Mérkőzések - 2022. 09. 24.
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 18:00 71 - 66 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Goda László, Varga-Záray Katalin, Major Ádám (Bognár Tibor)
2022. szeptember 24. 18:00 47 - 65 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Csabai-Kaskötő Brigitta, Pozsonyi László (dr. Gincsai János Péter)
2022. szeptember 24. 18:00 58 - 56 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Lengyel Ádám József, Rózsavölgyi Alexandra (Bodrogváry Iván József)
2022. szeptember 24. 18:00 55 - 77 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Kapitány Gellért, JAKAB László Imre, dr. Németh Patrik (Téczely Tamás)
2022. szeptember 24. 19:00 61 - 94 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Nyilas István, Györfy Rúben, Jankovics Viktor Zsolt (Dernei Gábor)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 16:45 64 - 74 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Bagi Bálint, Gaál Norbert (Mocsai László)
2022. szeptember 24. 18:00 66 - 99 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Vida József, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2022. szeptember 24. 19:00 93 - 71 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Varga Zoltán, Borgula György, Utasi Balázs (Farkas Zoltán)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 18:00 58 - 93 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Földi László, Polonkai Balázs István (Bogárdi János)
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 15:00 66 - 110 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Sebesi Gábor, Oláh Gabriella
2022. szeptember 24. 16:00 120 - 60 Nemzeti Kosárlabda Akadémia Fűzy Ákos Centerpálya
Játékvezetők: Bálind Attila, Ács Dezső
2022. szeptember 24. 19:00 71 - 69 Kaszások Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Szentpáli-Gavallér Csaba
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 15:30 63 - 59 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István
Hepp Kupa, Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 17:00 68 - 72 Prohászka Zsolt Városi Tornacsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel, Váczi Mihály
2022. szeptember 24. 18:00 69 - 81 Móricz Zsigmond Általános Iskola
Játékvezetők: Lázár Zsigmond György, Darai Zoé Grèta
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 09:30 89 - 33 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Nagy Bence László, Szücs Szabolcs (Csatlós Ivett)
2022. szeptember 24. 10:00 59 - 69 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Lukácsi Lóránt (Faidt Mihály)
2022. szeptember 24. 10:00 64 - 55 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Tóth Bence (Kovács Zoltán)
2022. szeptember 24. 10:00 78 - 74
Játékvezetők: Szőcs Béla, Fenyvesi Zénó (Farkas János)
2022. szeptember 24. 10:00 85 - 55
Játékvezetők: Sallai István József, Nyíri Péter Patrik (Zalai Ákos István)
2022. szeptember 24. 11:45 78 - 68 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Csatlós Ivett)
2022. szeptember 24. 12:30 49 - 80 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kónya Levente (Faidt Mihály)
2022. szeptember 24. 12:30 101 - 73
Játékvezetők: Kovács Csaba, Gyenge Gábor (Farkas János)
2022. szeptember 24. 12:30 57 - 52
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Szulics Zsolt János (Zalai Ákos István)
2022. szeptember 24. 14:00 45 - 136 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, dr. Szakács Imre Vilmos (Csatlós Ivett)
2022. szeptember 24. 14:00 44 - 66 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán)
2022. szeptember 24. 15:00 66 - 60 Magyarországi Németek Általános Művelődési Központja
Játékvezetők: Arató Balázs, Lukácsi Lóránt (Faidt Mihály)
2022. szeptember 24. 15:00 73 - 94
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mezei Tibor (Farkas János)
2022. szeptember 24. 15:00 46 - 95
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2022. szeptember 24. 18:00 51 - 65 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Rokob Krisztián (Kovács Zoltán)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 10:00 70 - 53 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Erős Zoltán)
2022. szeptember 24. 10:00 106 - 11
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté (László Zsolt Károly)
2022. szeptember 24. 10:00 33 - 58 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Konta Csanád János (Szabó Anita)
2022. szeptember 24. 10:00 84 - 49 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Bujtor Péter, Steiner Máté (Vághy Tamás János)
2022. szeptember 24. 10:00 25 - 87
Játékvezetők: Szőke Gábor, Waigand Ágoston (Cseh Sándor Attila)
2022. szeptember 24. 12:00 128 - 31 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Szőcs Péter, Tóth Bence (Erős Zoltán)
2022. szeptember 24. 12:00 86 - 49
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté (László Zsolt Károly)
2022. szeptember 24. 12:00 77 - 62 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Konta Csanád János (Szabó Anita)
2022. szeptember 24. 12:00 64 - 35 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Bujtor Péter, Steiner Máté (Vághy Tamás János)
2022. szeptember 24. 12:00 65 - 40
Játékvezetők: Szőke Gábor, Waigand Ágoston (Cseh Sándor Attila)
2022. szeptember 24. 16:00 27 - 99 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF (Erős Zoltán)
2022. szeptember 24. 16:00 34 - 66
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Tóth Olivér (László Zsolt Károly)
2022. szeptember 24. 16:00 65 - 47 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Szabó Anita)
2022. szeptember 24. 16:00 39 - 86 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bárány Levente (Vághy Tamás János)
2022. szeptember 24. 16:00 49 - 93
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovalcsik Emese Zsófia (Cseh Sándor Attila)
2022. szeptember 24. 18:00 97 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Horváth Andreasz, KOCSIS JÓZSEF (Erős Zoltán)
2022. szeptember 24. 18:00 57 - 35
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Tóth Olivér (László Zsolt Károly)
2022. szeptember 24. 18:00 91 - 67 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Horváth Brúnó József, Korpás Máté (Szabó Anita)
2022. szeptember 24. 18:00 66 - 41 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Bárány Levente (Vághy Tamás János)
2022. szeptember 24. 18:00 25 - 116
Játékvezetők: Kutrik Andrea, Kovalcsik Emese Zsófia (Cseh Sándor Attila)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 10:00 80 - 83
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hegedűs Attila (Dr. Gencsev Plámen)
2022. szeptember 24. 10:00 97 - 50 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Szécsi Balázs)
2022. szeptember 24. 10:00 114 - 29
Játékvezetők: dr. Marjay Péter, Szilágyi Sámuel (KONCZ JÁNOS)
2022. szeptember 24. 10:00 92 - 45
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Birkás Károly)
2022. szeptember 24. 10:00 81 - 78 Gandhi Gimnázium Tornacsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2022. szeptember 24. 10:00 60 - 86
Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. szeptember 24. 10:00 83 - 67
Játékvezetők: Arató Balázs, Szollősi Boglárka (Kunvári József László)
2022. szeptember 24. 10:00 79 - 64
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kálnai Baldvin (Agócs Gábor Mihály)
2022. szeptember 24. 12:00 51 - 45
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt, Hegedűs Attila (Dr. Gencsev Plámen)
2022. szeptember 24. 12:00 70 - 40 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Marton Péter, Takács Zoltán (Szécsi Balázs)
2022. szeptember 24. 12:00 79 - 75
Játékvezetők: Scholtz Zoltán, Szilágyi Sámuel (KONCZ JÁNOS)
2022. szeptember 24. 12:00 85 - 81
Játékvezetők: Kéri István, Novák Bence (Birkás Károly)
2022. szeptember 24. 12:00 109 - 48 Gandhi Gimnázium Tornacsarnoka
Játékvezetők: Kiss Zoltán, Hergyó-Bencze Gábor (Parádi Péter)
2022. szeptember 24. 12:00 55 - 91
Játékvezetők: Németh András, Horváth-Magyar Gyöngyi (Őri László Mihály)
2022. szeptember 24. 12:00 60 - 73
Játékvezetők: Arató Balázs, Burján Bianka (Kunvári József László)
2022. szeptember 24. 12:00 105 - 23
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Kálnai Baldvin (Agócs Gábor Mihály)
2022. szeptember 24. 16:00 38 - 107
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Hőgerl Bence (Dr. Gencsev Plámen)
2022. szeptember 24. 16:00 34 - 125 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Siska-Sándor Ivett (Szécsi Balázs)
2022. szeptember 24. 16:00 61 - 107
Játékvezetők: Gergely Csaba, Molnár Péter Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2022. szeptember 24. 16:00 71 - 127
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (Birkás Károly)
2022. szeptember 24. 16:00 78 - 94 Gandhi Gimnázium Tornacsarnoka
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Bozóki Bettina (Parádi Péter)
2022. szeptember 24. 16:00 119 - 38
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Antoni Márk Ágoston (Őri László Mihály)
2022. szeptember 24. 16:00 42 - 78
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Kónya Levente (Kunvári József László)
2022. szeptember 24. 16:00 16 - 114
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Szundy Gábor (Agócs Gábor Mihály)
2022. szeptember 24. 18:00 61 - 96
Játékvezetők: Magyar Zoltán, Hőgerl Bence (Dr. Gencsev Plámen)
2022. szeptember 24. 18:00 68 - 36 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Siska-Sándor Ivett (Szécsi Balázs)
2022. szeptember 24. 18:00 76 - 59
Játékvezetők: Gergely Csaba, Scholtz Zoltán (KONCZ JÁNOS)
2022. szeptember 24. 18:00 62 - 76
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó (Birkás Károly)
2022. szeptember 24. 18:00 80 - 83 Gandhi Gimnázium Tornacsarnoka
Játékvezetők: Fleischmann Krisztián, Bozóki Bettina (Parádi Péter)
2022. szeptember 24. 18:00 62 - 69
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Antoni Márk Ágoston (Őri László Mihály)
2022. szeptember 24. 18:00 35 - 79
Játékvezetők: Burján Bianka, Szollősi Boglárka (Kunvári József László)
2022. szeptember 24. 18:00 71 - 65
Játékvezetők: Fajszi Zsombor Levente, Szundy Gábor (Agócs Gábor Mihály)
Fiú Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 10:00 48 - 122
Játékvezetők: Dr. Szalóki Bence, Nagy Viktor (Heiling Csaba)
2022. szeptember 24. 10:00 51 - 83
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Winter Ilona)
2022. szeptember 24. 12:00 57 - 65
Játékvezetők: Nagy Viktor, Csontos Alex (Heiling Csaba)
2022. szeptember 24. 12:00
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Pál-Szabó Sándor János (Winter Ilona)
2022. szeptember 24. 15:00 54 - 51
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Pál-Szabó Sándor János (Winter Ilona)
Göcsej Kupa - Utánpótlás
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 10:00 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor (Németh Csaba János)
2022. szeptember 24. 12:00 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Benedek Zoltán, Németh Sándor (Németh Csaba János)
Göcsej Kupa - Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 17:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földesi Ádám, Horváth Alajos, Szalai Zsolt (Forrai Sámuel)
2022. szeptember 24. 19:00 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Győrffy Pál Attila, Ádám József (Forrai Sámuel)
Szigetvári Öregfiú Torna
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 09:00 Baranya Megyei Szakképzési Centrum Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola
2022. szeptember 24. 10:00 Baranya Megyei Szakképzési Centrum Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola
2022. szeptember 24. 11:00 Baranya Megyei Szakképzési Centrum Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola
2022. szeptember 24. 12:00 Baranya Megyei Szakképzési Centrum Zrínyi Miklós Gimnázium és Szakképző Iskola
Metyx Somogy Megyei All Star Gála
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 15:00 72 - 89 Kaposvár Aréna
Játékvezetők: Bartics Péter, Boros Gyevi Ádám, Lakos Koppány Ádám (Koncsek Balázs)
EYBL CE - Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. szeptember 24. 10:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korompai Zsolt László
2022. szeptember 24. 12:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Hervay Tibor, Korompai Zsolt László
2022. szeptember 24. 17:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hegedűs Attila
2022. szeptember 24. 19:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Gruber Nikolett Lilla, Hegedűs Attila

Megyei szövetségek