Ranglisták - Hepp Kupa, Női - 2021/2022
 
P.
Név
Poszt
Csapat
M. Érték
1 Szöllősi Boglárka

Szöllősi

Boglárka
3-4 Bajai NKK Bajai NKK 1 40.00
2 Szakony Kata

Szakony

Kata
3-4 Bajai NKK Bajai NKK 1 39.00
3 Kovács Georgina

Kovács

Georgina
2 ZTE NKK ZTE NKK 2 38.00
4 Horváth Boglárka

Horváth

Boglárka
2-3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 36.00
5 Földing Anna

Földing

Anna
1 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 36.00
6 Borbás Panni

Borbás

Panni
4-3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 35.50
7 Emel Gyöngyi

Emel

Gyöngyi
1 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 35.00
8 Horváth Boglárka

Horváth

Boglárka
4 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 35.00
9 Selcova Ilina

Selcova

Ilina
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 35.00
10 Kovács Virág

Kovács

Virág
2 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 35.00
11 Andi Hanna Emma

Andi

Hanna Emma
1 Szekszárd II Szekszárd II 4 34.25
12 Gallyas Andrea Erika

Gallyas

Andrea Erika
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 34.00
13 Szabó Gréta

Szabó

Gréta
3-4 DEAC DEAC 1 34.00
14 Kelemen Barbara Anna

Kelemen

Barbara Anna
2-3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 33.50
15 Burján Bianka

Burján

Bianka
3-4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 33.00
16 Munkácsi Adél Ivett

Munkácsi

Adél Ivett
1 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 33.00
17 Török Dóra

Török

Dóra
3-4 RADOBASKET RADOBASKET 1 33.00
18 Dávid Mia

Dávid

Mia
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 33.00
19 Takács Dorina

Takács

Dorina
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 33.00
20 Mohai Zita

Mohai

Zita
2-3 Tatai SE Tatai SE 1 33.00
21 Zsámár Panna

Zsámár

Panna
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 33.00
22 Toman Dóra

Toman

Dóra
3 Csata DSE Csata DSE 2 32.50
23 Takács Emese Réka

Takács

Emese Réka
1-2 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 32.50
24 Mányoky Réka

Mányoky

Réka
3 Szekszárd II Szekszárd II 4 32.25
25 Suhajda Vanda

Suhajda

Vanda
3-4 DVTK U23 DVTK U23 2 32.00
26 Pálfi Veronika

Pálfi

Veronika
1 Bajai NKK Bajai NKK 1 32.00
27 Szarvas Lilla

Szarvas

Lilla
3 DVTK U23 DVTK U23 1 32.00
28 Gorjanácz Ágnes

Gorjanácz

Ágnes
3-4 ZTE NKK ZTE NKK 2 32.00
29 Miklós Melinda

Miklós

Melinda
3 Szekszárd II Szekszárd II 3 31.67
30 Bánszegi Borbála

Bánszegi

Borbála
5 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 31.50
31 Galli-Hirling Borbála

Galli-Hirling

Borbála
4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 31.50
32 Boros Dorka

Boros

Dorka
2 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 31.00
33 Bánhegyi Dorina

Bánhegyi

Dorina
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 31.00
34 Perényi Lídia Dalma

Perényi

Lídia Dalma
1-2 Szegedi KE Szegedi KE 1 31.00
35 Chroméj Hajnalka

Chroméj

Hajnalka
1-2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 31.00
36 Dobos Kíra Cintia

Dobos

Kíra Cintia
2 Törekvés Törekvés 1 31.00
37 Bakó Patrícia

Bakó

Patrícia
4 Sportdarázs Sportdarázs 5 31.00
38 Cseh Merdédesz

Cseh

Merdédesz
4 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 31.00
39 Csegény Csenge

Csegény

Csenge
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 31.00
40 Gróf Júlia

Gróf

Júlia
5 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 30.67
41 Holcz Rebeka

Holcz

Rebeka
2 Szekszárd II Szekszárd II 4 30.50
42 Gyöngyösi Janka

Gyöngyösi

Janka
3 Csata DSE Csata DSE 4 30.25
43 Urbán Janka Sára

Urbán

Janka Sára
1 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 30.00
44 Horváth Gréta

Horváth

Gréta
2 Szegedi KE Szegedi KE 1 30.00
45 Oláh Fruzsina

Oláh

Fruzsina
DVTK U23 DVTK U23 1 30.00
46 Van Rijs Dóra Ágnes

Van Rijs

Dóra Ágnes
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 30.00
47 Tar Csenge

Tar

Csenge
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 30.00
48 Temes Boróka

Temes

Boróka
PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 30.00
49 Kovács Brenda

Kovács

Brenda
1-2 Bajai NKK Bajai NKK 1 30.00
50 Balsay Anna

Balsay

Anna
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 29.80
51 Pucz Eszter

Pucz

Eszter
3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 29.50
52 Horváth Dóra

Horváth

Dóra
5 Szekszárd II Szekszárd II 4 29.25
53 Balsay Rita

Balsay

Rita
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 4 29.25
54 Hámori Bernadett Csilla

Hámori

Bernadett Csilla
3-4 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 29.00
55 Szőke Cintia Fanni

Szőke

Cintia Fanni
1 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 29.00
56 Keszte Sára

Keszte

Sára
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 29.00
57 Holly Hanga Zóra

Holly

Hanga Zóra
3-4 RADOBASKET RADOBASKET 1 29.00
58 Dobó Lilla

Dobó

Lilla
1-2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 2 29.00
59 Altmann Anna Beatrix

Altmann

Anna Beatrix
4 Törekvés Törekvés 1 29.00
60 Horváth Dóra

Horváth

Dóra
2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 28.50
61 Lendér Lilla

Lendér

Lilla
3-4 Ajka Ajka 3 28.33
62 Kovács Laura Eleanor

Kovács

Laura Eleanor
1-2 RADOBASKET RADOBASKET 1 28.00
63 Toman Petra

Toman

Petra
2 Csata DSE Csata DSE 2 28.00
64 Szabó Réka

Szabó

Réka
2-3 Szegedi KE Szegedi KE 1 28.00
65 Futó Sára

Futó

Sára
1-2 DEAC DEAC 1 28.00
66 Hilcz Alexa

Hilcz

Alexa
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 1 28.00
67 Hegedűs Dóra

Hegedűs

Dóra
4-5 DEAC DEAC 1 28.00
68 Horváth Dóra

Horváth

Dóra
5 Tatai SE Tatai SE 1 28.00
69 Vég-Dudás Anna

Vég-Dudás

Anna
5 DVTK U23 DVTK U23 2 28.00
70 Varga Sára

Varga

Sára
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 28.00
71 Budai Zsófia Sára

Budai

Zsófia Sára
4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 28.00
72 Dénes Diána

Dénes

Diána
3-4 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 28.00
73 Szörényi Laura

Szörényi

Laura
2 Csata DSE Csata DSE 3 28.00
74 Somkuti Janka

Somkuti

Janka
3-4 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 27.80
75 Olawuyi Adenike Olayemi

Olawuyi

Adenike Olayemi
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 27.50
76 Bojtár Boglárka

Bojtár

Boglárka
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 27.50
77 Farkas Szonja

Farkas

Szonja
4 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 27.50
78 Nagyi Tímea Brigitta

Nagyi

Tímea Brigitta
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 27.50
79 Varga Alíz

Varga

Alíz
4 Sportdarázs Sportdarázs 2 27.50
80 Horváth Fruzsina

Horváth

Fruzsina
4 ZTE NKK ZTE NKK 2 27.50
81 Katona Boglárka

Katona

Boglárka
3 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 27.00
82 Vas Beatrix

Vas

Beatrix
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 27.00
83 Pálfi Nikolett

Pálfi

Nikolett
2 Szegedi KE Szegedi KE 1 27.00
84 Karlócai Julianna

Karlócai

Julianna
3-4-5 MAFC MAFC 1 27.00
85 Király Andrea

Király

Andrea
4 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 27.00
86 Mátyás Eszter

Mátyás

Eszter
3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 26.67
87 Kötő Luca

Kötő

Luca
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 26.67
88 Magony Zsófia Nikolett

Magony

Zsófia Nikolett
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 26.50
89 Szűts Boglárka

Szűts

Boglárka
3-4 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 26.50
90 Baa Dominika

Baa

Dominika
3 MTK-TFSE MTK-TFSE 2 26.50
91 Pettner Hanna

Pettner

Hanna
4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 26.50
92 Gábor Lili

Gábor

Lili
3 Csata DSE Csata DSE 3 26.33
93 Jurkó Noémi

Jurkó

Noémi
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 26.00
94 Molnárová Anna-Laura

Molnárová

Anna-Laura
3 Sportdarázs Sportdarázs 5 26.00
95 Hidas Réka Emma

Hidas

Réka Emma
2-3 Ajka Ajka 3 26.00
96 Perl Zsófia

Perl

Zsófia
3-4 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 26.00
97 Lamm Dóra Luca

Lamm

Dóra Luca
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 26.00
98 Kalocsai Dorina

Kalocsai

Dorina
2-3 Ajka Ajka 3 26.00
99 Sváb Gréta Viktória

Sváb

Gréta Viktória
2 Törekvés Törekvés 1 26.00
100 Bárányos Flóra

Bárányos

Flóra
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 1 26.00
101 Nagy Zsófia

Nagy

Zsófia
3-4 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 26.00
102 Varga Viktória

Varga

Viktória
1 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 26.00
103 Horváth Lili

Horváth

Lili
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 26.00
104 Miháczi Diána

Miháczi

Diána
1-2 MAFC MAFC 1 26.00
105 Kovács Éva

Kovács

Éva
3 DVTK U23 DVTK U23 1 26.00
106 Ács Luca

Ács

Luca
4 Sportdarázs Sportdarázs 2 25.50
107 Sinka-Pálinkás Szonja

Sinka-Pálinkás

Szonja
4-5 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 25.50
108 Lukács Panna

Lukács

Panna
2-3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 25.33
109 Kastl Dóra

Kastl

Dóra
5 Csata DSE Csata DSE 4 25.25
110 Szücs Gréta

Szücs

Gréta
5 Szekszárd II Szekszárd II 4 25.25
111 Jármay Anna Erzsébet

Jármay

Anna Erzsébet
3 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 25.00
112 Hercze Szandra

Hercze

Szandra
1-2 MAFC MAFC 1 25.00
113 Egri Vivien

Egri

Vivien
4 Törekvés Törekvés 1 25.00
114 Fabini Borbála

Fabini

Borbála
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 25.00
115 Tóth Fruzsina

Tóth

Fruzsina
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 25.00
116 Molnár Flóra

Molnár

Flóra
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 25.00
117 Czompó Cintia

Czompó

Cintia
3 Tatai SE Tatai SE 1 25.00
118 Lengyel Dorka

Lengyel

Dorka
2-3 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 2 24.50
119 Szabó Enikő

Szabó

Enikő
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 24.50
120 Burján Laura

Burján

Laura
2 MTK-TFSE MTK-TFSE 2 24.50
121 Sitku Zsuzsanna

Sitku

Zsuzsanna
4 Sportdarázs Sportdarázs 3 24.33
122 Révész Boróka

Révész

Boróka
3 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 24.00
123 Ozsvárt Kata

Ozsvárt

Kata
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 24.00
124 Pap Regina

Pap

Regina
5 ZTE NKK ZTE NKK 1 24.00
125 Csomor Flóra

Csomor

Flóra
4 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 24.00
126 Van Rijs Luca Jenny

Van Rijs

Luca Jenny
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 24.00
127 Morcz Viktória

Morcz

Viktória
1 Tatai SE Tatai SE 1 24.00
128 Óvári Fruzsina Dzsenifer

Óvári

Fruzsina Dzsenifer
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 24.00
129 Egerszegi Natália Anna

Egerszegi

Natália Anna
2 RADOBASKET RADOBASKET 1 24.00
130 Horváth Lili

Horváth

Lili
4 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 24.00
131 Laborczy Míra

Laborczy

Míra
1 RADOBASKET RADOBASKET 1 24.00
132 Sándor Anna

Sándor

Anna
4-5 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 24.00
133 Tálas Lívia

Tálas

Lívia
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 24.00
134 Aradi Zsanett

Aradi

Zsanett
4-5 MAFC MAFC 1 24.00
135 Kenyeres Anett Beáta

Kenyeres

Anett Beáta
1 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 23.67
136 Csényi Anna

Csényi

Anna
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 23.33
137 Munteán Lili

Munteán

Lili
3-4 Ajka Ajka 3 23.33
138 Laczkó Sára

Laczkó

Sára
NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 23.00
139 Viski Vivien

Viski

Vivien
2 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 23.00
140 Darabos Sára

Darabos

Sára
4-5 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 23.00
141 Jelinek Réka Sára

Jelinek

Réka Sára
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 23.00
142 Shirian Fatime

Shirian

Fatime
3-4 Ajka Ajka 3 23.00
143 dr. Varga Barbara  Nikolett

dr. Varga

Barbara Nikolett
5 MAFC MAFC 1 23.00
144 Vita Alexandra

Vita

Alexandra
1 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 23.00
145 Dömötör Petra

Dömötör

Petra
1 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 22.67
146 Székely-Horváth Zsuzsanna

Székely-Horváth

Zsuzsanna
2-3 Ajka Ajka 3 22.67
147 Levente Zsófia Katalin

Levente

Zsófia Katalin
4 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 22.00
148 Csernik Zita

Csernik

Zita
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 22.00
149 Schmidt Laura

Schmidt

Laura
1-2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 22.00
150 Füredi Linda

Füredi

Linda
1-2 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 22.00
151 Gelei Karola

Gelei

Karola
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 22.00
152 Nagy Lili

Nagy

Lili
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 22.00
153 Nagy Andrea Franciska

Nagy

Andrea Franciska
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 22.00
154 Bajzáth Lili

Bajzáth

Lili
1 Csata DSE Csata DSE 1 22.00
155 Rabi Kiara

Rabi

Kiara
3-4 Tatai SE Tatai SE 1 22.00
156 Balogh Liza

Balogh

Liza
2 Csata DSE Csata DSE 1 22.00
157 Strausz Edina

Strausz

Edina
5 Csata DSE Csata DSE 4 22.00
158 Monics Dorka

Monics

Dorka
3 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 22.00
159 Mohos Eszter

Mohos

Eszter
3 Törekvés Törekvés 1 22.00
160 Tóth Zsófia

Tóth

Zsófia
4 Tatai SE Tatai SE 1 22.00
161 Frindt Nikolett

Frindt

Nikolett
2 ZTE NKK ZTE NKK 2 22.00
162 Toman Réka

Toman

Réka
2 Csata DSE Csata DSE 3 21.67
163 Nieberl Dorina

Nieberl

Dorina
5 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 21.00
164 Szabó Bettina Gréta

Szabó

Bettina Gréta
1-2 Ajka Ajka 2 21.00
165 Karakó Dorina Lilla

Karakó

Dorina Lilla
5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 21.00
166 Hermann Anna

Hermann

Anna
3-4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 21.00
167 Stekler Kamilla

Stekler

Kamilla
3-4 MAFC MAFC 1 21.00
168 Karácsony Tamara

Karácsony

Tamara
2 Sportdarázs Sportdarázs 5 20.80
169 Bernáth Luca Szonja

Bernáth

Luca Szonja
5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 20.33
170 Kertész Zsófia

Kertész

Zsófia
5 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 20.00
171 Foltin Blanka

Foltin

Blanka
4-5 Ajka Ajka 3 20.00
172 Markó Vivien Sára

Markó

Vivien Sára
3-4 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 20.00
173 Simoncsik Petra

Simoncsik

Petra
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 20.00
174 Kiss Anna Virág

Kiss

Anna Virág
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 20.00
175 Vári Anna

Vári

Anna
1-2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 20.00
176 Kádár Orsolya

Kádár

Orsolya
5 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 20.00
177 Erdélyiová Alexandra

Erdélyiová

Alexandra
3 Sportdarázs Sportdarázs 3 20.00
178 Nagy Réka

Nagy

Réka
2 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 20.00
179 Szabados Dorottya

Szabados

Dorottya
1-2 DEAC DEAC 1 20.00
180 Mondl Petra

Mondl

Petra
3-4 DEAC DEAC 1 20.00
181 Karsai Zsóka

Karsai

Zsóka
5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 20.00
182 Károlyi Lilla

Károlyi

Lilla
2 Törekvés Törekvés 1 20.00
183 Soós Dorina

Soós

Dorina
5 ZTE NKK ZTE NKK 2 20.00
184 Jakubovics Dóra

Jakubovics

Dóra
1 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 20.00
185 Bencsik Luca

Bencsik

Luca
1 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 20.00
186 Mérész Petra

Mérész

Petra
4 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 20.00
187 Németh Boglárka

Németh

Boglárka
2 Sportdarázs Sportdarázs 2 19.50
188 Balla Sára

Balla

Sára
2 DVTK U23 DVTK U23 2 19.50
189 Pomázi Lilla Dalma

Pomázi

Lilla Dalma
2 DVTK U23 DVTK U23 1 19.00
190 Czékus Bettina

Czékus

Bettina
5 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 19.00
191 Koncsár Eszter

Koncsár

Eszter
3-4 Tatai SE Tatai SE 1 19.00
192 Urbán Luca Maja

Urbán

Luca Maja
3-4 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 19.00
193 Váradi Nóra

Váradi

Nóra
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 1 19.00
194 Simon Réka

Simon

Réka
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 19.00
195 Kalmár Emma

Kalmár

Emma
3 RADOBASKET RADOBASKET 1 19.00
196 Szénásy Szonja Réka

Szénásy

Szonja Réka
4 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 19.00
197 Horváth Anna

Horváth

Anna
1 Ajka Ajka 1 19.00
198 Jánosi Virág Eszter

Jánosi

Virág Eszter
1 Csata DSE Csata DSE 2 18.50
199 Szabó Emese

Szabó

Emese
1-2 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 18.50
200 Halmágyi Kata

Halmágyi

Kata
5 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 18.33
201 Kiss Virág

Kiss

Virág
1-2 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 18.00
202 Szabó Evelin

Szabó

Evelin
1-2 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 18.00
203 Ruzsa-Kis-Schubert Kinga

Ruzsa-Kis-Schubert

Kinga
2-3 DEAC DEAC 1 18.00
204 Majsa Judit

Majsa

Judit
5 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 18.00
205 Horváth Fanni

Horváth

Fanni
3 ZTE NKK ZTE NKK 2 18.00
206 Lukovszki Dorka

Lukovszki

Dorka
2 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 18.00
207 Horváth Jázmin Mária

Horváth

Jázmin Mária
4 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 18.00
208 Orbán Alexandra Marti

Orbán

Alexandra Marti
3 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 17.67
209 Homonyik Dorka

Homonyik

Dorka
4-5 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 17.67
210 Horváth Patrícia

Horváth

Patrícia
1 ELTE Fortis ELTE Fortis 2 17.50
211 Kovács Léna

Kovács

Léna
2 Sportdarázs Sportdarázs 3 17.33
212 Strbik Fanni Flóra

Strbik

Fanni Flóra
4 Törekvés Törekvés 1 17.00
213 Tóth Zille

Tóth

Zille
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 17.00
214 Ecker Viktória Janka

Ecker

Viktória Janka
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 17.00
215 Tóth-Miklós Eszter

Tóth-Miklós

Eszter
2 RADOBASKET RADOBASKET 1 17.00
216 Bibok Liza

Bibok

Liza
4-5 Kecskeméti KC Kecskeméti KC 1 17.00
217 Balatoni Zoé

Balatoni

Zoé
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 1 17.00
218 Király Viktória Kata

Király

Viktória Kata
3-4 DEAC DEAC 1 17.00
219 Tánczos Tímea

Tánczos

Tímea
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 17.00
220 Tóbel Lívia Ivett

Tóbel

Lívia Ivett
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 17.00
221 Szabó Janka

Szabó

Janka
2 DVTK U23 DVTK U23 2 16.50
222 Úr Boglárka

Úr

Boglárka
3 MTK-TFSE MTK-TFSE 3 16.33
223 Tóth Friderika Luca

Tóth

Friderika Luca
3-4 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 16.33
224 Pfeiffer Virág Angyalka

Pfeiffer

Virág Angyalka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 16.00
225 Hajdu Angelika

Hajdu

Angelika
4 DVTK U23 DVTK U23 1 16.00
226 Polgári Melinda Dóra

Polgári

Melinda Dóra
2 Csata DSE Csata DSE 1 16.00
227 Gombkötő Lili

Gombkötő

Lili
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 16.00
228 Kurucz Réka

Kurucz

Réka
3-4 Tatai SE Tatai SE 1 16.00
229 Pálóczi Panna

Pálóczi

Panna
2-3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 15.67
230 Tápai Andrea

Tápai

Andrea
2-3 Ajka Ajka 2 15.50
231 Fabini Anna

Fabini

Anna
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 3 15.00
232 Kozma Renáta

Kozma

Renáta
3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 15.00
233 Aho Tyra Nolwenn

Aho

Tyra Nolwenn
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 15.00
234 Al-Ariki Mariam Mohamed

Al-Ariki

Mariam Mohamed
1 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 15.00
235 Pandur Zsófia

Pandur

Zsófia
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 15.00
236 Király Anna

Király

Anna
3-4 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 15.00
237 Gyuricza Kitti

Gyuricza

Kitti
2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 15.00
238 Benke Annamária

Benke

Annamária
2 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 15.00
239 Győrffi Anna Eliza

Győrffi

Anna Eliza
4 DVTK U23 DVTK U23 1 15.00
240 Horváth Enikő Judit

Horváth

Enikő Judit
2-3 MAFC MAFC 1 15.00
241 Török Kata

Török

Kata
2 Sportdarázs Sportdarázs 1 15.00
242 Szomszéd Csenge

Szomszéd

Csenge
5 Sportdarázs Sportdarázs 4 14.50
243 Opitz Kitti

Opitz

Kitti
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 14.50
244 Siklós Dorottya

Siklós

Dorottya
1-2 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 14.00
245 Vázsonyi Dorottya

Vázsonyi

Dorottya
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 14.00
246 Tóth Boglárka

Tóth

Boglárka
3-4 DVTK U23 DVTK U23 1 14.00
247 Bárdos Míra Noémi

Bárdos

Míra Noémi
1-2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 3 13.67
248 Kókai Patrícia  Tímea

Kókai

Patrícia Tímea
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 13.50
249 Maticsné Dr.Mészáros Anna

Maticsné Dr.Mészáros

Anna
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 13.50
250 Solymosi Panna

Solymosi

Panna
2-3 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 13.00
251 Budai Dorina

Budai

Dorina
5 RADOBASKET RADOBASKET 1 13.00
252 Németh Enikő

Németh

Enikő
1-2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 13.00
253 Pandur Réka

Pandur

Réka
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 13.00
254 Schieszl Julianna

Schieszl

Julianna
2-3 RADOBASKET RADOBASKET 1 13.00
255 Vladár Róza

Vladár

Róza
3 Csata DSE Csata DSE 2 12.50
256 Óházy Julianna

Óházy

Julianna
2 ZTE NKK ZTE NKK 2 12.50
257 Király Luca

Király

Luca
2-3 DVTK U23 DVTK U23 2 12.50
258 Ács Alexandra

Ács

Alexandra
3 ZTE NKK ZTE NKK 2 12.50
259 Kozma Lili Zoé

Kozma

Lili Zoé
1-2 MTK-TFSE MTK-TFSE 2 12.50
260 Hajdu Réka

Hajdu

Réka
3-4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 12.50
261 Scheiber Vivien

Scheiber

Vivien
2-3 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 12.00
262 Harsági Lili Dorina

Harsági

Lili Dorina
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 12.00
263 Felföldi Liliána

Felföldi

Liliána
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 12.00
264 Bende Réka

Bende

Réka
2-3 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 12.00
265 Tőczik Borbála

Tőczik

Borbála
1 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 12.00
266 Fodor Lili

Fodor

Lili
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 12.00
267 Rivasz Petra

Rivasz

Petra
2 Törekvés Törekvés 1 12.00
268 Papp Zsanett Vivien

Papp

Zsanett Vivien
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 12.00
269 Lőrinczi Rozina Edit

Lőrinczi

Rozina Edit
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 12.00
270 Tóth Klára Enikő

Tóth

Klára Enikő
2-3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 11.50
271 Vígh Bernadett Emese

Vígh

Bernadett Emese
5 MTK-TFSE MTK-TFSE 1 11.00
272 Fekete Adrienn

Fekete

Adrienn
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 11.00
273 Pásztor Lili Jázmin

Pásztor

Lili Jázmin
3 Szegedi KE Szegedi KE 1 11.00
274 Emelieze Emma

Emelieze

Emma
4-5 Bajai NKK Bajai NKK 1 11.00
275 Németh-Szabó Vivien

Németh-Szabó

Vivien
5 MAFC MAFC 1 11.00
276 Sulyák Noémi

Sulyák

Noémi
2-3 Tatai SE Tatai SE 1 11.00
277 Vas Viktória

Vas

Viktória
2 Dávid Kornél KA Dávid Kornél KA 1 11.00
278 Pelle Fanni

Pelle

Fanni
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 11.00
279 Sárközy Borbála

Sárközy

Borbála
3-4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 11.00
280 Nagy Rebeka Sára

Nagy

Rebeka Sára
3 DVTK U23 DVTK U23 2 10.50
281 Kohn Petra

Kohn

Petra
1 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 3 10.33
282 Sinka Noémi Bernadett

Sinka

Noémi Bernadett
2 Szekszárd II Szekszárd II 4 10.25
283 Elekes Milla

Elekes

Milla
2 DEAC DEAC 1 10.00
284 Tarr Sára

Tarr

Sára
1 Sportdarázs Sportdarázs 4 10.00
285 Fatér Blanka

Fatér

Blanka
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 10.00
286 Kis Dorottya

Kis

Dorottya
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 10.00
287 Simon Enikő

Simon

Enikő
2-3 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 10.00
288 Pásti Regina

Pásti

Regina
2-3 DEAC DEAC 1 10.00
289 Reider Janka Luca

Reider

Janka Luca
3 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 2 10.00
290 Hegyi Hanna

Hegyi

Hanna
1-2 MAFC MAFC 1 10.00
291 Kápolnai Dorina

Kápolnai

Dorina
1 DVTK U23 DVTK U23 1 10.00
292 Orsós Dominika

Orsós

Dominika
3-4 Bajai NKK Bajai NKK 1 10.00
293 Szórád Anna

Szórád

Anna
2 ZTE NKK ZTE NKK 1 9.00
294 Wolf Enikő

Wolf

Enikő
2-3 Szekszárd II Szekszárd II 2 9.00
295 Fekete Letícia

Fekete

Letícia
3 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 9.00
296 Fábián Dorottya

Fábián

Dorottya
3 Törekvés Törekvés 1 9.00
297 Gaál Gréta Anna

Gaál

Gréta Anna
1-2 DEAC DEAC 1 9.00
298 Vér Violetta Bernadett

Vér

Violetta Bernadett
5 Szegedi KE Szegedi KE 1 9.00
299 Lugosi Dorottya Tünde

Lugosi

Dorottya Tünde
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 9.00
300 Kovács Karina Erzsébet

Kovács

Karina Erzsébet
2 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 9.00
301 Szabó Blanka

Szabó

Blanka
2 Törekvés Törekvés 1 9.00
302 Szeles Dorka

Szeles

Dorka
1 Zsíros Akadémia Zsíros Akadémia 1 9.00
303 Ágics Barbara Dóra

Ágics

Barbara Dóra
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 9.00
304 Soós Alexandra Judit

Soós

Alexandra Judit
2 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 9.00
305 Láncos Emese

Láncos

Emese
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 5 8.60
306 Abaházi Hanna

Abaházi

Hanna
1-2 SZPA-HSE SZPA-HSE 3 8.33
307 Záboji Tita Eva

Záboji

Tita Eva
2 BEAC Újbuda BEAC Újbuda 1 8.00
308 Harmati Adrienn

Harmati

Adrienn
2 Szolnoki MÁV SE Szolnoki MÁV SE 1 8.00
309 Szarka Zsófia Mária

Szarka

Zsófia Mária
3 ELTE Fortis ELTE Fortis 1 8.00
310 Básti Gabriella

Básti

Gabriella
2-3 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 2 8.00
311 Herjeczki Patricia

Herjeczki

Patricia
3 MTK-TFSE MTK-TFSE 1 8.00
312 Benczik Viktória

Benczik

Viktória
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 8.00
313 Szabó Réka Emese

Szabó

Réka Emese
4-5 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 8.00
314 Egresits Réka

Egresits

Réka
1 Sportdarázs Sportdarázs 2 8.00
315 Vörös Boglárka

Vörös

Boglárka
4-5 Kanizsai Vadmacskák SE Kanizsai Vadmacskák SE 1 8.00
316 Kalocsai Eszter

Kalocsai

Eszter
2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 7.50
317 Bácskai Eszter

Bácskai

Eszter
2 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 7.00
318 Soós Lili

Soós

Lili
3 BKG Príma II. BKG Príma II. 1 7.00
319 Takács Panna Boróka

Takács

Panna Boróka
4 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 7.00
320 Öcsi Boglárka

Öcsi

Boglárka
4 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 2 6.50
321 Bunyik Lilian

Bunyik

Lilian
2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 6.50
322 Solymosi Noémi

Solymosi

Noémi
5 Csata DSE Csata DSE 2 6.50
323 Bukovszky Kitti

Bukovszky

Kitti
4 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 2 6.50
324 Simon Dorottya

Simon

Dorottya
2 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 2 6.50
325 Szarvas Panni

Szarvas

Panni
1 Kiss Lenke KA Kiss Lenke KA 1 6.00
326 Bartos Blanka Éva

Bartos

Blanka Éva
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 6.00
327 Szabó Csenge

Szabó

Csenge
2-3 DEAC DEAC 1 6.00
328 Gál Emília Franciska

Gál

Emília Franciska
4-5 Szegedi KE Szegedi KE 1 5.00
329 Tóth Viktória Panna

Tóth

Viktória Panna
3 Nyíregyházi Kosársuli Nyíregyházi Kosársuli 1 5.00
330 Purger Vivien

Purger

Vivien
1 Bajai NKK Bajai NKK 1 5.00
331 Ackermann Zsófia

Ackermann

Zsófia
3-4 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 4.00
332 Kovácsfi Barbara

Kovácsfi

Barbara
2 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 4.00
333 Balla Dóra

Balla

Dóra
1-2 UNI-Győr SZESE UNI-Győr SZESE 1 4.00
334 Horog Betta

Horog

Betta
3-4 Szekszárd II Szekszárd II 2 3.50
335 Vadász Adél

Vadász

Adél
3 TFSE-MTK U23 TFSE-MTK U23 1 3.00
336 Szabó Lili

Szabó

Lili
1 Sportdarázs Sportdarázs 1 3.00
337 Buglyó Janka

Buglyó

Janka
5 Bajai NKK Bajai NKK 1 3.00
338 Berekali Petra

Berekali

Petra
1 Szekszárd II Szekszárd II 2 2.50
339 Szantner Szonja

Szantner

Szonja
4 NKA Universitas PEAC II. NKA Universitas PEAC II. 1 2.00
340 Orbán Rebeka Nóra

Orbán

Rebeka Nóra
4-5 SZPA-HSE SZPA-HSE 1 2.00
341 Molnár Hanna

Molnár

Hanna
3-4 ZTE NKK ZTE NKK 1 2.00
342 Orosz Olívia

Orosz

Olívia
3 PINKK-PVSK U23 PINKK-PVSK U23 1 2.00
343 Arnóczki Sára

Arnóczki

Sára
1 Csata DSE Csata DSE 3 2.00
344 Sámóczi Zsófia

Sámóczi

Zsófia
4-5 Szekszárd II Szekszárd II 1 2.00
345 Berencsi Csenge

Berencsi

Csenge
2-3 Bajai NKK Bajai NKK 1 2.00
346 Bognár Dóra

Bognár

Dóra
3 Sportdarázs Sportdarázs 1 1.00
347 Szabó Rozina

Szabó

Rozina
1 Sportdarázs Sportdarázs 1 1.00
348 Örsi Kata Anna

Örsi

Kata Anna
2-3 Vasas Akadémia Vasas Akadémia 1 1.00

Megyei szövetségek