Mérkőzések - 2022. 01. 15.
Tippmix Férfi NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 15:30 79 - 73 Arena Savaria
Játékvezetők: Kapitány Gellért, Tőzsér Dénes Kelemen, Söjtöry Tamás Ferenc (Téczely Tamás)
2022. január 15. 18:00 64 - 81 Szekszárd Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Papp Péter, Tóth Cecília, Makrai Márton (Bodrogváry Iván József)
2022. január 15. 18:00 89 - 80 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Cziffra Csaba Zsolt, Nagy Viktor, Pozsonyi László (Hartyáni Zsolt)
2022. január 15. 18:00 93 - 75 Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Földházi Tamás Péter, Frányó Péter, Szilágyi Bálint (Balogh László György)
2022. január 15. 19:00 100 - 75 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Praksch Péter Árpád, TÖRÖK RÓBERT, Balog György Attila (Páli dr. Kálmán)
Tippmix Női NB I. A csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 16:30 83 - 74 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: dr. Mészáros Balázs, Varga-Záray Katalin, Györfy Rúben (Dernei Gábor)
2022. január 15. 17:00 77 - 63 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Fodor Attila, Rácz Zsolt Róbert, Rózsavölgyi Alexandra (Farkas János)
2022. január 15. 18:00 67 - 57 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: Csabai-Kaskötő Brigitta, Goda László, Kovács Nimród János (Sarkadi-Nagy Ágnes)
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 17:30 97 - 80 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Hervay Tibor, Marton Péter, Jankovics Viktor Zsolt (Gorka Szabolcs Zsombor)
2022. január 15. 17:30 81 - 68 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Horváth Alajos, Esztergályos Róbert, Csák Máté Károly (HOFFMANN Gergely)
2022. január 15. 18:00 72 - 90 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Sentényi Barna, Nepp László Oszkár (Mocsai László)
2022. január 15. 18:30 82 - 75 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Jurák Krisztián, Bagi Bálint, Ntasis Lazaros (Bogárdi János)
Férfi NB I. B Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 16:30 79 - 76 Békés Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Radnóti Miklós, Varga Zoltán, Dr. Szalóki Bence (Farkas Zoltán)
Női Amatőr NB I. Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 17:00 54 - 88 DVTK Aréna
Játékvezetők: Domán István, Fülöp Ádám László
Női Amatőr NB I. Zöld csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 14:30 58 - 75 TF E-terem
Játékvezetők: Polonkai Balázs István, Nyíri Péter Patrik
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 11:00 60 - 59 Lónyay Református Gimnázium
Játékvezetők: Balogh Kristóf, Szentpáli-Gavallér Csaba
NB I. A csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 12:00 63 - 66 Arena Savaria
Játékvezetők: Tóth Kálmán, Kovács Máté
2022. január 15. 14:00 91 - 54 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kulcsár Tibor, Hernicz Balazs
2022. január 15. 14:30 75 - 71 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Vadász Csaba, Tóth Tamás
2022. január 15. 15:00 68 - 65 Gyakorló Általános Iskola
Játékvezetők: Propszt Amanda, Ács Dezső
2022. január 15. 15:00 40 - 69 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 15:30 68 - 105 Salgótarjáni Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente
2022. január 15. 16:00 102 - 70 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Káré Gergő
2022. január 15. 19:25 106 - 49 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Nagy Bence László
2022. január 15. 19:30 95 - 86 Bercsényi tornacsarnok
Játékvezetők: Zahorán Kitti Mária, Kovács Máté Zádor
NB I. B Zöld csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 14:00 57 - 62 Békés Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály
Leány Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 12:30 99 - 65 DVTK Aréna
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett (Molnár Gábor)
2022. január 15. 14:45 80 - 56 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Nagy Bence László, dr. Szakács Imre Vilmos (Parádi Péter)
2022. január 15. 17:00 52 - 57 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Kovács István (Budai Csaba)
Leány Serdülő
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 10:30 26 - 63 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Matics Sándor, Győri Ferenc (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 15. 10:30 96 - 26 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Budayné Tóth Rozália)
2022. január 15. 10:30 73 - 77 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
2022. január 15. 12:30 40 - 90 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István (Budayné Tóth Rozália)
2022. január 15. 12:30 74 - 58 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2022. január 15. 13:30 56 - 57 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos (Dr. Gencsev Plámen)
2022. január 15. 15:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2022. január 15. 15:00 57 - 61 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Budayné Tóth Rozália)
2022. január 15. 15:00 110 - 62 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Wischy Péter, Dr Tallós Gábor (Kovács Zoltán)
2022. január 15. 17:00 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
2022. január 15. 17:00 40 - 71 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Tahin András, Korompai Zsolt László (Budayné Tóth Rozália)
2022. január 15. 17:00 80 - 29 NOVOMATIC Aréna
Játékvezetők: Kapusi Gábor, Wischy Péter (Kovács Zoltán)
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 12:15 90 - 50 Etelka sori csarnok
Játékvezetők: Márkus Gábor, Tóth Tamás (Farkas Zoltán)
2022. január 15. 15:00 74 - 99 Szamosi Nándor Sportcsarnok (PVSK NKA Csarnok)
Játékvezetők: Téczely Roland Balázs , Földvári Tamás (Marossy Gergely)
Fiú Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 12:00 52 - 70 Albertirsa Sportcsarnok
Játékvezetők: Sértő Róbert, Takács István (Gyurkovics István János)
2022. január 15. 12:00 73 - 61 Tiszaligeti Sportcsarnok
Játékvezetők: Gál János, Szőcs Béla (Hegedűs Mária Viktória)
2022. január 15. 12:30 61 - 70 Vasas Pasaréti Sportcentrum
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Gruber Nikolett Lilla (Schäffer Béla Róbert)
2022. január 15. 13:00 53 - 56 Gabányi László Sportcsarnok
Játékvezetők: Káré Gergő, Gombos Márk Bálint (Cseh Sándor Attila)
2022. január 15. 17:00 108 - 50 Tóth Árpád Gimnázium
Játékvezetők: Kokas Sándor Zsolt, Rácz Bence (Szekeres Ferenc)
2022. január 15. 18:00 79 - 112 MKOSZ Edzőközpont
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Birkás Károly)
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 13:15 104 - 27 Zrínyi Ilona Gimnázium
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Gulyás Márton
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 09:30 106 - 44 Bábolna Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence
2022. január 15. 14:00 67 - 64 Benkő István Református Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Bátovszky Zsolt , Sancilio Alexis
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 10:00 53 - 69 Bárdos László Gimnázium
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina
2022. január 15. 12:00 83 - 45 Sugár úti sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Popgyákunik Balázs, Bognár Tamás
2022. január 15. 13:30 110 - 54 Radnóti Csarnok
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián
2022. január 15. 14:00 22 - 155 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Pohánka Balázs
2022. január 15. 18:00 74 - 37 Garay János Általános Iskola
Játékvezetők: Ács Dezső, Nagy Viktor
Kenguru Kupa
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 08:30 24 - 71
Játékvezetők: Szabó István, Kara Zsombor (Kincs Károly)
2022. január 15. 08:30 19 - 60
Játékvezetők: Vigh Balázs, Belák Dorka (Réger Zsolt Péter)
2022. január 15. 08:30 46 - 51
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Poór Tamás (Egri Tibor)
2022. január 15. 09:00 77 - 36
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 15. 09:00
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Boros Krisztina (Kővári Gyula)
2022. január 15. 09:00 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly)
2022. január 15. 09:00 26 - 93
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József)
2022. január 15. 09:00 50 - 41
Játékvezetők: Papp Attila, Gelányi Dániel (Tóthné Király Enikő)
2022. január 15. 09:00 23 - 38
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Gulyás Márton (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. január 15. 09:00
Játékvezetők: Tóth Bence, Söveges Tamás (Pethő - Klemencsics Nikolett)
2022. január 15. 09:00
Játékvezetők: Molnár Tamás, Tóth Csongor Demeter (Solymosi Tamás)
2022. január 15. 09:00 18 - 103
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente (Mihály Gyula)
2022. január 15. 09:00 69 - 53
Játékvezetők: Németh Sándor, Schneider Bertold Antal (Benedek Zoltán)
2022. január 15. 09:00 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2022. január 15. 09:00 48 - 43
Játékvezetők: Nagy Viktor, Liszkai Rebeka (Kollár Tamás)
2022. január 15. 09:00 57 - 46 Nemzeti Kosárlabda Akadémia
Játékvezetők: Leutsch Liza, Peti Zsófia (Marossy Gergely)
2022. január 15. 09:00 80 - 36
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2022. január 15. 09:00 42 - 62
Játékvezetők: Mile Gábor, Tóth Viktor (Balogh László György)
2022. január 15. 09:00 48 - 16
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2022. január 15. 09:00 47 - 32
Játékvezetők: Szabó Gréta, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2022. január 15. 09:00 21 - 25 Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme
Játékvezetők: Molnár Péter Zoltán, Tóth Tamás Zoltán (Zalai Ákos István)
2022. január 15. 09:00 64 - 59
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Finta Zétény (Kovács Gyula Attila)
2022. január 15. 09:30 38 - 70
Játékvezetők: Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor (Németh László)
2022. január 15. 09:30 77 - 31 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc)
2022. január 15. 09:30 77 - 14 KSK Tornacsarnok
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Burján Márk (Drahos László)
2022. január 15. 09:30 46 - 57
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Darida Károly)
2022. január 15. 09:45 70 - 17
Játékvezetők: Szabó István, Kara Zsombor (Kincs Károly)
2022. január 15. 09:45 74 - 13
Játékvezetők: Vigh Balázs, Belák Dorka (Réger Zsolt Péter)
2022. január 15. 09:45 37 - 83
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Egri Tibor)
2022. január 15. 10:00 70 - 66
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Burján Bianka (Király László Józsefné)
2022. január 15. 10:00 93 - 15
Játékvezetők: Domán István, Bartovics Ákos (Sztrakovics István László)
2022. január 15. 10:00 88 - 22 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Bodrogi Éva (Robotka Tamás)
2022. január 15. 10:00 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: dr. Nagy Zsombor, Siska-Sándor Ivett (Tolnai János)
2022. január 15. 10:00 93 - 6
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc)
2022. január 15. 10:00 28 - 26
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (Nagy János)
2022. január 15. 10:00 48 - 24
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Rokob Krisztián (Barlai Tamás)
2022. január 15. 10:15
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2022. január 15. 10:15 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly)
2022. január 15. 10:15 38 - 70
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József)
2022. január 15. 10:15 21 - 75
Játékvezetők: Papp Attila, Kovács Máté László (Tóthné Király Enikő)
2022. január 15. 10:15 77 - 27
Játékvezetők: Bene Szilárd Csaba, Dr. Ormay Gábor (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. január 15. 10:15 22 - 45
Játékvezetők: Tóth Bence, Söveges Tamás (Pethő - Klemencsics Nikolett)
2022. január 15. 10:15 39 - 58
Játékvezetők: Németh Sándor, Schneider Bertold Antal (Benedek Zoltán)
2022. január 15. 10:15 22 - 74 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2022. január 15. 10:15 2 - 81
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2022. január 15. 10:15 60 - 25
Játékvezetők: Szabó Gréta, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2022. január 15. 10:15 23 - 39 Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme
Játékvezetők: KONCZ JÁNOS, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2022. január 15. 10:20
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Boros Krisztina (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 15. 10:30 47 - 23
Játékvezetők: Molnár Tamás, Tóth Csongor Demeter (Solymosi Tamás)
2022. január 15. 10:30 92 - 22
Játékvezetők: Sersovszky Gergely Péter, Fajszi Zsombor Levente (Mihály Gyula)
2022. január 15. 10:30 45 - 49
Játékvezetők: Nagy Viktor, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás)
2022. január 15. 10:30 32 - 66
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2022. január 15. 10:30 24 - 64
Játékvezetők: Mile Gábor, Tóth Viktor (Balogh László György)
2022. január 15. 10:30 67 - 47
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka (Kovács Gyula Attila)
2022. január 15. 10:45 51 - 12
Játékvezetők: Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor (Németh László)
2022. január 15. 10:45 53 - 26 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc)
2022. január 15. 10:45 4 - 150
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Burján Márk (Drahos László)
2022. január 15. 11:00 28 - 55
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Földesi Boglárka (Kincs Károly)
2022. január 15. 11:00 35 - 40
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Török Béla (Réger Zsolt Péter)
2022. január 15. 11:00 69 - 22
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Egri Tibor)
2022. január 15. 11:00 38 - 69 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Kocsis Tamás (Silló Zsolt)
2022. január 15. 11:00 37 - 47
Játékvezetők: Váczi Mihály, PAPY ZSOLT (Darida Károly)
2022. január 15. 11:15 49 - 50
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Burján Bianka (Király László Józsefné)
2022. január 15. 11:15 34 - 76
Játékvezetők: Szendrey Zsombor, Bartovics Ákos (Sztrakovics István László)
2022. január 15. 11:15 34 - 21 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Vaszi Ádám, Takács Zoltán (Robotka Tamás)
2022. január 15. 11:15 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka (Tolnai János)
2022. január 15. 11:15 64 - 75
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc)
2022. január 15. 11:15 31 - 23
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (Nagy János)
2022. január 15. 11:15 51 - 34
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Rokob Krisztián (Barlai Tamás)
2022. január 15. 11:30
Játékvezetők: Bujtor Péter, Kovács Gedeon (Kővári Gyula)
2022. január 15. 11:30 52 - 50 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (László Zsolt Károly)
2022. január 15. 11:30 98 - 28
Játékvezetők: Prieger Mihály, Molnár Krisztián (Mosonyi József)
2022. január 15. 11:30 102 - 28
Játékvezetők: Kovács Máté László, Gelányi Dániel (Tóthné Király Enikő)
2022. január 15. 11:30 37 - 39
Játékvezetők: Dr. Ormay Gábor, Gulyás Márton (Pázsitka Ferenc Gábor)
2022. január 15. 11:30 76 - 33
Játékvezetők: Söveges Tamás, Tóth Bence (Pethő - Klemencsics Nikolett)
2022. január 15. 11:30 49 - 46
Játékvezetők: Németh Sándor, Schneider Bertold Antal (Benedek Zoltán)
2022. január 15. 11:30 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2022. január 15. 11:30 57 - 14
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2022. január 15. 11:30 11 - 71
Játékvezetők: Rácz Bence, Pozsonyi Anna Csenge (Torzsa Csaba Péter)
2022. január 15. 11:30 47 - 25 Szent Imre Katolikus Gimnázium, Általános Iskola Kollégium és Óvoda Tornaterme
Játékvezetők: Tóth Tamás Zoltán, dr. Marjay Péter (Zalai Ákos István)
2022. január 15. 11:40
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 15. 12:00 52 - 32
Játékvezetők: Czupi Márton, Kiss Tamás Sándor (Németh László)
2022. január 15. 12:00 25 - 29 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc)
2022. január 15. 12:00 85 - 17
Játékvezetők: Molnár Zoltán, Burján Márk (Drahos László)
2022. január 15. 12:00
Játékvezetők: Miklósi László, Nagy Dániel Zoltán (Solymosi Tamás)
2022. január 15. 12:00 92 - 44
Játékvezetők: Hamzi Virág, Balogh Csaba (Mihály Gyula)
2022. január 15. 12:00 58 - 42
Játékvezetők: Liszkai Rebeka, Lipovszky Nóra (Kollár Tamás)
2022. január 15. 12:00 31 - 59
Játékvezetők: Czékmán Csaba, Barabás Dorina Mónika (Mustos Tamás János)
2022. január 15. 12:00 65 - 42
Játékvezetők: Mezei Tibor, Fenyvesi Zénó (Balogh László György)
2022. január 15. 12:00 36 - 61
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka (Kovács Gyula Attila)
2022. január 15. 12:15 16 - 57
Játékvezetők: Korompai Zsolt László, Földesi Boglárka (Kincs Károly)
2022. január 15. 12:15 43 - 25 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Kocsis Tamás (Silló Zsolt)
2022. január 15. 12:30 45 - 16
Játékvezetők: Hegedűs Attila, Török Béla (Réger Zsolt Péter)
2022. január 15. 12:30 71 - 38
Játékvezetők: Baukó Ferenc, Burján Bianka (Király László Józsefné)
2022. január 15. 12:30 19 - 71
Játékvezetők: Domán István, Szendrey Zsombor (Sztrakovics István László)
2022. január 15. 12:30 12 - 101 Balassi Bálint Általános Iskola
Játékvezetők: Takács Zoltán, Bodrogi Éva (Robotka Tamás)
2022. január 15. 12:30 60 - 16 Miskolci Egyetem, Körcsarnok
Játékvezetők: Szalontai Dorina Enikő, Gombos Dorka (Tolnai János)
2022. január 15. 12:30 34 - 85
Játékvezetők: Kéri István, Kaposi Renátó (Gecsei Ferenc)
2022. január 15. 12:30 23 - 23
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (Nagy János)
2022. január 15. 12:30 45 - 27
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Herczeg Ágoston (Barlai Tamás)
2022. január 15. 12:30 36 - 37
Játékvezetők: PAPY ZSOLT, Váczi Mihály (Darida Károly)
2022. január 15. 12:45 21 - 25
Játékvezetők: Liszkai Dávid, Dr. Kozma Gábor (Faltinné Széll Ágnes)
2022. január 15. 13:00 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté (Kővári Gyula)
2022. január 15. 13:00 45 - 57 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Bárány Levente, Kutrik Andrea (László Zsolt Károly)
2022. január 15. 13:00 25 - 56
Játékvezetők: Horváth Andreasz, Tóth Bence (Erős Zoltán)
2022. január 15. 13:15 47 - 68 Széchenyi Gimnázium
Játékvezetők: Keresztes Tamás, Némedi Flóra Anna (Domokos Lőrinc)
2022. január 15. 13:15 57 - 86 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Rácz Bence, Szabó Gréta (Torzsa Csaba Péter)
2022. január 15. 13:30 9 - 85
Játékvezetők: Kara Zsombor, Koncz Levente (Kincs Károly)
2022. január 15. 13:30 88 - 36
Játékvezetők: Kovács Róbert Márió, Horváth Brúnó József (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 15. 13:30 18 - 65
Játékvezetők: Hamzi Virág, Balogh Csaba (Buday Zsolt Tamás)
2022. január 15. 13:30 25 - 22 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András)
2022. január 15. 13:30 24 - 76 Nagykanizsai Szakképzési Centrum Thúry György Szakképző Isk.
Játékvezetők: Szabó Tibor, Kocsis Tamás (Silló Zsolt)
2022. január 15. 13:30 14 - 78
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Ignácz Kristóf (Märcz Péter)
2022. január 15. 13:30 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Kovács Karina Erzsébet (Bernáth András)
2022. január 15. 13:30 19 - 61 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gedra János, Dr. Bodnár Gábor (Mustos Tamás János)
2022. január 15. 13:30 24 - 48 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Horányi András , Tömöri Péter András (KONCZ JÁNOS)
2022. január 15. 13:30 52 - 33 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szilágyi Sámuel (Molnár Péter Zoltán)
2022. január 15. 13:45 7 - 63
Játékvezetők: Belák Dorka, Kovács Gedeon (Réger Zsolt Péter)
2022. január 15. 13:45 51 - 13
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter (Nagy János)
2022. január 15. 13:45 30 - 36
Játékvezetők: Magyar Gyöngyi, Czinder Adrienn (Barlai Tamás)
2022. január 15. 14:00 24 - 64
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László (Szabó László)
2022. január 15. 14:15 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Hőgerl Bence, Korpás Máté (Kővári Gyula)
2022. január 15. 14:15 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly)
2022. január 15. 14:15 51 - 27
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Erős Zoltán)
2022. január 15. 14:15 9 - 120 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc)
2022. január 15. 14:30 69 - 26
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László)
2022. január 15. 14:45 93 - 13
Játékvezetők: Kara Zsombor, Koncz Levente (Kincs Károly)
2022. január 15. 14:45 19 - 67 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Szabó Zsuzsa (KONCZ JÁNOS)
2022. január 15. 14:45 21 - 73 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Horányi András , Scholtz Zoltán (Molnár Péter Zoltán)
2022. január 15. 14:50 62 - 47
Játékvezetők: Győri Ferenc, Hegedűs Attila (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 15. 15:00 40 - 11
Játékvezetők: Belák Dorka, Kovács Gedeon (Réger Zsolt Péter)
2022. január 15. 15:00 41 - 27
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Veress Botond (Buday Zsolt Tamás)
2022. január 15. 15:00 28 - 38 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Miklósi László, Nagy Dániel Zoltán (Dr. Kovács András)
2022. január 15. 15:00 67 - 45
Játékvezetők: Fülöp Zsombor Ferenc, Győr Marcell István (Märcz Péter)
2022. január 15. 15:00 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor (Bernáth András)
2022. január 15. 15:00 39 - 31 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Dr. Bodnár Gábor, Gedra János (Mustos Tamás János)
2022. január 15. 15:30 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Török Béla, Horváth Brúnó József (Kővári Gyula)
2022. január 15. 15:30 Grosics Gyula Általános Iskola
Játékvezetők: Vigh Balázs, Mészáros Nándor Lajos (László Zsolt Károly)
2022. január 15. 15:30 46 - 52
Játékvezetők: Magyari Viktor, Novák Bence (Erős Zoltán)
2022. január 15. 15:30 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc)
2022. január 15. 15:30 79 - 32
Játékvezetők: Rideg László, Tóth Viktor (Szabó László)
2022. január 15. 15:45 32 - 64
Játékvezetők: Béndek Gábor Miklós, Poór Tamás (Szabó Bakos András László)
2022. január 15. 16:10 40 - 84
Játékvezetők: Győri Ferenc, Hegedűs Attila (Gátiné Müller Zsuzsanna)
2022. január 15. 16:30 77 - 14
Játékvezetők: Porkoláb Mercédesz Anett, Veress Botond (Buday Zsolt Tamás)
2022. január 15. 16:30 28 - 50 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Paulik Benjámin (Dr. Kovács András)
2022. január 15. 16:30 67 - 26
Játékvezetők: Ignácz Kristóf, Győr Marcell István (Märcz Péter)
2022. január 15. 16:30 65 - 32 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Mezei Tibor, Kovács Máté Zádor (Bernáth András)
2022. január 15. 16:30 36 - 35 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Gedra János, Dr. Bodnár Gábor (Mustos Tamás János)
2022. január 15. 16:45 Krajnyik "Akác" András Sportcsarnok
Játékvezetők: Krisztián-Világos Tünde, Lázár Alina (Gecsei Ferenc)
2022. január 15. 17:00 55 - 33
Játékvezetők: Poór Tamás, Béndek Gábor Miklós (Szabó Bakos András László)
2022. január 15. 17:00 39 - 45
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Rideg László (Szabó László)
2022. január 15. 18:00 18 - 23 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola
Játékvezetők: Gyurkovics István János, Paulik Benjámin (Dr. Kovács András)
Pest Megye - Férfi Felnőtt - Zsíros Tibor
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 11:00 95 - 94 Petőfi Sándor Általános Iskola
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Ádám Attila
Pest Megye - Női Felnőtt-Junior - Bokros Csilla
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 15:00 76 - 60 Százhalombattai Sportcsarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Gombos Ádám Attila
Pest Megye - Fiú Junior - Görgényi Miklós
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 14:00 93 - 63 Várady-Szabó Mihály Tornacsarnok
Játékvezetők: Liktor Viktor, Tóth Csongor Demeter
Somogy Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 10:00 62 - 71 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Bartics Péter, Deák Zsuzsanna
2022. január 15. 11:30 55 - 78 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Deák Zsuzsanna
2022. január 15. 13:00 90 - 87 Kaposvári Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Koncsek Balázs, Szecsődi Richárd Attila
2022. január 15. 17:00 101 - 65 Kiss László Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Szecsődi Richárd Attila, Szántó Dénes
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 16:15 Török János Mezőgazdasági és Egészségügyi Szakképző Iskola
Játékvezetők: Drenyovszki Dániel , Gyenge Gábor
Budapest, Férfi C csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 16:30 51 - 60 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor
2022. január 15. 17:00 56 - 53 Piarista Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kutrik Andrea
2022. január 15. 18:00 78 - 51 Lázár Ervin Általános Iskola
Játékvezetők: Kruk Melinda, Matics Sándor
Budapest, Férfi D csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 12:00 73 - 37 Göllner Mária Waldorf Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Horváth Péter
Budapest, Női A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 14:00 64 - 59 Csata utcai Általános Iskola
Játékvezetők: Novák Bence, Balogh Kristóf
Pest Megye - Fiú Serdülő - Lasancz Ábel
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 10:00 80 - 43 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Nagy Barnabás Albert
2022. január 15. 12:00 40 - 105 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Burai Róbert, Szűcs Tamás
2022. január 15. 14:00 53 - 35 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Burai Róbert, Nagy Barnabás Albert
2022. január 15. 16:00 70 - 84 Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Szűcs Tamás, Nagy Barnabás Albert
Budapest, Női B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 08:30 46 - 47 Zsíros Tibor Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Kovács Róbert Márió
2022. január 15. 10:30 55 - 50 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Pohánka Balázs, Sancilio Alexis
EYBL CE - GYMS
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2022. január 15. 09:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
2022. január 15. 11:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Czinder Adrienn
2022. január 15. 13:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián
2022. január 15. 15:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Herczeg Ágoston
2022. január 15. 17:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Rokob Krisztián, Herczeg Ágoston
2022. január 15. 19:00 Krasznai Ferenc Egyetemi Sportcsarnok
Játékvezetők: Tóth Bence, Rokob Krisztián

Megyei szövetségek