Mérkőzések - 2022. 01. 16.
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 15:15 64 - 86 MTK Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Papp Péter, JAKAB László Imre, Kapusi Gábor (Herczeg Ágoston)
2022. január 16. 17:00 75 - 67 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Cecília, Farkas Gábor, Goda László (Fekete László)
2022. január 16. 18:30 58 - 64 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Balog György Attila, Lengyel Ádám József (Schäffer Béla Róbert)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 15:30 89 - 81 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Csongor Béla, dr. Németh Patrik (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 18:00 93 - 96 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Vida József, Mintál Csaba, Téczely Roland Balázs (Maár Gábor)
2022. január 16. 18:00 76 - 83 Dunaharaszti Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Menyhárt Ferenc Tamás, Polonkai Balázs István, Gruber Nikolett Lilla (Nagy János)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 14:00 41 - 63 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos
2022. január 16. 15:00 92 - 64 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Bagi Bálint, Novák Bence
2022. január 16. 17:00 57 - 54 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2022. január 16. 17:00 74 - 88 Zalaegerszegi Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Dr. Popgyákunik Balázs
2022. január 16. 19:15 77 - 53 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Danka Péter, Dr. Szalóki Bence
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 13:00 80 - 88 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. január 16. 15:00 35 - 87 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Komáromi Péter, Fekete Csaba
2022. január 16. 17:00 70 - 94 Budaörs Városi Uszoda Sportcsarnok és Strand
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Gyurka Tamás
2022. január 16. 18:00 63 - 40 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Lázár Zsigmond György
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 16:00 54 - 93 Lencsési Általános Iskola és AMI
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
Férfi NB II. Közép A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 17:00 85 - 59 Bajza József Általános Iskola
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Gombos Ádám Attila
2022. január 16. 18:00 74 - 48 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Káré Gergő
2022. január 16. 18:30 75 - 76 Telki
Játékvezetők: Válé Flórián, Hartai Tamás
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 14:30 95 - 84 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Molnár Tamás
2022. január 16. 19:30 50 - 61 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Gaál Norbert, Szőts Dávid István
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 13:00 61 - 101 Szigetszentmiklós Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gombos Ádám Attila, Fajszi Zsombor Levente
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 15:00 65 - 76 Bonyhád Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Kincső, Nagy Viktor
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 11:30 67 - 59 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf (Cseh Sándor Attila)
2022. január 16. 13:00 61 - 96 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Sancilio Alexis (László Zsolt Károly)
2022. január 16. 13:30 73 - 74 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Boros Tamás, Hernicz Balazs (Kovács Zoltán)
2022. január 16. 14:30 71 - 63 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Varga Zoltán, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 10:30 53 - 47 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs (Dernei Gábor)
2022. január 16. 12:30 41 - 75 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Vigh Balázs (Dernei Gábor)
2022. január 16. 15:00 59 - 61 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hőgerl Bence (Dernei Gábor)
2022. január 16. 17:00 63 - 59 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Gombos Márk Bálint, Hőgerl Bence (Dernei Gábor)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 10:00 73 - 61 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Bagi Bálint, Jankovics Viktor Zsolt (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 16. 11:00 55 - 60 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Zahorán Kitti Mária (Hegedűs Mária Viktória)
2022. január 16. 14:30 79 - 75 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária)
2022. január 16. 17:00 67 - 79 Vetési Albert Gimnázium
Játékvezetők: Prieger Mihály, Majkó Ádám (Mosonyi József)
2022. január 16. 18:00 56 - 79 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bencs László Szakközépiskolája
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, Tömöri Péter András (KONCZ JÁNOS)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 12:00 69 - 54 Arena Savaria Munkacsarnoka
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté (Szarka Zsuzsanna Mária)
2022. január 16. 12:30 71 - 65 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Horváth Andreasz (Gecsei Ferenc)
2022. január 16. 15:00 67 - 59 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Ács Dezső, Kiss Zoltán (Téczely Tamás)
2022. január 16. 15:00 37 - 80 Constantinum Sportcentrum
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 11:00 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Czupi Márton, Agócs Gábor Mihály
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 09:00 61 - 104 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán
2022. január 16. 10:45 71 - 78 Őrmezei Általános Iskola
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Magyar Zoltán
2022. január 16. 11:00 68 - 49 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Ntasis Lazaros, Simon Kristóf Kolos
2022. január 16. 12:30 Hit Park - Labdacsarnok
Játékvezetők: Kruk Melinda, Káré Gergő
2022. január 16. 14:00 18 - 77 Soproni Szakképzési Centrum Vas- és Villamosipari Technikum
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Wischy Péter
2022. január 16. 15:00 44 - 85 Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Agócs Gábor Mihály
2022. január 16. 15:30 59 - 56 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. január 16. 16:00 61 - 52 Debreceni Egyetem Sportközpont Klinikai Campus Játékcsarnok
Fiú Serdülő, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 09:00 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Molnár Tamás, Horváth Andreasz (Erős Zoltán)
2022. január 16. 11:00 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Molnár Tamás (Erős Zoltán)
2022. január 16. 13:00 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Pécsi Zsolt, Koller István (Erős Zoltán)
2022. január 16. 15:00 24 - 93 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Szőcs Péter, Koller István (Erős Zoltán)
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 08:00 48 - 55
Játékvezetők: Komáromi Péter, Hajagos-Kiss Hedvig (Bogárdi János)
2022. január 16. 08:30 92 - 6
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly)
2022. január 16. 09:00 84 - 45
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter)
2022. január 16. 09:00 51 - 43
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Hegedűs Attila (Kővári Gyula)
2022. január 16. 09:00 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 16. 09:00 30 - 37 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2022. január 16. 09:00
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Kovács Máté László (Bacsfay Gyula Péter)
2022. január 16. 09:00 85 - 28
Játékvezetők: Németh Balázs, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2022. január 16. 09:00 78 - 1
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Söveges Tamás (Kovács Zoltán)
2022. január 16. 09:00 54 - 45
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Neubrandt Roland (Farkas László)
2022. január 16. 09:00 41 - 66
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Nagy Csenge (Czéh Csaba Károly)
2022. január 16. 09:00 95 - 23
Játékvezetők: Tolnai Gergő, Horváth Dorina (Kele János)
2022. január 16. 09:00 79 - 11
Játékvezetők: Boros Eszter, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2022. január 16. 09:00 73 - 16
Játékvezetők: Márkus Gábor, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán)
2022. január 16. 09:00 83 - 44 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Tóth Viktor (Farkas János)
2022. január 16. 09:00 46 - 33
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, Tömöri Péter András (Csizmadia Levente)
2022. január 16. 09:00 34 - 63
Játékvezetők: Kovács Kincső, Liszkai Rebeka (Villányi János)
2022. január 16. 09:15 45 - 64
Játékvezetők: Hajagos-Kiss Hedvig, Pettner Hanna (Bogárdi János)
2022. január 16. 09:30 59 - 31
Játékvezetők: Lónáth László, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor)
2022. január 16. 09:30 19 - 61 Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (Orbay Csaba)
2022. január 16. 09:30 73 - 30
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István)
2022. január 16. 09:45
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly)
2022. január 16. 10:00 52 - 41
Játékvezetők: Velkey István, Varga Sára (Király László József)
2022. január 16. 10:00 52 - 19
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Nagy János)
2022. január 16. 10:00 55 - 28
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert (Bognár Tibor)
2022. január 16. 10:00 52 - 60
2022. január 16. 10:15 70 - 39
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Hegedűs Attila (Kővári Gyula)
2022. január 16. 10:15 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Dorka, Földesi Boglárka (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 16. 10:15 71 - 22 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2022. január 16. 10:15 47 - 59
Játékvezetők: Kovács Máté László, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2022. január 16. 10:15 49 - 22 Móricz Zsigmond Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Papp Attila, Csoma Martin (Király László Józsefné)
2022. január 16. 10:15 27 - 85
Játékvezetők: Németh Balázs, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2022. január 16. 10:15 8 - 79
Játékvezetők: Czinder Adrienn, Söveges Tamás (Kovács Zoltán)
2022. január 16. 10:15 25 - 34
Játékvezetők: Márkus Gábor, Liszkai Dávid (Farkas Zoltán)
2022. január 16. 10:15 51 - 88 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Tóth Viktor (Farkas János)
2022. január 16. 10:15 62 - 46
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2022. január 16. 10:20
Játékvezetők: Bárány Levente, Hőgerl Bence (Réger Zsolt Péter)
2022. január 16. 10:30 64 - 48
Játékvezetők: Komáromi Péter, Pettner Hanna (Bogárdi János)
2022. január 16. 10:30 37 - 79
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Neubrandt Roland (Farkas László)
2022. január 16. 10:30 34 - 81
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Nagy Csenge (Czéh Csaba Károly)
2022. január 16. 10:30 70 - 19
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Novák Marcell (Szoó László Márton)
2022. január 16. 10:30 38 - 24
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Tolnai Gergő (Kele János)
2022. január 16. 10:30 36 - 29
Játékvezetők: Gedra János, Boros Eszter (Faltinné Széll Ágnes)
2022. január 16. 10:30 74 - 37
Játékvezetők: Kovács Kincső, Lipovszky Fanni (Villányi János)
2022. január 16. 10:45 38 - 73
Játékvezetők: Lónáth László, Szalontai Dorina Enikő (Molnár Gábor)
2022. január 16. 10:45 30 - 26 Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (Orbay Csaba)
2022. január 16. 10:45 32 - 84
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István)
2022. január 16. 11:00
Játékvezetők: Gere Kálmán Richárd, Horváth Brúnó József (László Zsolt Károly)
2022. január 16. 11:15 35 - 50
Játékvezetők: Velkey István, Könyves Teréz Ráhel (Király László József)
2022. január 16. 11:15 16 - 66
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Nagy János)
2022. január 16. 11:15 42 - 37
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert (Bognár Tibor)
2022. január 16. 11:15 44 - 36
2022. január 16. 11:30 52 - 42
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Hegedűs Attila (Kővári Gyula)
2022. január 16. 11:30 74 - 24 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Győri Ferenc, Brunner Brúnó (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 16. 11:30 74 - 12 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2022. január 16. 11:30 42 - 57
Játékvezetők: Lukácsi Lóránt, Filep Áron Kálmán (Bacsfay Gyula Péter)
2022. január 16. 11:30 53 - 50
Játékvezetők: Németh Balázs, Szlávik Bence (Kozák Tamás)
2022. január 16. 11:30 5 - 61
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Czinder Adrienn (Kovács Zoltán)
2022. január 16. 11:30 52 - 32
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán)
2022. január 16. 11:30 79 - 33 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kovács Csaba, Tóth Viktor (Farkas János)
2022. január 16. 11:30 43 - 66
Játékvezetők: Nyíri Péter Patrik, dr. Marjay Péter (Csizmadia Levente)
2022. január 16. 11:40
Játékvezetők: Konta Csanád János, Nagy Joel (Réger Zsolt Péter)
2022. január 16. 11:45 16 - 114
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Novák Marcell (Szoó László Márton)
2022. január 16. 12:00 75 - 37
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő (Molnár Gábor)
2022. január 16. 12:00 41 - 22 Páter Bárkányi János Katolikus Óvoda, Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Deák Csaba, Dudoma Tamás (Orbay Csaba)
2022. január 16. 12:00 46 - 45
Játékvezetők: Szundy Gábor, Neubrandt Roland (Farkas László)
2022. január 16. 12:00 82 - 28
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Nagy Csenge (Czéh Csaba Károly)
2022. január 16. 12:00 53 - 55
Játékvezetők: Fülöp András, Molnár Krisztián (Kiss István)
2022. január 16. 12:00 17 - 101
Játékvezetők: Lakos Koppány Ádám, Bencs Vivien (Kele János)
2022. január 16. 12:00 9 - 78
Játékvezetők: Boros Eszter, Gedra János (Faltinné Széll Ágnes)
2022. január 16. 12:00 62 - 66
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Finta Zétény (Villányi János)
2022. január 16. 12:30 49 - 41
Játékvezetők: Varga Sára, Könyves Teréz Ráhel (Király László József)
2022. január 16. 12:30 45 - 19
Játékvezetők: Poór Tamás, Tóth Bence (Nagy János)
2022. január 16. 12:30 37 - 38
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert (Bognár Tibor)
2022. január 16. 12:30 25 - 44
2022. január 16. 12:45 47 - 51 Bory Jenő Általános Iskola
Játékvezetők: Szőcs Péter, Béndek Gábor Miklós (Bónitz István)
2022. január 16. 12:45 62 - 11
Játékvezetők: Tóth Mihály, Pelikán Dóra (Tóthné Király Enikő)
2022. január 16. 12:45 82 - 8
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor (Farkas Zoltán)
2022. január 16. 12:45
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szilágyi Sámuel (Zalai Ákos István)
2022. január 16. 13:00 16 - 42
Játékvezetők: Tahin András, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2022. január 16. 13:00 25 - 70
Játékvezetők: Győri Ferenc, Brunner Brúnó (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 16. 13:00 52 - 29
Játékvezetők: Csák Máté Károly, Novák Marcell (Szoó László Márton)
2022. január 16. 13:00 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András (Farkas János)
2022. január 16. 13:30 55 - 46
Játékvezetők: Konta Csanád János, Nagy Joel (Réger Zsolt Péter)
2022. január 16. 13:30 78 - 37
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Barnabás Albert (Krékity Kornél)
2022. január 16. 13:30 60 - 47
Játékvezetők: Miklósi László, Hamzi Virág (Gyurkovics István János)
2022. január 16. 14:00 50 - 8
Játékvezetők: Tóth Mihály, Pelikán Dóra (Tóthné Király Enikő)
2022. január 16. 14:00 41 - 65 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András (Farkas János)
2022. január 16. 14:00 13 - 33
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, Szabó Zsuzsa (Zalai Ákos István)
2022. január 16. 14:15 50 - 34
Játékvezetők: Tahin András, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2022. január 16. 14:15 36 - 42
Játékvezetők: Belák Dorka, Kara Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 16. 14:15 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Mile Gábor, Terjéki András (Farkas János)
2022. január 16. 14:50 59 - 52
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter)
2022. január 16. 15:00 36 - 63
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Barnabás Albert (Krékity Kornél)
2022. január 16. 15:00 36 - 66
Játékvezetők: Miklósi László, Hamzi Virág (Gyurkovics István János)
2022. január 16. 15:15 21 - 66 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Kovács Róbert Márió (László Zsolt Károly)
2022. január 16. 15:15 39 - 14
Játékvezetők: Kovács István, Kocsis Attila (Tóthné Király Enikő)
2022. január 16. 15:15
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Scholtz Zoltán (Zalai Ákos István)
2022. január 16. 15:30 84 - 3
Játékvezetők: Nagy Joel, Földesi Boglárka (Kővári Gyula)
2022. január 16. 15:30 64 - 20
Játékvezetők: Belák Dorka, Kara Zsombor (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 16. 16:10 43 - 75
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (Réger Zsolt Péter)
2022. január 16. 16:30 35 - 27 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Kovács Róbert Márió (László Zsolt Károly)
2022. január 16. 16:30 31 - 37
Játékvezetők: Kovács István, Kocsis Attila (Tóthné Király Enikő)
2022. január 16. 16:30 61 - 56
Játékvezetők: Szundy Gábor, Nagy Barnabás Albert (Krékity Kornél)
2022. január 16. 16:30 110 - 27
Játékvezetők: Miklósi László, Hamzi Virág (Gyurkovics István János)
2022. január 16. 16:30 74 - 5
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Szilágyi Sámuel (Zalai Ákos István)
2022. január 16. 16:45 10 - 74
Játékvezetők: Nagy Joel, Földesi Boglárka (Kővári Gyula)
2022. január 16. 17:45 73 - 14 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Lukács Rezső Tamás, Kovács Róbert Márió (László Zsolt Károly)
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 18:00 74 - 47 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Tarnai Gyula Csaba, Tahin András
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 17:00 92 - 44 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Molnár Tamás
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 18:30 55 - 62 TF E-terem
Játékvezetők: Tóth Kitti, Hegedűs Attila
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 16:00 39 - 78 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Burai Róbert
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 15:00 65 - 55 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila
2022. január 16. 16:30 Mechatronikai Szakközépiskola
Játékvezetők: Szőts Dávid István, Nagy László
2022. január 16. 19:00 61 - 70 Kertészeti Egyetem
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Nagy László
2022. január 16. 19:30 80 - 44 Kocsis Sándor Sportközpont
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, László Zsolt Károly
Győr-Moson-Sopron Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 10:00 47 - 61 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter
2022. január 16. 11:15 25 - 56 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Schneider Bertold Antal
2022. január 16. 12:30 77 - 56 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Nagy Péter
2022. január 16. 13:45 89 - 35 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Schneider Bertold Antal
2022. január 16. 15:00 54 - 60 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Horváth Alajos, Schneider Bertold Antal
2022. január 16. 16:15 38 - 82 Széchenyi István Egyetemi csarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 12:00 65 - 68 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Pohánka Balázs
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 13:30 39 - 60 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Hervay Tibor, Szőke Attila
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 16:00 78 - 47 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Tőzsér Dénes Kelemen, Vigh Balázs
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 10:00 149 - 34 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Porkoláb Mercédesz Anett
2022. január 16. 10:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Kaposi Renátó
2022. január 16. 12:00 49 - 107 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Porkoláb Mercédesz Anett
2022. január 16. 12:00 96 - 49 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Liktor Viktor
2022. január 16. 14:00 60 - 85 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Magda János József, Porkoláb Mercédesz Anett
2022. január 16. 14:00 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Liktor Viktor
2022. január 16. 16:00 56 - 90 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Darai Zoé Grèta, Liktor Viktor
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 15:00 Sólyom-Fészek Tornacsarnok
Játékvezetők: Hartai Tamás, Gere Kálmán Richárd
EYBL CE - GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 09:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Herczeg Ágoston
2022. január 16. 11:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Wischy Péter
2022. január 16. 13:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
2022. január 16. 15:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Kiss Márton Balázs, Antoni Márk Ágoston
EYBL CE - Budapest
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 16. 14:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. január 16. 16:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Tóth Kitti, Balogh Kristóf (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. január 16. 18:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes)
2022. január 16. 20:00 Camugo Sportlab
Játékvezetők: Sancilio Alexis, Szentpáli-Gavallér Csaba (Sarkadi-Nagy Ágnes)

Megyei szövetségek