivien
2 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 3.00
224 Harmati Adrienn

Harmati

Adrienn
2 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 3.00
225 Fodor Lili

Fodor

Lili
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 3.00
226 Egri Vivien

Egri

Vivien
4 Törekvés Törekvés 1 3.00
227 Solymosi Noémi

Solymosi

Noémi
5 Csata DSE Csata DSE 2 3.00
228 Fabini Borbála

Fabini

Borbála
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 3.00
229 Tóth Viktória Panna

Tóth

Viktória Panna
3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 3.00
230 Rivasz Petra

Rivasz

Petra
2 Törekvés Törekvés 1 3.00
231 Mohai Zita

Mohai

Zita
2-3 Tatai SE Tatai SE 1 3.00
232 Tóth Boglárka

Tóth

Boglárka
3-4 DVTK U23 DVTK U23 1 3.00
233 Laborczy Míra

Laborczy

Míra
1 RADOBASKET RADOBASKET 1 3.00
234 Sinka Noémi Bernadett

Sinka

Noémi Bernadett
2 Szekszárd II Szekszárd II 4 2.75
235 Dömötör Petra

Dömötör

Petra
1 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 2.67
236 Szabó Emese

Szabó

Emese
1-2 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 2.50
237 Kovács Léna

Kovács

Léna
2 Sportdarázs Sportdarázs 3 2.33
238 Bárdos Míra Noémi

Bárdos

Míra Noémi
1-2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 2.33
239 Karlócai Julianna

Karlócai

Julianna
3-4-5 MAFC MAFC 1 2.00
240 Tálas Lívia

Tálas

Lívia
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 2.00
241 Monics Dorka

Monics

Dorka
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 2.00
242 Sárközy Borbála

Sárközy

Borbála
3-4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 2.00
243 Simoncsik Petra

Simoncsik

Petra
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 2.00
244 Kovács Laura Eleanor

Kovács

Laura Eleanor
1-2 RADOBASKET RADOBASKET 1 2.00
245 Szantner Szonja

Szantner

Szonja
4 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 2.00
246 Láncos Emese

Láncos

Emese
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 2.00
247 Takács Panna Boróka

Takács

Panna Boróka
4 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 2.00
248 Gelei Karola

Gelei

Karola
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 2.00
249 Balla Dóra

Balla

Dóra
1-2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 2.00
250 Buglyó Janka

Buglyó

Janka
5 Bajai NKK Bajai NKK 1 2.00
251 Óházy Julianna

Óházy

Julianna
2 ZTE NKK ZTE NKK 2 2.00
252 Szabó Rozina

Szabó

Rozina
1 Sportdarázs Sportdarázs 1 2.00
253 Gaál Gréta Anna

Gaál

Gréta Anna
1-2 DEAC DEAC 1 2.00
254 Pálfi Nikolett

Pálfi

Nikolett
2 Szegedi KE Szegedi KE 1 2.00
255 Németh Enikő

Németh

Enikő
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 2.00
256 Kalmár Emma

Kalmár

Emma
3 RADOBASKET RADOBASKET 1 2.00
257 Polgári Melinda Dóra

Polgári

Melinda Dóra
2 Csata DSE Csata DSE 1 2.00
258 Benczik Viktória

Benczik

Viktória
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 2.00
259 Gombkötő Lili

Gombkötő

Lili
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 2.00
260 Rabi Kiara

Rabi

Kiara
3-4 Tatai SE Tatai SE 1 2.00
261 Homonyik Dorka

Homonyik

Dorka
4-5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 2.00
262 Kohn Petra

Kohn

Petra
1 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 2.00
263 Tápai Andrea

Tápai

Andrea
2-3 Ajka Ajka 2 1.50
264 Holly Hanga Zóra

Holly

Hanga Zóra
3-4 RADOBASKET RADOBASKET 1 1.00
265 Szabó Réka Emese

Szabó

Réka Emese
4-5 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 1.00
266 Reider Janka Luca

Reider

Janka Luca
3 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 1.00
267 Miháczi Diána

Miháczi

Diána
1-2 MAFC MAFC 1 1.00
268 Csegény Csenge

Csegény

Csenge
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 1.00
269 Vörös Boglárka

Vörös

Boglárka
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 1.00
270 Szabó Lili

Szabó

Lili
1 Sportdarázs Sportdarázs 1 1.00
271 Vígh Bernadett Emese

Vígh

Bernadett Emese
5 MTK-TFSE MTK-TFSE 1 1.00
272 Elekes Milla

Elekes

Milla
2 DEAC DEAC 1 1.00
273 Czékus Bettina

Czékus

Bettina
5 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 1.00
274 Orbán Rebeka Nóra

Orbán

Rebeka Nóra
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 1.00
275 Herjeczki Patricia

Herjeczki

Patricia
3 MTK-TFSE MTK-TFSE 1 1.00
276 Pandur Zsófia

Pandur

Zsófia
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 1.00
277 Fábián Dorottya

Fábián

Dorottya
3 Törekvés Törekvés 1 1.00
278 Vas Beatrix

Vas

Beatrix
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 1.00
279 Tar Csenge

Tar

Csenge
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 1.00
280 Varga Viktória

Varga

Viktória
1 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 1.00
281 Arnóczki Sára

Arnóczki

Sára
1 Csata DSE Csata DSE 3 0.67
282 Tőczik Borbála

Tőczik

Borbála
1 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 0.50
283 Sulyák Noémi

Sulyák

Noémi
2-3 Tatai SE Tatai SE 1 0.00
284 Szabó Blanka

Szabó

Blanka
2 Törekvés Törekvés 1 0.00
285 Orsós Dominika

Orsós

Dominika
3-4 Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
286 Sámóczi Zsófia

Sámóczi

Zsófia
4-5 Szekszárd II Szekszárd II 1 0.00
287 Berencsi Csenge

Berencsi

Csenge
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 1 0.00
288 Simon Dorottya

Simon

Dorottya
2 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 0.00
289 Bácskai Eszter

Bácskai

Eszter
2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 0.00
290 Molnár Hanna

Molnár

Hanna
3-4 ZTE NKK ZTE NKK 1 0.00
291 Hegedűs Dóra

Hegedűs

Dóra
4-5 DEAC DEAC 1 0.00
292 Wolf Enikő

Wolf

Enikő
2-3 Szekszárd II Szekszárd II 2 0.00
293 Kovácsfi Barbara

Kovácsfi

Barbara
2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 0.00
294 Bognár Dóra

Bognár

Dóra
3 Sportdarázs Sportdarázs 1 0.00
295 Király Anna

Király

Anna
3-4 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 0.00
296 Fatér Blanka

Fatér

Blanka
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 0.00
297 Király Luca

Király

Luca
2-3 DVTK U23 DVTK U23 2 0.00
298 Morcz Viktória

Morcz

Viktória
1 Tatai SE Tatai SE 1 0.00
299 Németh-Szabó Vivien

Németh-Szabó

Vivien
5 MAFC MAFC 1 0.00
300 Orosz Olívia

Orosz

Olívia
3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 0.00
301 Soós Alexandra Judit

Soós

Alexandra Judit
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 0.00
302 Papp Zsanett Vivien

Papp

Zsanett Vivien
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 0.00
303 Berekali Petra

Berekali

Petra
1 Szekszárd II Szekszárd II 2 -0.50
304 Bunyik Lilian

Bunyik

Lilian
2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 -0.50
305 Szeles Dorka

Szeles

Dorka
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 -1.00
306 Vadász Adél

Vadász

Adél
3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 -1.00
307 Scheiber Vivien

Scheiber

Vivien
2-3 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 -1.00
308 Soós Lili

Soós

Lili
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 -1.00
309 Al-Ariki Mariam Mohamed

Al-Ariki

Mariam Mohamed
1 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 -1.00
310 Lengyel Dorka

Lengyel

Dorka
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 -1.00
311 Horog Betta

Horog

Betta
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 2 -1.00
312 Kis Dorottya

Kis

Dorottya
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 -1.00
313 Hegyi Hanna

Hegyi

Hanna
1-2 MAFC MAFC 1 -1.00
314 Simon Enikő

Simon

Enikő
2-3 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 -1.00
315 Siklós Dorottya

Siklós

Dorottya
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 -1.00
316 Purger Vivien

Purger

Vivien
1 Bajai NKK Bajai NKK 1 -1.00
317 Horváth Enikő Judit

Horváth

Enikő Judit
2-3 MAFC MAFC 1 -1.00
318 Básti Gabriella

Básti

Gabriella
2-3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 -1.50
319 Abaházi Hanna

Abaházi

Hanna
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 3 -1.67
320 Óvári Fruzsina Dzsenifer

Óvári

Fruzsina Dzsenifer
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 -1.80
321 Örsi Kata Anna

Örsi

Kata Anna
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 -2.00
322 Kalocsai Eszter

Kalocsai

Eszter
2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 -2.00
323 Ágics Barbara Dóra

Ágics

Barbara Dóra
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 -2.00
324 Pomázi Lilla Dalma

Pomázi

Lilla Dalma
2 DVTK U23 DVTK U23 1 -2.00
325 Hilcz Alexa

Hilcz

Alexa
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 1 -2.00
326 Koncsár Eszter

Koncsár

Eszter
3-4 Tatai SE Tatai SE 1 -2.00
327 Gál Emília Franciska

Gál

Emília Franciska
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 1 -2.00
328 Ruzsa-Kis-Schubert Kinga

Ruzsa-Kis-Schubert

Kinga
2-3 DEAC DEAC 1 -2.00
329 Tóth-Miklós Eszter

Tóth-Miklós

Eszter
2 RADOBASKET RADOBASKET 1 -2.00
330 Pásztor Lili Jázmin

Pásztor

Lili Jázmin
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 -2.00
331 Emelieze Emma

Emelieze

Emma
4-5 Bajai NKK Bajai NKK 1 -2.00
332 Lukovszki Dorka

Lukovszki

Dorka
2 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 -2.00
333 Szabó Csenge

Szabó

Csenge
2-3 DEAC DEAC 1 -2.00
334 Magony Zsófia Nikolett

Magony

Zsófia Nikolett
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 -2.50
335 Kovács Karina Erzsébet

Kovács

Karina Erzsébet
2 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 -3.00
336 Bencsik Luca

Bencsik

Luca
1 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 -3.00
337 Harsági Lili Dorina

Harsági

Lili Dorina
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 -3.00
338 Futó Sára

Futó

Sára
1-2 DEAC DEAC 1 -3.00
339 Kurucz Réka

Kurucz

Réka
3-4 Tatai SE Tatai SE 1 -3.00
340 Simon Réka

Simon

Réka
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 -3.50
341 Bukovszky Kitti

Bukovszky

Kitti
4 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 -4.50
342 Kápolnai Dorina

Kápolnai

Dorina
1 DVTK U23 DVTK U23 1 -5.00
343 Záboji Tita Eva

Záboji

Tita Eva
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 -5.00
344 Szabados Dorottya

Szabados

Dorottya
1-2 DEAC DEAC 1 -5.00
345 Lamm Dóra Luca

Lamm

Dóra Luca
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 -7.00
346 Hermann Anna

Hermann

Anna
3-4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 -7.00
347 Czompó Cintia

Czompó

Cintia
3 Tatai SE Tatai SE 1 -9.00
348 Pandur Réka

Pandur

Réka
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 -9.00

Megyei szövetségek