| Box score | Hepp Kupa, Női | ||||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | VAL | |||||||||||||||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||||||||
| Átlag | 1 | 1 | 16 | 26 | 5 | 10 | 50 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | |||||||||
| Total | 1 | 1 | 16 | 26 | 5 | 10 | 50 | 2 | 5 | 40 | 0 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | 0 | 2 | 4 | 2 | 1 | 0 | 0 | 13 | |||||||||
| 40 perc | 1 | 1 | 24.6 | 40 | 7.7 | 15.4 | 50 | 3.1 | 7.7 | 40 | 0 | 0 | 0 | 3.1 | 3.1 | 6.2 | 0 | 3.1 | 6.2 | 3.1 | 1.5 | 0 | 0 | 20 | |||||||||
| Fejlett statisztikák | Hepp Kupa, Női | |||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Rating | ||||||||||||
| M. | K. | P. | Idő | Off RTG | Def RTG | Net RTG | TS% | ES% | Usg% | Támadás | Pont/tám | |
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||
| Dobástérkép | Hepp Kupa, Női | |
|---|---|---|
| Zónák | 2021/2022 szezon | |
| • Gyűrű | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Közeli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • Távoli 2 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal sarok | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos bal | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos közép | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb | 0/0 | 0% |
| • 3 pontos jobb sarok | 0/0 | 0% |
| Mérkőzésről mérkőzésre | Hepp Kupa, Női | |||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| F. | Dátum | Ellenfél | Eredm. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| Nincs Megjeleníthető adat | ||||||||||||||||||||||||||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 22 | 16 | 9.9218 | 26.2576 | 3.986 | 8.4185 | 46.546.5 | 0.48 | 1.328 | 28.628.6 | 122 | 1.533 | 66.766.7 | 2.147 | 1.942 | 489 | 1.534 | 243 | 244 | 123 | 2.146 | 0.12 | 0.48 | 10.9239 | |||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld | 19 | 18 | 8.6163 | 21.4406 | 3.363 | 7.3139 | 45.345.3 | 0.48 | 1.937 | 21.621.6 | 0.713 | 1.223 | 56.556.5 | 1.732 | 1.834 | 3.566 | 1.528 | 1.732 | 2.853 | 1.528 | 1.631 | 0.12 | 0.12 | 9171 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 41 | 34 | 9.2381 | 23.8982 | 3.6149 | 7.9324 | 45.946 | 0.416 | 1.665 | 24.424.6 | 0.835 | 1.456 | 62.162.5 | 1.979 | 1.876 | 3.8155 | 1.562 | 1.875 | 2.497 | 1.351 | 1.977 | 0.14 | 0.210 | 9.9410 | ||||
| Összesítés | 41 | 34 | 9.2381 | 23.8982 | 3.6149 | 7.9324 | 45.946 | 0.416 | 1.665 | 24.424.6 | 0.835 | 1.456 | 62.162.5 | 1.979 | 1.876 | 3.8155 | 1.562 | 1.875 | 2.497 | 1.351 | 1.977 | 0.14 | 0.210 | 9.9410 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 2 | 2 | 36 | 28.557 | 1.53 | 36 | 5050 | 00 | 24 | 00 | 00 | 00 | 00 | 48 | 00 | 48 | 2.55 | 12 | 0.51 | 1.53 | 1.53 | 00 | 00 | 816 | |||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Hepp Kupa, Női | 1 | 1 | 1616 | 2626 | 55 | 1010 | 5050 | 22 | 55 | 4040 | 00 | 00 | 00 | 22 | 22 | 44 | 00 | 22 | 44 | 22 | 11 | 00 | 00 | 1313 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 3 | 3 | 9.522 | 27.383 | 3.38 | 6.516 | 5050 | 12 | 3.59 | 28.622.2 | 00 | 00 | 00 | 310 | 12 | 412 | 1.35 | 1.54 | 2.35 | 1.85 | 1.34 | 00 | 00 | 10.529 | ||||
| Összesítés | 3 | 3 | 9.522 | 27.383 | 3.38 | 6.516 | 5050 | 12 | 3.59 | 28.622.2 | 00 | 00 | 00 | 310 | 12 | 412 | 1.35 | 1.54 | 2.35 | 1.85 | 1.34 | 00 | 00 | 10.529 | ||||||
|
Karrier
|
||||||||||||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 pontos | 3 pontos | Büntető | Lepattanó | Labda | Fault | GP | Blokk | Val | ||||||||||||||||||||||
| Szezon | Csapat | Liga | M. | K. | P. | Idő | S | K | % | S | K | % | S | K | % | V | T | Ö | SZ | EL | SA | KI | SA | KA | ||||||
| 2020/2021 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 24 | 18 | 9.3224 | 26.4633 | 3.789 | 8191 | 46.646.6 | 0.38 | 1.332 | 2525 | 0.922 | 1.433 | 66.766.7 | 2.355 | 1.742 | 497 | 1.639 | 1.945 | 1.945 | 1.126 | 249 | 0.12 | 0.38 | 10.6255 | |||
| 2021/2022 |
|
Zsíros Akadémia | Női Amatőr NB I. Zöld / Hepp Kupa, Női | 20 | 19 | 9179 | 21.6432 | 3.468 | 7.5149 | 45.645.6 | 0.510 | 2.142 | 23.823.8 | 0.613 | 1.223 | 56.556.5 | 1.734 | 1.836 | 3.570 | 1.428 | 1.734 | 2.857 | 1.530 | 1.632 | 0.12 | 0.12 | 9.2184 | |||
| 2 szezon |
|
Zsíros Akadémia | 44 | 37 | 9.1403 | 241065 | 3.6157 | 7.7340 | 46.146.2 | 0.418 | 1.774 | 24.324.3 | 0.835 | 1.356 | 6262.5 | 289 | 1.878 | 3.8167 | 1.567 | 1.879 | 2.4102 | 1.356 | 1.881 | 0.14 | 0.210 | 9.9439 | ||||
| Összesítés | 44 | 37 | 9.1403 | 241065 | 3.6157 | 7.7340 | 46.146.2 | 0.418 | 1.774 | 24.324.3 | 0.835 | 1.356 | 6262.5 | 289 | 1.878 | 3.8167 | 1.567 | 1.879 | 2.4102 | 1.356 | 1.881 | 0.14 | 0.210 | 9.9439 | ||||||