Mérkőzések - 2022. 09. 25.
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 18:30 63 - 78 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Frányó Péter, Szilágyi Bálint (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 15:30 87 - 97 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Nepp László Oszkár, Bagi Bálint (Balogh László György)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 13:00 71 - 100 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 20:00 73 - 77 G4 Sportcsarnok
Játékvezetők: Fülöp Ádám László, Kisházi Béla Kálmán
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 14:00 66 - 67
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Boros Krisztina (Szabari János)
2022. szeptember 25. 16:00 54 - 92
Játékvezetők: Novák Bence, Hartai Tamás (Szabari János)
2022. szeptember 25. 18:00 62 - 67
Játékvezetők: Novák Bence, Hartai Tamás (Szabari János)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 09:30 73 - 58 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Lázár Alina (Erős Zoltán)
2022. szeptember 25. 09:30 40 - 61
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (László Zsolt Károly)
2022. szeptember 25. 09:30 64 - 36 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Vághy Tamás János)
2022. szeptember 25. 09:30 107 - 23
Játékvezetők: Bárány Levente, Steiner Máté (Cseh Sándor Attila)
2022. szeptember 25. 11:30 76 - 50 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Molnár Tamás, Lázár Alina (Erős Zoltán)
2022. szeptember 25. 11:30 72 - 40
Játékvezetők: Hartai Tamás, Bujtor Péter (László Zsolt Károly)
2022. szeptember 25. 11:30 50 - 30 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Vághy Tamás János)
2022. szeptember 25. 11:30 50 - 49
Játékvezetők: Bárány Levente, Steiner Máté (Cseh Sándor Attila)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 09:00 97 - 37
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Mihály Gyula)
2022. szeptember 25. 09:30 107 - 37
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László (Dr. Gencsev Plámen)
2022. szeptember 25. 09:30 63 - 50 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. szeptember 25. 09:30 59 - 114
Játékvezetők: Zalai Ákos István, Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2022. szeptember 25. 09:30 79 - 67
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Birkás Károly)
2022. szeptember 25. 09:30 42 - 69
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály)
2022. szeptember 25. 09:30 74 - 39
Játékvezetők: Kónya Levente, Permenter Zalan (Kunvári József László)
2022. szeptember 25. 10:00 78 - 68 Darázsfészek Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vida József, Magyar Zoltán (Schwarz Mária)
2022. szeptember 25. 10:00 80 - 92 Gandhi Gimnázium Tornacsarnoka
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Kiss Zoltán (Parádi Péter)
2022. szeptember 25. 11:00 52 - 69
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente (Mihály Gyula)
2022. szeptember 25. 11:30 103 - 43
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Korompai Zsolt László (Dr. Gencsev Plámen)
2022. szeptember 25. 11:30 88 - 22 Fényi Gyula Jezsuita Gimnázium és Kollégium
Játékvezetők: Lónáth László, dr. Nagy Zsombor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. szeptember 25. 11:30 76 - 56
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Szilágyi Sámuel (KONCZ JÁNOS)
2022. szeptember 25. 11:30 91 - 59
Játékvezetők: Kaposi Renátó, Novák Bence (Birkás Károly)
2022. szeptember 25. 11:30 39 - 96
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Dr. Popgyákunik Balázs (Őri László Mihály)
2022. szeptember 25. 11:30 116 - 50
Játékvezetők: Burján Bianka, Szollősi Boglárka (Kunvári József László)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 10:00 87 - 35
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Waigand Ágoston (Schäffer Béla Róbert)
2022. szeptember 25. 11:00 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2022. szeptember 25. 12:00 33 - 111
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Waigand Ágoston (Schäffer Béla Róbert)
2022. szeptember 25. 13:00 83 - 52 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Poór Tamás (Egri Tibor)
2022. szeptember 25. 13:00 89 - 23 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Hőgerl Bence (Matics Sándor)
2022. szeptember 25. 14:00 64 - 88
Játékvezetők: Tóth Kitti, Koncz Levente (Schäffer Béla Róbert)
2022. szeptember 25. 15:00 68 - 61 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2022. szeptember 25. 15:00 156 - 20 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis (Matics Sándor)
2022. szeptember 25. 16:00 35 - 88
Játékvezetők: Tóth Kitti, Koncz Levente (Schäffer Béla Róbert)
2022. szeptember 25. 17:00 92 - 63 Alba Regia Sportcsarnok
Játékvezetők: Koller István, Horváth Andreasz (Egri Tibor)
2022. szeptember 25. 17:00 48 - 64 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Sancilio Alexis (Matics Sándor)
EYBL CE - Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 25. 09:00 Camugo Sportlab

Megyei szövetségek