Mérkőzések - 2021. 11. 25.
Férfi NB I. B Piros csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 18:30 74 - 63 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Sörlei Attila, Gergely Csaba, Rózsavölgyi Alexandra (Bodrogváry Iván József)
Férfi NB II. Keleti csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 19:45 101 - 62 Szent Efrém Óvoda, Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola
Játékvezetők: Kisházi Béla Kálmán, Bács Csaba
Férfi NB II. Közép B csoport
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 20:10 65 - 57 CAMUGO® SportLab Kosárlabda Csarnok
Játékvezetők: Belák Zoltán, Sancilio Alexis
Fiú Junior
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 18:00 53 - 82 Szilágyi Erzsébet Gimnázium
Játékvezetők: Domán István, dr. Nagy Zsombor (Csordás Gábor)
Leány Kadett
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 15:00 79 - 56 Dr. Pósta Sándor Sportcsarnok
Játékvezetők: Csallóközi Gábor, Fekete Csaba (Faidt Mihály)
2021. november 25. 17:00 73 - 78 Ostoros Károly Csarnok
Játékvezetők: Németh Sándor, Kocsis Tamás (Kis Attila)
Hepp Kupa, Női
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 17:00 73 - 56 NOVOMATIC Aréna 
Játékvezetők: Hernicz Balazs, Tóth Bence
2021. november 25. 18:30 40 - 79 Tüske csarnok - 1. terem
Játékvezetők: Kruk Melinda, Novák Bence
Fiú Junior, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 16:00 83 - 53 Egyetemi edzőcsarnok
Játékvezetők: Földesi Marcell, Nagy Péter
2021. november 25. 17:00 61 - 75 Acsády Ignác Szakképző Iskola tornaterme
Játékvezetők: Fülöp András, Kiss István
2021. november 25. 18:00 112 - 29 Bocskai István Általános Iskola
Játékvezetők: Torzsa Csaba Péter, Rácz Bence
2021. november 25. 19:50 68 - 90 Gyulai Dürer Albert Általános Iskola Tornaterme
Játékvezetők: Kátay Csaba András, Szabó Krisztina
Fiú Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 17:00 48 - 84 Pál Apostol Katolikus Általános Iskola
Játékvezetők: Ürögi Zsolt, Kara Zsombor
2021. november 25. 17:00 150 - 22 Hódtói Sportcsarnok
Játékvezetők: Utasi Balázs, Márkus Gábor
2021. november 25. 17:00 92 - 91 Szolnoki Széchenyi István Gimnázium
Játékvezetők: Szőcs Béla, Mile Gábor (Hegedűs Mária Viktória)
2021. november 25. 17:30 47 - 76 Nyíregyházi Szakképzési Centrum Bánki Donát  Műszaki Középiskolája és Kollégiuma
Játékvezetők: Szulics Zsolt János, Tóth Tamás Zoltán
2021. november 25. 17:45 51 - 47 Tiszaújvárosi Eötvös J. Gimnázium Szakközépiskola és Kollégium
Játékvezetők: Siska-Sándor Ivett, Szalontai Dorina Enikő
2021. november 25. 19:00 111 - 28 Károlyi István Általános Iskola és Gimnázium
Játékvezetők: Tóth Kitti, Kovács Róbert Márió
NB I. B Piros csoport, Fiú U20
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 15:45 115 - 51 Sport 11 Sportcentrum
Játékvezetők: Hartai Tamás, Szőts Dávid István
Leány Kadett, Regionális
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 15:15 32 - 69 Szent Imre Kat. Gimn. Ált. Isk. Kollégium Óvoda és Alapfokú Műv. Isk.
Játékvezetők: Horányi András , KONCZ JÁNOS
2021. november 25. 17:30 68 - 42 Kazinczy Ferenc Tagintézmény
Játékvezetők: Mónus Péter, Majkó Ádám
Budapest, Regionális Kiemelt Férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 18:45 85 - 78 Kazinczy Általános Iskola
Játékvezetők: dr. Németh Patrik, Hartai Tamás
2021. november 25. 19:15 54 - 56 Zrínyi Miklós Gimnázium
Játékvezetők: Gaál István Tamás, Gombos Márk Bálint
2021. november 25. 20:15 82 - 75 Toldy Ferenc Gimnázium
Játékvezetők: Goda László, Matics Sándor
Budapest, Férfi A csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 19:45 74 - 73 Berzsenyi Dániel Gimnázium
Játékvezetők: Major Ádám, Bátovszky Zsolt
Budapest, Férfi B csoport - Cziffra Mihály bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 18:50 69 - 76 Kempelen Farkas Gimnázium
Játékvezetők: Gaál Norbert, Jankovics Viktor Zsolt
2021. november 25. 20:20 68 - 58 Huzella Tivadar Általános Iskola
Játékvezetők: Szentpáli-Gavallér Csaba, Vigh Balázs
Vas Megye
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 19:00 45 - 46 Bük Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Esztergályos Róbert, Bognár Tamás
2021. november 25. 19:30 38 - 78 Répce Sportcsarnok
Játékvezetők: DR. MAGYARI TIBOR, Matucza Gyula
„Egyed Mihály” Baranya Megyei Férfi Bajnokság
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 20:15 75 - 54 PVSK NKA Csarnok
Játékvezetők: Földvári Tamás, Nagy Bence László
JNSZ Felnőtt férfi
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 18:30 75 - 72 Karcag Városi Sportcsarnok
Játékvezetők: Fenyvesi Zénó, Szappanos Máté (Farkas János)
2021. november 25. 20:30 101 - 50 B. Nagy Pál (Véső úti) Sportcsarnok
Játékvezetők: Rácz Zsolt Róbert, Gyenge Gábor (Bernáth András)
Tolna Megye - Nagyok Kupája
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 16:30 60 - 32 Dienes Valéria Általános Iskola
Játékvezetők: Szücs Szabolcs, Nemes Hajnalka
JNSZ Serdülő Fiú
Hazai Vendég Dátum Időpont Eredmény Csarnok
2021. november 25. 17:30 21 - 80 Apponyi Általános Iskola
Játékvezetők: Pál-Szabó Sándor János, Kovács Karina Erzsébet

Megyei szövetségek